| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
HanChul
Autor Wiadomość
Olciaaks 
Mała Mi

Ulubieniec z SJ: Yesio
Lover: Kyu, Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-05-14, 15:59   HanChul

hmm... w sumie na nowym forum też mogę to dodać :D

- Co jest? Nie możesz spać? – spytał właściciel pokoju, do którego właśnie wszedł HanGeng.
-No, mam z tym mały problem…
-Rozumiem, ale… TO NIE ZNACZY, ŻE MUSISZ MNIE BUDZIĆ!!
Tak, nawet kochająca mama potrafi krzyczeć. Han rozejrzał się po pokoju i usiadł na brzegu łóżka.
-tak… -powiedział do siebie- przepraszam, ale nie chce wracać do pokoju- chińczyk posmutniał. Teuk usiadł na łóżku i się przeciągnął się.
-no więc… -zaczął
-więc co? – spytał zaskoczony Hankyung
Teraz lider się naprawdę zdenerwował. Nie dość, że dzieciak nie chciał powiedzieć po co przyszedł to jeszcze budził go, już któryś raz pod rząd, o… chłopak spojrzał na zegarek… O 5 RANO?!
-kurde no co się znowu dzieje, że mnie budzisz?
-amm, no bo wieczorem… nie, nie ważne.
-zacząłeś to skończ – wzrok rozzłoszczonego Tuśka mówił, że lepiej się z nim nie kłócić i od razu mu powiedzieć.
-więc dzisiaj położyłem się spać…
Jakie HanGeng miał szczęście, że ten uroczy chłopak był zawsze gotowy go wysłuchać, cieszył się, że ma tak wspaniałego przyjaciela.
-… i już zasypiałem, kiedy HeeChul hyung podszedł, mnie pocałował w czoło i powiedział dobranoc
- ej przecież to nic strasznego, robisz z igły widły!- chłopak się uśmiechnął- zwłaszcza jak to był Kim HeeChul – starszy chłopak zamknął oczy i zaczął marzyć. Tak naprawdę zazdrościł chińczykowi dzieli pokój z tym wysokim, ciemnookim, brunetem o takim pięknym, męskim głosie. I co wieczór Hee całuje go w czoło i mówi dobranoc…
-aha, czyli tak to widzisz? – LeeTeuk spojrzał zaskoczony na swojego gościa, już zdążył zapomnieć o jego obecności.
- tak, a teraz dowidzenia i dobranoc, a jak Ci przeszkadza zachowanie HeeChula to mu to powiedz
-taa, dzięki, dobranoc.
HanGeng uśmiechnął się i wrócił do pokoju. Było tam ciemno, lecz bez problemu znalazł drogę do łóżka. Położył się i nagłe usłyszał głos hyunga.
-Gdzie byłeś? Martwiłem się…
-nie trzeba było, byłem u LeeTeuka hyunga- uśmiechnął się, ale HeeChul nie wydawał się zadowolony tą odpowiedzią.
- i co robiliście?
-a to co? Wywiad? Rozmawialiśmy.
-nie wywiad, ale mniejsza. Nie chodź więcej do niego… zwłaszcza nocą
-a to czemu?
Han usłyszał kroki i obrócił się żeby zobaczyć … twarz Ciula parę centymetrów od swojej.
-bo jestem zazdrosny, że spędzasz z nim tak dużo czasu, zamiast zająć się mną.
Chłopak powoli się zbliżył, a jego usta delikatnie musnęły najpierw czoło i powieki, potem nos młodszego chłopaka.
-c-co ty robisz?
-nie widzisz? Od dłuższego czasu chce ci pokazać, że Cię kocham
-nie żartuj sobie ze mnie
HanGeng próbował wstać, ale Hee mu nie pozwolił. Wywrócił go na łóżko i nachylił się nad nim.
-to nie jest temat do żartów. Co wieczór Cię całuję, jestem dla ciebie zawsze miły, próbuję się do Ciebie zbliżyć, a ty nie widzisz moich uczuć, zawsze po nocach łazisz do tego lidera specjalnej troski. A teraz jak wreszcie powiedziałem Ci co czuje to co? Uznałeś to za żart… ale mogę dać Ci dowód swoich uczuć.
Chłopak miał mentlik w głowie. Czyli te, niby nic nie znaczące całusy, to jak zawsze się do niego przytulał na próbach … to co wywoływało u niego takie przyjemne dreszcze.. to nie były nic nie znaczące gesty. Powtórzył sobie jeszcze raz wszystko co mu właśnie powiedział hyung i po chwili…
-co? Dowód? Jaki dowód?
HeeChul uśmiechnął się lubieżnie pod nosem. Nachylił się i pocałował współlokatora. Młodszemu świat zawirował w głowie. Usta jego przyjaciela były takie ciepłe, delikatne, ich usta wydawały się być stworzone dla siebie nawzajem. Z rozmyślań wyrwał go głos współlokatora.
-co jest? To twój pierwszy pocałunek?
W świetle księżyca widać było szyderczy uśmiech starszego chłopaka. A potem w oczy chińczyka rzuciła mu się postać stojąca przy drzwiach ich pokoju. Kim odwrócił się i również zobaczył tę osobę, to był Tusiek. Chłopak uśmiechnięty odwrócił się i wyszedł, a Heenim, nie wiedzieć czemu, poszedł za nim. Gdy oboje zniknęli za drzwiami, HanGeng zamknął oczy i położył się na łóżku, rozmyślając o tym co się przed chwilą wydarzyło. O pocałunku. Jego pierwszym pocałunku. Gdy nagle poczuł, że ktoś nim szarpie otworzył oczy i zobaczył Siwona. Dokoła było dziwnie jasno. Nagle spostrzegł, że nie jest w swoim łóżku, lecz na kanapie w salonie.
-przespałeś cały film –Siwon się uśmiechnął – i gadałeś przez sen.
-co? Co gadałem?!
-Hee… – chłopak przerwał na moment i zrobił dziwną minę, ale zaraz powiedział - znaczy darłeś się na cały dom ‘Dowód? Jaki dowód?’ Swoją drogą co Ci się śniło?
Chłopak zaczął podejrzliwie patrzeć. Han chciał opowiedzieć przyjacielowi swój sen, ale nie potrafił. Co miał powiedzieć ‘Śniłem o HeeChulu hyungu. Powiedział mi, że mnie kocha’? nie, tego nie mógł powiedzieć.
-śniłem o… amm…- chłopak zaczął się zastanawiać co powiedzieć - o tym, że pracuje jako adwokat i zapomniałem na rozprawę przynieść dowody…
Siwon zaczął się śmiać.
-tak, to do Ciebie podobne
W podskokach wybiegł z salonu. W tym momencie Chul wstał z pobliskiego fotela.
-hej, co tak naprawdę mówiłem?
Chłopak uśmiechnął się pod nosem i powiedział
- HeeChul hyung, to nie był mój pierwszy pocałunek.
Geng zarumienił się, a jego hyung dodał
-szkoda, że to nie będzie pierwszy…
Nachylił się i delikatnie pocałował go najpierw w czoło i powieki, potem w nos, a na końcu złożył namiętny pocałunek na jego ustach.

tada!

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-05-15, 17:59   

Przeczytałam! :D hah, pomysłowo napisane xD szczególnie podobało mi się nocne łażenie do pokoju Tuśka i ciągłe budzenie go. Biedny chłopak.......xD HanChul wiecznie żywy ;O

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-15, 19:22   

Czemu jakos trudno mi było wyobrazic sobie Hana budzącego lidera o 5 rano? W mojej wyobraźni ten człowiek, by go nie obudził, a czekał do rana, zbyt niesmiały by wparować do tuskowego pokoju. Z drugiej strony gdyby faktycznie poszedł do niego, to pewnie lider zachowałby się dokładnie tak jak w opowiadaniu ^.^
Olciaaks napisał/a:
co? Dowód? Jaki dowód?

nie ma to jak powolny zapłon xD
Bardzo mi się podobało ;)

Olciaaks 
Mała Mi

Ulubieniec z SJ: Yesio
Lover: Kyu, Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-05-21, 14:18   

JAAA!!! czuje się zaszczycona waszymi komentarzami :D

Majanna napisał/a:
Czemu jakos trudno mi było wyobrazic sobie Hana budzącego lidera o 5 rano?

mi w sumie też, ale najpierw napisałam opowiadanie, a potem wstawiłam imiona (ciężko mi było tam kogokolwiek wpasować), więc mogą być niepodobne charaktery :lol:
"Do kobiety trzeba się pofatygować...tak? Potem patrzysz jej w oczy...przysuwasz się...tak? Tylko troszeczkę, a najlepiej prawie do końca...a potem czekasz aż ona się przysunie...prawdaż? Teraz, teraz wasze wargi prawie się już stykają...A potem poprostu jej mówisz jak bardzo jej nienawidzisz." ~Król Julian

buaaxd 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy ^.^
Lover: Yesio,EunHyuk<3
Wysłany: 2011-08-31, 07:24   

fajne.;D strasznie mi się podobało :-D

Odpowiedz do tematu