| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawyki SuJu
Autor Wiadomość
capricorn9012 
Mimi

Ulubieniec z SJ: 15 ;)
Lover: Donghae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-04-21, 13:16   

jeszcze wyłapałam, że bardzo często Teuki poprawia swoje.. eee baczki? no tak gładzi rękami włosy przy uszach :)

a co do Hae - to chyba ma wieczny katar albo problemy z zatokami, bo faktycznie cały czas ten nos pociera ;)

[ Dodano: 2013-04-21, 13:26 ]
I jeszcze to ;D
Hyuk:
- ciągle zmienia hasło w laptopie, i ogólnie nie lubi jak ktoś dotyka jego rzeczy.
- największa masakra jest z jedzeniem – kiedyś było w jakimś programie mówione, że jak ktoś od niego chce spróbować jedzenia – to nie ma mowy. A jak weźmie sobie sam to Hyuk już tego nie zje ;D
- jeszcze, nie wiem czy zauważyłyście, Hukie ma bardzo specyficzny sposób jedzenia ramen – strasznie dużo makaronu łapie pałeczkami wyciąga go wysoko nad miseczkę i dmucha od góry do dołu kilka razy, żeby go ostudzić ;D można to zobaczyć w Adoins Camp i jeszcze gdzieś, ale nie pamiętam ;)

Hae:
- boi się duchów i śpi przy zapalonej lampce nocnej
- zawsze musi być z kimś – bo łatwo czuje się samotny

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-04-30, 10:02   

Mogę jeszcze dorzucić, że Geng ostatnio nabrał nawyku oblizywania warg (co wywiad, to on MUSI to zrobić chociaż raz...), często też zdarza mu się wypychać językiem policzek od wewnątrz (i weź tu człowieku nie miej skojarzeń), przy wybuchach śmiechu uparcie zasłania usta, ale zazwyczaj tylko na krótką chwilkę - zaraz opuszcza dłoń i pokazuje światu swe pełne uzębienie. Łatwo też zasypia w czasie czesania i modelowania włosów.

Rosia 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2013-04-30, 11:27   

Siwy lubi się przytulać do innych, więc kiedy zdarza mu się spać w dormie u SJ to nikt nie chce z nim spać.

Aquariuspeg 
Pierożkowy Maniak

Ulubieniec z SJ: Hyuk/Hae/Kyu/Min/Chul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk,KyuMin, KyuHyuk
Kocham SuJu od: 27.01.2013
Wysłany: 2013-06-03, 12:07   

Ja zauważyłam że Yesiek często pociera płatek ucha od tyłu.
No i Hae i jego zwyczaj bicia i klepania chłopaków, albo siebie kiedy się śmieje. Przez niego też tak robię, tak.. bardzo kobiece XD

EDIT.
Tuśek jak się śmieje to klepie się po brzuchu, Hyuk albo też tak robi albo owija się rękoma.
Ostatnio zmieniony przez Aquariuspeg 2013-06-05, 07:20, w całości zmieniany 1 raz  

gilin 

Ulubieniec z SJ: eunhyuk
Kocham SuJu od: 31.12.2011
Wysłany: 2013-06-22, 12:40   

Hae i jego sławny taniec do sorry sorry i mr simple xD chyba do nawyków można zaliczyć. Tak na to patrząc to wiele z tych ich nawyków ja sama posiadam :D i wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam :D.

Paranmeg 

Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae,SiChul
Wysłany: 2013-06-23, 02:52   

Kocham te ich wszystkie nawyki ^*^

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2014-01-14, 18:52   

To raczej nie jest nawyk, ale.
Heechul podobno nie lubi gdy ktos zwraca sie do niego Kim Heechul. Nie dokońca wydaje się mi to prawdą, bo podczas gdy wszyscy przedstawiają się pseudonimem to on mowi pełne imię. Przysłuchajcie się temu.
http://www.youtube.com/watch?v=freaAsJM7S0

[ Dodano: 2014-02-15, 20:38 ]
[quote="maggdalena"]Minek czesto robi tak:
http://imageshack.us/phot...5131906191.jpg/
btw jakos slicznie wyglada

[ Dodano: 2014-02-18, 19:10 ]
I nie wiem czy to było ale zauważyłam ostatnio, że heechul lubi tak do kogos podejść z zaskoczenia i pocalować a potem tak specyficznie wystawia język. Szczególnie na jakichś występach.
Ostatnio zmieniony przez Kim Yuno 2014-04-17, 18:53, w całości zmieniany 2 razy  

Odpowiedz do tematu