Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [2012/FILM] I.AM SMTOWN - The Days of Youth 2012
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[2012/FILM] I.AM SMTOWN - The Days of Youth 2012
Author Message
Yuushin
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Posted:     [ !!! ]

Film wywarł na mnie ogromne wrażenie.
Zobaczyć naszych idoli z czasów gdy jeszcze byli trainee to coś niesamowitego.
Widząc ich zaangażowanie, postępy i radość oraz dumę w oczach byłam bliska łez.
Cieszą mnie relacje między idolami z różnych zespołów. Widać, że są jedną wielką rodziną. Nawet LSM pokazany w dobrym świetle xDD
Sungmin, który nie chciał kontynuowac treningu to obraz, którego nigdy nie zapomnę.
Ich łzy, trudne chwile a potem perfekcyjny występ podczas SMTOWN. Niesamowite.
Doceniam również to, że nie wstydzili się mówic o swoich emocjach i uczuciach. Wspomnienia z wypadku Kyu, ah, od razu serce mnie zabolało. Jednak przezyciężyli wszelkie niedogodności i złe chwile. I myślę, że za to najbardziej ich cenię i kocham.
Dziękuję za tłum <3

Hikari

Ulubieniec z SJ: Cała 15 :D
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Nie pamiętam daty. :c

Z chęcią oglądnę, dawno tego szukałam i jestem ciekawa. ^^
Obiecuję edytować po obejrzeniu ^v^

Emiko

Ulubieniec z SJ: Heechul,Yesung.LeeTeuk
Lover: Heechul
Fav Pairing: HanChul,HeeTeuk,KanTeuk,HeeMin
Grupa krwi: B Rh+

Planowałam obejrzeć z ang napisami,ale skoro jest w ojczystym to skorzystam ;D

asik87

jakiś czas temu szukałam tego filmu, a teraz mam możliwość obejrzenia z polskimi napisami:) bardzo dziękuje,obiecuje skomentować po obejrzeniu:)

EDIT

właśnie skończyłam i jestem pod jeszcze większym wrażeniem ich wszystkich, ciężko jest mi nawet zebrać myśli. Wysiłek, cała masa wyrzeczeń a ponadto ogrom wiary i nadziei jaka drzemie nie tylko w SuJu ale również innych artystach SM jest zniewalający. Ten dokument sprawił że jeszcze bardziej ich wszystkich podziwiam i szanuje, chciałabym mieć tyle siły co Oni.
Raz jeszcze dziękuje za udostępnienie i genialne tłumaczenie.

zorainda
Fighting!

Ulubieniec z SJ: Wszyscy^^
Lover: Hae, Hyuk, Min, Ryeo,Yesio O.O
Fav Pairing: EunHae,KyuMin,RyeoMin, YeWoon
Kocham SuJu od: Hm... Listopad 2010

Awww *-* nareszcie mam chwilkę aby oglądnąć ^^ Bardzo wam dziękuje za tłumaczenie ;D

Yume-chan
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~

No nic, trzeba w końcu się za to zabrać <3 Trochę szkoda, że EXO nie zdążyli się załapać, no ale trudno :C I jest mi jeszcze przykro z powodu tego, że z tego co widze po okładce, nie będzie nic o całym DBSK :CC
Dziękuję ślicznie za udostępnienie i tłumczenie ^^

Emiko Takeshi

Lover: Donghae <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin

Szukałam tego od dawna, więc z chęcią pobiorę i zobaczę :3

Naprawdę świetny film, z przyjemnością go oglądałam, chociaż może spodziewałam się czegoś ciut lepszego, ale to nie film akcji. Kilka razy się popłakałam, naprawdę droga do stania się idolem nie jest łatwa, a oni dali radę. Jakoś bardziej zainteresowały nie fragmenty w których wypowiadali się, czy w ogóle występowali członkowie SuJu i TVXQ (nikogo nie faworyzuje), ale naprawdę podziwiam determinacje wszystkich. Podoba mi się motyw ze starymi nagraniami, to musiało być dziwne uczucie oglądać siebie kilka ładnych lat wstecz. A same fragmenty z koncertów - super, przy niektórych występach żałowałam, że tak krótko. W każdym razie jeszcze nie raz wrócę do tego filmu i bardzo dziękuję za tłumaczenie i udostępnienie.

Konayuki
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011

z chęcia obczaję jeszcze raz z pol subami :D

Paranmeg

Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae,SiChul

Film który chcę oglądnąć już od dłuższego czasu ;D No nic,trzeba się za niego wziąć ^.^

Edit.
Wow. Wspaniały film.. Robi wrażenie. Cenię sobie bardzo SuJu jak i całe SM. Podziwiam ich za tę wytrwałość. Ja bym tak nie dała rady.. Co tu dalej pisać ? Super Junior jest po prostu nie zastąpionym zespołem ! :)

Sophie
Kawaii ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy <3
Lover: Evil Maknae *_*
Fav Pairing: KyuHae, KyuMin :3
Kocham SuJu od: Maj 2012~~

Chciałam to obejrzeć od dłuższego czasu, tylko jakoś nie mogłam się zebrać. Dziękuję <3
Więcej napiszę po obejrzeniu.

EDIT:
Spodziewałam się czegoś lepszego, ale film i tak mi się baardzo podobał. Połowę filmu przepłakałam. I to nie tylko na fragmentach z Juniorkami. To niesamowite ile pracy musieli włożyć w to by w ogóle zadebiutować. A nawet to nie było takie pewne. Nie wiem czy miałabym tyle siły, aby to przetrwać. Dlatego bardzo doceniam to, że Sungmin wtedy nie odszedł, tylko został i dalej walczył. Najlepiej było zobaczyć ich występy sprzed debiutu. Baaardzo się wszyscy zmienili i baaaardzo polepszyli.
Uwielbiam włosy Changmina *_*
To na razie tyle, jak mi się coś jeszcze przypomni to dopiszę :)

azumi123

Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2011

Miałam okazje kiedyś obejrzeć ten film z angielskimi napisami, ale ten język nie jest u mnie na najwyższym poziomie wiec dziękuje bardzo za udostępnienie tłumaczenia.
EDIT
Film może mnie nie powalił, ale muszę przyznać że jak na film dokumentalny jest bardzo dobrze nakręcony. Doskonale stare nagrania przeplatają się z ich wypowiedziami. Podziwiam i doceniam ich poświecenie. I na tym filmie doskonale widać jak wiele serca wkładają w swoja prace. Jeszcze raz dziękuje za tłumaczenie.

Mako
Cho Hyung

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Cho KyuHyun
Fav Pairing: KyuMin,EunHae KyuWook
Grupa krwi: A Rh +

Powiem tak skupiłam się głównie na chłopakach z SuJu ale nie umknęły mojej uwadze dziewczyny.Film pokazał mi drugą stronę tego co widzę w telewizji i w pewnych momentach płakałam. Sama normalnie nie płaczę ale przy tym co zobaczyłam i usłyszałam to nie mogłam wytrzymać dlatego radzę zaopatrzyć się w paczką chusteczek xD
dziękuje Naoni za tłumaczenie <3333

patrycja0203

Ulubieniec z SJ: Heenim
Lover: DONGHAE

Oho ho. Muszę przyznać, że jeszcze nie widziałam tego filmu, ale już nie mogę się doczekać, kiedy to nadrobię! *One, Two, Three~GO~!!!!*

essjott

kyaaaaa! w końcu mogę to obejrzec♥ SuJu Poland hwaiting! ^^

Heisoo
Heisoo

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2009

ojejku. już od dawna chciałam obejrzeć ten film! boże Kyuhyun jak ja cię kocham ! <3

klaudiiaka

łaaaaaaaaaa! dziekujedziekujedziekuje♥

[size=9][ [i][b]Dodano[/b]: 2014-01-21, 14:46[/i] ][/size]
jetem jakas ciemna : c pobrałam, połączyłam wszystkie części i nie mam pojęcia jak dodac napisy TTTT

Watchmen

dzięki pobrałem wszystko dziś wieczorem zabieram się do oglądania

bummie96

Ulubieniec z SJ: heechul

chcialabym ogladnac :-o :!:

alciaa

Ulubieniec z SJ: nie da się wybrać jednego :)
Grupa krwi: 0 Rh-

świetnie, już dawno chciałam go oglądnąć ale nie mogłam znaleźć :)

Naoni
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010

[b]klaudiiaka[/b], napisy muszą mieć dokładnie taką samą nazwę jak plik filmowy. Jeżeli mają powinny Ci się automatycznie uruchomić w każdym możliwym odtwarzaczu filmowym. Jeżeli tak się nie dzieje to pewnie jest to wina albo kodeków, albo programu, w którym odtwarzasz. Spróbuj ściągnąć sobie program VLC, on odtwarza wszystkie typy filmów ze wszystkimi typami napisów.

http://www.dobreprogramy.pl/VLC-media-player,Program,Windows,13060.html
Klikasz na "Linki bezpośrednie" po prawej stronie i wybierasz wersję dla swojego systemu, która Cię interesuje. ^^

gagatkos

Ulubieniec z SJ: Henry
Grupa krwi: Rh+
Kocham SuJu od: od 2011

ashhdsgk xD

PiGwaPL
Patrycja

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Ryeowook
Kocham SuJu od: 1.01.2014

ASDFGDJSGDJSGDFJKSDHFK :D
^ ^ to wyraża więcej niż tysiac słów :)

EDIT:
Nie mogę tego połączyć. 001 pobrało się jako mp4 i otwarza się normalnie do pewnego momentu, gdy chce to wrzucić do HJSPLIT nie odnajduje mi 001 co przyczynia się do tego, że nie dam rady tego połączyć za Chińską Republikę Ludową.

Kika
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009

OMO pobieram, bo widzę, że linki nadal działają. <3 Tak więc dziękuję za upload, zedytuję po obejrzeniu. ^^

EDIT:
Jaki piękny film! TT Tak fajnie było zobaczyć małych Juniorków (i nie tylko ^^)! <3 I dzien ich debiutu - łezka w oku się zakręciła. ^^ A ta wzmianka o wypadku... Już niemalże o tym zapomniałam, ale cóż, niestety pozostanie to nieodłączną częścią SuJu bo nie da się tego całkiem wymazać z pamięci ani cofnąć czasu...
Fajnie był zmontowany motyw tańca koło dawnego siebie. ^^
Wookie się aż popłakał, a ja prawie razem z nim. :')
Poniekąd wiem, ile pracy i wyrzeczeń to kosztuje, ile niepewności, czy wszystko się uda, czy uda im się wejść na szczyt czy też te tygodnie, miesiące, ba, lata pracy pójdą na marne, czy te wszystkie nieprzespane noce, przeżyte porażki, chwile załamania... Nigdy nie wiadomo czy warto. Im się udało. Ogromnie ich podziwiam. I zazdroszczę. ;c
Dziękuję za tłumaczenie i udostepnienie! :)

patrycja0203

Ulubieniec z SJ: Heenim
Lover: DONGHAE

[quote="PiGwaPL"]Nie mogę tego połączyć. 001 pobrało się jako mp4 i otwarza się normalnie do pewnego momentu, gdy chce to wrzucić do HJSPLIT nie odnajduje mi 001 co przyczynia się do tego, że nie dam rady tego połączyć za Chińską Republikę Ludową.[/quote]
I dobrze, u mnie też się 001 odtwarzało. I kiedy wejdziesz w hjsplit i klikniesz "join" i "input file" to wykrywa tylko 001 (a musisz mieć wszystkie części w oddzielnym folderze) i kiedy zaznaczysz właśnie 001 to złączy wszystkie części w jeden film. :) Po prostu, spróbuj jeszcze raz. :)

PiGwaPL
Patrycja

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Ryeowook
Kocham SuJu od: 1.01.2014

[quote="patrycja0203"][quote="PiGwaPL"]Nie mogę tego połączyć. 001 pobrało się jako mp4 i otwarza się normalnie do pewnego momentu, gdy chce to wrzucić do HJSPLIT nie odnajduje mi 001 co przyczynia się do tego, że nie dam rady tego połączyć za Chińską Republikę Ludową.[/quote]
I dobrze, u mnie też się 001 odtwarzało. I kiedy wejdziesz w hjsplit i klikniesz "join" i "input file" to wykrywa tylko 001 (a musisz mieć wszystkie części w oddzielnym folderze) i kiedy zaznaczysz właśnie 001 to złączy wszystkie części w jeden film. :) Po prostu, spróbuj jeszcze raz. :)[/quote]

Już mi się udało połączyć i oglądnąć w całości :)
Super film ! <3
Płakałam jak nigdy na żadnym filmie.

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: