| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[08.11.2012/TRANS] Wywiad Naver z MC Radio Star –
Autor Wiadomość
Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2012-11-12, 16:26   [08.11.2012/TRANS] Wywiad Naver z MC Radio Star –

Cytat:
Jung Suk Hee: Jak się czułeś Kyuhyun? Swoje zdolności do show pokazałeś już podczas Immortal Song 2, ale potem tak nagle znalazłeś się w ciężkiej sytuacji.
KH: Ja… jestem silnym chłopcem *wszyscy się śmieją*. Jestem naprawdę zabawny. Z początku nie mogłem się przyzwyczaić, a teraz też nie jestem w tym jakoś świetny, ale lubię taką atmosferę *śmiech*
JSH: Jesteś najlepszym idolem do show. Czy cięte uwagi są w twoim stylu?
KH: Nie są (Tłum. Kogo on próbuje oszukać xD?), ale podoba mi się, że ten program mogę prowadzić w taki, a nie inny sposób *śmiech*. Hyungowie dobrze przodują i dobrze mnie uczą. Oglądałem Radio Star jeszcze przed dołączeniem tutaj i naprawdę podobała mi się panująca tu atmosfera. Podoba mi się to, że umiecie się śmiać z ciętych uwag. Jeśli będę kiedyś dobry w show, to to wszystko będzie dzięki praktyce.

JSH: Od kiedy to Sehyun-ssi i Kyuhyun-ssi zaczęli tak dobrze ze sobą współpracować?
Park PD: No nie? Ten sojusz pomiędzy nimi jest taki zabawny.
KH: Gdy Goora-hyung tu był, to obaj czuliśmy, że się nas łaja *śmiech*, więc próbowaliśmy po prostu przeżyć. A jakoś tak w trakcie odkryliśmy, że do siebie pasujemy.
JHS: To jego (Goory) metoda pomocy ci. W każdym razie – robienie czegoś razem jest lepsze, prawda?
KH: Na początku byłem sfrustrowany, że jestem jedynym, którzy nie umie sobie poradzić, ale wtedy pojawił się Sehyun-hyung i zyskałem na pewności siebie. Hyung pewnie myślał tak samo. „Och, on też nie umie być MC?”

JSH: Kyuhyun musi być szczęśliwy, że ma teraz nowych hyungów, którzy są dobrzy w różnych dziedzinach (prawdziwe komedie/komedie skeczowe).
KH: Tak. Nie jestem w tym za dobry, ale każdy mnie ogląda i dobrze traktuje, więc mogę wciąż wypróbowywać nowe rzeczy.

Podsumowanie:
Producent zadzwonił do mnie zaraz po wywiadzie, co mnie dość zaskoczyło. Powiedziano mi, że w show o mnie rozmawiano. Gdy obejrzałem nagranie, to zobaczyłem, że Kyuhyun zrobił słodką pozę „kwiatowego garnka” (Tłum. ???). Wzruszył mnie tym. W zeszłą środę, gdy odbywał się wywiad, Kyuhyun nie okazywał żadnej uroczej strony. Żartował sobie z nas i próbował ukrywać ziewnięcia przez trwanie całego wywiadu, ale chociaż się uśmiechał. Dziękuję ci, idolu o ciętym języku Kyuhyunie.

Credit: @NKsubs
Shared at sup3rjunior.wordpress.com by supergirlRain
Polish translation: Manaa | superjunior.pl

MC: Ryeowook, what’s your Super Girl like?
Ryeowook : My Super Girl is my future daughter…
Ostatnio zmieniony przez Manaa 2012-11-12, 16:27, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-11-12, 19:18   

Manaa napisał/a:
Jestem naprawdę zabawny.

no i chociaz jeden z wlasciwa samoocena :P
Manaa napisał/a:
Tłum. Kogo on próbuje oszukać xD?

nie mam pojecia xD
Manaa napisał/a:
To jego (Goory) metoda pomocy ci.

WTF? xD
Manaa napisał/a:
Kyuhyun zrobił słodką pozę „kwiatowego garnka”

skad oni maja te porownania?!
Manaa napisał/a:
Dziękuję ci, idolu o ciętym języku Kyuhyunie.

kocham jego ciety jezyk! <3

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-11-13, 13:21   

Taaa, z pewnością cięte uwagi nie są w stylu Kyu. No bo Kyu, w ogóle nie wie co to złośliwość i ironia, prawda?! ;P
Podziwiam Go za wytrwałość i chęć coraz to większego doskonalenia się.

Szczerości to Kyu już na pewno nie potrafiłby się wyprzeć ;D:D:D Ale fakt faktem, że w trudnych chwilach, zawsze łatwiej jeżeli nie jest się samemu, tylko kogoś przy boku. Jeżeli już zbierać cięgi to wspólnie ;)

Och, dzięki nowym hyungom, Kyu się może rozwijać. Cieszę się, że ma taką możliwość. Oby starczyło im cierpliwości dla Evil Maknea ;)

[ Dodano: 2012-11-13, 13:23 ]
Poza "kwiatowego garnka" mnie zupełnie rozwaliła :D:D:D Ale musi być naprawdę urocza, skoro, m.in. dzięki niej Kyu zdołał wzruszyć Goore (bo to chyba On na końcu się wypowiadał?)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-11-13, 15:43   

Cięte uwagi nie są w jego stylu? Jasne, jasne. On już nawet sam nie kontroluje tego, jak z jego ust te uwagi wypływają, kogokolwiek by nie spotkal xD chyba się nie docenia, albo pragnie się w tym wywiadzie wybielić :P to jednak się nie uda, wszyscy znają prawdziwego Kyu!
To miłe, że Kyu znalazl sojusznika xD od nienawiści do przyjaźni, haha. Musieli zawrzeć pakt, aby jakoś przeżyć tą lekcję przetrwania, którą im zapewniał Kim Goora! xD Nauczył ich współpracy i tego, jak stać się dobrymi MC, co teraz widać w RS.
Ciekawi mnie ta poza kwiatowego... eee, nieważne. Znając Kyu, na pewno jest to coś uroczego i niezapomnianego xD skoro aż o tym wspomnieli... :P
Kyu nudzą wywiady, które z nim przeprowadzają... omg, jakie ostre xD I z lekka smutne, że to go męczy, ale zapewne po prostu ma za dużo zajęć i stąd to ziewanie^^

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-12-05, 11:04   

Manaa napisał/a:
ale potem tak nagle znalazłeś się w ciężkiej sytuacji.

Ale że o co chodzi? O prowadzenie programu? o:
Manaa napisał/a:
Nie są

Ahahhaahhahaha, dobry żart xD

Czasami się zastanawiam, jakie tam trzeba mieć umiejętności, żeby stwierdzić, że się jest dobrym XXX...
Manaa napisał/a:
„kwiatowego garnka”

Chciałabym zobaczyć ten kwiatowy garnek XD
Skoro Kyu ziewał, to albo ten wywiad musiał być strasznie nudny, albo on strasznie zmęczony :c

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Odpowiedz do tematu