| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Estoir
2014-01-20, 22:09
[03.01.2006/SHOW] Super Junior Show Ep.05
Autor Wiadomość
swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-20, 09:32   [03.01.2006/SHOW] Super Junior Show Ep.05

2006.01.03 Super Junior Show Ep.05

W piątym odcinku Super Junior Show 6-ciu Juniorków odwiedzi saunę i zagra w "Bezsensowną" grę, która będzie polegała na wyobrażaniu. Na zadane pytanie, każdy, trzymając pałeczkę w dłoni wskaże osobę, która najbardziej pasuje do odpowiedzi na to pytanie. Jako karę, będzie musiał ubrać zimowe ubrania, a to łatwe nie będzie przy wysokiej temperaturze ^^ Zobaczycie, kto jest najbardziej dotykowy z dziewczynami i nawet dzieciom nie odpuści. Kto jest najprzystojniejszy i kto założy najwięcej zimowych ubrać w tej upalnej saunie?
W tym odcinku zostanie przedstawiony Pamiętnik Donghae. Przystojny chłopak Super Juniora wraz z przyjaciółmi (Eunhyyk'iem i Sungmin'em) uda się do sklepu, który zwany jest "Rajem dla psów". Będą nadawać imiona członków, podobnych do nich pieskom. Jeden z Juniorków sam zamieni się w pieska i ogólnie spędzą tam bardzo miło czas ze zwierzaczkami. Następnie głodni, pójdą do restauracji na pyszne jedzonko, które aż rozsadzi Dongahe buźkę. Co takiego zje? Poza tym odbędzie się krótki telewizyjny wywiad z Hae, które przeprowadzą lider Teuki wraz z Shindongiem. Dowiecie się co planował Hae na początku swojej kariery. Jego marzenia i cele za 10 lat? Dowiedzcie się czegoś więcej o tym, jaki był :)

Ukryta Wiadomość:
Jeśli jesteś *zarejestrowanym użytkownikiem* musisz odpowiedzieć w tym temacie żeby zobaczyć tą wiadomość
--- If you are a *registered user* : you need to post in this topic to see the message ---

Creidt: as tagget
Reupload MU: swietej-pamieci
PL Translation: swietej-pamieci
Timing: swietej-pamieci
@superjunior.pl

PO OBEJRZENIU PROGRAMU EDYTUJ SWÓJ POST!

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2014-01-20, 22:09, w całości zmieniany 3 razy  

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-07-13, 16:34   

Ja chcę skarpetki takie jakie oni mają!! xD
Wypad do sauny był chyba udany ;] już na początku rozwalił mnie ten mały dzieciaczek xD a potem to, że Teuki prześladuje seksualnie kobiety haha xD nie dość, że go zawstydzają to jeszcze każą ubierać jak na mrozy ;D

Oficjlanie ogłaszam, że piesek Hae jest jednym z najsłodszych jakie kiedykolwiek widziałam xD <33 chociaż ten piesio z języczkiem też był uroczy~
Też bym chciała do takiego "sklepu" w jakim oni byli...
Nadawanie psom imion - hahah xD ciekawe jak czuli się chłopacy z świadomością, że są porównywani do psów xD
ii... czas na papu! xD "I tak w końcu wszystko trafia do brzuszka." no! wkońcu ktoś mądrze gada xDD
Haha ten "wywiad" z Hae był niezły xD "świat głupków" - choćbym nie wiedziała tego, że w nim żyjecie xDDDDDDDDDDDD Teuki był chyba znudzony, bo wydawało mi się, że on tam zasnął ;DD
I muszę powiedzieć, że "Kangin na haju" nie jest wcale taki zły xDD

dziękuję za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-07-17, 17:03, w całości zmieniany 1 raz  

Yukiana 

Wysłany: 2011-07-13, 21:31   

Gra ,,Bezsensowna" w saunie całkiem fajnie Juniorkom wyszła :) Zabawny był też sam gość zaproszony przez SuJu. Jego teksty niekiedy powalały, także i adresatów wypowiedzi, np. ,,Grupa składa się z 12 przystojnych, kwiecistych chłopców. Z całej 12-stki jeden członek jest wyjątkiem" (biedny Shindong, choć pewnie się już do tych żartów przyzwyczaił). Hm, może Shindong najprzystojniejszy nie jest, ale żeby podejrzewać Tuśka o prześladowanie seksualne? :mrgreen: Nie no... :mrgreen: A przecież Leeteuk, jak też sam twierdzi: ,,tylko próbuje być uprzejmy", hahaha :mrgreen:
W ,,Pamiętniku Donghae" słodki był motyw z psiakami i nazywaniem ich podobnie do członków SuJu (Siwonnie był najlepszy) :-) Co do restauracji - no proszę, kto by pomyślał, że szczupły Donghae jest takim obżartuchem ;-)
Ostatnio zmieniony przez Yukiana 2013-03-26, 09:55, w całości zmieniany 2 razy  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-21, 09:35   

Odc świetny, gra bezsensowna... nie wiem co mam o niej napisać, strasznie mnie rozbawiła, ale na serio była ona bezsensu :P Biedny Tusiek, przez tą kapkę i kapucę nic nie widział, ale i tak najlepszy tekst to pytanie Tuśka: czy jest jakaś gra gdzie się ściąga ubrania? - Tak, ale wszystkie (chyba mówili o butelce) :mrgreen:
I ich cudne skarpetki, ja też je chcę xD
Pamiętnik DongHae też był fajny, zawsze mi się w koreańskich programach podoba to, że mają takie miejsca gdzie biegają sobie psy i można się z nimi pobawić, bo u nas to trochę nie ma czegoś takiego :P No EunHyuk szczeniakiem DongHae, to mnie powaliło... :-P
Dzięki za tłumaczenie ;-)
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-08-22, 13:43, w całości zmieniany 1 raz  

nanaka 

Wysłany: 2011-09-02, 20:47   

haha ta ich gra serio jest pozbawiona jakiego kolwiek sensu xDD jednak jak sie tak na nich patrzy to jest to zabawne xD ten zaproszony gosciu tez jest niezly xD tylko oczywiscie musial shinniemu na wstepie dociac ;x.
rozwalil mnie lider i jego przzesladowania seksualne xDD biedny przeciez chcial byc tylko mily xD. slodkie bylo to z dzieckiem i calowqaniem go ;d
z pametnika hae podobalo mi sie wszystko ^^ kocham psy i taka 'bawialnia' by sie w polsce przydala ja chyba bym z niej nie wyszla ;3 slodkie bylo nazywanie psow imionami juniorkow xDD yesia dopasowali idealnie xD - pies z krotkimi lapami xDD

K:“Super Junior is the best when we’re complete”
Y:“YO WASSUP BABY YO MAN BABY”
D:“Oppa Mokpo Style. Eh~~~~ Sexy Eunhyuk”
D:“BABY!! Are you baby, baby?”

fan: Jongjin oppa, will you dye your hair like your brother ?
Jj: ... im still normal.

난 꿈이 있어요
HimsenFishy's Cloud
Ostatnio zmieniony przez nanaka 2011-09-02, 23:28, w całości zmieniany 1 raz  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2012-01-08, 13:53   

Fajowe skarpetki mieli też kiedyś podobne miałam xD Co do gościa bardzo sympatyczny ;3
Pierwsza konkurencja i zemsta chłopaków na Letka xD Szkoda mi go było pewnie się przegrzał w tej saunie w tym stroju zimowym xd Piesek Donga prześliczny i przesłodki też chce takiego !!! Pózniej fajnie było jak zaczął nazywać psy xD

Dzieki za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2012-01-09, 18:46, w całości zmieniany 1 raz  

Shaolcia 

Ulubieniec z SJ: Siwon, Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Donghae
Wysłany: 2012-01-08, 15:36   

Bez makijażu i tak wyglądają ładnie, a skarpetki nie powiem oryginalne, w full house też takie nosili, w ogóle podobne zadanie tam wykonywali xd No ciekawe kto wytrzyma najdłużej :)
Trafili z tymi imionami dla psów w każdym przypadku xd A pies Kibum ma chyba wadę zgryzu co wygląda naprawdę słodko :]

Ostatnio zmieniony przez Shaolcia 2012-01-08, 17:56, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-02-21, 11:48   

ściągam

[ Dodano: 2012-02-21, 14:56 ]
dziękuję za tłumaczenie :)

Program:
Biedny Teuk.. jak widziałam Go tak opatulonego to aż samej gorąco mi się zrobiło. Aczkolwiek jakoś tak dziwnie pasował mi do tych wszystkich pytań ;-) ale żeby od razu "prześladowanie seksualne" :-o a googlowy taniec Shina też był niezły.
Ogólnie gra sensownie bezsensowna ale nie wiem czy odważyłabym się w Nią zagrać ;-)
Dzienniki:
podobał mi się :-) te wszystkie akcje z psiakami, które były urocze (piesek z języczkiem rządzi :mrgreen: ) aczkolwiek "obrońca" Yuki też fajny (w końcu był Hyuka ;-) ) no i nie mogłabym nie wspomnieć o słodko wystraszonym Minie czy "Eunhyuk stał się szczeniaczkiem tylko dla mnie" ---> tego nawet nie jestem w stanie odpowiednio skomentować. Kurczę, po prostu jak ich nie uwielbiać?? Wariaty :-)
Jedzenie - no tak nie ważne o której ważne aby zapełnić brzuszek :-P .... a przy okazji chyba dokarmiał Go EunHyuk ;-)
Z tym wywiadem to też nieźle wyszło - tylko Teuk wyraźnie zmęczony bo chyba przysnęło Mu się na koniec :mrgreen:
"Donghae nigdy się nie zatrzyma. I wciąż będę szedł na przód" - oby jak najdłużej i najdalej

Harusia 
Madame Hara ~

Lover: ~ LeeTeuk ~
Fav Pairing: EunHae, MinWook, QMi
Kocham SuJu od: 16.07.2011r
Wysłany: 2012-05-02, 20:17   

Biedny Tusiek taki opatulony O,O. Uwzięli się na niego ;p.
Trafnie dobrali imiona dla zwierzaków, a osobisty piesek Hae najsłodszy :D. ah..to Eunhae <3.
Te pieski były cudne. W szczególności ten z języczkiem i ta biała kuleczka, którą Hae trzymał :).
Oczywiście nie mogło zabraknąć momentu z jedzeniem. Wiecznie głodni chodzą :P.
Podobało mi się podsumowanie Hae :)

nenn napisał/a:
"Donghae nigdy się nie zatrzyma. I wciąż będę szedł na przód"

oo.. w szczególności to :).

This song is dedicated to the world’s biggest fan club
The ‘ELF’, my girls, my angels. <3
Ostatnio zmieniony przez Harusia 2012-05-03, 00:08, w całości zmieniany 2 razy  

bigus 
Biguś

Ulubieniec z SJ: Eunhyuk, Leeteuk, Kyuhyun, etc
Lover: Dong Hae
Wysłany: 2012-07-05, 20:58   

ściągam

Ja tez chce takie skarpetki!! Wcale nie widze rozniczy pomiedzy wersja w makijazu i bez.
Hahah Teuk i jego pokretne tlumaczenie sie :D
Hae z pieskiem wyglada bardzoo slodko <3
Widze ze EunHae czesto pratykuje gre w "szczeniaczka" :D
Ostatnio zmieniony przez bigus 2012-07-05, 22:40, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi