| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Niedorosła miłość
Autor Wiadomość
Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-05-03, 01:48   

pchelka1253 napisał/a:
Wydaje mi się, czy Hae w nocy był sobą )w sensie wrócił do swojego wieku)...

Dokładnie tak. ^^

miriku napisał/a:
uwielbiam to opowiadanie. masz talent do pisania :D
nie mogę się doczekać dalszej części. :D
weny życzę . :D

;~~~; dziękuję!

SuJeong napisał/a:
Vey... Wybaczysz mi, że nie czytam teraz ? Nie mam do ficków teraz głowy T___T

Przeczytam kiedyś ;~~~~;

No problemo! Natursept gardło, Natursept gardło...

Hyoung napisał/a:
Veyu, powiedz mi w której kolejce do talentu stałaś jak go rozdawali? *_____*
Wielbię twoje ficki .
A ten w szczególności ^^

Ffdnsjfnjds *happy Vey* <3

Hyoung napisał/a:
Weny życzę : )
I będę czekać na kolejne części *___*

Dziękuję *__*

memoria napisał/a:
Hańba mi, o! OTL. Na myśl przyszedł mi perkusista CNBlue...

Och, też mi się z nim dość mocno skojarzyło :D Ale cii. Nikt nie widział.

memoria napisał/a:
no i ten, no... strasznie mi się podobało, i nie mogę się doczekać następnej części, wiesz~? ;)

Wiem, wiem, so here I am :D

- Hyung.

- Mnnnhm.

Hyukjae dawno nie spał tak dobrze. Zmęczony ćwiczeniami, wymyślaniem choreografii, samotnym życiem, po prostu zasypiał i budził się z typowym bólem głowy. Tym razem jednak było inaczej. Nie dość, że spał wygodnie, to jeszcze było mu ciepło, miło, i przyjemnie. Sen idealny.

Nie chciał się więc wybudzać z tego cudownego transu. Ścisnął w dłoni mocniej mięciutką rzecz, którą do tej pory trzymał, przysuwając do czegoś dużego, ale równie miękkiego i przyjemnego.

- Hyung, wstawaj.

- Hnmh... - mruknął znów.

- Hyung, wstań i weź swoją rękę z mojego tyłka.

Co?

- Przestań, albo nie będę w stanie nad sobą zapanować.

Powoli podniósł ciężkie powieki. Światło uderzyło go w oczy, ale już nie tak bardzo, jak rzeczywistość. A było nią to, że dużą, przyjemną rzeczą, do której się tulił, było ciało już obudzonego Donghae, a to, co ściskał z wielką lubością w swojej dłoni, było jego lewym pośladkiem.

- Eh?! - Hyukjae natychmiast zerwał się z pozycji leżącej, nie dowierzając. - J-ja... p-przepraszam.

Był bardzo zmieszany całą tą sytuacją. Cholera, co teraz, pomyślał. Spojrzenie Donghae nie zdradzało jednak jego wściekłości. Bynajmniej, nie pokazywało jej wcale.

- To się więcej nie powtórzy, przepraszam – powtórzył Hyukjae. - W porządku?

- Nie mówię, że to było złe, hyung. Po prostu tak nie rób, dobra? - zapytał cicho chłopak.

- T-tak. Pójdę teraz zrobić śniadanie, dobrze? - nie czekając na odpowiedź, zerwał się z łóżka i wszedł do kuchni.

Ze zdenerwowaniem wyciągnął z kuchni jakieś masło, ser i jakieś składniki do przygotowania kanapek. Do jasnej cholery, co ty robisz, Hyukjae? Opanuj się! Ganił się w myślach jeszcze innymi, gorszymi słowami, ale nic nie było w stanie zabić tej błogości, którą wciąż czuł na ręce. Boże, Hyukjae, nawet nie umyłeś rąk. Odstawił wszystko na stół i popędził do łazienki, oczyścić dłonie. Stanął przed umywalką; coś powstrzymało go od utrzymania higieny. Gdy zdał sobie sprawę, że nie chce umyć tej ręki, i dlaczego nie chce tego robić, czym prędzej odkręcił kurek i namydlił obie dłonie.

Gdy wrócił, w kuchni zastał już ospałego Donghae, przecierającego oczy. Nie mówiąc zbyt wiele, zasiedli do śniadania.

~~~

Hyukjae oglądał w spokoju telewizję, uprzednio pokazując Donghae, jak wyczyścić króliczą klatkę, czym właśnie się zajmował. Wciąż był zażenowany sytuacją z rana. Nie do końca wiedział, jak w ogóle jest w stanie patrzeć teraz Donghae w oczy.

Podczas gdy Donghae, skończywszy pracę, stał za kanapą niezauważony, Eunhyuk zasłuchiwał się w wiadomości, nadawane przez prezentera.

- Miłość znaleźć można wszędzie. Dziś ślub biorą Kim Jongwoon i Cho Kyuhyun, piosenkarze z formacji KRY. Jest to pierwszy ślub homoseksualnej pary w Korei. Uroczystość odbędzie...

- Ooooch, hyung, to tak można? Dwóch chłopaków może się kochać? - zapytał nagle Donghae, prawie strasząc Hyukjae na śmierć. Mężczyzna podskoczył i obejrzał się za siebie.

- T-tak – odpowiedział roztrzęsiony. - Chyba tak. Yah, przestraszyłeś mnie! - skarcił młodszego, rumieniąc się.

Donghae jednak, nie rozumiejąc powagi sytuacji, dolał oliwy do ognia, kołysząc się na piętach i zerkając na hyunga spod grzywki i uśmiechając się kącikiem ust, co wywołało u niego jeszcze szybsze bicie serca.

- Przepraszam, hyung. A jak się ktoś taki nazywa?

- Homoseksualista – odpowiedział Hyukjae. - Albo gej.

- Gej. Całkiem fajnie – stwierdził Donghae.

Terror wypełnił oczy Hyukjae. Szybko zmienił temat.

- Posprzątałeś klatkę Minhyukowi?

- Tak, czyściutka! - Donghae dumnie uniósł przedmiot.

- Bardzo ładnie – pochwalił młodszego z uśmiechem. - To teraz wyłóż ją sianem i wsadź go do środka.

Nastolatek, dumny z siebie, niemal podskakując odłożył klatkę na miejsce. Hyukjae natomiast zatopił dłonie we włosach, wlepiając spojrzenie w siedzącego obok niego królika. Minhyuk nie sprawiał problemów, o dziwo. Przypadek.

Im dłużej patrzył na zwierzaka, tym bardziej widział Sungmina.

- Donghae miał rację – wymruczał. - To imię jak najbardziej do ciebie pasuje.

Królik, jakby rozumiejąc, że ktoś do niego mówi, odwrócił łepek w jego stronę. Hyukjae uśmiechnął się do niego. Zwierzak poruszył noskiem. Hyukjae wyciągnął do niego rękę. Duży gryzoń wychylił głowę w jego stronę, wąchając palce, jakby sprawdzając, czy może mu zaufać. Podjął decyzję. Kicnął kilka razy w stronę Hyukjae, wyraźnie na coś licząc.

Mężczyzna uśmiechnął się jeszcze szerzej, po czym położył rękę na główce królika, drapiąc go delikatnie.

~~~

- Hyung, poczytaj mi coś. Albo opowiedz. To jest głupie – wyznał Donghae w połowie oglądania jakiegoś filmu przyrodniczego o fokach.

- A co? - odpowiedział pytaniem na pytanie równie znudzony Eunhyuk. Ziewnął przeciągle, patrząc, jak jedna z fok czołga się po foczemu do drugiej foki.

- No, bajkę jakąś, hyung – odparł młodszy, takim tonem, jakby była to najbardziej oczywista rzecz na świecie.

Hyukjae zamyślił się. Ostatnio opowiedział Donghae historię Kopciuszka, która była jedną z jego ulubionych. Dziś miał inną bajkę w głowie.

- Dobra – wyprostował się, sięgając po pilot i wyłączając telewizor. - Usiądź sobie wygodnie, to zacznę.

Zszedł z kanapy i usiadł na podłodze. W końcu to nie o niego tutaj chodzi, prawda?

- Ale, hyung, dlaczego nie usiądziesz ze mną? - zapytał młodszy, zaskoczony.

- Na tej kanapie jest miejsce tylko dla jednego z nas, a ty masz siedzieć wygodnie – wyjaśnił Hyukjae.

Odczekał chwilę, obserwując, jak Donghae układa sobie głowę na podłokietniku kanapy, przesuwając włosy, by mieć dobry widok na Hyukjae.

- Już? - zapytał starszy. W odpowiedzi Donghae tylko kiwnął głową. - No więc, był sobie kiedyś ojciec, który miał trzy córki...

Hyukjae znów zaczął opowiadać bajkę, a nastolatek z uśmiechem słuchał opowieści o Pięknej i Bestii. Miał nadzieję, że Donghae zrozumie morał i zapamięta, że w miłości nie można patrzeć tylko na wygląd, lecz na serce. A gdy skończył i spostrzegł, że chłopak zasypia, wciąż z lekkim uśmiechem na ustach, sam ułożył się na podłodze i pod wpływem bajki, którą sam opowiadał, oddał się w objęcia Morfeusza.

~~~

Donghae obudził się po kilku godzinach z bolącym karkiem. Otworzył powoli oczy i pierwszą rzeczą, którą zauważył, była ciemność za oknami. Podniósł się, opierając na łokciu, i spojrzał w dół. Jego oczom ukazał się śpiący hyung; jego włosy były lekko potargane, a koszulka podwinięta. Czymś, co przykuło jego uwagę, była cienka linia ciemnych włosów, biegnąca od pępka Hyukjae w dół, ginąca w jego spodniach.

Co to?, pomyślał. Usiadł na swoich stopach. Podciągnął swoją własną koszulkę i spojrzał na pępek, jednak w pewien sposób spotkało go rozczarowanie. Ja tego nie mam...

Zszedł z kanapy i uklęknął obok mężczyzny, by mieć lepszy widok. Ostrożnie, żeby go nie obudzić, nachylił się i wstrzymał oddech, przyglądając się uważnie włoskom. To jest naprawdę dziwne...

Chcąc upewnić się w stu procentach, zdjął t-shirt i odłożył go na kanapę. Nachylił się nad swoim brzuchem tak mocno, jak mógł, jednak wciąż niczego nie zobaczył. To jest bardzo, bardzo dziwne, stwierdził.

Też chcę coś takiego. U hyunga wygląda to tak fajnie, że gdybym był dziewczyną, to chyba bym go tam dotknął. Wszystkiego bym dotknął, gdybym był dziewczyną. Bo chłopak tak nie powinien, chyba...

Nagle uderzyło go olśnienie. Hyung powiedział, że tak można... ci panowie w telewizji mogli! Z radosną miną, ale wciąż ostrożnie, po raz kolejny schylił się nad spodniami hyunga. Precyzyjnie chwycił luźne spodnie Hyukjae po bokach, tak, by go nie dotknąć, i zaczął je zsuwać. Muszę zobaczyć, dokąd to prowadzi. Może wtedy się dowiem, jak mieć takie coś. Udało się! Zsunął spodnie o dwa centymetry niżej, a hyung dalej spał. Dajesz, dajesz, Donghae. Jeszcze tylko trosz...

- Unmh... Donghae?

Huehue, kochacie mnie, nie?

this is love, this is love, this is love~

i c u

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2013-05-03, 02:34   

Veyookie napisał/a:
Królik, jakby rozumiejąc, że ktoś do niego mówi, odwrócił łepek w jego stronę.
Ten królik mógłby robić za reinkarnację Mina, pilnującą, czy Hyuk nie narusza niewinności Hae, kkk :D
Veyookie napisał/a:
Podciągnął swoją własną koszulkę i spojrzał na pępek
Nikt tak uroczo nie zachwyca się czymś tak zwyczajnym, jak pępek, jak Hae <3
Veyookie napisał/a:
U hyunga wygląda to tak fajnie, że gdybym był dziewczyną, to chyba bym go tam dotknął. Wszystkiego bym dotknął, gdybym był dziewczyną.
. . . aszwdfgjhkl;lhkgfdcrtygunyg
Veyookie napisał/a:
Huehue, kochacie mnie, nie?
Hai ^^ a jak dodasz szybko kolejny rozdział, to może Cię nawet nie skrzywdzimy :3 ale to tylko może, bo jak można kończyć w takim momencie? T.T

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

pchelka1253 
Hyomi/Madzia

Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 21.03.2012r.
Wysłany: 2013-05-05, 18:44   

Hahahaha nie ma to jak miękkie "coś" do po ugniatania xD
Co do króliczka to też takiego chcę ^^ Będzie koło mnie kicał i wgl xD ...
To teraz słodka końcówka. Jak ja bym chciała zobaczyć jego minkę jak podciągnął bluzkę, a tu lipa, nic nie ma. Do tego dochodzi "rozbieranie" (w pewnym sensie) Hyukiego *.* (boże jaka ja dziwna, boję się swoich myśli)
Oczywiście, że cię kochamy, tylko jedno pytanko.. Jak możesz kończyć w takim momencie? Wiesz co się teraz dzieje u mnie w głowie? Mam multum scenariuszy co do tego, co będzie dalej i nie wiem który/czy wgl jakiś jest trafiony. Tak nie można :(
Chcę wiedzieć co będzie dalej! Poproszę szybko następną notkę .. Weny >^,^<

miriku 

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Donghae
Fav Pairing: wszystkie już ;D
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: kwietnia 2012
Wysłany: 2013-05-07, 21:45   

ajajjajajaj *.* doczekałam się :D
tak szczerze, to nie dziwię się dlaczego Hyuk nie chciał tej ręki umyć po ściskaniu pośladka Hae xd też bym nie chciała xD
aaaaa btw. to tylko moje przypuszczenia, czy Donghae jakoś wydaje się doroślejszy? niby jest dalej dzieckiem, ale sprawił wrażenie jakiegoś mądrzejszego w tej części..

Veyookie napisał/a:

to miało zabrzmieć dwuznacznie czy tylko ja tak pomyślałam? ;d bo nie wiem jak to zinterpretować....
Veyookie napisał/a:
- Gej. Całkiem fajnie – stwierdził Donghae.

pjona! też tak myślę xD
Veyookie napisał/a:
- Ale, hyung, dlaczego nie usiądziesz ze mną? - zapytał młodszy, zaskoczony.
- Na tej kanapie jest miejsce tylko dla jednego z nas, a ty masz siedzieć wygodnie – wyjaśnił Hyukjae.

ajkdhsjakdhsajkfhdj *.* widać, że dobry tatuś z naszego Hyukjae <3
Veyookie napisał/a:
Czymś, co przykuło jego uwagę, była cienka linia ciemnych włosów, biegnąca od pępka Hyukjae w dół, ginąca w jego spodniach.

mam takie trochę głupie pytanie xD czy w Waszych środowiskach mówi się na to "droga to raju" ?

świetny rozdział :)
weny życzę :D

YumiKasai 
Mała Cholera~~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy ^^"
Lover: Już nie umiem zdecydować ; ____ ;
Fav Pairing: Teraz to już wszystkie <3
Grupa krwi: ARh+
Kocham SuJu od: 26.07.12r
Wysłany: 2013-05-08, 01:22   

Boże Vee, tak bardzo Cie przepraszam, że Cię zaniedbałam ;;;_;;;
Zresztą tak, jak wszystkich :C

Ale wszystko ładnie czytam, tyle że jestem zbyt dużym leniem, by skomentować... Zresztą, jak zwykle ^^"

Nie wiem dlaczego, ale ostatnio wszystkie zwierzaki mnie rozczulają *.* Te ich duże oczka, ruszanie noskiem, mycie pyszczka. Po prostu takie ahpsdifhsvbsvbasb! <3

Veyookie napisał/a:
ślub biorą Kim Jongwoon i Cho Kyuhyun, piosenkarze z formacji KRY.

Muahahahaha~~ Normalnie będę czekać, aż w końcu na prawdę powiedzą taką "nowinę" w TV xD

Piękna i Bestia! Znowu mi się przypomniało dzieciństwo~~ A w niedziele obejrzałam sobie Pocahontas 2, bo akurat leciało w telewizji. Takie piękne wspomnienia mam z bajkami Disney'a <3
Veyookie napisał/a:
był sobie kiedyś ojciec, który miał trzy córki

A Bella nie była jedynaczką? o,O"

Veyookie napisał/a:
Dajesz, dajesz, Donghae

IDŹ NA CAŁOŚĆ! IDŹ NA CAŁOŚĆ!

Veyookie napisał/a:
- Unmh... Donghae?

W łeb mu wałkiem i niech śpi sobie dalej! xD
A wtedy mały Hae zaspokoi swoją ciekawość~~ <3

miriku napisał/a:
czy w Waszych środowiskach mówi się na to "droga to raju"

Ja znam bardziej powiedzenie "Ścieżka do Leszka" x_X"

Rena23 
Oppa Oppa~

Ulubieniec z SJ: ~Kyuhyun <333~ Eunhyuk
Lover: Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Zhou Mi
Fav Pairing: EunHae <333 QMI, KyuHae, MinWook, KyuHyuk
Grupa krwi: Rh+0
Kocham SuJu od: Sierpień 2011
Wysłany: 2013-05-08, 11:03   

Veyookie, już w końcu mogę Ci odpisać ^^ przeczytałam oczywiście wcześniej Twoje opowiadanie ale jak zwykle zapomniałam odpisać, masakra ja to już muszę sobie karteczki pisać xD Ale cieszę się bardzo że mogłam się w końcu doczekać *__* właśnie przez moje zapominalstwo nie napisałam Ci że czytałam wszystkie części ^^ Na prawdę na początku się zdziwiłam że przestawiłaś w takiej postaci Hae ^^ No ale mam nadzieję że w końcu wróci mu pamięć ^^ Właśnie już widać pierwsze skutki tego, w końcu jakoś zaczął działać, bo na początku to nawet nie wiedział jak bieliznę założyć XD

Ale już się podnieciłam *___* bo w końcu coś się dzieję <333 Moim zdaniem Hae powinien iść na całość Aww~<3333333333333333
No właśnie ja tam czekam na dalszą część i życzę Ci weny <333333333

Veyookie 
veyon, halo

Wysłany: 2013-05-08, 15:22   

Kocham Was ;v;

memoria napisał/a:
Ten królik mógłby robić za reinkarnację Mina, pilnującą, czy Hyuk nie narusza niewinności Hae, kkk :D

Chcesz, żeby zagryzł Hyuka na śmierć? D:

memoria napisał/a:
. . . aszwdfgjhkl;lhkgfdcrtygunyg

Dokładnie, fnsjdbfjsbdf ;v;

memoria napisał/a:
Hai ^^ a jak dodasz szybko kolejny rozdział, to może Cię nawet nie skrzywdzimy :3 ale to tylko może, bo jak można kończyć w takim momencie? T.T

<3
Ee... postaram się! :D Spróbuję uszykować Wam coś fajnego.

pchelka1253 napisał/a:
Chcę wiedzieć co będzie dalej! Poproszę szybko następną notkę .. Weny >^,^<

Aw, spróbuję jakoś :D Dziękuję ^.^

miriku napisał/a:
aaaaa btw. to tylko moje przypuszczenia, czy Donghae jakoś wydaje się doroślejszy? niby jest dalej dzieckiem, ale sprawił wrażenie jakiegoś mądrzejszego w tej części..

Serio? XD" Nie, Hae tutaj wrócił już do swojej 6-cio letniej postaci. Myślę, że wyodrębnię to jakoś, gdy będzie... sobą :3

miriku napisał/a:
to miało zabrzmieć dwuznacznie czy tylko ja tak pomyślałam? ;d bo nie wiem jak to zinterpretować....

W pewien sposób, owszem, to było dwuznaczne. A Ty byś się nie napaliła, jakby Hyuk macał Cię po tyłku? :D

miriku napisał/a:
mam takie trochę głupie pytanie xD czy w Waszych środowiskach mówi się na to "droga to raju" ?

Yep, tak się na to mówi :D

YumiKasai napisał/a:
Boże Vee, tak bardzo Cie przepraszam, że Cię zaniedbałam ;;;_;;;

Nic się nie stało! ^.^

YumiKasai napisał/a:
A Bella nie była jedynaczką? o,O"

Niee. To było tak, że ten facet miał trzy córki, i jechał do miasta. Jedna prosiła o piękną suknię, druga o klejnoty chyba, a trzecia o różę. I ojciec zerwał różę z ogrodu Bestii... dalej już chyba wiesz? :D

YumiKasai napisał/a:
W łeb mu wałkiem i niech śpi sobie dalej! xD
A wtedy mały Hae zaspokoi swoją ciekawość~~ <3

Jesteś evil. XD"

YumiKasai napisał/a:
Ja znam bardziej powiedzenie "Ścieżka do Leszka" x_X"

JEZU XD

Rena23 napisał/a:
No właśnie ja tam czekam na dalszą część i życzę Ci weny <333333333

Dziękuję <33!

Dziękuję za wszystkie komentarze, naprawdę Was kocham ;v; <3

i c u

YumiKasai 
Mała Cholera~~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy ^^"
Lover: Już nie umiem zdecydować ; ____ ;
Fav Pairing: Teraz to już wszystkie <3
Grupa krwi: ARh+
Kocham SuJu od: 26.07.12r
Wysłany: 2013-05-09, 17:22   

Veyookie napisał/a:
Niee. To było tak, że ten facet miał trzy córki, i jechał do miasta. Jedna prosiła o piękną suknię, druga o klejnoty chyba, a trzecia o różę. I ojciec zerwał różę z ogrodu Bestii... dalej już chyba wiesz? :D

.
.
.
.
.... To ja znam chyba tylko tą disneyową wersję .____________________."

Veyookie napisał/a:
Jesteś evil. XD"

Nie prawda xDD"

miriku 

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Fav Pairing: wszystkie już ;D
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: kwietnia 2012
Wysłany: 2013-05-11, 18:09   

Veyookie napisał/a:
A Ty byś się nie napaliła, jakby Hyuk macał Cię po tyłku? :D

to było pytanie retoryczne? xD no ba, że tak ;D
Veyookie napisał/a:
Serio? XD" Nie, Hae tutaj wrócił już do swojej 6-cio letniej postaci.

ok, dobrze wiedzieć. ;d pomyślałam tak, bo pare tekstów miał takich niedziecinnych ;D

tak więc życzę weny i czekam na next part :3

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2013-05-14, 16:57   

Veyookie napisał/a:
Chcesz, żeby zagryzł Hyuka na śmierć? D:
. . . nieeeeee 0.0 o matko, co Ty im planujesz? XD miałam na myśli, że tak wymownie będzie się na Hyuka patrzeć swoimi króliczymi oczętami, a Hyuk będzie czuł... no że z tym królikiem nie ma żartów XD

nenn 
Milka

Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-05-19, 13:47   

Veyookie napisał/a:
To jakaś groźba była czy jak? W innych warunkach powiedziałabym, że obietnica, ale to chyba jeszcze nie pora na to ;)
Veyookie napisał/a:
Terror wypełnił oczy Hyukjae. Szybko zmienił temat.
Hmm zastanawia mnie ta reakcja. No bo tak właściwie czego się obawiał wtedy? Reakcji Hae? Czy może dalszych ewentualnych pytań.
Veyookie napisał/a:
Podjął decyzję. Kicnął kilka razy w stronę Hyukjae, wyraźnie na coś licząc.
Jeżeli liczył na smakołyk, to ewidentnie się przeliczył ;P Ale widać i Hyuk poddał się czarowi króliczka ;)
Veyookie napisał/a:
Czymś, co przykuło jego uwagę, była cienka linia ciemnych włosów, biegnąca od pępka Hyukjae w dół, ginąca w jego spodniach.
Specjalnie Mu się nie dziwię ;) Ani tej uwadze, ani temu co się dalej przydarzyło. Ta ciekawość Hae i chęć dowiedzenia się skąd te włoski się biorą, mnie kompletnie rozbroiło. Natomiast dla Hyuka z pewnością nie było do śmiechu :P

I tak na koniec tylko, powiem , że zaskoczyło mnie, że Hae - tak jakby - odzyskał chwilowo świadomość tego co się stało i co dzieje. Czyżby coraz częściej Mu się taki stan przydarzał?

SuJeong 
call me Sudzia

Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-05-26, 19:34   

No cześć Veyuuu~~ Obiecałam przeczytać, kiedy będę umierać z nudów albo będę miała czas ;__; Tak się złożyło, że to była pierwsza opcja i cieszę się jak dziecko, bo w końcu przeczytałam to jakże słodkie i jak na razie bardzo niewinne opowiadanie *O* Strasznie brakowała mi EunHae (I dunno wae...) i no wiesz sama przecież, kkkk ^^

Taki ogólny komentarz, bo tak musiałabym w kółko coś cytować i w ogóle ;_; Tak więc, wyobrażenie sobie takiego Donghae przyprawia mnie o jeszcze większe dreszcze, jego dziecinność jest po prostu zabójcza i dziwię się Hyukjae, jak on tak wytrzymuje i ma te swoje hamulce... Ale wiem, ze niedługo puszczą i będzie ....... ;v; Huuuuuuhue. Często się śmiałam jak głupia, z niektórych tekstów a najbardziej to z zachowania Hae, how cute...... *O* Gdy Hae zniknął po tych środowych zajęciach Hyukjae, na serio myślałam że coś mu się stało... Nosz, a tu tylko mała myszka, kolejny zwrot akcji ;v; Huuuuuweee.

Mówię Ci... W tym rozdziale mój mózg został totalnie zgwałcony, może zacznę go poszukiwać ;AAAAA; Hae dobiera się do ścieżki Hyukjae ;___; którą swoją drogą bardzo, ale to baaardzo lubię! I już chyba wiem, czego można się spodziewać w następnej części, czego nie ukrywam że bym chciała co nie ;v; *pervert mode on*
Haeśkowa, dziecinna ciekawość doprowadza 17-latka o sześcioletnim umyśle do rozbierania dorosłego mężczyzny! Vey, wygrałaś internety xD

Chcę już nową część babe... I coś Hae chciał, if you know what I mean ;>

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Veyookie 
veyon, halo

Wysłany: 2013-06-03, 19:00   

SuJeong napisał/a:
Ale wiem, ze niedługo puszczą i będzie ....... ;v; Huuuuuuhue.

Nie spojleruj innym! >w<

SuJeong napisał/a:
Vey, wygrałaś internety xD

Hehe, dzięki xD

Totalnie nie mam weny. Ale dam Wam taką super króciutką część. Nie porzucę swoich czytelników, i właśnie to chcę przez to okazać ^^"

Niezręczna cisza wypełniła pomieszczenie. Donghae patrzał się nieśmiało znad krocza Hyukjae, podczas gdy jego właściciel wlepiał swoje pół przerażone, pół zaspane tęczówki w nastolatka. Czuł cały czas jego ciepło na skórze. Wtedy starszy zauważył, że chłopak nie miał na sobie koszulki. Czy on chciał... ?

- Donghae... - powiedział cicho ochrypłym głosem. - Co próbowałeś zrobić?

Młodszy nie odpowiedział, wciąż z miną zbitego szczeniaka. Patrzył z zawstydzeniem na hyunga, nie bardzo wiedząc, co odpowiedzieć. W ułamku sekundy Hyukjae zamienił ich miejscami, tak, że to teraz Donghae pod nim leżał, a on sam opierał się łokciami obok jego głowy.

- Co próbowałeś zrobić? - powtórzył, oblizując usta.

Czuł, że zachowuje się teraz jak dziki zwierz. Najpierw ta sytuacja z rana, a teraz rzuca się na Donghae, tylko dlatego, że ten poocierał się... odrobinę... o jego ubraną męskość. Czy tak powinno być?

Hyukjae nie wiedział, czy tak, czy nie. W tym momencie mało go to obchodziło; bardziej przykuwał jego uwagę młodszy chłopak, leżący pod nim, i jego śliczne, błyszczące oczy i różowe usta. Światło księżyca wpadało przez okno, oświetlając mięśnie na brzuchu Hae, które nieznacznie spięły się po upadku. Nie zwracając na nic uwagi, Hyukjae zaczął się lekko przysuwać. Źrenice Donghae zaczęły robić się coraz większe i większe. Mężczyzna opuścił biodra i otarł o siebie ich dolne partie. Nastolatek westchnął cicho i chwycił się ramion Hyukjae, jakby w desperacji, otworzył także szerzej usta. Nie czuł, czy bardziej mu się to podoba, czy jest przerażony. Wiedział tylko, że nie wytrzyma więcej. Gdy poczuł oddech Hyukjae na swoich ustach, w końcu wydusił z siebie:

- Chciałemzobaczyćdokądprowadzitotonahyungabrzuszku.

Oczy Hyukjae powiększyły się błyskawicznie, gdy nagle zdał sobie sprawę z tego, co robi. Czy on właśnie chciał pocałować Donghae? Oszalał do reszty?

W mgnieniu oka wstał, siadając obok. Nie miał pojęcia, co powiedzieć Donghae. Znów pogrążyli się w ciszy. Zupełnie tak, jakby ktoś stanął obok i powiedział, że mają przestać. Właściwie, tak się stało w głowie Hyukjae. Udało mu się tylko wykrztusić:

- M-może kiedyś się dowiesz.

Nie mówiąc ani słowa więcej, zerwał się z podłogi i poszedł do łazienki, by wziąć kąpiel.

Teretete...

i c u

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Wysłany: 2013-06-03, 19:40   

Veyookie napisał/a:
Zupełnie tak, jakby ktoś stanął obok i powiedział, że mają przestać.
Tam był królik! =.=

A tak na poważnie (o.o) to: eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee?! jak to już koniec partu? D:
Veyu T.T

SuJeong 
call me Sudzia

Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-06-03, 20:31   

Ubolewam nad tym mini partem, tak bardzo *wyciera wyimaginowane łzy* Ok, czytałam już to wcześniej ale kyrwa chyba coś zmieniłaś? xD nieważne, bo mnie się spodobało bardzo i ciekawi mnie, kiedy się Hae dowie, do czego to prowadzi ;vv;
Weny na to opowiadanie, a nie na nowe! Choć nowe to ja też chcę n_n

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ
Ostatnio zmieniony przez SuJeong 2013-06-03, 20:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu