| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2014-02-12, 18:19
[04.04.2011/SHOW] MTV Top Entertainment with SJ-M PL
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-11, 13:32   [04.04.2011/SHOW] MTV Top Entertainment with SJ-M PL

04.04.2011MTV Top Entertainment with SJ-M

Kolejny program z chińską podgrupą Super Junior M. Jak łatwo można się domyślić po dacie, został on zrobiony pod kątem urodzin Eunhyuk'a, ale gwarantuję, że wszyscy będą tu mieli świetny ubaw. Jeśli ktoś zatęsknił za wkręcaniem Hyuka, to teraz będzie miał okazję na nowo zobaczyć, co dla niego przygotowali członkowie zespołu i prezenterzy. Przez cały odcinek Hyuk będzie dręczony i wszystko co złe, to będzie jego wina.
Na początku zostanie przedstawiony 70-letni tajwański mistrz wszelkich rodzajów tańca. Nauczy Juniorków kroków do "cha chy", a Eunhyuk zostanie wyznaczony, żeby nauczyć go "Perfection", co oczywiście skończy się zruganiem Hyuka ^^
Następnie Juniorki zagrają w grę Super gestykulacji. Zostaną podzieleni na dwie grupy, pierwsza osoba, która pozna hasło, będzie przekazywała je kolejnej osobie - reszta nie może patrzeć. Po pierwszej nieudanej próbie jeden zawodnik z grupy zostanie ukarany... jak myślicie, kto? ^^ Zobaczcie jaka to kara (sama chciałabym być na miejscu dziewczyny, którą wybrał, szczęściara...)
Kolejna zabawa to "Pijący wodę telefon", drużyny będą musieli przekazywać sobie hasła mając usta napełnione wodą. I tu kolejne wpadki zespołu i Hyuka... Hae opluł wodą prowadzącego i całe studio. A pozostali dalej wkręcają Hyuk'a w...?
Ostatnie zadanie było podstawione niby dla Siwon'a i Hae. Każdy z nich miał odegrać scenę pokazaną w dramie, mianowicie rozgniecenie ze złością wybranego owocu w dłoni, wykrzykując przy tym imię osoby, którą się nienawidzi. Wybór w owocach mieli niemały, ale wszyscy wykrzyczeli jedno imię...
Zobaczcie sami jak przebiegał program i jak się zakończył. Ubaw gwarantowany!

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Credit: aKyufan
Reupload
: madlejane
PL translated: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-02-09, 20:53, w całości zmieniany 3 razy  

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-05-13, 16:47   

Uuuuu, bardzo ładnie się zapowiada *_______* I to w tym programie Kyu gniótł ten owoc, tak?
Uuuuu, tym bardzo to lubię <3 Obejrzę, edytuję <3

Cudowne. Po prostu cały czas się śmiałam. Od początku do końca. Kocham tych prowadzących.
Kapcie dla Hyuka. Byłam wzruszona xDDD
Ten dziadek... 70 LAT?! Nigdy w życiu bym nie powiedziała.
Nieźle się ruszał. Ale Hyukjae nie pozostawał dłużny ^ ^ Nasza Małpka <3
Kalambury były niesamowite <3 Henryś nie znał układu Gee. Pokochałam go jeszcze bardziej <3333 A potem siusiu. Ahahahaha, Hae mnie dobił. A Hyuk miał rację, ale biedactwo musiał ponieść karę.
Potem z tą parówką 'Poliż to' xDDDDDDDDD A on pocałował parówkę. Aigooo, a ta dziewczyna jaka szczęściara *______* Serio, zazdroszczę > <
I tą wodę słoną tylko on miał nie? Ale jak słona ona musiała być, ze tak zareagował? xDD
Ahahahahaha. Hae jednak jest DAEBAK! Co za facet xDDDDDDDDD Jeszcze jak tak parsknął na niego xDDDDDDDDDDDDDD
A ta skrzynka świetna była *______* Ahahahha, co oni tam wyprawiali. Siwon się tak śmiał, że i ja nie mogłam przestać xDDDD
Owoceeeee. Ryeo i jego, 'chcę to zjeść' było urocze. On tak tego chciał a mu nie pozwolili ; < I jeszcze nie mógł zgnieść xDDDD Biedactwo <3
Kyu mi się tu naprawdę podobał. Z tym bananem sobie na luzaku podszedł xDDD I potem jeszcze jadł. xDDDDDDD I nieważne że miał miękkie jabłko, ważne że zgniótł <3
A ZHOU MI ananasa rozwalił <333333 Cóż za mężczyzna <3
I ostatecznie tort, ale nie domyśliłam się serio. To było naprawdę ładne, widać było, że sie cieszył <3
I gdzie wytrzasnęli tą świeczkę?! TEŻ TAKĄ CHCĘ! Ahahaha, załamał się chłopak. Ale naprawdę i oni świetnie się bawili i ja <3
Dziękuję eSPe bardzo za to tłumaczenie <3333333

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-05-14, 23:43, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-14, 14:21   Re: MTV Top Entertainment with SJ-M PL

Donghae jest uroczy:) I jak się przestraszył w akcji z ,,pudełkiem horroru" hehe :-D

Naprawdę nieźle ten prawie 70-letni tancerz wywijał . Ale i tak Eunhyuk zdecydowanie z dziadkiem wygrał, wiadomo :) Jako nauczyciel tańca Małpka średnio się nadaje - ciekawe kto by zapamiętał tak szybko pokazywane kroki? ;)
Gra z gestykulacją - tu się ubawiłam. Najśmieszniej pokazywali hasło: ,,muszę siusiu" :-D I zgadzam z Eunhyukiem co do poprawnej wersji pokazania tego hasła (w sensie: łatwej do zgadnięcia).

Znowu wkręcanie Eunhyka :mrgreen: I to wymawianie jego imienia przy zgniataniu owoców w złości - momentami nawet było mi go trochę szkoda ;) ,,Gnębiony" w swoje urodziny :-D
A poza tym - o ludzieee, ile tam piszczących fanek przed studiem (czy gdzie tam oni to kręcili). A myślałam, że tylko ja uwielbiam SuJu (haha, oczwiście żartuję :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2013-03-26, 10:12, w całości zmieniany 2 razy  

xYUKIdesu 
Madzia~

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 05.2010
Wysłany: 2011-05-14, 15:31   

Obejrzałam i humor mi się poprawił.
Biedny Hyuk no jak tak można w dzień urodzin znęcać się nad nim... Nie ładnie xD
Ten facet co tam przyszedł muszę przyznać ze jak na swój wiek to naprawdę dobrze tańczył. Ja za 10 lat to się pewnie ruszać nie będę mogła xD
Później jak go Hyuk chciał nauczyć perfection tez było niezłe. Chciał łatwiejszą część to ja dostał xD
Fajne też było to jak mieli odgadnąć te hasła. "chce mi sie siusiu" xDD Hahaha...
Z tą wodą tez było fajne Hyuk dostał posolona wodę, myślałam ze umrę z tego Min tez był śmieszny z tą wodą xD
Jak mieli rozgnieść te owoce i wszyscy darli się Hyuk. Z Wooka to myślałam że spadnę z krzesła. No no no kto by pomyślał ze Kyu będzie miał tyle siły xDD A ZhouMi z tym ananasem xDD
Myślałam ze się posikam. No i na koniec piękne happy birthday (może z początku nie równo im wychodziło ale później się zgrali) zaśpiewane i nie zgaszająca się świeczka xDD

Dziękuję za tłumaczenie ^ ^
Ostatnio zmieniony przez xYUKIdesu 2011-05-14, 19:44, w całości zmieniany 1 raz  

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-05-15, 00:37   

swietej-pamieci napisał/a:
Jeśli ktoś zatęsknił za wkręcaniem Hyuka, to teraz będzie miał okazję na nowo zobaczyć, co dla niego przygotowali członkowie zespołu i prezenterzy. Przez cały odcinek Hyuk będzie dręczony i wszystko co złe, to będzie jego wina.

No cóż, większej zachęty chyba nie trzeba :) No może opróćz tego, że to program z SJM.

Przez pierwsze parenaście minut już mialam przestać to oglądać, bo ten Baton ABei przyprawial mnie o bol glowy. Ale potem bylo już tylko lepiej, jak już zniknąl xD
Przy konkurncji Super gestyukulowania i Pijącego wodę telefonu plakalam ze smiechu, szczególnie jak Donghae robil prowadzącemu prysznic ^^
Biedny Hyuk, takie psikusy mi tu robili. Biedulek tak się męczyl przy tej slonej wodzie ale i nie tylko zresztą.

Po wymazaniu z pamięci części pierwszej, program byl calkiem, calkiem :)

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种
Ostatnio zmieniony przez nati 2011-05-22, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-05-15, 01:09   

Yuushin ;3 napisał/a:
Kapcie dla Hyuka. Byłam wzruszona xDDD

Tak, ja też xD i jak je przemienił w telefon komórkowy w którym jeszcze nie zainstalował kart Sim xD
Yuushin ;3 napisał/a:
Henryś nie znał układu Gee.

To mnie tez rozwaliło xD W pewnym momencie, jak tak ruszał łapkami zeby nasladowac Ming'a to pomyslałam, że wyglada jak taki slodki piesek , który macha łapką xDD i jak chciał zeby Ming jeszcze raz mu to pokazał :D
Yuushin ;3 napisał/a:
A potem siusiu. Ahahahaha, Hae mnie dobił.

Zgadza się! To wszystko przez niego xD on chyba nie ma zbyt wielkiej wyobraźni, albo ma zbyt wielką, żeby tak przeinaczyć to, co pokazali MiMi i Kyu xD Ale Kyu pokazał troszke inaczej niz Mimi. Ale jakby nie było, przesadzili xD tak to robią dziewczyny jak chce im się siku, a chłopcy właśnie tak, jak pokazywał Hyuk xD Ah.. ale to był dzien jego dręczenia więc musiał być ukarany.. i to nie raz ;p
Yuushin ;3 napisał/a:
I tą wodę słoną tylko on miał nie? Ale jak słona ona musiała być, ze tak zareagował? xDD

Zgadza sie, tylko Hyuk miał słoną wodę ^^ ale aż się dziwię, że nie zczaił, że to oszustwo po tym, jak Ming wcześniej połknął tą wodę, a była mowa, zeby jej nie połykać. To mialo na celu wrobienie Hyuka, a Ming tak po prostu to połknął xD Dobrze, że Kyu zaraz po Hyuku zaczął udawać, że jego też jest slona. Ale miny Hyuka w tamtym momencie powalały mnie na ziemię tak samo jak ich xD a Siwon jak się brechtał xDDD myslalam ze zejde po raz którys z tego swiata xD Tak samo Ming i jego miny jak nie mógł zrozumiec Siwona i jego smiech, jak nie mógł wypowiedziec nic z wodą w ustach xD
xYUKIdesu napisał/a:
Jak mieli rozgnieść te owoce i wszyscy darli się Hyuk

Ah, naprawde są podli xP Kazdy z nich uwziął się na Hyuk'a. Za ktorymś razem jak spojrzałam na jego już niemrawą mine to strasznie mi się go szkoda zrobiło, on tak sie bardzo przejmuje wypowiedziami swoich przyjaciół. Ale na szczescie Mimi podszedł do niego i poklepał po ramionach *___* A wlasnie, zaraz po tym jak wyszedł Kyu to Hyuk rzucił "Eunhyuk?" Jakby przewidywał ze juz kazdy to krzyknie. A jak on wyszedł i pytał gdzie jest Eunhyuk i przyczepił swoją plakietke do jabłka oszz... xD I mimo wszystko jestem pelna podziwu ze zgniótł twarde jabłko, bo jestem pewna ze pozostali dostali miekkie owoce ^^ Ach, dumna jestem *___* Pudełko horroru... masakra xD jakie miny, jakie krzyki "przerazenia" xD to trzeba zobaczyc zeby wiedziec :)))
Cieszę sie, że program się podoba :)

Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-05-15, 01:32   

Tak samo Ming i jego miny jak nie mógł zrozumiec Siwona i jego smiech, jak nie mógł wypowiedziec nic z wodą w ustach xD

a no właśnie! jeszcze to! zaraz mi się Infinite Note przypomniało. taki sam śmiech i też nie mógł nic zrobić. uroczy <33

i jak je przemienił w telefon komórkowy w którym jeszcze nie zainstalował kart Sim xD

ahahaha, racja. ale to wszystko przez tego prowadzącego. śmieszny był ^ ^

jak tak ruszał łapkami zeby nasladowac Ming'a to pomyslałam, że wyglada jak taki slodki piesek , który macha łapką xDD

no dokładnie! był taki zdezorientowany, że aż żal się go robiło xDDDD

on chyba nie ma zbyt wielkiej wyobraźni, albo ma zbyt wielką, żeby tak przeinaczyć to, co pokazali MiMi i Kyu xD

buahahahaha, dobre xDDD on widział to co chciał widzieć, ale jak to oglądałam to takie WTF na twarzy, przecież to się ZDECYDOWANIE różniło od tego co pokazał Kyu xDDDD

ale to był dzien jego dręczenia więc musiał być ukarany.. i to nie raz ;p

uwielbiałam jak się bulwersował i że to ich wina, nie jego xDDDD biedactwo <3

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-05-15, 01:34, w całości zmieniany 1 raz  

swietej-pamieci 

Wysłany: 2011-05-15, 01:43   

Yuushin ;3 napisał/a:
zaraz mi się Infinite Note przypomniało

O, dokładnie! Identyczny śmiech! Wtedy jak musiał wypić z Kanginem colę z butelki patrząc sobie w oczy. Może jemu własnie taka sytuacja się przypomniała? xD No wiecie, takie urazy psychiczne długo siedzą w głowie ^^ ach, ujawniły się w niewłaściwym momencie. Połknął to! xD
Yuushin ;3 napisał/a:
ale to wszystko przez tego prowadzącego. śmieszny był ^ ^

Nom, trzeba przyznać, że obaj MC byli zabawni. Chyba troszkę inny styl mają niż w Korei, bo seryjnie bardziej na śmiesznie, luzacko, bez skrępowania. Oprócz Juniorków (bo u nich zboczenie rozbawania widzów to już normalka), to właśnie prowadzący świetnie potrafili rozbawić i wprowadzić humor, który chyba wpasował się w gust Juniorków. Podobała mi sie ich luźna "współpraca" i wymiana zdań :)
Yuushin ;3 napisał/a:
że aż żal się go robiło xDDDD

Mnie nie było go żal xD jak dla mnie, w tym momencie wydał sie przeeeeuroczy. Takie biedactwo zdezorientowane xD Nie wiedział jak ma machać tymi łapkami i oglądał się na Ming;a xD
Yuushin ;3 napisał/a:
przecież to się ZDECYDOWANIE równiło od tego co pokazał Kyu xDDDD

I to mnie najbardziej zaskoczyło o.O Ale on to chyba zrobił specjalnie, żeby Hyk nie odgadł, skoro miał być ukarany ^^ Tylko nie wiedzieli, że Hyuk oskarży początkowe osoby o złe pokazanie interpretacji "siusiania" xD Jakby nie patrzeć, Kyu chyba tez trochę przeinaczył, bo zrozumiał, że chce mu sie srać a nie sikać ^^

nanaka 

Wysłany: 2011-05-15, 16:27   Re: MTV Top Entertainment with SJ-M PL

Jeśli ktoś zatęsknił za wkręcaniem Hyuka, to teraz będzie miał okazję na nowo zobaczyć, co dla niego przygotowali członkowie zespołu i prezenterzy.

ja wprost uwielbiam jak oni biednego hyuka wkrecaja, jest w tedy taki uroczy i nieporadny ;3

edit: hahaaaa ! cos rewelacyjnego. usmialam sie porzadkie,biedny hyuczek ;3 to ze slona woda bylo swietne - jak on sie wykrzywial xddd
a jak ahe splul kilkukrotnie prowadzacego woda ahaha xd epickie.
rozgniatanie owocow,te pudelka z glowami manekinow i glutami XD skad oni biora takie pomysly ;333
boskie bylo jak hyuk poszedl zakare sprzedawac kielbaski i jednej fance dal pocalowana xDDD
albo jak tanczyl z dziadkiem xdd dawal mu takie mega trudne kawalki do zatanczenia xDale az dziw bierze ze on byl kolo 70tki o.o, dla mnie min 10 lat mniej xd

wielkie dzieki za tlumaczenie ;3

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud
Ostatnio zmieniony przez nanaka 2011-05-22, 22:36, w całości zmieniany 1 raz  

MordercaMrowek 

Wysłany: 2011-05-17, 18:00   

Ahhh program z SuJu M... Espe kocham Cię!!!! <zabiera się za ściąganie>

EDIT
Obejrzane...
Espe dziękuję za napisy ;* Robisz naprawdę kawał świetnej roboty...

Tyle Henrysia... niach... Głupek... układ do "Gee" nawet ja znam xD Zabiło mnie jak zabrał SungMinowi trzcine cukrową i jak się wgapiał na owoce <pewnie Liczi szukał> xD
Biedny EunHyuk... Wszystko to jego wina... buahahaha... Prawie się biedak popłakał... ale był naprawdę kochany... Jak pokazywał jak powinno być 'muszę siusiu" albo z tymi kiełbaskami... Cudowny był... Myślałam, że rozwalą mu ten tort na twarzy^^
Akcja z rozwalaniem przez Kyu jabłka była boska... xD A tańczenie "cha chy" i nauka "Perfection" powaliły mnie na długo...
"EunHyuk jest idiotą" - umarłam... I Hae plujący wodą na prowadzącego buahahahha
Na przyszłość muszę się nauczyc <jeszcze tego nie zrobiła>, żeby nic nie jeść oglądając programy z nimi, bo kilkanaście razy zakrztusiłam się ryżem...
Program był naprawdę świetny xD
Ostatnio zmieniony przez MordercaMrowek 2011-05-20, 15:03, w całości zmieniany 2 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-05-18, 20:24   

"Siusiu" xDD padłam jak Hyuk pokazywał jak powinno być to poprawnie zrobione xD
Yuushin ;3 napisał/a:
Henryś nie znał układu Gee.
Haha, jego wersja też była ok xD
Ten dziadzio ma 70 *.* ? nieźle xD
Hae mnie rozwalał z tą wodą xDD albo z tą krwią
"-Krew!
-Nie dotknąłeś tego.
-Nie, tam nie ma krwi.
-Tak tak tak, tam jest krew.
-Jest tu, oh to niedobrze, nie dobrze.
-Tu jest krew, tu jest krew.
-Sprawiłeś, że on krwawi." xDD
iii...
"-Kupa!
-Tak.
-Kupa. Sztuczna."
:mrgreen:

Haha padłam jak Wook próbował krzyczeć xD to było takie pocieszne xD *magic*

"-Gdzie jest Eunhyuk?
-Ty jesteś Eunhyuk.
-Oh~ zapomniałem."
No tak, przecież każdy o tym może zapomnieć xD

W dwóch słowach: było śmiesznie ^^ Dzięki :)
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-05-19, 18:02, w całości zmieniany 1 raz  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-19, 20:25   

O mój Boże...

prawie się posikałam ze śmiechu. Od początku do KOŃCA xD

Wpierw jak ten Baton wyleciał i jako 70 letni dziadziuś tańcował dla nich xD potem Uniok musiał robić to samo xD i jak wreszcie pokazywał Perfection xD myślałam, że Siwon się ze śmiechu zesra na miejscu xD ahahah xD Chaha xD
Ja grali w grę podobną do kalambur, to było boskie xD Henry zupełnie nie wiedział o co biega i szukał pomocy u Minga, ahahaha xD normalnie boscy są xD I Wooke, który w ogóle nie zajarzył :P
A potem Perfection i ukaranie Wooka, ahaha xD weeeźcie, ta fanka miala FARTA! moglabym BYĆ tą kiełbaską xD i jeszcze namawiali go, aby polizał ją xD xD
A ze słoną wodą było tak boskie, że aż sama prawie leżalam na podłodze ze śmiechu xD jak Hyuk nic nie mógl powiedzieć xD ahahaha xD no i kara xD
Ale Ming był boski tez z tą wodą xD jak zaczął się śmiać i nic nie mógł powiedzieć xD a potem Wookie jak gulgotał, to było epickie xD

Zgniatanie mi się podobało! :D :D Każdy wyżywał się na Hyuku, a Kyu dostał nawet jabłko, które samo sie zgniatalo xD ale żeby Mi ananasa stłamsił...xD

Jak zwykle wkręcanie HYUKA było zajebiste xD kocham to. On ZAWSZE daje się wkręcić xD awww xD WSZYSTKIEGO DOBREGO, HYUKKIE ;*

eSPe, dziekuję za tłumaczenie! :*

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-05-19, 23:03   

Po reakcji Red na gg, choć nie mam zbytnio czasu to jednak chce zobaczyć Mimiego i ściągam i oglądam xD Edytuję zaraz po obejrzeniu <3

EDIT: Wprawdzie obejrzałam to już w niedzielę, ale dopiero teraz miałam czas edytować. Red wam może potwierdzić, że lałam ze śmiechu oglądając to xDD Biedny, wrabiany EunHyuk. Muszę przyznać, że MC mieli świetnie zaplanowany program. Te gry po prostu mnie rozbrajały. To "muszę siusiu", które musiał pokazać Mi, a Hae to na taniec przerobił, jezu xDDDD Byłam też pod wrażeniem jak Mi rozkwasił ananasa, ale i EunHyuk to jabłko w końcu rozwalił. Uśmiałam się ze sprzedawania kiełbasek, sama bym chętnie taką wygrała xDDDD I ten stary dziadzia był świetny jak się chciał Perfection nauczyć xD

Po obejrzeniu tego programu jeszcze bardziej kocham Mi i całe M <3

Saranghae <3

Ostatnio zmieniony przez Rin 2011-05-25, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  

Track 
Iwook!

Ulubieniec z SJ: Ryeoś
Lover: Wook, Max, Key
Wysłany: 2011-05-20, 07:27   

ach, cudowne! byli tu wszyscy taaacy słodcy.. jak wkręcali biednego Hyuka to myslałam, że padnę xDD biedny solenizant. ;D ahaha, i zarobił klapki!!!!! :D ale i tak najlepsze były jego tańce.. <3 szczególnie gdy pokazywał temu starszemu Perfection *_* nic tylko paść i umrzeć na zawał z zachwytu.
chociaż strasznie mu tej słonej wody współczuję.... xDD o, albo jak zgadywali z tą wodą i nie mógł nic skminić.. :D a Hae jak zwykle musiał spsuć xD nie dość, że nie skminił potrzeby sikania to wziął to przerobił na taniec... :lol: albo jak opluł tamtego wodą. matkooo~~ co za czop!

a Wook jaki słodki!??!?!?! OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO ;3333333 te jego GUL GUL wymiatało <3 kochany słodziak *___________________* ubóstwiam go **

cudny program i odcinek. kkkk. dzięki EsPe ;)

shelvehae 

Ulubieniec z SJ: DongHae
Lover: DongHae
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 07.07.2010
Wysłany: 2011-05-21, 16:08   

obejrzałam ^^

hahaha biedny EunHyuk jak go tak wrabiali, a on nic nie wiedział :D:D

ten dziadek na początku, nie mogłam z niego, taki smieszny był...
i taniec Małpki <3<3

ooo albo jak sprzedawał te kiełabski, też chcę taką, jeszcze jedna pocałował hahah ^^
ta gra co musieli coś pokazywac była mega, rozwaliło mnie to "chcę siusiu" haha, i Hae tak biednemu Małpeczkowi pokazał hahah

albo jak rozwalali te owoce, i biedny Hyuk haha.
ale Zhoumi jak rozwalił tego ananasa to byłam pod wrażeniem ^^

ślicznie dziękuję za tłumaczenie :D
Ostatnio zmieniony przez shelvehae 2011-05-29, 15:35, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi