Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [URODZINOWY FANPROJEKT] CANDY 2013 (Leeteuk)
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[URODZINOWY FANPROJEKT] CANDY 2013 (Leeteuk)
Author Message
Naoni
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Posted:    [URODZINOWY FANPROJEKT] CANDY 2013 (Leeteuk) [ !!! ]

[center][size=18]URODZINOWY FANPROJEKT "CANDY 2013"[/size]
Leeteuk

[img]http://img803.imageshack.us/img803/4634/projektq.png[/img]
Jako, że nasz lider teraz pełni służbę wojskową pomysły na fanprojekty urodzinowe są bardzo ograniczone. Niestety nie możemy wysłać mu do jednostki wszystkiego, więc...

[size=18]Zamiast tego wyślijmy mu paczkę naszych polskich słodkości! ^^[/size][/center]

Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, żeby polski fanklub w tym roku wsparł Leeteuka w wojsku, jednak wysyłać tego rodzaju support bez okazji mija się z celem. Urodziny są do tego najlepszą okolicznością. Pokażmy mu, że w Polsce ma wiele fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego powrót.

Cały projekt polega na tym, żeby uzbierać odpowiednią liczbę funduszy (lub [b]okazyjnie[/b] bezpośrednie przesłanie słodkości na mój adres) i skompletować naszemu liderowi słodką niespodziankę na jego 31 (w Korei) urodziny!~ Paczka zostanie wysłana bezpośrednio do jego jednostki, lub za pośrednictwem administratora forum angeleeteuk.com ^^

Forum nie zakłada określonej sumy , którą można wspierać projekt. Użytkownicy ( i nie tylko ) według uznania i możliwości moją wspierać nas dowolnymi kwotami. Liczy się każda, nawet drobna suma. Ważne, żeby końcowy efekt przysporzył naszemu Jungsu dużo radości podczas służby dla kraju! ^^

Osoby zainteresowane pomocą proszę o pisanie na maila naoni92@interia.pl, w temacie wpisując CANDY 2013, a ja jak najszybciej postaram się przesłać numer konta bankowego i adres.

[size=18]KWESTIE TECHNICZNE:[/size]
Planuję skompletować paczkę słodkości o wadze CO NAJMNIEJ 3kg (muszę brać też oczywiście pod uwagę koszty przesyłki, która niestety nie należą do najtańszych). Jeżeli środki nam na to pozwolą, skompletujemy większe. Każda paczuszka słodkości będzie oznakowana logo projektu i forum, oraz ładnie zapakowana. Wpadłam też na pomysł, żeby do KAŻDEJ zapakowanej paczuszki czegoś słodkiego, dołączyć krótką notkę po koreańsku, która albo będzie zawierała zdania wspierające naszego lidera, albo jakieś krótkie życzenia od użytkowników forum ^^ (które w swoim czasie będę zbierać).

Reszta kwestii technicznych będzie rozpatrywana na bieżąco. Wasze pomysły też są mile widziane!~~ *^*

[i][b][size=24]DEADLINE PROJEKTU: 24 maja 2013[/size][/b][/i]
Trzeba oczywiście wszystko kupić, zapakować i wysłać nie martwiąc się, że nie dojdzie na czas!~~ ^^

[i]Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wsparcie, pomoc i udział!~~
Bo przecież lubimy widzieć uśmiech na twarzy Leeteuka, prawda? [/i]

[center][size=18][color=blue]Osoby odpowiedzialne za poszczególne rodzaje słodkości:[/color][/size][/center]
[b]Naoni[/b] - ptasie mleczko i słodycze (firma Wedel)
[color=blue][b]Yuushin[/b] - toruńskie pierniki (różne rodzaje)[/color]
[b]Estoir [/b]- różne słodycze (firma Odra)
[color=blue][b]Cafekko[/b] - śliwki w czekoladzie (Nałęczów)[/color]
[b]RedWitch[/b]- sękacz (hermetyczne pakowany), miód z różą, lizaki odpustowe, piernik domowej roboty (hermetycznie pakowane)
[color=blue][b]Leelex[/b] - draże ( firma SKAWA Wadowice)[/color]
[b]Soiree[/b] - Prince Polo (firma OLZA)
[b]anya697[/b] - cukierki elf (firma Solidarność)
[color=blue][b]Magda98[/b] - różne słodycze (firma Wawel)[/color]

[color=blue]*niebieskie: paczka dotarła do mnie[/color]

[color=blue][i][size=18]Mam wspaniałą wiadomość!~~ [/size][/i][/color]
Wszystko już ustaliłam z masterką AngeLeeteuk.com i nasza paczka słodyczy zostanie dostarczona do jednostki razem z projektami największych stron fanowskich Jungsu w Korei. To naprawdę świetny news, mając dwusuprocentową pewność, że wszystko dotrze tam, gdzie powinno. Niestety jedyny minus jest taki, że [color=red][b]muszę przyśpieszyć deadline projektu o tydzień[/b][/color] (wszystko musi dotrzeć do Korei przed [color=red]20 czerwca[/color], a ja wolę mieć kilka dni w zapasie, żeby wszystko ładnie zorganizować).

Teraz troszkę takich spraw bardziej organizacyjnych i dla ogólnej informacji o przewidywanych kosztach przesyłki. ^^ Pisząc do mnie maile z prośbą o dane osobowe, niektóre osoby wspominały o tym, że warto przedstawić publicznie koszty wysyłki, żeby mniej więcej był obraz tego ile powinno zebrać się pieniążków. Dlatego teraz przedstawię Wam jak to wygląda, korzystając z poszczególnych form wysyłki (paczka ekonomiczna, priorytetowa i EMS)

[i][b][size=18]Przesyłka ekonomiczna (najwolniejszy czas przesyłki):[/size][/b][/i]
Za paczkę o wadze do 4kg (bo tak liczymy) koszty wynoszą 77 zł (zaokrąglam do [b]80[/b]). Za każdy kolejny kilogram jest dodatkowe 10 zł.

[b][i][size=18]Przesyłka priorytetowa (średni czas wysyłki): [/size][/i][/b]
Za paczkę o wadze do 4kg koszty wynoszą 176 zł (zaokrąglam do [b]180[/b]). Za każdy dodatkowy kilogram to już dodatkowe 35 zł.

[size=18][i][b]Przesyłka kurierska (EMS, najszybszy czas wysyłki od 2-5 dni):[/b][/i][/size]
Za paczkę o wadze do 4kg koszty wynoszą 234 zł (zaokrąglam do [b]240[/b]). Za każdy kolejny kilogram liczymy już dodatkowe 25 zł.

W zależności od tego na jaką formę wysyłki koszta nam pozwolą z takiej korzystamy. Najlepszą opcją byłoby wysłanie paczki kurierem (nie ma żadnych obaw, że paczka gdzieś zginie w akcji), jednak to wszystko zależy od tego ile ELF zdecyduje się wziąć udział w projekcie. :)

Estoir
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Posted:     [ !!! ]

Bardzo fajny pomysł. Nie wiem czy zdołam wesprzeć finansowo (bardzo krucho u mnie z kasą), ale skoro tyle jeszcze czasu, to może coś się uda.

Mi się nasunęła tylko taka uwaga, aby przesłać Teukowi naprawdę tylko POLSKIE słodycze. A nie żadnych zagranicznych firm. Bo często zajadając się kaloriami nie zwracamy uwagi co czyje i potem chwalimy się, że polskie a tu... figa z makiem =='
Na przykład: krówki, michałki, wszelkie wedlowskie słodycze, z firmy Wawel, Jutrzenka etc. Ja sama jestem gorącą miłośniczką chałwy firmy Odra i twierdzę, że nie ma lepszej i smaczniejszej na świecie ^^
Nie wysyłać natomiast nic z firmy Milka chociażby, która nie jest polska, a dostępna na całym świecie, o czym bardzo często zapominamy... xD

Może by każdy wypisywał tu jakieś swoje propozycje polskich słodkości? ;]
Ja na pewno będę głosować za Odrą i jej chałwą (i nie tylko, bo ma multum innnych przepysznych rzeczy <3)! ;D

Naoni
Angel N.

[b]Estoir[/b], tak, będę bardzo ścisłą uwagę zwracać na to czy słodkości są polskie czy nie. W końcu te słodycze mają być naprawdę oryginalne, tak? ^^ Myślę, że przez ten miesiąc uzbiera się sporo propozycji.

Osobiście też myślałam o chałwie, krówkach i myślałam też o ptasim mleczku ( w końcu pychoootka ). No zobaczymy, zobaczymy ^^

Rhodesia

Ulubieniec z SJ: HeeChul / SungMin
Fav Pairing: HanChul / HeeMin
Kocham SuJu od: 2006

Pierniki toruńskie... (najlepiej aby ktoś z tych rejonów po prostu je zakupił i przesłał) Z tym wiąże się tradycja, to też fajnie uwzględnić.
Z firm to nasuwa mi się Goplana... taka mała polska firemka. Tago ciut potężniejsza...

RedWitch
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.

Ja proponuję kawałek sękacza, polski wyrób, do tego smaczny i długo pozostaje świeży. No i krówki, najlepiej takie mleczne, ciągnące się *o*

SuJeong
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010

Niestety nie jestem znawczynią polskich słodyczy, ale jak najbardziej wezmę udział w projekcie *///* Jedynie krówki, ale to już jest podane sjdhsadj.

Leelex

Ulubieniec z SJ: Teukie:))
Lover: KHJ,Rain, Teukie,GD,Tae, Taemin, GO
Fav Pairing: EunTeuk

Genialny projekt i do tego dla mojego biasa:DDD

Tutaj kilka propozycji :)

http://www.promujemy-polskie.waw.pl/jutrzenka-polskie-slodycze/

Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +

[b]Naoś <3[/b] ja się oczywiście dołączę i wyślę Ci coś na pewno.

Princepolo mu wyślemy, z tego co widziałam to na pewno polski słodycz.

Leelex

Można też coś dodać z tej firmy - Skawa Wadowice:)

Chyba każdy pamięta chociażby te draże: http://skawa.com.pl/sites/default/files/styles/duze_800/public/draze_70g_kokosowe_korsarz.jpg xD

Jeszcze Solidarność:)

ParkAmaii

Lover: Leeteuk

Sądzę, że to naprawdę dobry pomysł.
Możemy mu wysłać zozole ^^

Naoni
Angel N.

[b]RedWitch[/b], sękacza nigdy nie jadłam, ale skoro zarzekasz się na wszystkie świętości, że jest pyszne to może gdzieś będzie można znaleźć hermetycznie pakowane?

[b]Rhodesia[/b], pierniki toruńskie też brzmią świetnie i wiem, że są naprawdę pyszne. Jeżeli jakiś użytkownik z Torunia wyrazi chęć pomocy, to bardzo chętnie z niej skorzystam ^^

[b]Leelex[/b], Jutrzenka i wadowicka Skawa też są dobrymi pomysłami, tym bardziej, że ich wyroby są naprawdę dobre.

[b]ParkAmaii[/b], zozole? Hmm. One są bardzo specyficzne :D I to jest w pełni polski produkt?

Ahhhh. Mamy tyle możliwości, mam nadzieję, że uda nam się zebrać słodycze na pokaźną paczkę! W końcu duży chłopiec musi mieć dużo słodyczy :D

[color=red]Edit: Doszłam do wniosku, że nie wszyscy oczywiście są skłonni do jakiegokolwiek wysyłania pieniędzy nieznanym ludziom, dlatego więc sugeruję, żeby osoby, które nie chcą w ten sposób wspomagać projektu, po prostu zakupiły kilka paczuszek jakiś drobnych POLSKICH słodkości od siebie. ^^ Myślę, że wtedy będzie większe zainteresowanie i skala projektu lepsza. ^^ Zakupienie czegoś takiego to wydatek rzędu paru złotych, a dzięki temu nasz lider będzie mógł skosztować po troszkę wszystkiego co polskie.

[b]POZA TYM, apeluję do osób, którzy mieszkają w miastach bądź rejonach z charakterystycznymi dla siebie przysmakami (np. wcześniej wspomniany sękacz, czy pierniki toruńskie). Pomoc w kwestii zbierania oryginalnych przysmaków jest bardzo mile widziana. ^^ [/b][/color]

Wspominam też, że przysmaki mają być [b]hermetycznie[/b] zapakowane!~~ Mają one przetrwać zarówno drogę do mnie, jak i do Seulu :D ^^

RedWitch
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.

[b]Naoni[/b], oczywiście, mogę zająć się tym sękaczem^^ wyślę też kawałek dla Ciebie, abyś mogła spróbować :P

A bezy są polskim produktem?

Yuushin
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10

Ktoś już kupuje pierniki toruńskie? Jeśli nie to ja mogę wysłać różne rodzaje, na pewno mu zasmakuję! ^ ^

Yuushin
Maknae Lover <3

A, proponuję też paluszki! Michałki, ptasie mleczko, czekolady Wedla, to takie polskie <3
Co jeszcze? Kukułki, raczki, śliwki w czekoladzie (takie prawdziwe, a nie jakaś miazga...

Medzi26920
Magda

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Shindong
Grupa krwi: B rh +
Kocham SuJu od: grudzień 2010

usunęło mi posta wiec pisze jeszcze raz ;.;

typowo polskie słodycze:
*żelki jojo
*krakowskie talarki z lajkonik
*czekolada kasztankowa/malaga/tiki taki
*krówki z Wawel
*białe Michałki z Wawel
*ptasie mleczko z Wedel
*prince polo
* koguty z Kazimierza Dolnego
* pierniki z Torunia

i inne produkty z Wedel i Wawel oraz te typowo regionalne
swoją drogą to Azjaci uwielbiają nasze ptasie mleczko :P u nich tego nie ma i strasznie im smakuje ^^
myślałam, że chałwa jest polska a to z Iranu jest ;.;

Leelex

Sękacz potwierdzam jest pyszny, słodki i wielo jajeczny hehehe:P

Co do wysyłania pięniędzy, myślę że masz rację [b]Naoni[/b], że będzie więcej chętnych, gdy każdy coś do siebie wyśle:)))

Victim

Ulubieniec z SJ: Heechul, Leeteuk, Donghae
Lover: EunHyuk
Kocham SuJu od: 2012

Ja oczywiście też dołączę, Teuk musi poczuć, że go wspieramy i wciąż o nim pamiętamy :D. Prawdopodobnie, do końca tego miesiąca podeślę i pieniądze, i jakieś słodycze z Polski ^^
Mam nadzieję, że akcja wyjdzie tak dobrze, jak ta z pocztówkami dla Yesia i zainteresowanie będzie równie duże.

Estoir
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide

[b]Medzi26920[/b], nawet jeśli chałwa jest z Iranu, to taką jaką robi Odra, nie zjesz nigdzie.
[b]Naoni[/b], ja podejmę się podesłaniem przysmaków z firmy Odra - mają siedzibę w moim mieście rodzinnym, więc podejść i zrobić zakupy w firmowym sklepie, to dla mnie żaden problem ;]

[i]edit:[/i] Tutaj można looknąć co Odra oferuje -> [URL=http://www.odra.com.pl/pl/slodycze]http://www.odra.com.pl/pl/slodycze[/URL]

SuJeong
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010

Ja tam pieniądze mogę wysłać do Ciebie [b]Naoś[/b], z tym ja nie mam problemu. Znając życie nie znajdę słodyczy, takich jakie być powinny więc dorzucę kasę ^_^

Mizuki

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN

Też podeślę pieniążki. Jeśli zaś odkryję jakieś poznańskie słodycze, o których do tej pory nie słyszałam, to je doślę :D

Naoni
Angel N.

[b]RedWitch[/b], bezy chyba nie są polskim produktem, bo nawet w Niemczech na nie natrafiałam.

[b]Yuushin[/b], naprawdę mogłabyć? *^* Byłabym meeeega wdzięczna <333 Boję się, że paluszki mogłyby się za bardzo pokruszyć. :c Co do słodkości typu cukierki itp. z pewnością też takie się znajdą w paczce. ^^

[b]Medzi26920[/b], i nie tylko Azjaci. Polskie ptasie mleczko jest meeega *^*

[b]Leelex[/b], w sękacz mam nadzieję, że Red mnie zaopatrzy ^^ <3
Dokładnie, też pomyślałam, że jeżeli nie ma możliwości tak pomóc, to można inaczej ^^ Zawsze to coś.

[b]Victim[/b], też na to liczę. Jeżeli będzie więcej osób zainteresowanych to większa paczka do naszego lidera pójdzie po prostu i bedzie miał słodyczy na cały kolejny rok!~~ Aż do wyjścia z wojska :D

[b]Estoir[/b], dobrze! W takim razie Tobie zostawiam smakołyki firmy Odra <3 ^^ Dziękuję bardzo *^* <3

[b]SuJeong[/b], dziękuję. Każda pomoc jest dobra. ^^ Ale z tego co widzę zainteresowanie zaczyna być coraz większe!~~ Aww.

[b]Mizuki[/b], jak je odkryjesz to koniecznie wyślij <3 ^^

ParkAmaii

Lover: Leeteuk

[b]Naoni[/b] Tak, to polskie słodycze. Z tego co czytałam, żeby się upewnić to marka jest własnością firmy Mieszko.S.A ^^

Mizuki

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN

Okej, zakład Goplany/Jutrzenki mam w Poznaniu, więc przejdę się tam w przyszłym tygodniu zobaczyć czy czasem ich wyroby nie będą tam tańsze niż na półkach sklepowych i dam znać :)

MadziaVelMadzik

Ulubieniec z SJ: Myeolchi 4 life~!
Fav Pairing: KyuHyuk ostatnio *O*

jam ci strzele chibisa, jak obiecalam :D

Yuushin
Maknae Lover <3

W takim razie pierniki zostawcie mi, zobowiązuję się je kupić i wysłać ^ ^
W sumie raz fani z Torunia wysyłali m.in. paluszki do eatyourkimchi i doszły w stanie nienaruszonym, ale jeżeli się obawiasz to nie ma problemu ^ ^ : DD

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: