| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 11:03
Wygląd forum
Autor Wiadomość
Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2011-08-31, 23:15   

Baner, rzecz jasna cudny. Naoni - brawo - idealnie uchwyciłaś sytuację.
Ale i tak jakoś nie potrafię doceniać dzisiaj piękna tego banerka ;(

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-31, 23:17   

Jeśli ktoś ma ochotę, to może sobie na ten trudny okres umieścić to w profilu:

Oczywiście robota Naoni.

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2011-09-01, 00:19   

A pf... nie chce mi się załadować a ja nie umiem zrobić tak, żeby się załadowało :<

Aczkolwiek bannerek jest mega meeeega wspaniały i wielkie ukłony w stronę Naoni

Soul 

Ulubieniec z SJ: Obecnie wszystkich lubię :)
Lover: Yeś
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, QMi, YeWook, Madź+owce^^
Wysłany: 2011-09-01, 00:31   

Naoni, musisz robić takie cudowne, wzruszające bannery? Ten to absolutne mistrzostwo świata, chociaż tak bardzo mnie smuci..

Akanexxchan 
Poland in Akane!

Ulubieniec z SJ: Ryeowook <3
Lover: Yesung *O*
Fav Pairing: Yewook/Hietan :3
Wysłany: 2011-09-01, 07:38   

Może troszkę za późno to piszę, ale banner jest naprawdę piękny. Szkoda, że Ciul go raczej nie zobaczył :( Dzięki Naoni za pracę, którą włożyłaś w jego tworzenie :)

Fan: Why did you cut your hair?
Yesung: I was bored: ㅋ ㅋ ㅋ
Fan: Really? ㅋ ㅋ ㅋ
Yesung: Yes For real!

Betti 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Siwon, Leeteuk, Yes
Lover: Hyuk, Joon, Hae
Fav Pairing: Eunhae
Wysłany: 2011-09-01, 08:07   

Tak baner jest świetny, zresztą tak jak wszystkie;D i w odpowiedzi na banner mogę tylko napisać: Yes, we will!:D, We will wait for you Kim Heechul :))

SuJu forever...

Susie 
Susie Cho

Ulubieniec z SJ: Kyu
Lover: Kyuhyun<3
Fav Pairing: WonKyu,EunHae
Wysłany: 2011-09-01, 18:09   

Naoni nowy baner jest piękny <3 dzięki ci wielkie za poświęcenie swojego czasu i zrobienie takiego cudeńka <3

mrs-moonlight 
[un]beautiful

Wysłany: 2011-09-05, 23:24   

Tak czytam te wszystkie opinie o banerach, gifach i się zastanawiam, czy żyjemy na tym samym świecie. Albo ukryłyście bardzo dobrze ironię w komentarzach, innego wyjaśnienia nie widzę. O.o
Pomysł na baner - dobry, wykonanie - pozostawię bez komentarza.

Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-09-05, 23:40   

Bardzo chętnie posłucham Twoich wskazówek, co do wykonania tego bannera. ^.^
Każdy ma inną estetykę tworzenia, prawda?

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.

mrs-moonlight 
[un]beautiful

Wysłany: 2011-09-06, 00:07   

Eh, eh, teraz mi się zmienił, same się zmieniają czy jak to jest? :<
Aktualnie mam z serii "idę spać dalej", do zarzucenia mam przede wszystkim sposób wklejania zdjęć, łokieć Kyu zachodzi na buzię kolegi, czy przewijająca się ręka pod głową Heechula, ogólnie każde zdjęcie brzydko zachodzi na obrazek obok. Osobiście wolałabym też bardziej wyraziste kolory.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-09-06, 00:14   

Mi się wydaje, że jeśli ktoś ma chęć zrobienia czegoś na forum, np właśnie bannera, to nigdy nie odmawiałyśmy. Więc w takim razie do dzieła, każdy może coś od siebie dać ^^

I bannery zmieniają się wraz z upływem czasu, co też może się wielu ludziom nie podobać, ale nasze forum właśnie prowadzi taką politykę ^^ a tak, żeby nie było nudno :P

mrs-moonlight 
[un]beautiful

Wysłany: 2011-09-06, 00:29   

Cytat:
Mi się wydaje, że jeśli ktoś ma chęć zrobienia czegoś na forum, np właśnie bannera, to nigdy nie odmawiałyśmy. Więc w takim razie do dzieła, każdy może coś od siebie dać ^^

Więc dlatego wygląda to jak wygląda, tylko jedna osoba coś z siebie daje, współczuję jej. Spadło na nią brzemię, którego nie potrafi udźwignąć, trudno się mówi.

Cytat:
I bannery zmieniają się wraz z upływem czasu, co też może się wielu ludziom nie podobać, ale nasze forum właśnie prowadzi taką politykę ^^ a tak, żeby nie było nudno :P

Akurat co do zmieniania się nic nie mam, ciekawy pomysł.

ciastko 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 17.07.2011
Wysłany: 2011-09-06, 00:49   

KOCHAM TEN BANNER! JEST PRZECUDOWNYY!!! HEE I HAE WYSZLI TU PRZEPIĘKNIE <3 RESZTA RÓWNIEŻ, ALE OD NICH NIE MOGĘ ODERWAĆ WZROKU! :D

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-09-06, 01:32   

Oj oj, widzę, że się zrobiło małe zamieszanie i nieco sprzeczek. Przeczytałam temat w powitaniach, w którym również jest wspomniany temat "talentów", ale uważam, że to, co chcę napisać, będzie lepiej pasowało do tego tematu, ale odniosę się też do słów z "powitań".
Wcale nie twierdzę, że krytyka nie jest potrzebna, bo wiadomo, że bardziej doświadczeni ludzie, mogą skrytykować mniej doświadczonych. Bądź nawet na prostym przykładzie różnic charakterów, również wielokrotnie dochodzi do sprzecznych zdań. Ważne jednak, by krytyka była konstruktywna, napisana w sposób, który nie zniechęci osobę do dalszego tworzenia, a raczej pomoże. Byłam kiedyś na forum, gdzie również młodzi wrzucali swoje prace, rysunkowe, malowidła, grafika komputerowa, wszelkiego rodzaju. Byli tam starzy wyjadacze, którzy mieli już pewien staż w np. szkicowaniu ( to tylko przykład), i jesli pojawiał sie ktoś nowy, który zaczynał swoją przygodę ze szkicowaniem, nie było czegoś takiego, że był od razu zjechany, wyśmiewany "weź nie wstawiaj, bo sie nie nadajesz, rysunek jest paskudny, a ty nie masz talentu" Myślę, że takie słowa raczej zniechęcają ludzi do dalszego tworzenia. Wyrzucenia z siebie słów jedynie tego, co Ci sie nie podoba, nie świadczy tez dobrze o osobie krytykującej. Jeśli jesteś bardziej doświadczoną osobą, dłużej siedzisz w grafice, czy tym czymś na czym sie wykonuje te piękne banery (tak, ja na grafice się nie znam, moją miłością był ołówek ^^), to owszem, powiedz co Ci się nie podoba, albo co byś zmieniła, lub pokaż na przykładzie, jak ma zrobić, żeby to wyglądało bardziej estetycznie, lub co powinna zrobić, że lepiej to wyglądało, jakie zabiegi wykonać (hah, ale zabrzmiało xD) Naoni tak naprawdę jest samoukiem w tej dziedzinie, mimo, że uczy się w technikum komputerowym, ale wiadomo, że czyjeś dodatkowe rady, osoby bardziej doświadczonej bardzo bedą jej pomocne. To żadna sztuka wejść, skrytykować, "paskudne, brzydkie, współczuję wam, itp". Jeśli możesz (nawet bez pokazywania swoich prac, bo jeśli to jakiś problem, to znajdź na innych przykładach), to pokieruj młodym talentem, który się rozwija. Udziel jakiś rad, żeby było lepiej, a nie zostawiasz taki niesmak goryczy. Mnie też kiedyś krytykowano za kreskę, cieniowanie, itp, ale dzięki temu, że ta krytyka oprócz samej krytyki, co jest źle, zawierała również rady, co powinnam robić, żeby było lepiej, nie zniechęciło mnie to do dalszej pracy a i inaczej jest odbierane wśród ogółu.
I jeśli mogłabym prosić, to troche stonuj swoje wypowiedzi :) Na forum mamy troche osób, które też są zdolne do krytyki i jawnego mówienia, co im sie nie podoba, a Ty jestes osoba nowa i wpadłaś z takim hukiem, jakbyś miała własnie na celu wejscie tylko po to, żeby zjechać nam forum na całej linii, podziękować za uwage i wyjść. A my chcemy sie tu rozwijać, więc jesli zechciałabys, to nam pomóż swoim doswiadczeniem, dobrze?
A szablon forum niekoniecznie jest naszą winą, Polskie domeny maja kiepski wybór jeśli o to chodzi... ;)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

mrs-moonlight 
[un]beautiful

Wysłany: 2011-09-06, 01:45   

Jak już odpowiedziałam na cześć "zarzutów" w powitalni; kiedy nie używa sie wielu emotikonów nie znaczy to wcale, o "złym tonie wypowiedzi". Napisałam wyraźnie, co mi się nie podoba w tym banerze - przenikające przez siebie obrazy tworzą obrzydliwy (nie bójmy się tego słowa!) efekt. Również popracowałabym nad kolorami, aby stworzyć żywszy obraz. Kolidowania z tłem całego forum pozbyłabym się może jakąś zwykłą, prostą ramką, a zdjęcia poustawiałabym w mniej chaotyczną całość, próbując nadać jaką, nazwijmy to, "historię". lepiej?
Moja krytyka nie jest najmilsza, ale kto powiedział, że wszyscy są mili? Na różnych ludzi się trafia w życiu - na tych lepszych i gorszych, widać ja należę do tych "gorszych", w sensie mniej przestępnych dla ludzi. Cóż, życie. :P A tak, obiecałam - LOL.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi