| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Urodziny
Autor Wiadomość
memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2013-05-26, 01:08   

nenn, czuję się taka.. przyjęta do grona starszych :D (no dobra, dziwnie to brzmi XD)
Sunako, aż strach pomyśleć, jakby świat wyglądał, gdyby moje wszystkie marzenia zaczęły się spełniać ;)
Majanna, dziękuję :D
Veyookie, tak, uczę się jeszcze ^^ może sem wiekowa, ale do szkoły jeszcze chodzę XD i nie martw się, też nie umiem życzeń składać..
SuJeong, EunHae w życiu nigdy dość <3
Saramizu, trochę smutku się przyda... ale tylko trochę ;)
Oharu, mi tez się nie chce wierzyć i sem nie stara, a dojrzała :p hihihi, jak ja lubię mieszać ludziom, co do tego kto jest moim biasem :D
Manaa, nie martw się, azjatycki przemysł dramowy dba o to, bym miała co oglądać przez najbliższe stulecia ;)

Wielkie dzięki dziewczyny ♥ Wasze życzenia strasznie mnie wzruszyły i mam nadzieję, że dadzą mi siłę na nadchodzący czas ^^
Teraz chyba nie mogę narzekać na niedobór Siwona :D

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2013-06-06, 21:01   

Sunako, wszystkiego najlepszego w tym jakże cudownym dniu, w którym jesteś starsza o calutki rok :D (W ogóle Ty jesteś tylko o rok młodsza ode mnie? o.o) Szybkiego powrotu Yeśka, umierania od samego patrzenia na niego, pojechania na SS i dobrego sprawowania się jako Trzecie Oko :D Powodzenia w dalszej nauce, sukcesów, pieniędzy i czego sobie tylko zamarzysz <3 Sto lat~

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2013-06-06, 22:11   

Sunako, najpiękniejszy człowieku na forum, sto lat! <3 Wybacz, że tak późno tutaj to piszę, ale zapomniałam dać wcześniej xD (skleroza). Więc życzę Ci przede wszystkim zdrowia, szczęścia i duuuużo dużo kasy XD, zobaczenia Super Junior na żywo no i Yesunga przede wszystkim, w łóżku w pakiecie bezubraniowym >D. Sto lat jeszcze raz <333

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2013-06-06, 23:34   

Dziękuje Wam za życzenia! ♥ i za pamieć ♥

ElJunPl, to takie dziwne że jestem tylko o rok młodsza od ciebie? XD co do umierania od patrzenia na Yeśka..... już dawno tak jest XD Dziękuję Ci <3

Oharu, ten pakiet jest bardzo kuszący i oby kiedyś dane mi było z niego skorzystać *^* ojj już ja wtedy się nim zajmę ;D Dziękuję! <33

The same sky, different place ♥
Ostatnio zmieniony przez Sunako 2013-06-06, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  

SiostraElJuna 

Wysłany: 2013-06-07, 21:38   

Wszystkiego Najlepszego Sunako! ^w^
Życzę ci zdrowia, szczęścia i Yesia pod.....choinką XD

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2013-06-09, 21:11   

SiostraElJuna, Dziękuję Ci bardzo! Yesia pod choinka? Hmm wolę żeby był (podemną) .. pod drzwiami ;D

The same sky, different place ♥

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2013-06-17, 09:05   

Mizuki, wszystkiego najlepszego z okazji urodzin <3! Dużo uśmiechu i radości. Życzę Ci, abyś mogła uczestniczyć w SS5. Wszystkiego co z Kyu związane :P. Po prostu spełnienia marzeń ^.~. Niech dzisiejszy dzień i każdy kolejny będzie pełen miłych niespodzianek i wrażeń ^.^.

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-06-25, 20:48   

Lizzy, wszystkiego najlepszego. Dużo szczęścia i spełnienia marzeń - SuJuowych i wszystkich innych. Oraz zdrowia i dużo kasy - to pierwsze zawsze się przyda a to drugie, po prostu (zazwyczaj) ułatwia życie ;) No i duuużo duużo Hae - zawsze i wszędzie! :D

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2013-07-05, 19:59   

Słyszałam famę na mieście, że Manaa ma dziś urodziny, ale pewnie to plotka, sama nie wiem ; o na wszelki wypadek jednak złożę życzenia, bo 19 lat to już prawie starość, więc przyda się jej wsparcie jeszcze starszej osoby ;cccc

A więc :D

Wszystkiego najlepszeeeego! Abyś nie musiała kupować jednak peruk Wookiemu, ani sztucznej protezki, jeśli też byłaby taka konieczność. Otaczaj się zawsze cudownymi przyjaciółmi i bądź dalej najbardziej otwartą osobą <33333333333333

Resztę życzeń wysłałam pocztą, gdyby jednak ta fama okazała się prawdziwa! :c

Olu, Tobie też wszystkiego dobrego <33 rozwijaj swój talent^^ liczę na kawałek tortu ;cc

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2013-07-05, 20:21   

Manaa, Akane *.* wszystkiego najlepszego moje drogie <3!!! Ach, niechże ja Was wyściskam ^.~. Tylko nie uciekać mi proszę :D. W zasadzie już składałam Wam życzenia, ale nie odmówię sobie zrobić tego jeszcze raz ^^.

Manaa, wiem, że chciałabyś Ryeo, no ale nie mogę Ci życzyć go tylko dla siebie, musisz się nim podzielić z innymi, no chyba że go sklonujemy :D. Ale już nie byłby taki unikatowy, więc niech zostanie w jednym "egzemplarzu" :P. A poza tym to życzę Ci wszystkiego czego pragniesz :D.

Akane, Tobie cierpliwości w wyczekiwaniu na powrót Yesia, na szczęście odzywa się raz na jakiś czas, więc pewnie nie jest Ci tak smutno, nie ;)? 2 lata szybko zlecą i znów będziemy mogli cieszyć się jego głębokim i wspaniałym głosem :D.

Dziewczyny, udanej zabawy na SS5, bo jestem pewna że tak zawędrujecie :P. Pozdrówcie ode mnie SuJu :P.

No cóż, w każdym razie świętujcie swoje kolejne urodziny przez najbliższe dni, a co? Jak świętować to świętować :).
Powodzenia w życiu i spełnienia marzeń!!!!

PS.:
RedWitch napisał/a:
bo 19 lat to już prawie starość

Red T.T... czyżby to oznaczało, że mnie już nie powinno być wśród Was xD"?...

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2013-07-05, 20:30   

RedWitch, tak, to plotka :c To wcale nie jest prawda, że od dzisiejszego dnia pozostał mi jedynie rok bycia nastolatką, nie, nie, nie :c

No w każdym razie - dziękuję za życzenia ♥! Oby się sprawdziły, bo jeśli Wook chciałby te peruki zmieniać z taką częstotliwością, jak ostatnio kolory włosów, to w zaskakująco szybkim tempie zostałabym bankrutem XD

Btw - wiesz, że w sumie złożyłaś mi życzenia na 5 różnych sposobów? To naprawdę kochane, jeszcze raz dziękuję :*

Saramizu, jasne, że będę się nim dzielić <33 Nie mam zamiaru sama radzić sobie z całą watahą jego żyraf przecież :P Też nie jestem za klonowaniem, więc pozostańmy przy układzie dzielenia się XD
Jeszcze raz dziękuję za wspaniałe życzenia <3

*nie ucieka i daje się wyściskać*

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2013-07-05, 20:37   

Saramizu napisał/a:
Red T.T... czyżby to oznaczało, że mnie już nie powinno być wśród Was xD"?...

e tam, tacy ludzie jak my mogą dożyć nawet do 30 :ccccc

Cytat:
RedWitch, tak, to plotka :c To wcale nie jest prawda, że od dzisiejszego dnia pozostał mi jedynie rok bycia nastolatką, nie, nie, nie :c

oo, to sorry xD wiedziałam, że ludzie na dzielnicy kłamczą xD

Manaa napisał/a:
Btw - wiesz, że w sumie złożyłaś mi życzenia na 5 różnych sposobów? To naprawdę kochane, jeszcze raz dziękuję :*

hah, kto wie, co wydarzy się jeszcze do północy! XD

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2013-07-05, 21:31   

Wszystkiego najlepszego, dziewczyny ♡

Stooo lat! Życzę Wam przede wszystkim zdrowia, szczęścia, dostania się na wymarzone studia i duuuużo pieniędzy, ale też wyjazdu do Korei i spotkania twarzą w twarz z biasem i z resztą Super Junior i w ogóle, stay awesome!~
Manuś, człowieku, który prawie przebiasował mnie na Wooka (XD), Tobie życzę wysypu samych dobrych KyuWooków i także weny na dokończenie własnego, bo ja nadal czekam, żeby nie było xD (Ola zawsze pamięta), żeby Twoja miłość do ZE:A i Hyungshika dalej rosła, bo ten zespół naprawdę zasługuje na więcej uwagi, szczególnie pośród polskich fanek k-popu <333. No i żebyś dalej była Maną The Wise i raczyła nas swoimi niezbędnymi, niezastąpionymi życiowymi mądrościami ♡
Akane, a Tobie życzę, aby ludzie wreszcie zaczęli pisać Ci YeWooki na zamówienie, bo coś kiedyś zauważyłam, że raczej z tym ciężko XD Także dużo ZE:A i w tym przypadku króla selć, Taehuna <3, więcej trafnych rozkmin odnośnie naszego biednego Jona Snowa i jego kryzysu na temat swojej twarzy xDDD oraz dużo, mega dużo weny na rysowanie, bo jesteś w tym świetna i serio Cię podziwiam ;A; (przygotuj się, że kiedyś sobie coś u Ciebie zamówię >D).

Nie umiem składać życzeń, więc na koniec powiem jeszcze raz: stówa <3333  
Ostatnio zmieniony przez Oharu 2013-07-05, 21:32, w całości zmieniany 1 raz  

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-07-05, 22:22   

O kuźde, nie zauważyłam ;;;

Manaa! Ryeo w czekoladzie, zdrowia, pieniędzy na każde SS, jak najwięcej KyuWooków, które tak lubisz, i wszystkiego, co sobie życzysz!
Akane! Neechan moja cudowna, wszystkiego dobrego *-* Jak najwięcej Yeśka, a co do tego - cierpliwości w czekaniu na jego powrót! Żebyś go z żadnymi staruchami nie zdradzała, niezależnie od tego, jak wspaniali mogliby być T_T I tego samego, co Manie; kasy, zdrowia, YeWooków w tym przypadku, i spełnienia marzeń.

I jeszcze Wam obu jak najlepszych ocen, i żebyście były kochającymi się siostrami, amen <3

this is love, this is love, this is love~

i c u

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2013-07-05, 22:31   

Oharu, wielkie dzięki za życzenia~! Hah, szkoda, że Heechul tak mocno zagnieździł się na Twojej sujowej liście biasów, bo może gdyby było inaczej, to Wook już by gościł na jej samym szczycie ;c No ale nic, może w przyszłości Ryeo jeszcze tego dokona :D

Co do mojego opowiadania - eeeee, nooooo, ono się tworzy XD Z prędkością plus/minus jednego słowa na dzień, także tego...

Mhm, ZE:A się coś ostatnio dzieli w swoich działaniach, ale może gdy połączą siły na nowo, to zyskają sobie nieco większe grono fanów też i u nas <3 Ja w każdym razie wciąż ich wspieram ♥

Niezastąpione mądrości Many The Wise... Czasami mam wrażenie, że lepiej jest ich oszczędzić światu, serio XDD Ale ok, postaram się od czasu do czasu jakąś zarzucić XD

Jeszcze raz dzięki za życzenia ^o^

Vey, dzięki za życzenia ^^~! Może skoro mi życzysz KyuWooków, to sama byś jakiegoś napisała, hm? <3 To będzie piękny prezent urodzinowy! XD

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

Odpowiedz do tematu