| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[22.11.2012/TRANS] List dla fanów od Leeteuka
Autor Wiadomość
Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-11-22, 13:49   [22.11.2012/TRANS] List dla fanów od Leeteuka

Cytat:
Do moich ukochanych fanów! Wszystko co mam znajdę w oczach ELF…

Jestem liderem Super Junior, Leeteuk!! Ah… Teraz jestem rekrutem numer 85, Park Jungsu!! Jak się wszyscy macie? Zostałem przeniesiony z Uijeongbu do centrum treningów rekrutów Baekmashin i teraz dobrze się sprawuję z braćmi, którzy są ode mnie 10, 11 lat młodsi!

Przeszedłem z bycia liderem Super Junior do bycia liderem jako rekrut w moim dywizjonie. Nawet tutaj czuję dużą popularność. ^^

Zanim tutaj przyszedłem byłem naprawdę nerwowy i przerażony, jednak teraz, gdy już się tutaj znajduję, uświadomiłem sobie, że to jest nic w porównaniu do tego, co robiłem wcześniej. ^^

Dziękuję bardzo za ręcznie pisane i internetowe listy! Czytałem tutaj każdy list dokładnie i czasami nawet się popłakałem. Dziękuję.

Jestem zawsze wdzięczny. Nawet w dniu, gdy wstępowałem do wojska, zjawił się ogromny, świetny tłum. Jak się spodziewałem, najlepsi!! Również, od siódmej rocznicy do wstępnych egzaminów na studia. Przepraszam, że nie mogłem zaopiekować się osobiście każdym z Was z osobna. Wiecie, że im więcej pracuję, tym bardziej chcę Was zobaczyć? Tęsknię za światowym tourne z członkami naszego zespołu, za możliwością zobaczenia niebieskich lightstików i słuchania wspierających głosów.

Ah! Także, DVD, którego sprzedaż w Japonii jest numerem jeden. Oraz Boys In City i wiele innych rzeczy, w których możecie mnie zobaczyć. Proszę, oczekujcie tego!! Mam nadzieję, że wszyscy mogą się uśmiechać szeroko do końca wszystkich ceremonii rozdania nagród oraz zakończyć wszystko ładnie! Tęsknię, tęsknię, tęsknię za Wami i naprawdę, naprawdę, naprawdę, naprawdę, naprawdę chcę Was zobaczyć…. Musicie być szczęśliwi i zdrowi! Jak ktoś kiedyś powiedział: „Nie uśmiechasz się ponieważ jesteś szczęśliwy tylko jesteś szczęśliwy dlatego, że się uśmiechasz.” Więc wszyscy, dbajcie o siebie!!

ELF!! Kocham Was

Od lidera Teuk’a!! ^^

Source: Super Junior Fanboard
English Translation by: allkpop.com
Polish Translation by: Naoni @ special1004.pl
PLEASE TAKE OUT WITH FULL CREDITS

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2012-11-24, 01:04, w całości zmieniany 2 razy  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-11-22, 15:47   

toc to jest najglupsza kaczka swiata! ale tez chyba najbardziej kochana na swiecie :) wzruszyl mnie glupek no!
Naoni napisał/a:
są ode mnie 10, 11 lat młodsi

nie wiem jak on sie musi czuc. kurna... chociaz on ma mlody mozg to pewnie czuje sie jak wsrod swoich :P
Naoni napisał/a:
Jak się spodziewałem, nawet tutaj mogę poczuć ogromną popularność! ^-^

to bylo oczywiste. czy ktos nie zna lidera SuJu? :D
Naoni napisał/a:
Jestem Leeteukiem z Super Junior!!

a mi sie wydaje ze tam jest lider super junior leeteuk :P w koncu jest tam lideo :P chociaz na dole w podpisie jest lida wiec juz nie wiem w koncu jak oni zapisuja slowko ldier
Naoni napisał/a:
To pestka.

i wielka ulga!
Naoni napisał/a:
Przepraszam, że nie mogłem zaopiekować się osobiście każdym z Was z osobna.

pabo Y_Y
Naoni napisał/a:
Tęsknię za światowym tourne z członkami naszego zespołu, za możliwością zobaczenia niebieskich lightstików i słuchania wspierających głosów.

jeszcze troche i jak wyjdzie i bedzie ssX to nas zobaczy! poza tym ELF licznie go przywitaja jak bedzie wychodzil :)
Naoni napisał/a:
nowy image

huH?
i jak zawsze zakonczyl madrym zdaniem :) <3

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

OLGAAAPl 
OlGAAA

Ulubieniec z SJ: Kim Ryeowook
Lover: Eunhyuk
Grupa krwi: ARH+
Kocham SuJu od: 9 sierpnia 2012
Wysłany: 2012-11-22, 21:33   

O matko...Jejku ..Leeteuk jest magiczną osobą . My też tęsknimy ;(
Czekam gorąco na twój powrót !!!
Kurcze wzruszyłam się...

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-11-22, 21:37   

To oni tam idą do wojska w wieku 20 lat? o.o Nie mają nic lepszego do robienia? xD
Wiedziałam, że jak Tuś się przyzwyczai, to nie będzie mu tak źle <3
Naoni napisał/a:
byłoby dobrze, gdyby wszyscy uśmiechali się szeroko i zakończyli to dobrze!

Im więcej nagród by Juniorki zdobyli, tym więcej byłoby uśmiechów.
Naoni napisał/a:
Jak ktoś kiedyś powiedział, nie uśmiechasz się bo jesteś szczęśliwy, uśmiechasz się ponieważ uśmiech jest radosną rzeczą..

Jak dla mnie to nie zabrzmiało pocieszająco o.o Bardziej tak, jakby uśmiech był wymuszony...

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2012-11-22, 22:20   

Po pierwsze, podczas czytania nawet nie zauważyłam, kiedy zaczęłam płakać. Kurcze, Teuk co ty ze mną robisz >< Po drugie, pocieszną papeterię mają w wojsku ^^
Naoni napisał/a:
dobrze się sprawuję z braćmi, którzy są ode mnie 10, 11 lat młodsi
Pewnie najstarsi żołnierze to zawsze celebryci. Inni wolą pierw iść do wojska, by później mieć już spokój...
Naoni napisał/a:
Nawet w dniu, gdy wstępowałem do wojska, zjawił się ogromny, świetny tłum. Jak się spodziewałem, najlepsi!!
Nie mogłoby być inaczej ^^ Dobrze, że nie ukrywał się z tym, że idzie do wojska i dał okazję fanom do takiego definitywnego pożegnania się przed rozpoczęciem służby :)
Naoni napisał/a:
Końcoworoczne ceremonie rozdania nagród, które pozostały, byłoby dobrze, gdyby wszyscy uśmiechali się szeroko i zakończyli to dobrze!
I gdyby rzeczywiście mieli ku temu uśmiechowi powody. Mam nadzieję, że te słowa sprawią, że większa ilość ELFów weźmie się do sumiennego głosowania w te ostatnie dni przed MAMA ^^
Naoni napisał/a:
Jak ktoś kiedyś powiedział, nie uśmiechasz się bo jesteś szczęśliwy, uśmiechasz się ponieważ uśmiech jest radosną rzeczą..
Czyli uśmiechaj się, bo tak wypada, a nie dlatego, że masz na to ochotę? Nie podoba mi się to... :/
Naoni napisał/a:
Naprawdę tęsknię i tęsknię i tęsknię i naprawdę chcę was wszystkich zobaczyć, zobaczyć, zobaczyć…
<3

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-11-24, 01:26   

Wprowadziłam poprawki do tłumaczenia tego listu, ponieważ ukazało się tłumaczenie allkpop, a tłumaczenia ze stron powiedzmy "oficjalnych" są bardziej wiarygodne niż fanowskie. ^^ Sens oczywiście jest taki sam, ale faktycznie końcowe motto nabrało w końcu sensu. :D Hahahaha <3

Ach, ja sama nie wiem co mogę powiedzieć, żeby wyrazić jak bardzo się cieszę, że napisał. Jak dla mnie może pisać co miesiąc... Oby to robił... Chcę wiedzieć, czy u niego wszystko dobrze... Chcę widzieć od czasu do czasu jego zdjęcia. Dzięki temu ten czas jakoś tak szybciej minie. Ach... Nie mogę się już doczekać lipca 2014 roku... Naprawdę.

Cytat:
Teraz jestem rekrutem numer 85, Park Jungsu!!

No tak. Teraz nie jesteś Leeteukiem, który należy do Super Junior, tylko Park Jungsu, który należy do Korei Południowej. Wiem, jak ogromną dumą napawa to każdego mężczyznę w Korei... Ten kraj zawsze był dumny i honorowy... Ach... 내 멋진 남자 TT_TT

Cytat:
...i teraz dobrze się sprawuję z braćmi, którzy są ode mnie 10, 11 lat młodsi!

Przeszedłem z bycia liderem Super Junior do bycia liderem jako rekrut w moim dywizjonie.

Oh, matko... Nasz 아저씨... :D Będziesz dla nich jak ojciec i przywódca zarazem. Mówiłam już, że jestem dumna? ;_;

Cytat:
Zanim tutaj przyszedłem byłem naprawdę nerwowy i przerażony, jednak teraz, gdy już się tutaj znajduję, uświadomiłem sobie, że to jest nic w porównaniu do tego, co robiłem wcześniej. ^^

Zawsze powtarzałam, że Ty sobie w tym wojsku odpoczniesz... Ah, Jungsu. Ty miałeś troszeczkę inne życie niż reszta Twoich towarzyszy... Troszkę więcej stresu, troszkę więcej trudności, troszkę więcej wszystkiego. Trzymam za Ciebie kciuki!~

Cytat:
Wiecie, że im więcej pracuję, tym bardziej chcę Was zobaczyć? Tęsknię za światowym tourne z członkami naszego zespołu, za możliwością zobaczenia niebieskich lightstików i słuchania wspierających głosów.

No i chamie... Nie wiem co powiedzieć. *chlipie cicho w kącie*

Cytat:
Tęsknię, tęsknię, tęsknię za Wami i naprawdę, naprawdę, naprawdę, naprawdę, naprawdę chcę Was zobaczyć….

나도 정수씨, 나도... 2 년 동안 말이죠. 612 일.

Cytat:
„Nie uśmiechasz się ponieważ jesteś szczęśliwy tylko jesteś szczęśliwy dlatego, że się uśmiechasz.”

Jest w tym dużo prawdy, chociaż na pozór brzmi to jednoznacznie... W końcu czasami nie uśmiechamy się ze szczęścia. Jesteśmy szczęśliwi tylko wtedy, gdy uśmiechamy się szczerze. Ten ktoś mimo wszystko był mądry.

Ach, Jungsu. Będziemy o siebie dbać i będziemy czekać. 두려워하지 마십시오.

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.

Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +
Wysłany: 2012-11-26, 19:20   

Jak to czytałam miałam łzy w oczach. JungSoo będziemy o siebie dbać możesz być pewien. Naoś dzięki z całego serca za tłumaczenie. Jesteś pracowitym E.L.F. a wracając do listu.*beczy dalej* on jest takim dobrym człowiekiem. Aż chyba będę do końca dzisiejszego dnia płakać. Naoni nie martw się nie tylko ty ubolewasz nad tym jak on dużo pracuje. Jeszcze raz serdeczne dzięki za tłumaczenie listu.

Podzia? ma?p na rodzaje :

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

Odpowiedz do tematu