| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[URODZINOWY FANPROJEKT] CANDY 2013 (Leeteuk)
Autor Wiadomość
Naoni 
Angel N.

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Grupa krwi: A
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-04-19, 01:12   [URODZINOWY FANPROJEKT] CANDY 2013 (Leeteuk)

URODZINOWY FANPROJEKT "CANDY 2013"
Leeteuk

Jako, że nasz lider teraz pełni służbę wojskową pomysły na fanprojekty urodzinowe są bardzo ograniczone. Niestety nie możemy wysłać mu do jednostki wszystkiego, więc...

Zamiast tego wyślijmy mu paczkę naszych polskich słodkości! ^^

Już od jakiegoś czasu myślałam o tym, żeby polski fanklub w tym roku wsparł Leeteuka w wojsku, jednak wysyłać tego rodzaju support bez okazji mija się z celem. Urodziny są do tego najlepszą okolicznością. Pokażmy mu, że w Polsce ma wiele fanów, którzy z niecierpliwością czekają na jego powrót.

Cały projekt polega na tym, żeby uzbierać odpowiednią liczbę funduszy (lub okazyjnie bezpośrednie przesłanie słodkości na mój adres) i skompletować naszemu liderowi słodką niespodziankę na jego 31 (w Korei) urodziny!~ Paczka zostanie wysłana bezpośrednio do jego jednostki, lub za pośrednictwem administratora forum angeleeteuk.com ^^

Forum nie zakłada określonej sumy , którą można wspierać projekt. Użytkownicy ( i nie tylko ) według uznania i możliwości moją wspierać nas dowolnymi kwotami. Liczy się każda, nawet drobna suma. Ważne, żeby końcowy efekt przysporzył naszemu Jungsu dużo radości podczas służby dla kraju! ^^

Osoby zainteresowane pomocą proszę o pisanie na maila naoni92@interia.pl, w temacie wpisując CANDY 2013, a ja jak najszybciej postaram się przesłać numer konta bankowego i adres.

KWESTIE TECHNICZNE:
Planuję skompletować paczkę słodkości o wadze CO NAJMNIEJ 3kg (muszę brać też oczywiście pod uwagę koszty przesyłki, która niestety nie należą do najtańszych). Jeżeli środki nam na to pozwolą, skompletujemy większe. Każda paczuszka słodkości będzie oznakowana logo projektu i forum, oraz ładnie zapakowana. Wpadłam też na pomysł, żeby do KAŻDEJ zapakowanej paczuszki czegoś słodkiego, dołączyć krótką notkę po koreańsku, która albo będzie zawierała zdania wspierające naszego lidera, albo jakieś krótkie życzenia od użytkowników forum ^^ (które w swoim czasie będę zbierać).

Reszta kwestii technicznych będzie rozpatrywana na bieżąco. Wasze pomysły też są mile widziane!~~ *^*

DEADLINE PROJEKTU: 24 maja 2013
Trzeba oczywiście wszystko kupić, zapakować i wysłać nie martwiąc się, że nie dojdzie na czas!~~ ^^

Mam nadzieję, że mogę liczyć na Wasze wsparcie, pomoc i udział!~~
Bo przecież lubimy widzieć uśmiech na twarzy Leeteuka, prawda?

Osoby odpowiedzialne za poszczególne rodzaje słodkości:

Naoni - ptasie mleczko i słodycze (firma Wedel)
Yuushin - toruńskie pierniki (różne rodzaje)
Estoir - różne słodycze (firma Odra)
Cafekko - śliwki w czekoladzie (Nałęczów)
RedWitch- sękacz (hermetyczne pakowany), miód z różą, lizaki odpustowe, piernik domowej roboty (hermetycznie pakowane)
Leelex - draże ( firma SKAWA Wadowice)
Soiree - Prince Polo (firma OLZA)
anya697 - cukierki elf (firma Solidarność)
Magda98 - różne słodycze (firma Wawel)

*niebieskie: paczka dotarła do mnie

Mam wspaniałą wiadomość!~~
Wszystko już ustaliłam z masterką AngeLeeteuk.com i nasza paczka słodyczy zostanie dostarczona do jednostki razem z projektami największych stron fanowskich Jungsu w Korei. To naprawdę świetny news, mając dwusuprocentową pewność, że wszystko dotrze tam, gdzie powinno. Niestety jedyny minus jest taki, że muszę przyśpieszyć deadline projektu o tydzień (wszystko musi dotrzeć do Korei przed 20 czerwca, a ja wolę mieć kilka dni w zapasie, żeby wszystko ładnie zorganizować).

Teraz troszkę takich spraw bardziej organizacyjnych i dla ogólnej informacji o przewidywanych kosztach przesyłki. ^^ Pisząc do mnie maile z prośbą o dane osobowe, niektóre osoby wspominały o tym, że warto przedstawić publicznie koszty wysyłki, żeby mniej więcej był obraz tego ile powinno zebrać się pieniążków. Dlatego teraz przedstawię Wam jak to wygląda, korzystając z poszczególnych form wysyłki (paczka ekonomiczna, priorytetowa i EMS)

Przesyłka ekonomiczna (najwolniejszy czas przesyłki):
Za paczkę o wadze do 4kg (bo tak liczymy) koszty wynoszą 77 zł (zaokrąglam do 80). Za każdy kolejny kilogram jest dodatkowe 10 zł.

Przesyłka priorytetowa (średni czas wysyłki):
Za paczkę o wadze do 4kg koszty wynoszą 176 zł (zaokrąglam do 180). Za każdy dodatkowy kilogram to już dodatkowe 35 zł.

Przesyłka kurierska (EMS, najszybszy czas wysyłki od 2-5 dni):
Za paczkę o wadze do 4kg koszty wynoszą 234 zł (zaokrąglam do 240). Za każdy kolejny kilogram liczymy już dodatkowe 25 zł.

W zależności od tego na jaką formę wysyłki koszta nam pozwolą z takiej korzystamy. Najlepszą opcją byłoby wysłanie paczki kurierem (nie ma żadnych obaw, że paczka gdzieś zginie w akcji), jednak to wszystko zależy od tego ile ELF zdecyduje się wziąć udział w projekcie. :)

힘이 들지만 정말 행복하다.
Even though its tiring, I’m really happy.
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2013-05-19, 15:11, w całości zmieniany 14 razy  

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2013-04-19, 01:32   

Bardzo fajny pomysł. Nie wiem czy zdołam wesprzeć finansowo (bardzo krucho u mnie z kasą), ale skoro tyle jeszcze czasu, to może coś się uda.

Mi się nasunęła tylko taka uwaga, aby przesłać Teukowi naprawdę tylko POLSKIE słodycze. A nie żadnych zagranicznych firm. Bo często zajadając się kaloriami nie zwracamy uwagi co czyje i potem chwalimy się, że polskie a tu... figa z makiem =='
Na przykład: krówki, michałki, wszelkie wedlowskie słodycze, z firmy Wawel, Jutrzenka etc. Ja sama jestem gorącą miłośniczką chałwy firmy Odra i twierdzę, że nie ma lepszej i smaczniejszej na świecie ^^
Nie wysyłać natomiast nic z firmy Milka chociażby, która nie jest polska, a dostępna na całym świecie, o czym bardzo często zapominamy... xD

Może by każdy wypisywał tu jakieś swoje propozycje polskich słodkości? ;]
Ja na pewno będę głosować za Odrą i jej chałwą (i nie tylko, bo ma multum innnych przepysznych rzeczy <3)! ;D

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

Naoni 
Angel N.

Wysłany: 2013-04-19, 01:34   

Estoir, tak, będę bardzo ścisłą uwagę zwracać na to czy słodkości są polskie czy nie. W końcu te słodycze mają być naprawdę oryginalne, tak? ^^ Myślę, że przez ten miesiąc uzbiera się sporo propozycji.

Osobiście też myślałam o chałwie, krówkach i myślałam też o ptasim mleczku ( w końcu pychoootka ). No zobaczymy, zobaczymy ^^

힘이 들지만 정말 행복하다.

Rhodesia 

Ulubieniec z SJ: HeeChul / SungMin
Fav Pairing: HanChul / HeeMin
Kocham SuJu od: 2006
Wysłany: 2013-04-19, 02:23   

Pierniki toruńskie... (najlepiej aby ktoś z tych rejonów po prostu je zakupił i przesłał) Z tym wiąże się tradycja, to też fajnie uwzględnić.
Z firm to nasuwa mi się Goplana... taka mała polska firemka. Tago ciut potężniejsza...

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2013-04-19, 16:00   

Ja proponuję kawałek sękacza, polski wyrób, do tego smaczny i długo pozostaje świeży. No i krówki, najlepiej takie mleczne, ciągnące się *o*

SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-04-19, 18:57   

Niestety nie jestem znawczynią polskich słodyczy, ale jak najbardziej wezmę udział w projekcie *///* Jedynie krówki, ale to już jest podane sjdhsadj.

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Leelex

Ulubieniec z SJ: Teukie:))
Lover: KHJ,Rain, Teukie,GD,Tae, Taemin, GO
Fav Pairing: EunTeuk
Wysłany: 2013-04-19, 18:59   

Genialny projekt i do tego dla mojego biasa:DDD

Tutaj kilka propozycji :)

http://www.promujemy-pols...lskie-slodycze/

Kasiek
ADHD Teuk'a

Ulubieniec z SJ: ca?a 15
Lover: Park Jung Soo
Grupa krwi: B Rh +
Wysłany: 2013-04-19, 19:04   

Naoś <3 ja się oczywiście dołączę i wyślę Ci coś na pewno.

Princepolo mu wyślemy, z tego co widziałam to na pewno polski słodycz.

Podzia? ma?p na rodzaje :

- ?e?ski - ma?pa
- m?ski - Hyuk

Leelex

Ulubieniec z SJ: Teukie:))
Lover: KHJ,Rain, Teukie,GD,Tae, Taemin, GO
Fav Pairing: EunTeuk
Wysłany: 2013-04-19, 19:04   

Można też coś dodać z tej firmy - Skawa Wadowice:)

Chyba każdy pamięta chociażby te draże: http://skawa.com.pl/sites...owe_korsarz.jpg xD

Jeszcze Solidarność:)
Ostatnio zmieniony przez Leelex 2013-04-19, 19:21, w całości zmieniany 1 raz  

ParkAmaii 

Lover: Leeteuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2013-04-19, 22:39   

Sądzę, że to naprawdę dobry pomysł.
Możemy mu wysłać zozole ^^

Naoni 
Angel N.

Wysłany: 2013-04-20, 10:46   

RedWitch, sękacza nigdy nie jadłam, ale skoro zarzekasz się na wszystkie świętości, że jest pyszne to może gdzieś będzie można znaleźć hermetycznie pakowane?

Rhodesia, pierniki toruńskie też brzmią świetnie i wiem, że są naprawdę pyszne. Jeżeli jakiś użytkownik z Torunia wyrazi chęć pomocy, to bardzo chętnie z niej skorzystam ^^

Leelex, Jutrzenka i wadowicka Skawa też są dobrymi pomysłami, tym bardziej, że ich wyroby są naprawdę dobre.

ParkAmaii, zozole? Hmm. One są bardzo specyficzne :D I to jest w pełni polski produkt?

Ahhhh. Mamy tyle możliwości, mam nadzieję, że uda nam się zebrać słodycze na pokaźną paczkę! W końcu duży chłopiec musi mieć dużo słodyczy :D

Edit: Doszłam do wniosku, że nie wszyscy oczywiście są skłonni do jakiegokolwiek wysyłania pieniędzy nieznanym ludziom, dlatego więc sugeruję, żeby osoby, które nie chcą w ten sposób wspomagać projektu, po prostu zakupiły kilka paczuszek jakiś drobnych POLSKICH słodkości od siebie. ^^ Myślę, że wtedy będzie większe zainteresowanie i skala projektu lepsza. ^^ Zakupienie czegoś takiego to wydatek rzędu paru złotych, a dzięki temu nasz lider będzie mógł skosztować po troszkę wszystkiego co polskie.

POZA TYM, apeluję do osób, którzy mieszkają w miastach bądź rejonach z charakterystycznymi dla siebie przysmakami (np. wcześniej wspomniany sękacz, czy pierniki toruńskie). Pomoc w kwestii zbierania oryginalnych przysmaków jest bardzo mile widziana. ^^

Wspominam też, że przysmaki mają być hermetycznie zapakowane!~~ Mają one przetrwać zarówno drogę do mnie, jak i do Seulu :D ^^

힘이 들지만 정말 행복하다.
Ostatnio zmieniony przez Naoni 2013-04-20, 14:53, w całości zmieniany 1 raz  

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2013-04-20, 15:48   

Naoni, oczywiście, mogę zająć się tym sękaczem^^ wyślę też kawałek dla Ciebie, abyś mogła spróbować :P

A bezy są polskim produktem?

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2013-04-20, 16:42   

Ktoś już kupuje pierniki toruńskie? Jeśli nie to ja mogę wysłać różne rodzaje, na pewno mu zasmakuję! ^ ^

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2013-04-20, 16:45   

A, proponuję też paluszki! Michałki, ptasie mleczko, czekolady Wedla, to takie polskie <3
Co jeszcze? Kukułki, raczki, śliwki w czekoladzie (takie prawdziwe, a nie jakaś miazga...

Medzi26920 
Magda

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Shindong
Grupa krwi: B rh +
Kocham SuJu od: grudzień 2010
Wysłany: 2013-04-20, 16:56   

usunęło mi posta wiec pisze jeszcze raz ;.;

typowo polskie słodycze:
*żelki jojo
*krakowskie talarki z lajkonik
*czekolada kasztankowa/malaga/tiki taki
*krówki z Wawel
*białe Michałki z Wawel
*ptasie mleczko z Wedel
*prince polo
* koguty z Kazimierza Dolnego
* pierniki z Torunia

i inne produkty z Wedel i Wawel oraz te typowo regionalne
swoją drogą to Azjaci uwielbiają nasze ptasie mleczko :P u nich tego nie ma i strasznie im smakuje ^^
myślałam, że chałwa jest polska a to z Iranu jest ;.;

Odpowiedz do tematu