| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-09-09, 12:15
Konwent Asian Soul 2012
Autor Wiadomość
Mako 
Cho Hyung

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Cho KyuHyun
Fav Pairing: KyuMin,EunHae KyuWook
Grupa krwi: A Rh +
Wysłany: 2011-05-10, 22:29   Konwent Asian Soul 2012

Słyszeliście może że, konwent Music Bank organizowany przez KimMikę się nie odbędzie.

TYLKO UWAGA! WAŻNE! Ten konwent, o którym piszę, nie ma nic wspólnego z Music Bankiem! Tak więc, to jest konkurencja, coś oddzielnego, nic wspólnego z tamtymi organizatorami.
Tego orgiem będzie osoba doświadczona w sprawach organizowania konwentów, wraz z Lubelską Mafią K-pop'ową.

Ogólny pomysł jest, żeby zrobić konwent z azjatycką muzyką i dramami, jak to się mówi, tylko ŻYWI LUDZIE, bez mang itp. Właściwie główną rolę odgrywałby tam k-pop, ale, żeby się nie ograniczać również inne typy muzyki azjatyckiej (Japonia, Tajwan etc.), oczywiście nie tylko pop, ale rock też :-D
Projekt miałby się odbyć w 2012 roku, późno, bo pomysł wyszedł niedawno i żeby konwent był na poziomie potrzeba trochę czasu, chcemy też połączyć siły z innymi organizatorami.

Piszę teraz głównie dlatego, ponieważ żeby konwent się odbył musimy mniej więcej oszacować czy w ogóle opłaca się organizowanie czegoś takiego i czy były by osoby chętne przyjechać na konwent do Lublina :-D

Mamy już mniej więcej na oku szkołę, w której wszystko mogłoby się odbyć, jest tam idealna aula z czymś w rodzaju sceny, idealnej do występów.
Tylko potrzebna jest duża ilość osób, bo szkoła jest dość duża.

Liczymy że znajdą się na tym forum będą jakieś osoby chętne do wzięcia pokoju o Super Junior i ogólnie do pomocy w ruszeniu tego wszystkiego.

co Wy na to?

jeśli to zły dział to proszę o przeniesienie tematu dziękuje
Ostatnio zmieniony przez Mako 2011-05-10, 22:30, w całości zmieniany 1 raz  

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-05-11, 18:00   

Oł, to świetny pomysł jest ! ^_^ Ja bym pojawiła się na bank ;>
Strasznie zawiodłam się, że MB Kim Miki się nie odbędzie, ale ciesze się, że znalazł się ktoś, kto organizuje coś podobnego <3
Hwaiting ~

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-05-11, 22:27   

Myślę, że w zależności od terminu mogłabym sie wybrać... mam przyjaciele w Lublinie więc przy okazji mogłabym się z nim spotkać...
W końcu coś z "żywymi ludźmi" :D
ciekawy pomysł :)

Mako 
Cho Hyung

Wysłany: 2011-05-28, 22:17   

Uwaga! Uwaga!
Pojawiła się propozycja dotycząca szkoły (właściwie już nie propozycja, a praktycznie pewny wybór).
Zapraszam do zapoznania się z nią, przez wirtualną przechadzkę.
W szkole wielokrotnie odbywały się już podobne imprezy np. Falkon (konwent dla fantastów, w tym roku już 12 edycja :D), czy Nejiro. Wszystkie te imprezy stały na bardzo wysokim poziomie m. in. właśnie dzięki możliwościom tej szkoły (projektory w każdej sali, 2 duże sale, z których obie mogą służyć za main'a etc.).
Mam nadzieję, że spodoba Wam się wybrana szkoła ;)

"Super Junior będzie występować, dopóki te balony nie pokryją całej planety" Leeteuk

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-05-28, 22:19   

Mako-chan, mój kumpel organizuje imprezy z muzyką azjatycką (tak, o tym Ci pisałam) i on by pewnie chętnie pomógł, a się zna na tym i sam chciał zrobić imprezę z samym k-popem, więc zagadam do niego i jak coś podeślę Ci jego gadu lub coś :3

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

Mako 
Cho Hyung

Wysłany: 2011-05-28, 22:24   

Mizuki nawet nie wiesz jak to pomoże mi moim znajomym ^ ^ zagadaj bo może się okazać,że go znam xDD

z góry dziękuj ^ ^

"Super Junior będzie występować, dopóki te balony nie pokryją całej planety" Leeteuk

Frydzka 

Ulubieniec z SJ: Space Big Star, Donghae
Lover: HEECHUL, Iwook, Jaejoong
Fav Pairing: EunHae, HeeWook, HeeMinn
Wysłany: 2011-06-01, 21:48   

aaaaaa, to o tym mowilas ;D
hm.. troche mi nie po drodze do lublina ale do tego czasu nie wiadomo czy mnie wywieje bo jakb mi pasowalo to Agat zawsze sie pisze na takie rzeczy xD

honi 

Ulubieniec z SJ: KuCiul, Yeś, Kyu, Wonek, MiMi
Fav Pairing: HeeTeuk.HanChul.KyuChul.YeWook
Wysłany: 2011-06-01, 22:03   

O, dopiero teraz zauważyłam ten wątek XDD A więc jeżeli się uda, to myślę, że zjawię się na konwencie ^o^ Też mam koleżankę w Lublinie, która zapewne też będzie chciała na to pójść i dodatkowo będzie gdzie spać xDD Bo nie ma to jak wyzysk :33 Szkoła ładna.. ładniejsza niż ta nasza Wrocławska do love xDD Sam pomysł już mi się podoba, a że dopiero to odbędzie się w 2012, będzie więcej czasu, by przekonać rodziców XD Także ja się piszę ^^

Odpowiedz do tematu