| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Owłosienie SuJu xD
Autor Wiadomość
RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-13, 21:10   Owłosienie SuJu xD

jako, że na tamtym forum temat kwitł, teraz także możemy wypowiedzieć się na ten temat xD
jak wolicie? Kiedy chłopcy się depilują i są gładcy, czy jak zachowują swoje owłosienie (np pod pachami, na nogach) i można robić z nich peruki? xD (nie no, żart xD ).

Piszcie, co myślicie! :D

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-13, 21:17   

Haha, czy ten temat założyłeś z powodu naszej rozmowy o seksownych ścieżkach? xD
No dobra, jako, że przed chwilą o tym rozmawiałyśmy i zauważyłyśmy, że ZhouMi również ma taką śliczną ścieżkę jak Teuk i Hyuk, to wypowiem się xD
Otoż tak. Strasznie podoba mi się ta seksowna ścieżka u Juniorków (nie muszę chyba wspominać u kogo najbardziej? ;) ). Depilowanie nóg - zabronione. Byłam przerażona jak gdzieś wyczytałam, że Hyuk zgolił nogi bo fanki tak chciały o.O Uwielbiam jego owłosione nóżki, są bardzo męskie. Aż mi się buźka śmiała jak widziałam go w Foresight w tych krótkich spodenkach, podkolanówkach, a miedzy nimi kwitły wloski ^^
Pachy - również nie musi golić. Chociaż im nie bronię, bo to kwestia osobista, widziałam już wielu facetów z ogolonymi pachami, niektórzy po prostu muszą dla wygody, zdrowia, itp. Ale jeśli nie mają takiej potrzeby to również wolałabym, że zostały w naturalnej postaci :)
Zarost u Juniorków... całkowicie odpada! Chociaż muszę przyznać, że Shiniemu pasował ten zarost z Bonamany, chyba jemu jako jedynemu :) Ale takie szarmancki zarościk sprzed 2 dni też jest niezły xD ale ogólnie wolę jak są zadbani :) Azjatom chyba najmniej pasuje zarost.

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-05-13, 21:53   

------------
Ostatnio zmieniony przez ZłaMacocha 2013-10-27, 11:41, w całości zmieniany 1 raz  

nanaka 

Wysłany: 2011-05-13, 22:00   

omo, nigdy sie nad tym szczegolnie nie zastanawialam xD napewno czego nie lubie to futro na klacie. poprostu nie i juz xD . strasznie mnie to odrzuca. natomiast wlosy na nogach musza byc, przeciez chyba nie sa dragqueen'ami xd. a wlosy pod pachami to juz jak kto uwaza, ale ze wzgledow estetycznych i zapachowych xD powinni sie golic, bo duzo trenuja i koncertuja , ale jak juz mowilam mie to nie przeszkadza. a co do sciezek jak to nazwalyscie, uwielbiam je, sa strasznie sexowne i pociagajace ;3.

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-05-13, 22:06   

nanaka napisał/a:
napewno czego nie lubie to futro na klacie

Jak teraz o tym wspomniałas, to gdzies miałam takie maga ogromne zdjecia z konferencji prasowej gdzie mogłam zobaczyc u Hyuka pojedyncze kosmyczki xDDD podobaly mi się ^^ ale chyba lepiej żeby ich nie miał jak u niedźwiedzia xP
Jeeee, ścieżki seksu górą! xD

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

nanaka 

Wysłany: 2011-05-13, 22:22   

swietej-pamieci napisał/a:
nanaka napisał/a:
napewno czego nie lubie to futro na klacie

Jak teraz o tym wspomniałas, to gdzies miałam takie maga ogromne zdjecia z konferencji prasowej gdzie mogłam zobaczyc u Hyuka pojedyncze kosmyczki xDDD podobaly mi się ^^ ale chyba lepiej żeby ich nie miał jak u niedźwiedzia xP
Jeeee, ścieżki seksu górą! xD

hahah jak znajdziez to oglesne zdjecie to prosze cie o wstawienie ;3 . zdecydowanie sciezki to jest too, w ogole ta czesc ciala na ktorej sie znajduja sciezki jest cudna xD.

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-14, 15:24   

Haha, czy ten temat założyłeś z powodu naszej rozmowy o seksownych ścieżkach?

SP na poprzednim forum ja zalozylam ten temat po rozmowach z Redem jak to dziewczyny an forum wola gladkich bobaskow xD
a ja tego nie rozumiem! sciezka i nogi musza byc! zaluje bardzo ze Siwon nie ma sciezki ale chociaz nog nie depiluje jak Tusiek...nie przezylabym jakby moj facet mial gladsze nogi ode mnie xD bo po laserze to wiadomo...wszechobecna gladz :P
pachy-moga byc ale nie musza. jakos sa mi obojetne ale milo mi sie patrzy jak chlopacy maja tak wloski tyle ze lekko przystrzyzone :)
plecy i klata odpadaja! klata to pasuje mi tylko do bialych ludzi...i niektorym pasuje a niektorym nie
Uwielbiam jego owłosione nóżki, są bardzo męskie

<ma przed oczami Hyuka jak mowi w FH-"a to sa moje 3 letnie nozki "xD>
SCIEZKA *___________* no i tyle. kocham Tuskowa sciezke! Hyuk czasem ja chyba goli bo kiedys u niego jej nie widzialam i wpadlam w czarna rozpacz T_T a u Mimiego mi pokazcie!

a zarost tylko mi u Shiniego pasowal...reszta ma zabronione!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-05-14, 15:55, w całości zmieniany 1 raz  

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-05-14, 15:33   

Powiem tak : ja nie trawię jakiegokolwiek zbędnego owłosienia dlatego sama mam nawet gładziuchne rączki xD Tak, najwidoczniej widok wydepilowanych j-rock'ersów mnie spaczył, ale moim zdaniem to pozytywne spaczenie xP
Zarost - NIGDY W ŻYCIU! A FUJ ! Nie chciałabym ujrzeć takiego np. Tuśka z zarostem bo bym chyba pierdzielnęła na zawał O.o
Pachy - nie znoszę widoku owłosionych pach ! Fuj, fuj, fuj ! Spotkałam się z twierdzeniem, że golenie/depilowanie pach przez facetów jest niemęskie O.o Bzdura jakich mało. Jak dla mnie to jakaś tragikomedia jak facet ma słodką/śliczną buźkę ( albo co lepsze androgeniczną urodę) a pod pachami ma krzaki =_=
Nogi - Cóż, jeśli już koniecznie muszą mieć owłosione to niech mają...albo niech chowają je pod spodniami xP Jednak czego, jak czego ale nóg włochatych tak, że skóry nie widzisz, a jedynie czerń to już nie zniosę O.o
Ogólnie jestem całkowicie na nie dla zbędnego owłosienia.
A, i lubię jak faceci mają zrobione brwi <3
Nie dopuszczam również włochatej klaty i pleców . Zwolenniczką ścieżek też nie jestem.

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Ostatnio zmieniony przez Doki 2011-05-14, 15:34, w całości zmieniany 1 raz  

Wandzia44 

Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości^^
Lover: Kyu*-*
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-14, 15:47   

Doki napisał/a:

A, i lubię jak faceci mają zrobione brwi <3

Po tym zdaniu i po Twojej wypowiedzi wnioskuję, że lubisz japoński typ dbania o siebie (u mężczyzn):D Bo właśnie u nich owłosienie jest ogólnie fe!:)

A ja lubię jak facet ma włosy w odpowiednich miejscach: nogi, pachy, ścieżka. Nie mówię o mega-kłakach, bo to odrzuca, ale trochę włosów musi być. Zarost? Naprawdę niewielu Azjatów dobrze w nim wygląda (aczkolwiek są wyjątki). W ogóle ta rasa, w porównaniu do białej, może pochwalić się niezwykłą gładkością ciała. Niedźwiedź na klacie? No way! To kojarzy mi się z prehistorią i jaskiniowcami O.o

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-05-14, 15:58   

Wandzia44 napisał/a:
W ogóle ta rasa, w porównaniu do białej, może pochwalić się niezwykłą gładkością ciała

my biali jestesmy najbardziej owlosieni. nie zdziwilabym sie jakby Koreanki np nie musialu golic nog bo tam wlosow nie mialyby. Murzynki chyba maja gladkie ciala...
a Doki pasuje mi do islamu xD gdzie kobieta nie powinna miec wlosow nigdzie indziej jak tylko na glowie, brwi i rzesy xD tyle ze tam faceci sa owlosieni bardzo
btw nie wyobrazam sobie gladkich rak :O

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Wandzia44 

Ulubieniec z SJ: Dla każdego trochę miłości^^
Lover: Kyu*-*
Fav Pairing: Eunhae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-05-14, 16:05   

maggdalena napisał/a:

tyle ze tam faceci sa owlosieni bardzo
btw nie wyobrazam sobie gladkich rak :O

Bleee... od Turków i Arabów po prostu odrzuca mnie na kilometr. Nie to, ze jestem jakąś rasistką, ale po prostu ich jakoś nie trawię (i wygląd i ich charakter - zadufani w sobie, że hej - myślą, że my, białe kobiety najchętniej poszłybyśmy z nimi do łóżka i nie jest to zmyślone, po prostu zostało mi to powiedziane przez jednego z nich, jak byłam w Tunezji, czy tam w Turcji).
A depilacji rąk często dokonują modelki - nawet te z rasy białej:D

A i jeszcze jedno. Właśnie w zaroście to najlepiej wyglądał mi Shini:D

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-05-14, 16:13   

Wandzia44, no Arabowie tacy sa! mysla ze my na nich lecimy jak muchy do gowna (sorry sorry za porownanie xD)... owszem sporo kobiet na nich leci ale ja osobiscie wolalabym Azjate jakiegos ewentualnie Murzyna ^^ ale Azjaci i tak najlepsi!

Track 
Iwook!

Ulubieniec z SJ: Ryeoś
Lover: Wook, Max, Key
Wysłany: 2011-05-14, 17:05   

pachy owłosione - TAK. nie dużo, ale MUSZĄ być. obowiązkowo. 'lubię' to. Dla mnie to oznaka męskości.
włosy na nogach - RÓWNIEŻ TAK. facet i gładkie nogi.. a fuuuuuuuuuuuuuuuuuuj! ble.
włosy na rękach - TEŻ OK.

no i ścieżka.. ach, to jest MEGA! Tusiek ma idealną <3

w innych mscach owłosienie.. ble, ble. nienawidzę bobasów gładkich, ale owłosionych też nie. Klata czysta i gładka to fajowa rzecz, ale jak pisałam u góry: te partie ciała powinny byc owłosione.

Little-Kasik 
Eomma Kasik

Ulubieniec z SJ: Donghae, Leeteuk, Heechul, Kyu
Lover: Choi Minho
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-05-14, 18:30   

Dobra, ja już się wypowiedziałam na poprzednim forum, ale tutaj też powinnam. Otóż jestem zwolenniczką owłosienia w następujących miejscach: paszki (ale nie za długie kłaczki. Cierpię jak ich nie ma), ścieżka (tak, tak, tak! Pragnę ścieżki prowadzącej do SKARBU!) i nogi (ale no nie żeby warkocze zaplatać, bez przesady). Co do kwestii rąk, to mi całkowicie obojętne.

Podsumowując: włos powinien być, ale nie za długi. Nie zniosłabym rozmów ze swoim facetem o środkach do depilacji.

xYUKIdesu 
Madzia~

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 05.2010
Wysłany: 2011-05-14, 19:17   

Ja tam nie lubię owłosienia u żadnych facetów ale jak facet chce być męski to te włosy na nogach i pod pachami ujdą. Ale nigdy, przenigdy nie chce mieć aby facet miał dywan na klacie no co to ma być chce wyglądać jak małpa czy co ? xD
Jak myślę ścieżka (chyba każdy wie o co mi chodzi) to od razu myślę Teuk :P

Odpowiedz do tematu