| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[2012/FILM] I.AM SMTOWN - The Days of Youth 2012
Autor Wiadomość
Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-01-25, 21:49   

Cieszę się, że tym tłumaczeniem mogłam sprawić Wam przyjemność <3 ^^
Możliwe, że niedługo pojawi się więcej tłumaczeń ^^ <3 Oczekujcie ich!~~~:*

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2013-01-26, 04:27   

Wiadomo, że to pozycja obowiązkowa, więc dziękuję za udostępnienie i przetłumaczenie. :)

Muszę przyznać, że nie myślałam, że tak bardzo wzruszę się na tym filmie. Choć to pozycja skierowana do fandomów SM, to powinien obejrzeć to każdy, zwłaszcza ktoś, kto hejtuje kpop i nie rozumie jak wiele pracy, poświęcenia i samozaparcia musieli wszyscy włożyć w to, by zostać gwiazdami, baa nawet w to by móc w końcu zadebiutować.
Podobało mnie się to, że wypowiedzi przeplatają się i nie jest to podzielone blokowo. Niestety muszę przyznać, że niesprawiedliwie podzielono czas między poszczególnymi członkami zespołów czy solistami. Szkoda. Na szczęście to jedyna wada. Genialne było zestawienie dnia debiutu z występem w NY. Dzięki temu idealnie widać różnicę, która zaszła we wszystkich. Zniknął strach i lęk przed odrzuceniem na korzyść luzu i może lekkiej tremy. ^^ No i wszystkie sceny z czasów przed debiutem to taka wisienka na torcie. Urocze dzieciaki nie wiedzące co osiągną za kilka lat, i że ich sława wyjdzie poza Koreę. Niesamowite... :)
Ostatnio zmieniony przez Ania 2013-02-06, 18:48, w całości zmieniany 1 raz  

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2013-01-26, 12:09   

Dziękuję! Nareszcie polskie napisy - jestem za nie bardzo wdzięczna.
EDIT Tak naprawdę to nie wiem jak skomentować. Bardzo się wzruszyłam, nie tylko przy momentach z SJ. Myślę, że wszyscy artyści z SM (i nie tylko) zasługują na wielkie brawa. Tyle pracy ile oni włożyli, aby zostać tym, kim są teraz.. To jest wręcz niewyobrażalne. My tylko chodzimy do szkoły, uczymy się, a jedyne o co możemy się martwić, to czy zmieścimy się w zeszłoroczną sukienkę, bo ostatnio nam się przytyło ze 2 kilo. Na drodze którą oni wybrali, takie "2 kilo" może ich pozbawić jakichkolwiek szans na przyszłość. Cały trud i wysiłek może pójść na marne, jeśli coś pójdzie nie tak, jeśli potkną się choćby na sekundę. Myślę, że ten film powinien dać wszystkim do myślenia, że koreański szołbiznes to ciężki kawałek chleba i nie wszyscy są zdolni, żeby go ugryźć, a co do dopiero zjeść.
Cieszę się, że dane nam było obejrzeć tak wspaniały film. Zdaję sobie sprawę, że pewnie wiele brudów zostało ukrytych, ale mimo wszystko, jestem wdzięczna SM, że SJ są tymi, którymi są, bo możliwe, że w innej wytwórni skład zespołu wyglądałby zupełnie inaczej.
Ostatnio zmieniony przez maneul.babo 2013-01-28, 21:28, w całości zmieniany 1 raz  

Saramizu 
SuJu Admin

Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wysłany: 2013-01-26, 12:20   

Już dawno się zbierałam za obejrzenie tego filmu, ale jakoś nigdy nie było okazji, poza tym nawet nie wiem czy miałam wersję tłumaczoną, więc może teraz w końcu się zmobilizuję ^.~. Bardzo dziękuję za przetłumaczenie i udostępnienie <3. Jak tylko obejrzę to skomentuję ^^.

Edit:
Obejrzałam, więc zabieram się za skomentowanie. Przyznaję się bez bicia, że na początku miałam w planach obejrzeć tylko te fragmenty z SJ, ale jak zaczęłam oglądać, to nawet fajnie było się czegoś dowiedzieć o innych zespołach, więc w efekcie obejrzałam całość.
Co do samego filmu, jestem trochę rozczarowana, spodziewałam się czegoś innego, ale z drugiej strony można było przewidzieć, że mając tylu artystów, to ciężko zrobić coś bardziej szczegółowego. Bardzo mi się podobało, że dali w przerywnikach występ K.R.Y. *o* i to nie wtedy gdy była mowa o SuJu, a o innych zespołach.
Z jednej strony długi film, a z drugiej za krótki. Muszę przyznać, że ani się obejrzałam a był już koniec. Wzruszyłam się w kilku momentach, szczególnie gdy wspomnieli o wypadku Kyu, albo gdy Ryeo się popłakał T.T.
Mimo lekkiego rozczarowania myślę, że warto obejrzeć ^^.

Dziękuję za tłumaczenie i możliwość obejrzenia tego filmu <3.
Ostatnio zmieniony przez Saramizu 2013-01-28, 14:21, w całości zmieniany 1 raz  

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-01-26, 13:17   

Kyah! Pobiorę potem, tylko teraz sobie zapiszę w zakładkach... dziękuję! ;A; <3

this is love, this is love, this is love~

i c u

Sakurai_Lady 
I'm Trapped...

Ulubieniec z SJ: Ryeowook & Heechul :*
Lover: Yesung :**
Fav Pairing: YeWook, MinWook, KyuWook
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 12.07.2010
Wysłany: 2013-01-26, 23:24   

Ach, cudnie, że są polskie napisy. Dziękuję bardzo za tłumaczenie i udostępnienie :D
I will be right here waiting for you..."

In military: Leeteuk <3 Yesung <333

============

Rena23 
Oppa Oppa~

Ulubieniec z SJ: ~Kyuhyun <333~ Eunhyuk
Lover: Kyuhyun, Donghae, Eunhyuk, Sungmin, Zhou Mi
Fav Pairing: EunHae <333 QMI, KyuHae, MinWook, KyuHyuk
Grupa krwi: Rh+0
Kocham SuJu od: Sierpień 2011
Wysłany: 2013-01-28, 10:07   

Oo cudownie *___* chciałam w końcu obejrzeć ^o^ aww~ dziękuję, skomentuję jak tylko obejrzę <33

EDIT
Matko to było piękne, popłakałam się :< Jednym słowem wyciskacz łez, na prawdę bardzo wzruszające a zarazem strasznie piękne, na pewno jeszcze nie raz obejrzę ponownie :3
Jestem strasznie szczęśliwa że mogłam obejrzeć to z napisami ^^ Niestety nawet nie miałam okazji obejrzeć, gdyż kiedy już miałam zapał zobaczyć I AM to usunęli, myślałam że już nie będę miała takiej możliwości, ale dzięki wam się udało <33 I AM pokazał mi że trzeba marzyć, a wręcz pracować na swoje marzenia. Na prawdę jak popatrzę jak wyglądał kiedyś mały Hyuk, a potem to normalnie aż serce ściska. Każdy musiał się starać ze swoich sił,aby osiągnąć sukces, dobrze pamiętam kawałek kiedy to Seohyun uczyła się śpiewu, choć gardło ją bolało.Nawet widziałam że poszły łzy, haha pamiętam jak Jessica obiecywała że nie uroni łzy, ale to właśnie ona najbardziej płakała a ja razem z nią. Ogólnie po tym jeszcze bardziej się zbliżyłam do SuJu, SNSD, a nawet przyciągnęli mnie TVXQ. Biedny Ryeo, tak się wzruszył :< To wszystko było piękne i na pewno długo będę miała to w pamięci Naoni, dziękuję Ci bardzo <333
Ostatnio zmieniony przez Rena23 2013-01-29, 11:12, w całości zmieniany 1 raz  

Dorothea 
meow~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Wysłany: 2013-01-28, 13:41   

Chętnie obejrzę to jeszcze raz, tym razem po polsku ^^

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2013-02-03, 16:29   

Nie oglądałam tego po angielsku, mając nadzieję na wersję polską, yaaaaaay :D Dziękuję <3 Zaraz po obejrzeniu, zedytuję posta :3

EDIT:

Oglądając to ma się naprawdę dziwne wrażenie, sam film (?) ma zaledwie 2 godziny, jednak mija on w oka mgnieniu... to chyba dobrze o nim świadczy? Aż chciałoby się więcej i więcej jakichś kulis kulisów, smaczki z imprez pokoncertowych... ale dobra, powiedzmy, że jestem zadowolona xD
Podoba mi się to, w jaki sposób zmontowali wszystkie fragmenty i wpletli występy i osobiste wywiady z członkami zespołów. Nie wyszło drętwo, a i wszystko miało ręce i nogi...
Poza tym to.. WOW. Chyba na żadnym dokumencie, nie miałam takiego rollercoastera uczuć ^O^ Z jednej strony zabawne fragmenty, pomiędzy nagrywaniem teledysku SNSD, czy wygłupami Hyuka przed występem, z drugiej ukazanie przeszłości i tego, jak wiele trudu i wysiłku musieli włożyć w to, by być tym, kim są dzisiaj. Jak wiele musieli poświęcić, przez ile morderczych treningów przejść, w międzyczasie stresować się i zastanawiać, czy tego tak naprawdę chcą i czy to w ogóle wypali. To o czym mówił Changmin.. myślę, że każdy z nas prędzej czy później zada sobie pytanie o to kim jesteśmy, a kim chcemy być i czy to nie kłóci się ze sobą.
Tak sobie myślę... oni naprawdę musieli tego chcieć. Mimo iż połowę życia nie robili nic, tylko przygotowywali do bycia kim są dzisiaj. To co powiedziała BoA: "15 lat ma się tylko raz, ale piosenkarzem też się jest jeden jedyny raz". Pomimo poczucia drobnych porażek, zniechęcenia (chociażby Minek :c) i chęci rzucenia wszystkiego w diabły - oni tego chcieli. I tej mobilizacji i tej woli walki im zazdroszczę i naprawdę podziwiam ich i szanuję ogromnie, każdego z osobna, Ryeo także, choć biedactwo, nie wiedział czy ma prawo przeżywać wszystko tak jak inni... myślę, że to jest poniekąd podobne do bycia fanem. Nie ważne jak i kiedy, byleby nim pozostać :)
Mimo iż myślę, że film zachował tę równowagę zabawnych, wzruszających czy też koncertowych momentów, największy impakt na mnie wywarły nagrania sprzed iluś tam lat... pierwsze audycje, debiut, ćwiczenia choreografii, 14-letni Jjong, mówiący że da z siebie wszystko, żeby spełnić swoje marzenia ;~; to jest to co mnie tak ze serducho chwyciło i dotknęło... My normalnie patrząc na artystę, nie zastanawiamy się ile trudu musiał włożyć w naukę choreografii, nie zastanawiamy się nad jego obawami... debiutanci dzisiaj mają gorzej, bo fani są bardziej krytycznie nastawieni, wymagający.. a i agencja może źle promować. Chociaż, gorzej od Suju w pudłach to nikt chyba nie ma ..><
W każdym razie... ten film choć po części pokazuje co znaczy bycie idolem, i że to nie jest takie kolorowe i fajne jak wygląda z wierzchu. Przede wszystkim - oni są ludźmi, z krwi i kości, którzy również przeżywają własne sukcesy, stresują się przed występami czy płaczą zaraz po nich - SNSD to chyba największe płakusie :o
Tego samozaparcia to im naprawdę zazdroszczę... taki zastrzyk energii i motywacji codziennie by mi się przydał.
...Teraz, skoro kpop jest już taki globalny, Madison Square Garden i w ogóle.. zapraszamy do Wawy, stadion praktycznie nowy, jeszcze czuć w powietrzu potyczki kibolów xD

Naoni, dziękuję <333
Ostatnio zmieniony przez Sayoi 2013-02-06, 18:09, w całości zmieniany 1 raz  

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-02-03, 17:58   

Widziałam całość już po angielsku, ale jak mogę przegapić polskie tłumaczenie!
Od razu napiszę, że film jest wzruszający i naprawdę warty zobaczenia :) Dla mnie atutem było to, że przybliżył mi także bardziej inne zespoły od SM, których aż tak nie znam. Cudo.
Naoni, dziękuję, jesteś świetna! Jak tylko obejrzę go z Twoim tłumaczeniem postaram się na świeżo skomentować ^^

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2013-02-08, 21:32   

O tego jeszcze nie oglądałam. Z tego co czytam komentarze, to na prawdę warto.Ściągnę jak tylko mój komputer zacznie działać szybciej :(
EDIT:
Ten film jest cudowny. Może nie wylałam morza łez, ale naprawdę wzrusza.
Podobały mi się te zabiegi jakie zrobili. Jak np. tańczył mały Hyuk i duży Hyuk. To było super!
I uroczy Siwon - "znowu jestem poważny".
Ten murzyn, który zaczepił Lunę (chyba ją). Na końcu jak się cieszył!
Dobrze, że pomieszali zespoły, a nie podzielili film na części.
Dobrze to sobie obejrzeć jak się chce zobaczyć jak bardzo zmieniły się gwiazdy SM. Szczególnie w wyglądzie. Na początku takie wystraszone dzieciaczki, a tu już przed kamerami dorosłe gwiazdy. Miło się to ogląda :)
Za dużo do opisywania. Przed chwilą to obejrzałam i w sumie jestem zachwycona każdym elementem, więc po prostu napiszę, że mi się podobało wszystko :D
No chyba, że to, że SM jest niesprawiedliwe, ale to wszyscy wiemy. Szczególnie z byciem trainee, dlatego nie dziwię się Ryeo, że czuł tak jak czuł w dniu debiutu. Chłopaki płakali, bo mieli na prawdę po czym. 6 czy więcej lat trenowania w końcu im się opłaciło, a on tylko 2 miesiące. Szkoda mi go, bo sama nie wiedziałabym czy mogę się w takiej sytuacji cieszyć z moimi koleżankami z zespołu :(

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung
Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2013-04-07, 21:53, w całości zmieniany 3 razy  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Wysłany: 2013-02-08, 21:36   

Sprawiłaś nam ogroooomną przyjemność! :D Dziękuję ślicznie za tłumaczenie. Oglądałam jedynie po koreańsku, teraz po ponownym obejrzeniu cokolwiek zrozumiem :)

Tak jak myślałam, wszystkiego można było się dowiedzieć z gifów, a wiele informacji nie podali o zespołach niestety. Miło mi się to oglądało i szybko zleciało. Ledwo co zaczęłam oglądać a na zegarku wybiła 2 w nocy.. Teraz po obejrzeniu zapewne nie zasnę, więc czeka mnie kolejna noc z tumblr.. Kiedy wspomnieli o wypadku zaczęłam płakać, to samo gdy mówili o debiucie. Po raz kolejny uświadomiłam sobie jak wielcy są chłopcy, jak wspaniali oraz znani. Czasami nie mogę w to uwierzyć, mimo że jestem z nimi dopiero półtora roku to czuje się jakbym była z nimi od zawsze. Żałuje że nie odkryłam kpopu dużo dużo wcześniej, np. w 2005 r :) Co do końcówki, te uściski wydały się takie awkward.. takie sztuczne. Nie wiem, może to tylko moje odczucia, ale LSM nigdy nie polubię i uważam że traktuje swoich artystów jako maszynki do zarabiania pieniędzy. Z tego powodu nie czuje przywiązania do SMTown czy SMe. Dziękuje za tłumaczenie po raz 2 :)

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2013-02-09, 02:13, w całości zmieniany 1 raz  

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2013-02-09, 16:01   

Naoni dziękuje Ci bardzo <333 Nieogar Miju nie umiała tego znaleźć z ang napisami :((
Jeśli tylko mój komputer pozwoli to pobiorę, obejrzę i skomentuję szybciutko <33

EDIT:
Już na początku poczułam że ten film będzie niesamowity, i nie zawiodłam się. Kiedy zobaczyłam Tuśka zrobiło mi się tak smutno ale oglądałam dalej :(
Występy SNSD zrobiły na mnie wrażenie, wiem ile pracy w to włożyły i jakie to było trudne by osiągnąć to co dotychczas osiągnęły. Sone jednak nie zostanę ;) Bardzo mi się podobało jak porównywały swoje "ja" na scenie z tymi prawdziwymi. Nie zazdroszczę im, mają bardzo trudne życie. Wywalałam tylko gały na ich płaskie brzuchy i śliczne nogi O.o
SHINee...oczywiście spazzzzz (Minho, Minho, Minho.. *O*) Chociaż jak pokazali ich próbę na początku to ich nie poznałam xDD pabo... Młodzi Szajniaki mnie rozczulili, kiedy zobaczyła "Jestem Jonghyun mam 14 lat.." nie wyglądał na tyle xD Słodziaki <33 Najlepsze były ich reakcje na stare filmiki.
Bardzo mi się też podobało porównanie prób z występami. To było takie dziwne i niesamowite...Jeszcze wtedy nie mieli pojęcia że staną się tak sławni.
I hahaha komentarz Onew o lodówce <333 U mnie w domu jest tak samo xDD
Iiiiii w końcu SJ *______* Leeteuk miss you T.T
Rozwaliło mnie opowiadanie o burgerze i skąpym Hyuku xD
Reakcje wszystkich na Sorry sorry... i omg ich debiutancki występ. Moja zwykła reakcja "Hae wtf ty masz na głowie..."
Poryczałam się jak Wookie płakał T.T Nigdy nie mogę znieść ich płaczu.
Nie chce mi sie opisywać wsystkich zespołów xD Brak weny... Mogę jeszcze tylko napisać że dzięki temu lepiej poznałam TVXQ i bardzo polubiłam Kangte :D
Nie da się opisać mojej radochy kiedy występowali z oboma wersjami Sorry sorry i Mr Simple *________* Perfekcja... I Don't don z Henrym i Mimim <3333 Jak jak was kocham chłopaki
Naprawdę niesamowity film... Oby takich więcej i...właśnie...bardzo mi brakowało EXO :( i obejrzałabym całe SMTOWN nie tylko urywki.
Jeszcze raz Naoni wielkie dzięki <3333
Ostatnio zmieniony przez Miju 2013-02-13, 15:13, w całości zmieniany 1 raz  

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2013-02-18, 18:56   

Nie wiem jakim cudem mnie ten temat ominął, ale ciesze się niezmiernie, że go w końcu znalazłam :) Dzięki wielkie!! Bardzo chciałam to zobaczyć ;)

EDIT:
Po pierwsze - zgadzam się co do tego, że czas nie został najlepiej podzielony dla poszczególnych gwiazd - to według mnie główny i dość poważny minus.
Po drugie - film spokojnie mógłby trwać minimum 2 godziny, bo przy takiej ilości artystów dziwi mnie, że poświęcono im jedynie 1,5 godziny...
Mimo powyższego, film podobał mi się bardzo i był lepszy, niż myślałam, że będzie. Chętnie obejrzę go drugi raz :) Przez to, iż film jest przemieszany, a nie podzielony tak, że pierwsze 20 min. idzie dla tej grupy, drugie dla tamtej itd, nie sposób jest go oglądać na przewijaniu, co jest o dziwo jego plusem. Przyznam, że nie spodziewałam się, że tak się wciągnę w losy wszystkich artystów (a nie przepadam za poszczególnymi). Mogło być też trochę więcej materiałów archiwalnych i komentarzy do nich - reakcje co poniektórych były cudowne :D
Ogółem film dobry, ale szkoda, że tylko dobry, bo widać, że mógł być lepszy.

Ostatnio zmieniony przez alskarkodo 2013-03-09, 10:35, w całości zmieniany 1 raz  

Bloody_Monkey

Wysłany: 2013-03-08, 22:42   

Kolejny film ktorego szukałam ^.^ dziekuje , z edytuje po obejrzeniu ^.^

EDIT _

Oczywiście skupiałam się tylko na Juniorkach xD
Ale przez ten film polubiłam jeszcze bardziej niż wcześniej Boa, SNSD i TVQX czy cos takiego bo nie umiem poprawnie napisac xd
Te filmy z przesłuchań ... OMFG 
Jakie to słodkie było. < 3
Chyba był to jedyny film z SuJu ( prócz Attack On Pin Up The Boys ) przy którym nie płakałam xD
Ogólnie wart obejrzenia. Polecam ^.^
Dziekuje za tłumaczenie 
Ostatnio zmieniony przez Bloody_Monkey 2013-03-13, 13:40, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu