| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 10:03
Kilka słów od Admina..
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-06-04, 21:31   Kilka słów od Admina..

Admini i Modzi wkładają w to forum naprawdę dużo ciężkiej pracy i czasu. Ale jak przeglądam tematy to widzę ciągle te same osoby które komentują galerie/tłumaczenia. Jest to grupka około 5 osób... Modzi tyle się męczą a tu prawie żadnej wdzięczności
Tematów do dyskusji jest pełno ale nikt nawet sam nie założy żadnego. Ciągle ja i Red musimy coś wymyślać.

Ale nie o tym chciałam pisać...
Jestem rozczarowana. Z dnia na dzień jest coraz mniej osób które jadą na spotkanie.
Wyznaczenie terminu pół roku wcześniej to za mało? Tak ciężko było Wam uzbierać te 100-150zł? Albo zaplanować inne wyjazdy tak żeby mieć wolne w te dwa dni?
Ja rozumiem są rzeczy na które nie mamy wpływu np. nowa praca, czy ważne egzaminy. No ale proszę, nagle wszystkie osoby mają aż tak ważne sprawy że nie mogą przyjechać?

W ogóle nie doceniacie pracy Rin. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Liczyłam na to że będzie nas naprawdę dużo i może w ten sposób uda nam się pokazać SuJu jak bardzo ich kochamy. Nie będę tutaj znowu dawać do porównania Francji....
Za własne pieniądze kupujemy nagrody, latamy i załatwiamy Wam przypinki i koszulki, Rin lata po mieście i załatwia wszystko i okazuje się że prawie niepotrzebnie. Mam nadzieję że te kilkanaście osób które sie pojawią będą miło wspominać te dwa dni ^.^
Ale od razu mówię że za rok spotkania organizować nie będziemy. No chyba że ktoś inny się tym zajmie.

Martwi mnie to że niektóre z Was są tak bardzo niesłowne.

Na feenie jak pisałam o nowym serwerze i o tym że sama za niego zapłacę nagle wszyscy się rzucili do pomocy, ale jak już przyszło do płacenia to dostałam tylko 3 wpłaty. Od Majanny, Ani i Nuny. Forum jest opłacone na kolejne 3 miesiące. Doszłam do wniosku, że nie będę wykładać własnej kasy skoro to w ogóle nie jest doceniane. Jeśli Wam to nie odpowiada to chętnie ustąpię miejsca innemu adminowi który zapłaci za forum i będzie się Wami zajmował. Ja nie mam już siły. Zajmuję się forum od ponad 2 lat i tak naprawdę mogę liczyć tylko na Reda, modów i kilku innych użytkowników. A co z resztą? Mamy ponad 150 użytkowników.
Aktywnych ELFów jest tak cholernie mało że to aż przeraża. Myślałam że jest nas więcej w Polsce. W sumie z taką ilością i zapałem nie mamy co liczyć na zwrócenie uwagi na siebie.

Tak więc jak ktoś jest chętny na moje miejsce to zapraszam.

(Szkoda mi tylko modów i kilku pozostałych użytkowników którzy przez resztę muszą czytać takie rzeczy....)

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-04, 22:42   

ja sie Tobie Oiis nie dziwie bo sama zauwazylam ze cos sie na forum ostatnio cicho zrobilo...sama nie wiem dlaczego bo przeciez forum chodzi mega wiec zadnej wymowki nie znajduje. uzytkownikow jest bardzo duzo a czesc sie ostatnio nie odzywa. moze nie na wszystkich zwracam uwage ale zauwazylam pewne "braki".
co do spotkania to juz sie wypowiedzialam ale naprawde dziwnie to powychodzilo. w tamtym roku nie moglam byc dlatego postanowilam ze w tym roku pojade za wszelka cene. mimo ze musze sie zarekrutowac na studia a wyniki matur dostaje akurat 30czerwca i czas mam do 4 lipca. ale czy z tego powodu nie jade na spotkanie? nie. po prostu wszystko sobie wczesniej ulozylam. i bardzo zaluje ze za rok nie bedzie spotkania :( wazne ze poznam chociaz czesc osob na ktorych mi zalezalo...a reszta...no nie wiem. moze kiedys sie to uda?
co do oplaty za forum ja sie zglosilam do tego ze zaplace i to zrobie w poniedzialek. po prostu wczesniej mmialam matury na glowie a potem kompletny brak kasy i w miescie bylam bardzo rzadko. na szczescie mialam urodziny wiec spokojnie moge wplacic i jeszcze bede miala na Wawe^^(no i jeszcze mame zmolestuje o jakies pieniadze)
a co do zmiany moda...to ja sobie tego nie wyobrazam i zadnego kandydata na to miejsce nie widze

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-06-04, 23:14   

Ja Ci się absolutnie nie dziwię, że takie masz podejście... Tyle starań w zasadzie by uszczęśliwić tylko pare osób...
Ale powiem Ci co sprawia, że ja osobiście mało się udzielam:

Więc zacznijmy od tego, że nie jestem z Wami od początku, dołączyłam na feenie gdzieś pod koniec lutego i przyznam, że dość ciężko było mi się zaaklimatyzować... Wszystkie znacie się dość spory czas i właściwie wcale Was nie znam. Niejednokrotnie próbowałam coś w shoutboxie pisać na feenie ale często było to olewane. Niektóre dziewczyny prowadzą rozmowy bardziej prywatne między sobą, gdzie no po prostu nie wypada się wtrącić. A mnie jako świeżakowi forumowemu głupio było się narzucać, cokolwiek.
Kolejną sprawą jest moja praca - zazwyczaj w godzinach 15-24, więc raczej to jasne, że z dnia nie mam nic, a po pracy po prostu nie ma się sił na cokolwiek.
Spotkanie forumowe? Przyznam, że od dłuższego czasu biję się myślami. Zniechęcały mnie ciągle te całe potwierdzenia... Za dużo ich było, ciągłe zmiany planów. No i jak powiedziałam... Nie znam Was tak jak Wy siebie nawzajem znacie. A wiadomo jakie są z tego obawy - siedzenie w kącie.

Z góry mówię, że nie piszę tego jakąś skargę, czy zarzuty. Po prostu moje małe odczucia.
Bo widzę, że odwalacie kawał ciężkiej roboty i naprawdę samej mi się przykro robi jak czytam posty z rezygnacją ze spotkania.

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-06-04, 23:22   

Mizuki, tu sie nie ma co bac ze sie jest nowym itd. sadze ze tworzymy jakis rodzaj forumowej rodziny i raczej nikt na spotkaniu nie bylby sam. ja nie znam sie z nikim prywatnie z forum procz Majki. wiec my tez moglybysmy sie obawiac ze bedziemy raczej razem. ale ja w to nie wierze bo na forum jest tyle wspanialych osob i to prawda ze z niektorymi sie jest blizej...ale do tego potrzeba spedzac czas na forum bo jesli bedzie sie mowilo-jestem nowa i nie bede sie wtracala to tak juz bedzie ciagle. nikt nikomu nic nie powie jesli sie czlowiek do czegos wtraci ;) im wiecej zdan tym lepiej!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-06-04, 23:31   

Madziu, dlatego właśnie rozważam wciąż wyjazd na spotkanie, mając nadzieję, że po nim stanę się pewniejsza i zbliżę się do Was i łatwiej mi będzie pisać :) Zwłaszcza, że już w lipcu kończę pracę.

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-06-04, 23:37   

Z mojej strony to wygląda podobnie. Mam dużo nauki w szkole plus dodatkowe zajęcia., bo rodzice uważają że jako Wietnamka powinnam lepiej się uczyć od pozostałych.
Wchodze na forum tak często jak tylko mogę. Choć ostatnio zaniedbałam obowiązki tłumaczki jak i opiekunki za co bardzo przepraszam. Naprawdę przykro mi jak patrze co się dzieje z tym forum. Sama zauważyłam że coraz mniej osób się wypowiada. Rozmawiałam z paroma które mnie poniekąd zdziwiły. Powiedziały że boją się wejśc na forum. Ja osobiście kocham to forum i nie chce nawet słyszeć o takich przypadkach więc to jeszcze bardziej boli jak Ci to mówi ktoś kogo lubisz.
Szkoda mi pacy modów i Adminów jak i tłumaczek. Coraz mniej osób docenia ich pracę. Ja jestem wdzieczna za ich ciężką pracę. Staram się komentować jak najczęściej a jak to nie wystarcza to już nie wiem co mam robić.
Co do spotkania- naprawdę boję się że coś mi nagle wypadnie i nie będe mogla przyjść. To jest o bardziej skomplikowane niż mogło się to wydawać. Powinnam się zjawić bo mi bardzo zależy by Was poznać. Nie chcę rezygnować jak co poniektórzy. Mam nadzieje, że ciężka praca Rin nie pójdzie na marne xD
Mizuki, przykro mi że to tak u Ciebie wygląda. Ja sama nie znam dziewczyn jakoś długo. Wgl dziwnie się czułam na początku wiedząc że tylko ja nie jestem Polką. (nadal się tak czuję ale szczegół xD) Znam ten ból ale mam nadzieję, że będzie lepiej.
maggdalena napisał/a:
ja nie znam sie z nikim prywatnie z forum procz Majki

Osobiście z forum poznałam tylko dwie osoby ale tak to nie mam tu żadnej koleżanki.

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-06-04, 23:37   

Mizuki, to wpadaj! im nas wiecej tym lepiej a po spotkaniu na pewno poczujesz sie na forum lepiej :)
i o to chodzi. zeby sie nie wahac bo cos tam i podawac powody ktore naprawde nie zmieniaja zycia

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-06-04, 23:50   

Jeśli chodzi o mnie to też nie znam tak naprawdę nikogo z tego forum XD A jeśli chodzi o komentowanie, nadal czekam na wakacje, kiedy będę mogła się wreszcie wyrwać od nauki i różnych innych rzeczy. Co do spotkania, ja słowna jestem więc będę, z osobą towarzyszącą, a nawet dwiema jak się uda, a z trzema jeśli będę miała wielkie szczęście :D Negocjacje nadal trwają.
Pracę, którą wkładają admini naprawdę doceniam. Sama nie umiałabym czegoś takiego robić.
A jeśli chodzi o płacenie za forum, już dawno się zastanawiałam czy by coś nie wpłacić, i stąd pytanie czy możnaby coś wpłacić na spotkaniu? Bo wtedy ja chętnie ^^

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-06-04, 23:51   

Przecież to chyba oczywiste, ze początkowo nikt nikogo nie zna, prawda? Zawsze jest się nowym, jak nie tu, to gdzieś indziej. Co to za tłumaczenie, że jest się nowym...nie taka jesteś nowa Mizuki, bo ja doskonale Cię kojarzę z tamtego forum i wydaje mi sie, że brakuje Ci chęci. I to nie jest tak, ze jak pisze się w sb, to od razu nawiązują się więzi. Jak ja dobrze jeszcze pamiętam, to zanim ktokolwiek spojrzał w moją stronę, musiałam namęczyć się w dyskusjach, tłumaczeniach, galerii. Im wiecej ktoś się wypowiada, tym więcej znaczy dla innych. Skąd mam znać kogoś jak się nie wypowiada i nie znam jego opinii na forum?
Mam nadzieję, że przyjedziesz na spotkanie i okaże się, że jesteśmy bardzo miłe i kochane ;D

Mako 
Cho Hyung

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Cho KyuHyun
Fav Pairing: KyuMin,EunHae KyuWook
Grupa krwi: A Rh +
Wysłany: 2011-06-05, 00:45   

Oiika napisał/a:
Ja rozumiem są rzeczy na które nie mamy wpływu np. nowa praca, czy ważne egzaminy. No ale proszę, nagle wszystkie osoby mają aż tak ważne sprawy że nie mogą przyjechać?
napiszę to tu i teraz jeśli do końca następnego tygodnia urlopu mi nie zatwierdzę w pracy nie mam mowy abym przyjechała na spotkanie.
Oiika napisał/a:
W ogóle nie doceniacie pracy Rin. Jest mi z tego powodu bardzo przykro. Liczyłam na to że będzie nas naprawdę dużo i może w ten sposób uda nam się pokazać SuJu jak bardzo ich kochamy. Nie będę tutaj znowu dawać do porównania Francji....
tylko pracy Rin? Przepraszam bardzo ale z kilkoma osobami planujemy konwent o Tematyce azjatyckiej i jakoś nie mam prawa na narzekanie bo została mi zwrócona uwaga ze powinnam poczekać,przepraszam że to pisze tutaj ale Konwent to nie spotkanie forowe i przy konwencie TRZEBA się o wiele więcej napracować.
Oiika napisał/a:
Jest to grupka około 5 osób... Modzi tyle się męczą a tu prawie żadnej wdzięczności
Tematów do dyskusji jest pełno ale nikt nawet sam nie założy żadnego. Ciągle ja i Red musimy coś wymyślać.
a zastanawiałyście się Obie czy np.nie porozumienia miedzy Administracją a innymi użytkownikami nie maja wpływu na wypowiedzi w tematach?Jeśli chodzi o mnie to wydarzenia z Kwietnia miały wpływ na to czy teraz pisze komentarze w postach czy nie, zresztą nie można nikogo zmuszać do pisania postów.

"Super Junior będzie występować, dopóki te balony nie pokryją całej planety" Leeteuk

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-06-05, 07:47   

No to teraz moje skromne zdanie. ^^

Co do nowości na forum.
Mizuki, ja jestem na forum od miesiąca, dołączyłam dopiero tutaj na .pl xD a bałam się nieziemsko xD od razu porwałam się z motyką na słońce i zostałam 'opiekunką'. Powoli wdrażam się w system forum. Zapamiętuje ludzi, ich style wypowiedzi a nawet charakterystyczne powiedzonka xD Osobiście znam jedną osobę z dwoma moimi Sunbae w miarę regularnie rozmawiam na gadu :) A możliwość przyjazdu na spotkanie potraktowałam jako szansę na to żeby dużo z tych 'nicków' poznać osobiście :) Nawet chwili nie wahałam się nad tym czy w ogóle jechać :P

Co do aktywności.
Moja aktywność zdecydowanie spadła w związku ze zbliżającą się sesją. Staram się jak moge wszytsko pogodzić ale totalnie mi nie wychodzi. Do tego dochodzi jakieś dziwne choróbsko które trzyma mnie od 4 dni. No i jeszcze to cholerne zmęczenie i dołek psychiczny. -.-

Co do opłat.
Co do opłaty za forum. No ludzie! wysłanie przelewu to kwestia 5 minut! dłużej czeka się na odpowiedz z numerem konta xDD niż trwa samo wysyłanie pieniędzy. A myślę, że nawet 5 zł coś da a nie ubodnie po kieszenie bo jestem pewna, że niejednokrotnie każda z nas wydaje jeszcze większą kase na totalnie niepotrzebne rzeczy xD

Co do spotkania.
Jest mi przykro. Nie ukrywam. Naprawdę miałam nadzieje, że poznam jak nie większość to chociaż sporą część. Szkoda mi pracy Rin i Adminek (i innych użytkowniczek) które liczyły na powodzenie spotkania. Myślę, że mimo niewielkiej ilości osób będziemy się świetnie bawić nawet w mniejszym gronie i reszcie będzie głupio i będą żałować! o!

Co do administracji.
Już kiedyś wyraziłam co o tym bałaganie myślę xDD ale napisze to jeszcze raz ^^ (co się będę ograniczać xD)
To jest jedno z najlepiej zorganizowanych forów w jakich uczestniczyłam. Nigdy nie spotkałam się z zakrywaniem postów tak jak tutaj i myślę, że to jest świetny pomysł, bo jak se tak patrzę i myślę to dochodze do wniosku, że miało kto komentowałby posty otwarte. I to jest smutne.
Oiiś, proszę Cię nie rezygnuj. Poczekaj do wakacji, bo pewnie wtedy coś się rozkręci. Jestem tego wręcz pewna. Troszkę cierpliwości, ok? :)
Poza tym pomyśl logicznie, kto chciałby objąć to wszystko i dałby sobie rade jak nie ty z Redem, co? :)

Mako napisał/a:
a zastanawiałyście się Obie czy np.nie porozumienia miedzy Administracją a innymi użytkownikami nie maja wpływu na wypowiedzi w tematach?

Myślę, że to jest bardzo indywidualna sprawa. Mi osobiście spór z administracją wyszedł na dobre.
RedWitch napisał/a:
i okaże się, że jesteśmy bardzo miłe i kochane ;D

tak często to powtarzasz, że zaczynam w to wierzyć xDD

Mizuki napisał/a:
Tyle starań w zasadzie by uszczęśliwić tylko pare osób...

Mam nadzieje, że Rin nie bedzie miała aż takiego poczucia.
Jakoś jej to wynagrodzimy, tą garstką ELFów :)

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2011-06-05, 09:07   

Mako napisał/a:
tylko pracy Rin? Przepraszam bardzo ale z kilkoma osobami planujemy konwent o Tematyce azjatyckiej i jakoś nie mam prawa na narzekanie bo została mi zwrócona uwaga ze powinnam poczekać,przepraszam że to pisze tutaj ale Konwent to nie spotkanie forowe i przy konwencie TRZEBA się o wiele więcej napracować.

Ale co to ma wspólnego z Twoim konwentem? Nasze forum ani nie współpracuje z nim ani nic więc co to ma do rzeczy? Wiem, że forumowe spotkanie to co innego niż konwent, ale naprawdę nie wiem po co tutaj o tym piszesz?
Rozmawiamy o spotkaniu które było zaplanowane, osoby się zadeklarowały a później zrezygnowały.
Mako napisał/a:
a zastanawiałyście się Obie czy np.nie porozumienia miedzy Administracją a innymi użytkownikami nie maja wpływu na wypowiedzi w tematach?Jeśli chodzi o mnie to wydarzenia z Kwietnia miały wpływ na to czy teraz pisze komentarze w postach czy nie, zresztą nie można nikogo zmuszać do pisania postów.

Prywatne sprawy nie powinny mieć wpływu na dyskutowanie z innymi użytkownikami. Jeśli mnie nie lubisz to ok, nie każe Ci ze mną rozmawiać. Ale przy komentowaniu zdjęć czy tłumaczeń nie musisz wdawać się ze mną w dyskusję wiec nie widzę problemu.
I fakt, nikt nie zmusza Was do pisania postów ale w takim razie po cholerę są takie osoby na forum skoro nie mają zamiaru się udzielać? FORUM polega właśnie na dyskusjach i dzieleniem się informacjami/poglądami.

I nie rozumiem osób które mówią że nie udzielają się bo są nowe i nikogo nie znają. My na początku też się nie znałyśmy. Po prostu wystarczy udzielać się na forum, czasami wtrącić się do dyskusji. Wszystkie dziewczyny zazwyczaj od razu przygarniają każdego (nawet Kirin xD)

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-06-05, 09:48   

Mizuki, ja znam się z dziewczynami od lipca. Początki... W sumie nie pamiętam jak to było. Chciałam po prostu dzielić się moją miłością z innymi i jakoś to poszło. Zresztą jak się boisz albo jesteś nieśmiała, to właśnie przez forum łatwiej się wkręcić. Jak widzisz dyskusję dwóch czy trzech osób pisz też. Wszyscy na tym forum szanują siebie i chcą znać różne zdania na dany temat.
Mako, wiesz co ja Ci powiem? To co napisałaś jest beznadziejne i aż żal to było czytać.
Co nas Twój konwent? Chciałaś to masz, ale Ty nie jesteś jedną z niewielu, która przygotowywuje ten konwent i nie ma takiej sytuacji, że wiesz że przyjdzie 50 osób, a niecały miesiąc przed okazuje się, że tylko 10.
W dodatku jak Ci się tu nie podoba, to nikt Cię nie trzyma. Łaski nam nie robisz swoją obecnością.

Teraz od siebie.
Jak każdy zrzucę całą winę na szkołę. Ale to też nieprawda, bo jak mam trochę czasu to też nie zawsze wykorzystuję to by zrobić coś na forum. Ale mojego działu staram się niezaniedbywać. Tak jak Nuna powiedziała, w wakacje albo w moim przypadku po wystawieniu ocen wszystko się bardziej ruszy. Chociaż uważam, że forum jest naprawdę wspaniałe. Chodzi bez zacinania się. Informacje/tłumaczenia/zdjęcia na bieżąco. Są osoby (pomimo, że to garstka), które się udzielają. Atmosfera miła, Admini wspaniali, Modzi również. Użytkownicy (większość) nie psują ładu i porządku, nie kłócą się, nie ma niemiłych sytuacji.
Co do opłat. Na śmierć zapomniałam. W poniedziałek jadę wysłać listy to i wyślę pieniądze. Nie wiem jak to możliwe, że zapomniałam, serio. Nieogar ze mnie. Przepraszam.
A, i nie wyobrażam sobie zmiany Admina czy Moda, a odejścia już wgl. Wiem, że z Redem macie czasami z nami ciężko, ale kochamy się, nie? ^ ^ ;3

[EDIT]
Zapomniałam napisać najważniejszej rzeczy, a mianowicie w związku z spotkaniem.
Kurna, nawet nie wiecie ile dałabym, zeby tam być. Nie udzielałam się, bo wiem, że jadę dzień po zakończeniu roku do rodziców za granicę. To kurna czytam, że rezygnuje się z błahych powodów. Nosz kurna, irytuje mnie to potwornie. I płakać mi się chcę za każdym razem jak pomyślę, że mnie tam nie będzie.
I już pisałam w ERO, że nawet jak nie bd spotkania za rok, a nie dziwię się, ze nie będzie. To kurna i tak spotkam się z tymi, z którymi chcę. Po kolei przelecę Polskę i o.
Tyle. Mam nadzieję, że osoby, które będą na spotkaniu będą się dobrze bawiły, a i Rin poczuje, że ktoś jest jednak wdzięczny za tą ciężko pracę.

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-06-05, 10:39, w całości zmieniany 1 raz  

Sayu 
MiŚ :D

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^.^ ale naj Mimi i Hae
Lover: KróliŚ <3 Kiciul <333 ZhouMi *Q*
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-05, 09:50   

Mako napisał/a:
Oiika napisał/a:

A co ma piernik do wiatraka? Kogo interesuje konwent w tym momencie? Poruszana jest kwestia spotkania, które ludzie zwyczajnie olali i tego, że Rin gania jak kot z pęcherzem żeby wszystko pozałatwiać, a niektórzy mają to w pośladkach. Twoje przeżycia na temat konwentu serio nikogo nie interesują ani nie inspirują w dyskusji na ten temat. Plus na konwent pracuje zespół ludzi a nie jedna w porywach 3 osoby.

Wypowiem się w swojej kwestii. Staję na głowie, żeby pojawić się chociaż na chwilę na tym spotkaniu i są coraz większe szanse, że ogarnę jakoś sobotę, ale jeszcze nic nie obiecuję ^^ To prawda, że termin był podany baaardzo dawno i było dużo osób. Kompletnie nie rozumiem rezygnacji, bo nie ma kasy, czy też ma się inne plany. Po to był termin, żeby nic sobie wtedy nie planować. Mi wyszła praca, do której miałam i nadal mam mieszane uczucia między innymi przez to, że wyszły trudności ze spotkaniem, ale rodzice by mi żyć nie dali, gdybym nie wzięła jej.

Co do płatności to myślałam, że na moje konto szybciej wpłyną jakiekolwiek pieniądze, ale niestety się przeliczyłam. Aktualnie mam 0zł na koncie, nie mam ani grosza na własne wydatki, więc na prawdę przepraszam. Jednak na początku lipca powinno się to zmienić, więc wspomogę forum na pewno!

Jeśli chodzi o moją aktywność na forum, to mogę tylko powiedzieć, że postanawiam poprawę, bo sama zauważyłam, że ona spadła i w sumie nie wiem czemu. Najuczciwiej będzie powiedzieć, że to wynik lenistwa. Zmienię to!

No i jak przyszłam na forum to też nikogo nie znałam. Bałam się niektórych osób <patrzy na Reda xD>. Ale pisałam, udzielałam się. Z tego co pamiętam to na samym początku najwięcej w opowiadaniach no ale to tam się wytnie :D Więc nowicjusze, uszy do góry i nie bać się! Nikt tutaj nie gryzie! Znaczy ja czasem, ale to też się wytnie xD

"Widziała jak usta Chula drgnęły rozbawione, aż wreszcie otworzyły się, a z jego gardła wydobyło się ciche szczeknięcie. <3"

私はあ葵を愛しています。<3

Oiiś
Administrator

Wysłany: 2011-06-05, 10:00   

Ah Sayu, Yuushin ;3, Nuna, Asme, akurat wypowiadają się tutaj osoby które nie muszą. Naprawdę z Waszej aktywności jestem zadowolona :P
Mam raczej tutaj na myśli osoby które mają po kilka albo po 0 postów.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi