| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 11:03
Kilka słów od Admina..
Autor Wiadomość
Cloudy 
AngeLover

Ulubieniec z SJ: cała 15~
Lover: Teukii~,Joon
Fav Pairing: HeeTeuk, YeWook
Grupa krwi: A Rh +
Wysłany: 2011-06-05, 22:13   

Ania napisał/a:
Więc napiszcie szczerze, że nie chcecie wpłacać, a nie kłamiecie, że nie macie możliwości.

Wystarczy też powiedzieć że po prostu się nie ma pieniędzy.. No bo w końcu, kieszonkowe od rodziców to nie jest jakaś tam wygórowana suma.

*uczy się zawsze tuż przed lekcją więc ma czas na sprawdzanie forum8D*

나를 웃게 해주는~~

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-06-05, 22:40   

A ja się nie boję i chętnie dorzucę swoje trzy grosze do tego tematu.

Pierwsza sprawa - to mnie akurat dotyczy - ochrzan za małą aktywność na forum. Biję się w pierś i wiem, że jestem winna. Mogę tylko obiecać poprawę (w wolnych chwilach. To że nie pracuję, nie znaczy, że nie mam innych obowiązków - jak ktoś mieszka na wsi, ale takiej prawdziwej i musi pracować w polu to wie jak to jest).

Druga sprawa - co do spotkania nie mam wyrzutów sumienia, bo nie deklarowałam się, że przyjadę. Co nie zmienia faktu, że bardzo żałuję, że nie jest to możliwe...

Przy okazji - właśnie przyszedł mi do głowy temat do dyskusji, więc idę sprawdzić czy ktoś już nie założył tego tematu. Jeśli nie - ja to zrobię.

Aha, jeszcze jedno. Nie podoba mi się ton niektórych wypowiedzi w stosunku do osób nowych, które obawiają się, że na spotkaniu nikt się do nich nie odezwie. Nie każdy ma przebojową osobowość i rozumiem, że można mieć takie obawy. W zeszłym roku zauważyłam kilka osób, które trzymały się przez większość czasu na uboczu. Może też nie miały odwagi zagadywać. Dlatego pisanie, że takie teksty "są żałosne" jest bardzo nie na miejscu. A potem zdziwienie, że ktoś napisze, że niektórzy są chamscy czy obrażają innych użytkowników. Takim komentarzem nie zachęcisz nikogo do przyjazdu, wręcz przeciwnie. Podoba mi sie za to postawa większości dziewczyn, które zachęcają i przekonują, żeby się nie bać. Ja też zachęcam, bo rok temu byłam nowa, na forum dołączyłam może miesiąc wcześniej, jechałam sama z Krakowa, nie znałam nikogo, ale było super i nie żałowałam ani sekundy. Więc powtarzam jeszcze raz - jeśli ktoś jest nieśmiały lub boi się odrzucenia przez grupę - niech spróbuje się przełamać, a jego wysiłki na pewno zostaną wynagrodzone w postaci zdobycia wielu nowych koleżanek, z którymi być może będzie spotykać się także poza oficjalnymi zlotami :)

na pun i feen - paola0102

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-06-05, 22:45   

Prawda ^.- Ja w 5 może godzin znajomości znalazłam drugą połówkę mózgu xD

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-06-05, 22:57   

Od razu mówię, że mi zupełnie nie chodziło o nieśmiałość. To tak jak pójść na piwo grupą, gdzie zna się np tylko jedną osobę. Jasne, że tamci przejmą inicjatywę, będą rozmawiali na wiadome tylko sobie tematy. Nie mówię, że tu tak jest zawsze. Może akurat jak wchodzę na forum to tak trafiam i zdarzyły się momenty, gdzie uczestniczyłam w rozmowie.
Tylko kiedy się ma kilka sytuacji takich pod rząd, to wiadomo, nie ma już takiego entuzjazmu, co nie znaczy, że nie ma go w ogóle.

Co do płatności na forum. Dziewczyny.. ile nas jest? Nawet jeśli 100 z tego nie udziela się W OGÓLE, to są takie, które choć po części się udzielają... uzbiera się z 40? Jak nie więcej. Gdyby każda rzuciła po 5 zł nic by to nie wpłynęło - no, może kilka odmówień Big Milka :P No ale to nie taki dramat. Ja chętne pomogę.

Spotkanie - widziałam u kilku osób problem z noclegiem. W wątku o spotkaniu pisałam, że dobrym sposobem jest spanie na warszawskim konwencie - Daikon, wejściówka 35 zł a 2 noce za taką cenę to naprawdę tanio, i wcale nie trzeba tam siedzieć. Ja osobiście w Warszawie nie znam nikogo kto ma tyle miejsca, że by mnie przygarnął, więc jest to świetny motyw.

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-05, 23:11   

I ja się wypowiem bo "ochrzan" tyczy się również i mnie. Z początku chciałam przeprosić za dość marne wypowiadanie się w tematach. Nie bd się tłumaczyć brakiem czasu bo czas zawsze jest, choćby i teraz. A na forum jestem praktycznie codziennie. Mała ilość postów wiąże się z tym, że z natury jestem osobą leniwą i po prostu czasami mi się nie chce komentować. Ale z tego miejsca obiecuję znaczną poprawę ;) Od dziś postaram się być bardziej aktywna.
Jeśli chodzi o komentowanie galerii to... szczerze mówiąc zawsze myślałam, że nie wolno tam komentować... wiem, że to głupie tłumaczenie, ale zawsze kiedy tam wchodziłam były same zdjęcia i zero komentarzy to myślę sobie "Same zdjęcia, pewnie nie można komentować czy coś..." . A przyznam się szczerze, że nie raz nie dwa chciałam coś konstruktywnego napisać no ale...
Co do spotkania forumowego... chciałabym cholernie pojechać. Prowadzę dalej rozmowy z mamą, ale ona boi się mnie samą puścić >.<' dlatego nic nie mówiłam skoro nie jestem w 100% pewna. Co z tego, że za 2 miesiące kończę 18 lat >.<' Zawsze jest tłumaczenie "No jak ty tam sama pojedziesz, przecież nie znasz tych ludzi, jeszcze ci się coś stanie...". Teraz jest propozycja, żeby jechała ze mną (tzn. ona bd po sklepach chodziła xD). Miejmy nadzieję, że jednak uda mi się ją przekonać...

A i jeszcze jedna rzecz. Wielki ukłon szacunku w stronę adminów i wszystkich ludzi, którzy zajmują się tym forum. Odwalacie kawał roboty. Żeby ogarnąć tyle tematów i tego wszystkiego potrzeba z pewnością ogromnej ilości czasu i energii. I myślę, że wszyscy szanują i podziwiają wysiłek, który wkładacie w to forum.
Ostatnio zmieniony przez Ju_sti 2011-06-05, 23:35, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-06-05, 23:31   

Mizuki napisał/a:
dobrym sposobem jest spanie na warszawskim konwencie - Daikon, wejściówka 35 zł a 2 noce za taką cenę to naprawdę tanio, i wcale nie trzeba tam siedzieć.

O.o to ja rzucę ten argument mamie i zobaczymy co powie xD
Dzięki wielkie <3

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-06-06, 04:24   

RedWitch napisał/a:
Problem w tym, że jakikolwiek dzień by nie był, to one zawsze się uczą. Środek roku- nauka. Początek- nauka, bo trzeba dobrze zacząć. Koniec roku - bo nagle trzeba poprawić oceny. Wakacje- luz i zero kontaktu ze światem.

Geniusze, kiedy wymyślicie coś, co sklonuje Sungmina, abym mogła wziąć sobie oryginał?

Nie pamiętam, aby Majka, Magda czy Frydzka tyle kuły, żeby nie mialy czasu uzupełnić forum.

A wakacje też nauka, bo na wrzesień...
I w takim razie zamawiam klon dla JungSu, bo biedak powinien odpocząć.

Cloudy - masz rację. Tak też można napisać, że nie ma się kasy. Lepsza jest prawda niż te brednie o braku konta.
Ostatnio zmieniony przez Ania 2011-06-06, 04:25, w całości zmieniany 1 raz  

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-06-06, 06:24   

RedWitch napisał/a:
Problem w tym, że jakikolwiek dzień by nie był, to one zawsze się uczą. Środek roku- nauka. Początek- nauka, bo trzeba dobrze zacząć. Koniec roku - bo nagle trzeba poprawić oceny. Wakacje- luz i zero kontaktu ze światem.

Geniusze, kiedy wymyślicie coś, co sklonuje Sungmina, abym mogła wziąć sobie oryginał?

Nie pamiętam, aby Majka, Magda czy Frydzka tyle kuły, żeby nie mialy czasu uzupełnić forum.

ach, nie bijta. Nauka jest bardzo ważna...i u mnie dochodzi jeszcze brat który drze morde z każdym razem gdy wchodze na forum czy gadam na gg >< ale poprawię się!
Jak juz chcecie klonowac Juniorów to dajcie mi orginalnego Ryeo ;D

Vinus_Mina 
Wisiorek Yesia ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy (cała 15-ka) a naj naj
Lover: Yesio, Sungmin, Wookieee...lalala
Fav Pairing: YeWook (ale kocham wszystkich naprawdę)
Wysłany: 2011-06-06, 13:02   

Przeczytałam wszystkie wypowiedzi i aż krople do oczu wpuścić musiałam, by uwierzyć w to, co tu się dzieje. Nie myślałam (ok...może i nie myślę często ale to insza inszość), że aż tak się tu dziewczyny kłócicie.
Przy okazji chciałabym tu zrobić nijaki rachunek sumienia.
1) spotkanie i opłaty za nie - nie dałabym rady przyjechać, z powodu (#%@^^%) sesji, której ostatnie egzaminy mam jeszcze w lipcu. :( A opłacić nie mogłabym (teraz) gdyż straciłam pracę i tu sprawa łączy się trochę z wypowiedzią Rin a mianowicie
2) zamawianie na yesasia mimo mówienia, że nie mamy pieniędzy....Rinuś nie martw się...znaczy...w moim przypadku to do znalezienia nowej pracy ode mnie o zamówieniu nie usłyszysz...wisiorek Yesia był ostatnim na dłuuuugi czas zamówieniem. :( (cieszę się, że zdążyłam go kupić)
3) udzielanie się na forum. W moim przypadku jest zależne od transferu, bo nie mam stałego łącza. Staram się teraz nadrobić bo jestem w mieszkanku ze stałką, ale czuję się czasami jak uczeń bojący się udzielić prawdopodobnie dobrej odpowiedzi...o co cho? A no o to że nie jestem pewna, czy moja wypowiedź będzie pasowała do tematu a karniaka od Admina zarobić nie chcę. :) ;-) W niektórych tematach naprawdę jestem zielona a wiąże się to z moją jeszcze niską znajomością Juniorków (nadrabiam nadrabiam)
Dlatego Drogie Adminki, Modki, Rinki, Opiekunki i pozostałe "ink", "odki" "adki"....proszę o rozgrzeszenie i pokutę. :)
I jeszcze coś...te kłótnie, które tu wyczytałam naprawdę mają wpływ na odbiór forum więc..KOBIEY! PEACE! DOGADAJCIE SIĘ!

I będę się nim bardzo bardzo się nim opiekowała (powiedziała Vinus trzymając Kkominga). :D

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-06-06, 19:58   

Vinus_Mina napisał/a:
udzielanie się na forum. W moim przypadku jest zależne od transferu, bo nie mam stałego łącza

Rozumiem, bo też mam ograniczony transfer. W dodatku muszę dzielić się nim z rodziną.
Vinus_Mina napisał/a:
A no o to że nie jestem pewna, czy moja wypowiedź będzie pasowała do tematu a karniaka od Admina zarobić nie chcę. :)

Myślałam, że już trochę nas poznałaś i, że wiesz o tym, że nie trzeba się bać pytać i udzielać. Inaczej nie poszerzysz swojej juniorowej wiedzy.

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-06, 20:01   

Ania napisał/a:
Lepsza jest prawda niż te brednie o braku konta.

ja nie mam konta a kase dzisiaj przelalam. zawsze mozna w banku czy tez tak jak ja w sklepie z prasa tam gdzie moja mama zawsze dokonuje przelewow bo jest oplata wynoszaca 2 zlote xD a w banku jak robilam przelew to az 10 zl :O

to ja chce Siwona! ale oryginal ^^

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

KimChaeByeong 

Ulubieniec z SJ: Uwielbiam wszystkich ^^
Lover: EunHae, Simon D, Lee Joon <3
Wysłany: 2011-06-06, 21:54   

Teraz moja kolej... xp pozwolicie, że będę całkowicie szczera.

1. Spotkania forumowe- przyznaję się, jestem materialistką (kasa, kasa, kasa). Taka podróż w jakąkolwiek część Polski kosztuje. Moim życiowym celem jest podróż do Korei Południowej (można pomyśleć, że to głupie ale cóż). Większość pieniędzy, które dostaje odkładam na tą "nieszczęsną" wycieczkę. 100 czy tam 200zł wydanych na spotkanie... wolałabym tego uniknąć, gdyż jest to 100/200zł mniej na bilet do mego wymarzonego miejsca.
A poza tym moja kochana omma by mnie nie puściła xp

2. "Dofinansowanie" forum- z czystym sercem zastanawiałam się nad tym i zrobiłabym to w tej chwili na niewielką sumę gdyby mój komputer nie był na tyle upośledzony żebym mogła przelewać pieniądze z konta internetowego oraz gdybym miała na nim jakiekolwiek pieniądze gdyż wszystkie pożyczyłam i nadal nie zostały oddane xp
Kiedy tylko je odzyskam skoczę na tą pocztę, postoje 15min w tych kolejkach i wpłacę Wam to 10zł. No problem ;)

3. Udzielanie się- szczerze mówiąc z tym jest u mnie trochę kiepsko... w zasadzie wchodzę tutaj codziennie na parę sekund by zobaczyć co się dzieje ale jakoś nie piszę postów... przepraszam za to i postaram się zmienić...

Ale wiecie co mnie boli najbardziej... Dostęp do tłumaczeń...

Gdyby nie to, że muszę iść na ostatnią stronę z komentarzami by dać posta w stylu "czytam", potem wracać na pierwszą stronę żeby przeczytać o co chodzi, żeby potem wyciskać z siebie jakąś sensowną wypowiedz i powrócić na ostatnią stronę by edytować mój wpis... Jak dla mnie to strasznie dużo zamieszania...

Nie myślicie, że lepiej by było gdyby tłumaczenia były "wolne"? Żeby można było sobie wejść w temat, przeczytać i ciach... komentarz już jest?
Nie wiem, może to tylko ja jestem tak strasznie leniwa...

Także przez to, że tłumaczenia są ukryte trzeba uważać co się piszę w komentarzu, by nie wydać co jest ukryte... Raz dostałam ostrzeżenie za to więc szczerze mam teraz pewne obawy przy komentowaniu tego typu rzeczy :/

Myślę, że o tyle na ten moment...
Hwaiting! :)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-06-06, 22:11   

A właśnie tak nie myślimy z powodu takich leniwych osób jak Ty właśnie, które sobie przeczytają i pójdą. Może moje słowa są ostre, ale przecież taka jest prawda, bo doskonale coś o tym juz wiemy z poprzednich for.

I przepraszam, jeżeli to takie wielkie zamieszanie napisać komentarz pod czymś, nad czym namęczył się tłumacz. tym bardziej, że to nie feen, a forum działa tak szybko, że zazwyczaj nie zajmuje to 5 minut. Ah, szkoda Wam nawet tyle czasu? Co z Wami?!

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-06, 22:14   

KimChaeByeong, mi sie wydaje ze wcale nie byloby lepiej gdyby tlumaczenia byly wolne bo byloby tak jak z galeria. wszyscy ogladaja i kopiuja foty a nikt nie zostawia komentarza. ja osobiscie nie wyobrazam sobie zebym miala cos przeczytac i nie skomentowac(tak gadula ze mnie i zawsze mam cos do powiedzenia) ale niektorzy maja gdzies ze milo jest zobaczyc komentarze pod swoja praca. i gdyby tlumaczenia byly wolne to komow pewnie byloby jeszcze mniej niz teraz

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

KimChaeByeong 

Ulubieniec z SJ: Uwielbiam wszystkich ^^
Lover: EunHae, Simon D, Lee Joon <3
Wysłany: 2011-06-06, 22:19   

No dobra... rozumiem... szczerze mówiąc miałam nadzieję, że da radę coś z tym zrobić.
No ale trudno... będę musiała wykrzesać z siebie więcej energii xd
Tak w ogóle to podziwiam tłumaczy i ich pracę. Gdyby nie oni byłabym do końca życia skazana na pomoc translate.google.pl, którego moc nie jest porównywalna do mocy tłumaczy...

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi