| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2014-02-12, 18:17
[18.06.2010/SHOW] Star Golden Bell Ep 290 PL
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-04, 21:31   [18.06.2010/SHOW] Star Golden Bell Ep 290 PL

18.06.2010 Star Golden Bell Ep 290 PL

W tym odcinku gośćmy są Kara i nasze chłopaczki z Super Juniora (Tusiek, Eunhyuk, Donghae, Shindong)
Dowiecie się, jakie słabości mają dziewczyny, co w telefonie ma Shindong, co Tusiek robił w saunie i jak zdobywa nr tel od dziewczyn, a także jakie przezwisko przylgnęło do Małpki? Oczywiście to tylko namiastka, bo cały odcinek jest pełen śmiechu i zabawnych docinków miedzy gośćmi ^^
Już nie przedłużam, życzę miłego oglądania i za wszystko co złe, przepraszam! ^^

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Re-Upload: swietej-pamieci
Tłumaczenie PL: swietej-pamieci
Czasówka: swietej pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Prawdopodobnie tłumaczenie ulegnie poprawce ^^

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-21, 02:29, w całości zmieniany 2 razy  

Yukiana 

Wysłany: 2011-05-11, 19:53   

Dla mnie najfajniejsze wątki dotyczyły dwóch przezabawnych postaci, czyli Enhyuka i Leeteuka :-) Uwelbiam tę dwójkę!
Sugestia Enhyuka, żeby Leeteuk ,,starszy facet" nie kręcił się wokół 11 lat młodszej dziewczny była powalająca, hihi :mrgreen: Historia o komicznym tańcu nago w wersji Tuśka też niezła, chociaż nie bardzo wiem, co ma dla Donghae z tym tańcem współnego ,,ciężka praca w celu przeżycia".
I jeszcze Enhyk oraz jego przezwiska. Już nie wiem co gorsze - ,,Sardelka" czy ,,Zapach stopy" :mrgreen: To juz chyba naprawdę najłagodniejszy ten cały ,,Prowincjonalny Gość" :-D
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2013-03-26, 10:22, w całości zmieniany 2 razy  

ana0106 

Ulubieniec z SJ: Heechul
Wysłany: 2011-08-15, 20:10   

Dziękuje za tłumaczenie. Shindong jaki świetny styl! Taka fajna fryzura, broda i okularki! Prawie go nie poznałam, ale to całkowicie na plus zmiana. Tą zmianą stylu w tym odcinku całkowicie przyćmił dla mnie resztę, bo zwracałam na niego więcej uwagi niż normalnie. Kiedy Teuki mówił o Eunhyuku i o tym, że jest popularny w Tajlandii to rozbawiało mnie stwierdzenie Eunhyka: "Bardziej boje się LeeTeuk'a niż prowadzącego program" xD No nie wierze, że on taki straszny. Fakt, jest liderem, ale chyba nimi jakoś rygorystycznie nie trenuje ;P. jak wszyscy dziwnie wyglądali jak pokazywali te stare materiały filmowe. Teuki miał taki rozbrajający przedziałek na włosach, że padłam. Donghea widział Teukiego nago! I to jak tańczył? Matko, ale im zazdroszczę. Oni to mają takie widoki na co dzień. Nagłówek w gazecie: "Leeteuk znaleziony martw i nagi" ? ^^" Oni to mają pomysł. Hara ma kompleksy z dziąsłami? Ja tam nigdy nie zauważyłam żeby było widać jej dziąsła. Myślałam tak jak chłopaki, że chodzi o to, że chodzi o to, że jest za chuda jest za chuda. Nie dość, że Teuki ma dużo numerów dziewczyn to podrywa jeszcze te małą dziewczynkę Leie! Powiedział do nie: "Zakochasz się we mnie!". Zresztą ta dziewczynka tez jest rozbrajająca! Jak powiedziała, że Donghea nie jest przystojny (jego mina klapła ^^") a prowadzący na to, że dziewczyny uważają, że jest przystojny a ona: "Serio?" xD. Chłopaki z SJ świetnie grali w te dokończenie słowa. Ich najlepszy wyraz: Wondergirl men xD.
Ostatnio zmieniony przez ana0106 2011-08-15, 22:31, w całości zmieniany 1 raz  

POI

Wysłany: 2011-08-18, 20:21   

Sciagam

Heh rola Teukiego w filmie....naprawde to bylo trudne do znalezienia...i te fryzury...masakra ze to bylo kiedys modne...Ta sytuacja w łazience...haha nago? Ze oni nago chodza to słyszałam ale to bylo naprawde mocne....i Ta sytuacja w saunie....haha
Biedni Teuk wszyscy mu dokuczali...haha no młody juz taki nie jest ale stary tez nie:)
Quiz szybkosci byl tez fajny;)
Ostatnio zmieniony przez POI 2011-08-19, 14:33, w całości zmieniany 1 raz  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-25, 13:00   

Program zabawny, ale Juniorków nie było tam za wiele. Miałam wrażenie, że prowadzący skupili się na Karze...
Najlepsza była prowincjonalna sardela ze śmierdzącymi nogami, nic tego nie pobije :P
Choć z drugiej strony taniec nago LeeTeuka też zapadł mi w pamięci, chyba długo o tym nie zapomnę :-P
No i nie można zapomnieć zagadki: Jak nazywa się dziewczyna supermane? Supergirlman! :mrgreen:
Nie podobała mi się Lea, taka mała i krzykata, za dużo wołała DENG, mogła to jakoś tak delikatniej czy coś, a nie się tak drzeć. I jeszcze powiedziała, że DongHae nie jest przystojny, choć to że spodobał jej się EunHyuk podnosi jej rangę ;-)
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-08-26, 00:24, w całości zmieniany 1 raz  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2011-12-24, 09:12   

Nie mogłam z tego jak Tusiek i Donghae opowiadali o tej łazience i tańcu do Sorry, sorry xD I ten jego przedziałek na tamtym filmie xD
I przezwiska Małpki xD
Tylko faktycznie trochę Juniorków jakby mało było xD
Ale bardzo odcinek mi się podobał ^^ Dziękuję za tłumaczenie :-)
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2011-12-25, 10:22, w całości zmieniany 2 razy  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi