| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Urodziny
Autor Wiadomość
Ruda 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy! ^ ^
Lover: Leeteuk :*
Fav Pairing: Eunhae, QMi, MinWook
Kocham SuJu od: 16.12.2011
Wysłany: 2012-11-18, 21:32   

Redziu życzę ci wszystkiego najlepszego! <3 spełnienia marzeń tych wielkich i tych malutkich! :mrgreen:

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-11-19, 20:16   

SuJeong napisał/a:
Dziękuję Ci również za to, że poświęcasz dużo czasu na forum oraz za to, że zawsze można na Ciebie liczyć ;~~; Najlepszego!

Miło mi, że tak uważasz^^ dziękuję za życzenia~

gumiś napisał/a:
Lepiej by było jak bym teraz była tam u Ciebie w Białymstoku, ale niestety daleko mam do Ciebie (T^T), a tak bym cię wyściskała,

Ohh, przyjazd do mnie to zły pomysł, strasznie się pochorowałam, więc jedynie byś się nudziła z eŚPe, o ile chciałaby też przyjechać :P

gumiś napisał/a:
Nie miałam Twojego zdj, ale myślę, że SungMina też może być :D

śliczne zdjęcie, dziękuję za życzenia, Gabryś <3

Akanexxchan napisał/a:
i przede wszystkim, żebyś spędziła ten dzień tak, jak tylko sobie wymarzysz ^^

Ahh, szkoda, że mi się nie udało, ale może za rok spędzę to tak, jakbym chciała :D dziękuję Akane za życzenia, to bardzo miłe, mimo, że się nie znamy (haha, jak to brzmi :P).

Oharu napisał/a:
I żebyś nigdy nie opuściła forum, bo ja sobie go bez Ciebie nie wyobrażam ;~~~; Stówa! ♥

Do wszystkiego można przywyknąć :P ohh, nie wiem czy dożyję stówki, zobaczymy, bo teraz emerytura tak późno, więc nie ma wyjścia jak tylko żyć :D dziękuję za pamięć~

Fanka napisał/a:
Wszystkiego SuJowego i dużo Sungmina, pojechania do Korei, na każde SS i spotkania z Minem <3

Yaa, mam nadzieję, że nastanie i taki dzień, dziękuję <3

Meira napisał/a:
Życzę Ci także, żebyś przysiadła kiedyś na jednej ławce w parku z Sungminem i zajadała z nim pepero, aby nie musiał w końcu być w tym osamotniony :)

Nawet dostałam od Naoni jedno opakowanie, nie wiem jak długo uda mi się go nie jeść, aby zachować je akurat na tą zbliżającą się okazję z Twoich życzeń. Dziękuję :D

Nakus napisał/a:
Pieniędzy, żebyś mogła mężulka wspierać, kupując płyty i bilety na koncerty aby go obserwować czy się zachowuje xD

Ponoć pieniądze szczęścia nie dają, ale fanowi i owszem, hihi. Oby coś mi skapnęło, jakiś spadek może :ccc dziękuję^^

Sunako napisał/a:
No i jak wspomniano już wyżej dużo cierpliwości co byś z nami dalej wytrzymywała xD

Mam nadzieje, że im więcej lat, tym więcej cierpliwości :D dziękuje Ci bardzo :)

Manaa napisał/a:
Najlepiej jedź na SS do Seulu, wtedy upieczesz dwie pieczenie na jednym ogniu i zaliczysz zarówno SS, jak i Sukirę <33

Świetny pomysł, po co mam jechać parę razy jak mogę raz a dobrze. Tzn na zawsze :P

Manaa napisał/a:
Dlatego też życzę Ci, abyś znalazła superową pracę, w której będziesz mieć tak wysoką pensję, żeby móc zapłacić za wizytę w Korei nas obu :D

Ohh, to raczej mało realne, żebym znalazła aż tak dobrą pracę, ale byłoby miło, potem Wookie odda nam kasę za przelot i inne takie^^ bo Sungmin pewnie kasę na jedzenie wyda więc no :c

Manaa napisał/a:
nie zmieniaj swojego ukochanego pairingu z powrotem na HeeMina, gdy Hee już wyjdzie z wojska :P

Ugh, nie mogę obiecać niczego xD

Manaa napisał/a:
No i polub w końcu KyuWooka :c

Mam nadzieję, że kiedyś mi się uda :cccccccccc

Manaa napisał/a:
Żałuję, że nie mogłam złożyć Ci życzeń osobiście, ale cóż, może kiedyś :P

Ja też bardzo żałuję. Złożysz, jak już razem będziemy sobie w Korei spać pod mostem~
Dziękuję za życzenia ❤

Pytel napisał/a:
A i dzięki za istnienie twej osoby bo bez ciebie to forum to by była nuda !! :mrgreen:

Mam nadzieję, że czasami dobrze się ze mną bawicie :P dziękuje za pamięć <3

Aiko-chan napisał/a:
Mam nadzieję, że spotkamy się na SS5 :3

Ja również mam nadzieję, że znowu razem będziemy przemierzać ulice kolejnego państwa~! Dziękuję <3

Miju napisał/a:
Żebyś zawsze się uśmiechała

Tak, chciałabym zawsze być wesoła i żeby inni dzięki mnie też byli :) dziękuję za życzenia :D

gang-aji napisał/a:
i uśmiechu i radosnych dni i żebyś tutaj z nami miała sielsko anielsko bezproblemowo <3

Bywa ciężko, ale wspólną pracą wszyscy damy radę :) dziękuję za życzenia, które wcale nie były nudne^^

Majanna napisał/a:
przyznaję się - rymy nie są moją mocną stroną, ale tak, czy siak - wszystkiego najpozytywniejszego Red! ^,^

A mi się właśnie wydaje, że powinnaś jak najbardziej pisać wiersze, a najlepiej jakieś zabawne erotyki, bo nawet nieźle Ci to wychodzi :D Dziękuję, Majka~!

Dorothea napisał/a:
spełnienia marzeń, tych związanych z SJ, ale nie tylko xD

Oby wszystko poszło gładko i marzenia wreszcie się ziściły, chociaż na nie też trzeba zapracować :D Dziekuję bardzo! :D

Ruda napisał/a:
spełnienia marzeń tych wielkich i tych malutkich! :mrgreen:

Te malutkie czasami są lepsze niż te wielkie^^ dziękuję Ci bardzo za pamięć o mnie :)

Dziękuję za wszystkie życzenia. Przepraszam, że nie mogłam na nie odpisać wczoraj ani na większość wiadomości smsowych nie odpisałam od razu, ale niestety nie czułam się najlepiej. W każdym bądź razie, jesteście kochani, najmocniej dziękuję!

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-11-20, 10:10   

gumiś , najlepszego! Niech Ci się dobrze układa, a to co złe niech szybko mija ;) Oczywiście spełnienia wszelakich marzeń i (jakże by inaczej) - sto lat! :D

Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +
Wysłany: 2012-11-20, 18:38   

Red nie bij, że tak późno, ale nie miałam dostępu do kompa. Ale z głębi serca życzę Ci : byś dalej tak wspaniale razem z Oiiś prowadziła nasze forum. By każdej nocy nawiedzał Cię Ming i co będziecie robić wasza sprawa. A poza tym dużo zdrowia, szczęścia, miłości na całe życie, spełnienia najskrytszych marzeń. <3 Kochamy Cię

A teraz ty młoda :)
gumisiu mój kochany z okazji urodzin zyczę Ci wszystkiego najlepsiejszego, uśmiechu na twarzy (tak dalej się uśmiechaj jak gumiś), zdrówka, szczęścia, słodyczy woru i spełnienia marzeń. *

* prezent dostaniesz jak przyjadę :)

Podzia? ma?p na rodzaje :

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

nenn 
Milka

Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-11-28, 12:42   

Naamii, wszystkiego najlepszego oraz spełnienia marzeń! Dużo dużo radości, entuzjazmu i miłości, wytrwałości i siły w dążeniu i (oczywiście) osiągnięciu tego, co chcesz osiągnąć ;) Och po prostu bądź szczęśliwa - choćby na przekór wszystkim i wszystkiemu! I wszystkiego Juniorkowego ;D
Sto lat <3

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-11-28, 15:11   

Naamii, wszystkiego najlepszego!~ <333 Dużo SuJu, dużo kpopu, radości, miłości, szczęścia, zdrowia i kasy, keke. Wszystkiego co sobie życzysz. Jak najwięcej Hyuka i MinWooka, po prostu najlepszego~ :D

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2012-11-28, 15:15   

Naamii, stówa! Dużo SuJu i w ogóle tego, czego sobie tylko zażyczysz ^^ <3

Astrea 
roll like a buffalo.

Ulubieniec z SJ: Wookie, Hae, Ciulek, Hyuk.
Lover: Sungmin <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, YeWook, QMi.
Wysłany: 2012-11-28, 15:36   

Naamii, sto lat, dużo SuJu i ficków do czytania! :D

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-11-28, 17:16   

NAAMII! Ty też wreszcie zaczynasz się starzeć, jak na człowieka przystało, haha. Dzis Twój dzień, więc spędź go dobrze, z rodziną lub z kimś, kogo uwielbiasz^^ nie siedź na forum, zabaw się, hihi. Życzę Ci wiele weny na pisanie opowiadań, i tego, abyś dowiadywała się o SJ coraz więcej. Wielu sukcesów w szkole, musisz stać się sławnym człekiem <3 bądź mniej zboczona, hihi. I obyśmy spotkały się na jakimś koncercie SJ. STO LAT <3
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2012-11-28, 17:17, w całości zmieniany 1 raz  

Sophie 
Kawaii ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy <3
Lover: Evil Maknae *_*
Fav Pairing: KyuHae, KyuMin :3
Kocham SuJu od: Maj 2012~~
Wysłany: 2012-11-28, 17:43   

Naamii, wszystkiego najlepszego! Wszystkiego co Juniorkowe :3

Nakus 

Ulubieniec z SJ: Całe Super Junior
Wysłany: 2012-11-28, 18:48   

Naamii Najlepszego ^^ Oby Eunhyuk ci na rurze tak zatańczył xD Życzę ci braku stresu przed kwietniowymi egzaminami, spełnienia marzeń, weny na opowiadania i wiele, wiele koncertów z twoimi ulubieńcami <(*__*<)

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2012-11-28, 19:05   

Naamii, wszystkiego najlepszego! Spełnienia marzeń ^^

SuJeong 
call me Sudzia

Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-11-28, 19:55   

Naamii, wszystkiego najlepszego! Dużo SuJu, jak najwięcej MinWooka, EunHae i i i KyuHyuka ( choć, nie wiem czy ich lubisz xD ) I żebyś się mnie nie bała/nie lubiła - doszły mnie takie słuchy! JESZCZE mi nie podpadłaś <333 Wszystkiego najlepszego, zdrówka i wszystkieeeego co najlepsze, jej nie umiem pisać życzeń!~ Ooo! Na następnym spotkaniu forumowym bądź bardziej gadatliwa, nawet do mnie, heh :P

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-11-28, 20:03   

Naamii, wszystkiego najlepszego ^^~! Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności <3 Mam nadzieję, że już zawsze będziesz kochać SuJu tak jak i teraz, bądź mocniej ^^ Życzę Ci, żeby spełniły się Twoje wszystkie marzenia, te z Juniorami związane w szczególności :)
Sto lat <3

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…

Akanexxchan 
Poland in Akane!

Ulubieniec z SJ: Ryeowook <3
Lover: Yesung *O*
Fav Pairing: Yewook/Hietan :3
Wysłany: 2012-11-28, 20:11   

Naamii, wszystkiego sujowego! Abyś pojechała na koncert SJ, abyś wszystkich podotykała i żeby Ci się udało skombinować od nich numery telefonów i żebyś mogła im wysyłać długie smsy z wyznaniami miłości i wszelkiego uwielbienia xD Żeby zdrowie Ci dopisywało, bo często na nie narzekasz [:C] i żebyś już nigdy nie musiała się użerać z tyloma fankami yeśkowymi w jednym pokoju naraz, jak to było na ostatnim spotkaniu [xDD]

Fan: Why did you cut your hair?
Yesung: I was bored: ㅋ ㅋ ㅋ
Fan: Really? ㅋ ㅋ ㅋ
Yesung: Yes For real!

Odpowiedz do tematu