| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Oiiś
2013-04-04, 15:36
Dość dziwna sprawa
Autor Wiadomość
Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +
Wysłany: 2012-12-11, 20:42   Dość dziwna sprawa

Może to nie jest taki problem z samym forum czy jego działaniem. Ale zauważyłam, że życzenia na forum składane są osobą, które : pełnią jakąś ważną funkcję na forum, albo po prostu się zna tą osobę. Chodzi mi o dział urodziny, gdzie piszemy życzenia. Nie chcę mówić, że jest coś robione źle, ale po prostu może nie są to osoby (chodzi mi o solenizantów) które sa często na forum, ale ucieszyła by ich pewnie wiadomość na poczcie, czy jak wejdzie ta osoba na forum, że ktoś pamiętał o jej urodzinach z naszej E.L.F.'owej rodziny. To byłoby na tyle z mojej strony.

Podzia? ma?p na rodzaje :

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

Miju 

Lover: Donghae ♥
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2012-12-11, 20:50   

Wiesz, to chyba normalne że nie składa się życzeń osobom których się nie zna...
W szkole też składasz życzenia wszystkim z klasy? I ogólnie wszyscy wszystkim?? U mnie tak nie ma...
Zgadzam się, jest to miłe ale nie można zmuszać kogoś żeby wysyłał komuś życzenia... Ja bym nie cieszyła się z czegoś takiego.
I z tego co wiem, to jeśli użytkownik wejdzie w dzień swoich urodzin na forum to wyskakuje mu okienko z życzeniami ;)

Lizzy 
~Panda~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: LeeTeuk,Donghae
Fav Pairing: EunHae, KyuTeuk, KyuHae, YeWook
Grupa krwi: Nie poinformowano mnie
Kocham SuJu od: 3.12.2011 ^.^
Wysłany: 2012-12-11, 20:53   

No i to takie troszku bez sensu, składać życzenia osobom, które weszły na forum raz - przy rejestracji ...

Kasiek
ADHD Teuk'a

Wysłany: 2012-12-11, 20:57   

Miju wiem o co ci chodzi. Rozumiem to dobrze. U mnie np. w klasie każdy każdemu składa życzenia. lecz spójrz, jeśli komuś wyslesz zyczenia to zobaczysz, ze ta osoba ci podziękuję i będzie pamiętać, że np. była taka Kasiek, czy Miju (posłużę się nami) co pamiętała o jego/jej urodzinach. Nie zmuszę nikogo by robił tak. Każdy ma wolną wolę i niech robi co chcę. To była taka moja mała sugestia.

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-12-11, 20:57   

Nie wiem w ogóle w czym jest problem, ale dziewczyny wyżej mają rację. Nie sądzę żeby chciało się składać ludziom z forum, którzy wchodzą na nie prawie, że codziennie dla tych, którzy są tu rzadko i praktycznie się nie udzielają. Rozumiem, to miły gest ale po co to robić, skoro większość osób na forum wchodzi tutaj naprawdę rzadko. A osób, które się udzielają jest naprawdę mało, jak na blisko tysiąc ELFów.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2012-12-11, 21:01   

Myślę, że spore grono nawet by nie wiedziało, że ktoś na forum złożył im życzenia, bo jak już dziewczyny wspomniały, niektórzy forum odwiedzili tylko raz. To raczej takie logiczne, że życzenia składa się osobom, z którym się chociaż nawiązało jakiś kontakt. Jakbym miała wyszukiwać w realu ludzi, którzy mają danego dnia urodziny, to życia bym nie miała xD Poza tym, chyba jest generowana jakaś wiadomość z życzeniami na pocztę email. ^^

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Kasiek
ADHD Teuk'a

Wysłany: 2012-12-11, 21:02   

Lizzy i SuJeong za pewne macie racje, bo jak przypuszczam jesteście nawet częściej na forum niż ja. Rozumiem, że się z tym nie zgadzacie. Ale chciałam wyrazić siebie w tej sprawie. Każdy ma inne zdanie na ten temat. Więc jeśli się nie zgadzacie z tym to ok, rozumiem, nie chcecie aby coś takiego było, że nieznajomym użytkownikom forum wysyła się życzenia.

[ Dodano: 2012-12-11, 21:06 ]
ElJunPl jest możliwość wysłania użytkownikowi życzeń na końcu forum pod tym ilu jest użytkowników na nim. Tam jest informacja kto ma urodziny i które,więc praktycznie jest możliwośc wysłania zyczeń danej osobie. Powiem teraz szczerze. Kilka razy wysłałam życzenia osobą, które były może 2 lub 3 razy na forum i dostałam podziękowanie. A potem jak weszłam na forum to widziałam te osoby na nim i potem miałam od niektórych nawet na PW na naszym forum jeszcze jedno podziękowanie.

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2012-12-11, 21:17   

Oh, to w takim razie ja nie doczekałam się nigdy żadnych podziękowań, chociaż też wysłałam parokrotnie tak życzenia osobom, których zupełnie nie znam. I w sumie sie im nie dziwię. Nie znają mnie, ja nie znam ich, nawet nie wiem czego im życzyć, więc po co w ogóle to robić...? Na forum jest masa osób, które staram się poznać chociaż trochę czytać ich wypowiedzi, integrować się. Ale jeśli ktoś tego nie chce i rejestruje się na forum tylko po to, aby dowiedzieć się, że nie może wejść do paru działów i już się nie pojawia, to znaczy, że wcale nie chce nas poznać i nie oszukujmy się... nie mam powodu wysyłać nieznajomym życzeń :c

Kasiek
ADHD Teuk'a

Wysłany: 2012-12-11, 21:25   

RedWitch po części rozumiem twoje podejście, bo sama mam małe forum internetowe i mam kilka osób, które tak samo jak u nas nie wchodza często. Tylko chciałam powiedzieć zakładając ten temat, że to zwróciło moją uwagę i chciałam jakoś to ująć,by chociaż ktoś wypowiedział się na ten temat, bo jak wiadomo, każdy ma inne zdanie. Teraz chyba rozumiem o co chodzi z tym, że się nie wysyła życzeń.

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-12-11, 21:32   

Kiedyś w temacie "Urodziny" często pisałam życzenia też tym osobą, które miały w tym samym dniu, co użytkownik, którego znam, ale nigdy nie dostałam podziękowań, więc przestałam.
Trochę Cię Kasiek rozumiem, bo nie wszyscy, którzy nie są niebiescy z góry są skazani na to, że na forum byli raz, albo dwa. Ale jeśli się jakąś osobę zna, chociażby z jednej rozmowy, krótkiej wymiany poglądów, to życzenia i tak popłyną.

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2012-12-11, 21:39   

Dla mnie temat jest faktycznie dziwny, bo nie wszyscy podają swoją datę urodzenia, więc automatycznie nie dostają życzeń, nawet jeśli są w jakiś sposób popularniejsze na forum lub pełnią jakąś funkcję. Składanie życzeń to kwestia osobistego wyboru i nie można do tego nikogo zmuszać, ani oczekiwać podziękowań od kogoś, kto tylko się zarejestrował i więcej nie pojawił na forum.

Kasiek
ADHD Teuk'a

Wysłany: 2012-12-11, 21:46   

teitatoo dziękuje, że chociaż ty mnie rozumiesz. Bo wiesz co to znaczy wysyłac życzenia komuś kogo sie nie zna. Dziękuję jeszcze raz, że osoby, które tu się udzieliły naprowadziły mnie na jakiś trop. Ania ale choćby taka eŚPe nie podała daty urodzin, ale dostałam ode mnie życzenia. Pomijam juz fakt, w którym chodzi o jakieś pokrewieństwo. Lecz spójrzmy na to, że jak ktos nie podaje to najwyraźniej nei chce mieć składanych życzeń i to rozumiem.

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2012-12-11, 21:51   

Akurat to był zły przykład. ^^
Z mojego punktu widzenia - przez 2,5 roku bycia na forum wysłałam więcej życzeń bez względu na to, czy ktoś ma podaną datę czy nie i jakoś nie dostałam zwrotnych w dniu swoich urodzin. Krótko - dobrze jest tak jak mamy teraz i nie są potrzebne jakieś zmiany.

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2012-12-11, 21:54   

Wydaje mi się, że zmiany nie byłyby nawet potrzebne. Bo nie można zmusić kogoś do składania komuś życzeń, to już jest dziwne. A ten przykład to akurat był złym przykładem :P

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Kasiek
ADHD Teuk'a

Wysłany: 2012-12-11, 21:55   

Aniu nie mówię, że jest źle. To była tylko taka sprawa, która nawet nie myślałam, że będzie jakiś odzew. Ale czemu to był zły przykład ?

[ Dodano: 2012-12-11, 21:56 ]
Czemu mówicie o złym przykładzie na mnie i eŚPe ????

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi