| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
OTP,
Autor Wiadomość
Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-06-04, 23:06   OTP,

OK. Nie ma czegoś takiego w dyskusji, a myślę, że to całkiem przyjemny temat ^ ^
No chyba, że ktoś jest całkowicie przeciwny dwóm chłopakom lubiacych zadawalać fanki. kkk~
So... Pairing. Jaki jest Wasz ulubiony i dlaczego. (A może macie ich kilka?) Kiedy zaczęła się na to faza. Czy sprawia Wam to przyjemność? ^ ^

Założę się, że każda wypowiedź będzie interesująca, więc GO ON! ;3

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-06-04, 23:10   

Aaaach, temat całkowicie dla mnie :D
Ogólnie na pierwszym miejscu od zawsze jest u mnie SiHan <3 Zobaczyłam gdzieś zdjęcia gdzie Siwon niczym ośmiornica obejmuje Genga no i wpadłam. Zawsze gdy byli z SJM w Chinach, Siwon zmieniał się całkowicie i po prostu uznałam, że są słodcy. SiHan to moje najprawdziwsze OTP <3
Tak to lubię różne paringi. KyuWon, KyuMin, QMi, SiMin, EunHae... kurczę, sporo tego jest XD Tylko HanChula nie lubię. No to chyba tyle XD

Yuushin, ciebie też prosimy o wypowiedź!~~ :D

EDIT

Ach, no i OCZYWIŚCIE SPRAWIA MI TO PRZYJEMNOŚĆ :D Jak mogłoby nie? XD
Ostatnio zmieniony przez Anke 2011-06-04, 23:27, w całości zmieniany 2 razy  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-04, 23:18   

pamietam te straszne czasy kiedy bylam przeciwna pairingom...zastanawialam sie jak mozna robic homoseksualistow z moich ukochanych Juniorkow...ale przez puna pokochalam yaoi a od tetgo juz tylko krok do pairingow xD naczytalam sie opowiadan yaoistycznych i o. potem zaczelam zwracac szczegolna uwage na fs na scenie i pokochalam EunHae, KangTeuka, HanChula i o dziwo SiHana i SiChula.slodki tez jest YeWook. jakos za innymi az tak nie przepadam ale HeeMin czy KyuMin tez sa spoko^^ nie trawie tylko wszelakich pairingow z Siwonem poza wymienionymi dwoma. bo jedyny sluszny duet to ja i Siwon xD
EunHae kocham za to ze sa prawdziwi. to jak razem wygladaja, jak zachowuja sie w stosunku do siebie...jak ich mozna nie kochac? :D
KangTeuk to taki pairing...kurde sama nie wiem czemu ich tak lubie! moze dlatego ze wyraznie odznacza sie maz i zona? xD
HanChul tez byl prawdziwy. dwoch wielkich przyjaciol...ech T_T tak ladnie razem wygladali. bardzo zaluje ze juz sie ten pairing rozpadl
SiHan i SiChul...powinnam tych pairingow nie lubic ale jakos tak wyszlo ze polubilam^^ lubilam patrzec na Siwona razem z Hanem czy Heechulkiem.
a YeWooka polubilam po wystepie w Japonii jak Yesio pocalowal Wookisia. mega slodkie!
jednak i tak uwazam ze zaden pairing nie moze sie rownac z EunHae ^^

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-06-04, 23:21   

Ja na początku wielbiłam te bardziej standardowe pairingi czyli Kangteuk, Eunhae, Yewook, Kyumin itp... Jednakże z czasem sama zaczęłam dostrzegać inne połączenia chłopaków ~ Wciąż wierzę w Kangteuk (dla mnie to takie kochane małżeństwo <3), Eunhae (ich prawdziwości chyba nikt nie zaprzeczy) oraz Yewook (oni tak naprawdę nie mają zbyt wiele akcji, ale jeśli już mają, to są niesamowicie uroczy), a teraz do tych trzech doszło jeszcze YEHAE! Mój ulubiony pairing, na każdym koncercie zaczęłam zauważać jak Yesiu wręcz klei się do Rybki, a on wcale go nie odtrąca :D Chociaż czasem bywa, że zdarzają się intrygi takie jak zazdrość Hyuka czy Yesia o Hae... chłopak ma wielu adoratorów najwidoczniej xD Poza tym zaobserwowałam silną więź między Siwonem i Yesiem, jednakże nie jestem ich zwolenniczką ^^ Ach, i jeszcze lubię QMi! No i kochałam HanChula swego czasu...

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-06-04, 23:25   

Aaa, teraz ja się wypowiem, a co! ;D
No to na początek HanChul! Ahhh, to był pierwszy paring, mimo że jak poznałam SJ Hana bodajże nie było. Tęsknię za nimi, ojj tak.
YeWook! Mimo że jest tam moje kochanie to to toleruję xd i są słodcy razem~!
Dalej... QMi~! Uwielbiam po prosty przez opowiadanie `Timeless` bodajże użytkowniczki z forum.
No i stare, dobre EunHae <3 Zawsze wierni, zawsze prawdziwi xd
KangTeuk! Rodzice zespołu, którzy wszystko trzymali w kupie, a teraz umma LeeTeuk ma depresję xD
Ostatnio zmieniony przez Miyu 2011-06-04, 23:39, w całości zmieniany 1 raz  

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Wysłany: 2011-06-04, 23:33   

Ja z Yaoi bylam już wcześniej zapoznana poprzez mangi czy anime ^ ^ Nieco też draki, ale to inna bajka. Odkąd wpadłam w SuJu, odkąd wpadł mi w oko Hyuk, tak zawsze widziałam go z Rybką. To był mój pierwszy paring, który zauważyłam, który pokochałam od początku jego poznania i do dziś wielbię i nie wyobrażam sobie, żeby mogli zostać rozbici! Szczegół, że na początku Hae myliłam z dwoma innymi Juniorkami, ale jak się juz nauczyłam to tak zostało, EunHae forever and ever <3 Dopiero później zaczęłam szukać bądź dopasowywać kolejne paringi, aczkolwiek zauważyłam pewną powtarzalność. Wydaje mi się, że paringi mogą być różnie komponowane, w zależności jak kto sobie dobierze swoich ulubieńców i tak chciałby ich widzieć razem, chociaż paringiem prawdziwym nie są (przykładowo EunTeuk). Dlatego widzę, że czesto ludzie idą za utartym już przykładem (EunHae to oczywistość, której się nie zaprzecza xD), YeWook - bo większość tak uważa i kiedyś się tak utarło. Ale miałam kiedys facamy z koncertu (a zdjecia mam nadal), gdzie Wooki miał jeszcze długie wlosy jak dziewczynka związane w kucyki i raz Yesio jego obejmował od tyłu, a raz on Yesia, to mi się wydawało takie urocze i naturalne, że nie moglam się nie zgodzić z tym, że YeWook też istnieje ^^ KyuMin - bo coś tam niby kiedyś, ale nie wiadomo czy nadal, a Kyu to ze wszystkimi można łaczyć, bo wszędzie pasuje (prawie xP), podoba sytuacja z Siwonem. Chociaż jego to trudno mi umieścić gdziekolwiek poza Kiciulem i Hanem, bo strasznie nie lubię, jak wpycha się w moje EunHae, albo inne "utarte" paringi ;) Tak samo KangTeuk, paring, który oni sami stworzyli, to widać na scenie i w programach. Same gestykulacje wskazują na to, że można o nich myśleć jako o paringu.
Ale wracając do początku... EunHae numer 1! <3 Nie robią na pokaż (chociaż na scenia to jak każdy ;) ), ale tyle naoglądałam się ich momentów i dowodów na to, że sa paringiem (nawet chyba jest opinia, że jest to jedyny "oficjalny paring"), tyle razy widziałam i słyszałam, jak Hyuk mówił, że Hae to jego dziewczyna (na ostatnim występie w Chinach 24.04.2011 też to powiedział, ale Hae nie bylo przy tym ^^) a na fanmeetingu (chyba) jak Hae miał wybrać Hyuka lub Siwon'a, Hyuk użył mocnego stwierdzenia "EunHae is real" po czym się slodko zaśmiał xD Ach, jestem pełna podziwu, że ten wstydniś, który ma problemy z wyrażaniem wasnych uczyć, potrafi się poświęcić i oublicznie mówić takie rzeczy xD Ach, możnaby się wiele nad tym rozwodzić, ale moim zdaniem, wystarczy powiedzieć tylko "EunHae" i wszystko powinno być jasne :)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-06-04, 23:43   

ach, moim pierwszym pairingiem był KyuWook co jest wgl dziwne bo jest nieznane. Pokochałam tę dwójkę razem i moja miłośc trwa do dziś. Nie wiem co w tamtej chwili zobaczyłam że tak bardzo się zauroczyłam w tym pairingu. Tak po prostu xD
YeWook- mam do tego paringu wieeeeelki sentyment bo dzięki niemu trafiłam na nasze forum (jeszcz za czasów puna).
EunHae- standard xD ale i tak uważam że Hae i Hyuk idealnie do siebie pasują :D
Prócz wyżej wymienionych lubię jeszcze MinWooka i SiChula.
MinWook- coraz więcej jest zdjęć które są wręcz przeurocze! ;3 a SiChula tak bardzo polubiłam dzięki Full House xD Wystarczyła jedna scena w 1 odc bym ich polubiła xD

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-06-05, 00:03   

swietej-pamieci napisał/a:
Hyuk mówił, że Hae to jego dziewczyna

i to czesto! byla jakas transkrypcja gdzie sie ktos ich zapytal jak sie ich pairing nazywa. to ci zamiast zaprzeczac od razu: Hyuk-EunHae! Hae-HaeEun! sa w tym wzgledzie bardzo prawdziwi. albo jak Yesio dobiera sie do Hae a Hyuk daje mu do zrozumienia-zjezdzaj bo zagryze! i jak tu ich nie kochac no!?
Asme napisał/a:
Wystarczyła jedna scena w 1 odc bym ich polubiła xD

oni razem w lozku?
wez jak ja to zobaczylam na samym poczatku...tak wtedy Ciulka nie lubilam za calowanie innych...ale go zbluzgalam ze sie do Siwona tuli! <wyspowiadam sie kiedys na kolanach przez Siwonem za to!>

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-06-05, 00:09   

maggdalena napisał/a:
oni razem w lozku?

dokładnie ;) Często pauzuje przy tej scenie ^.^ i oglądam jeszcze raz.
Skoro mowa o pairingach to wręcz nie prze
maggdalena napisał/a:
moze ze mną jest coś nie tak ale ten pairing jakoś do mnie nie przemawia.
[quote="maggdalena"]i jak tu ich nie kochac no!?

hahah nie da się xD

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Wysłany: 2011-06-05, 00:11   

maggdalena napisał/a:
Hyuk-EunHae! Hae-HaeEun! sa w tym wzgledzie bardzo prawdziwi. albo jak Yesio dobiera sie do Hae a Hyuk daje mu do zrozumienia-zjezdzaj bo zagryze! i jak tu ich nie kochac no!?

Zgadza się! Nawet Heechul w radiu przedtswiał ich jako parę EunHae. Tam już wszyscy ich tak nazywają ^^
A to co wspomniałaś, że Hyuk zabiera Yesia od Hae to od razu przypomniał mi się występ i piosenka Good Person. Hyuk perfidnie romansował z Mingiem, a jak Yesio podszedł do Hae to Hyuk od razu z zazdrością go wypędził z powrotem na jego miejsce xD
maggdalena napisał/a:
wez jak ja to zobaczylam na samym poczatku...tak wtedy Ciulka nie lubilam za calowanie innych...ale go zbluzgalam ze sie do Siwona tuli!

Albo w Mystery 6, to na początku Kiciul też się u wszystkich na kolanach rozkładał, nawet u Hyuka! o.O tylko ze wtedy jeszcze chyba nie czuli takiej "niezrecznej" ciszy ze sobą xD W sumie Heechul tylko już obcałował Juniorków, że możnaby go łaczyć z każdym .... (no, prawie xD)

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-06-05, 00:18   

W sumie Heechul tylko już obcałował Juniorków, że możnaby go łaczyć z każdym .... (no, prawie xD)

no fakt. on niby taki niedotykalski a wszystkich(wiekszosc) obcalowal...z nim to pairingow jest tyle ze az juz trudno wszystkie od razu wymienic :P
pairingi to dobra rzecz!
Asme napisał/a:
Skoro mowa o pairingach to wręcz nie prze
maggdalena napisał/a:
moze ze mną jest coś nie tak ale ten pairing jakoś do mnie nie przemawia.
i jak tu ich nie kochac no!?

hahah nie da się xD

Asme wybacz ale chyba cos Ci ucielo i nie kpw xD

Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-06-05, 00:19, w całości zmieniany 1 raz  

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-06-05, 11:16   

Jeżeli chodzi o mnie to na początku nie ogarniałam tych wszystkich pairingów. Wiedziałam co to oczywiście (yaoi fan >O<), ale jakoś nie mogłam w to wejść. Potem zaczęłam oglądać fancamy, zdjęcia, czytać fanficki i... To było to. W sumie jestem osobą, która nie lubi nowości xDD, nie lubię też zmeinić rzeczy lub w tym przypadku ulubieńców, czy też pairingów. Od początku mojej kariery z nimi pokochałam KyuMin. Dlaczego? W odróżnieniu od tego co mówi Redzik, uważam, że idealnie do siebie pasują. Przecież Minnie to wymarzona dziewczyna Kyu... <3 kkk~ są uroczy. EvilKyu i słodki Min. Czego chcieć więcej? Dobra, nie ma aż tyle KyuMin'a na scenie czy w programach jak EunHae, ale ja wiem, że to prawdziwa miłość. To może jeszcze przejdę najpierw do QMi... Całkiem niedawno wkręciłam się w ten pairing, akceptuję, ale jak już wspomniałam. Stare, lepsze. Uznaję, że Kyu leci na dwa fronty. xDDD
EunHae. Znane i kochane. Jeżeli chodzi o tą dwójkę to jest to prawdziwa miłość. xD Tylko pozazdrościć. Chociaż nie wyobrażam ich sobie w łóżku oO Sorry > < Ale miło się na nich patrzy. Uwielbiam jak się przytulają. To urocze, widać że sobie ufają i darzą prawdziwą przyjaźnią/miłością. ;33 Ach, i jak są o siebie zazdrośni *_____*

tyle razy widziałam i słyszałam, jak Hyuk mówił, że Hae to jego dziewczyna (na ostatnim występie w Chinach 24.04.2011 też to powiedział, ale Hae nie bylo przy tym ^^) a na fanmeetingu (chyba) jak Hae miał wybrać Hyuka lub Siwon'a, Hyuk użył mocnego stwierdzenia "EunHae is real" po czym się slodko zaśmiał xD

ahhhh... Wystarczy że się przeczyta i wszystko jasne <3 Nie trzeba tego widzieć, obraz tworzy się w głowie xDDDD

SiHanChul. Dobra, to trójkąt. Ale gdy jest HanChul, SiChul, SiHan to jest to niepełne. Dlatego trójkąt, który zreszta uwielbiałam. Chociaż cały czas mam nadzieje, ze się jednak spotykają : <
YeWook. A właśnie! NIE LUBIĘ KYUWOOK! Bo kto zostanie Yesiowi? No.

Ale miałam kiedys facamy z koncertu (a zdjecia mam nadal), gdzie Wooki miał jeszcze długie wlosy jak dziewczynka związane w kucyki i raz Yesio jego obejmował od tyłu, a raz on Yesia, to mi się wydawało takie urocze i naturalne, że nie moglam się nie zgodzić z tym, że YeWook też istnieje ^^

chodzi o to zdjęcie: http://pics.livejournal.c...00yrbb/s320x240 ?
Mam wydrukowane i ładnie wisi na tablicy ^ ^ Uważam, że też do siebie pasują. I tak jak wyżej spomniano. Ten całus na koncercie KRY. Moje serce... To było piękne <3

I na koniec KangTeuk. Żona i mąż. Może... Nie, raczej na pewno znacie polske fakesub do Sorry, Sorry Answer. Nie wiem kto to robił, ale było idealne. Teukie teraz cierpi bo nie ma Kangin'a przy nim.
Ach. Bardzo lubię ten pairing. Jest taki... dojrzały? Ahahaha, nie, raczej nie.
Ale razem ładnie wyglądają ;3 kkk~
Tak wiem, moja wypowiedź jak zwykle mega inteligentna. PEACE! ;3 <3

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2011-06-05, 11:37   

Odkąd tylko pamiętam (mam na myśli czasy, kiedy interesowałam się tylko Japonią xD), długo nie mogłam się przełamać, aby polubić yaoi. Dopiero gdy poznałam Super Junior i resztę koreańskich zespołów, to wreszcie się zmieniło *A*. Ubóstwiam/kocham/wielbię pairingi! >w< To jest coś, bez czego na dłuższą metę krótko bym pociągnęła, szczerze xD.
EunHae - zdecydowanie moja ulubiona juniorowa para :3. A jak sami podkreślają jeszcze na występach, programach, itp., że są pairingiem, to aż dostaję drgawek *v*.

Yuushin ;3 napisał/a:

chodzi o to zdjęcie: http://pics.livejournal.c...00yrbb/s320x240

Dopóki nie rozwalił mi się telefon, uwielbiałam mieć to na tapecie *______* <33.

Dodam też, że yaoi k-popowe (jeśli mogę tak to określić) bardziej mnie przekonuje, niż to w mangach i anime. Dlaczego? Ponieważ w ych ostatnich różnica seme-uke jest tak mocno podkreślona, a postaci na tyle schematyczne i nudne, że wydaje mi się to aż nierealne xD.
maggdalena napisał/a:
W sumie Heechul tylko już obcałował Juniorków, że możnaby go łaczyć z każdym .... (no, prawie xD)

no fakt. on niby taki niedotykalski a wszystkich(wiekszosc) obcalowal...z nim to pairingow jest tyle ze az juz trudno wszystkie od razu wymienic :P

Hahahah, racja xD. Chyba każdy Heechul ma to do siebie, że może być pairingowany ze wszystkimi : D.
Ostatnio zmieniony przez Oharu 2011-06-05, 11:39, w całości zmieniany 1 raz  

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-05, 11:46   

Ja z fanservicem i yaoi byłam zapoznana przez j-rock'a wię paringi w SuJu nie zrobiły na mnie jakiegoś wielkiego wrażenia. Na początku dla mnie jedynym i prawdziwym paringiem był HanChul (I nawet teraz kiedy już Hana nie ma to i tak pozostaje on moim ulubionym. Często wracam do tych momentów z koncertów czy innych programów gdzie ta dwójka była razem.) Poza tym mam tylko dwa paringi, które uznaję ^^ jet to EunHae (no tutaj nie ma żadnych wątpliwości, że to jest OTP xD niedawno oglądałam "Adonis Camp making off" z momentami EunHae no i przyznaję, że oni są niepowtarzalni xD moment kiedy szli spać i leżeli razem w łóżku (z niewiadomych przyczyn przypelentał się do nich Tusiek i się strzelał, że nie dają mu spać xD) i jeden drugiego co chwila miział haha a później jak Han wszedł ich budzić to się słodko przytulili.... dokładnie taka sama scena jak w "SuJu mini drama" ja już tam ze śmiechu nie mogłam wyrobić xD). Tak, definitywnie oni są teraz "prowadzącym" paringiem.
Kolejną parą w SuJu, którą strasznie lubię to QMi xD
Miyu napisał/a:
Uwielbiam po prosty przez opowiadanie `Timeless`
tak, dokładnie po tym się zaczęło xD Mimi i Kyu razem są po prostu uroczy ^^
Teraz może przejdę do paringów, których nie lubię:
KangTeuk... nie nie nie i jeszcze raz nie! Nie wiem dlaczego, ale Kangin za cholerę mi nie pasuje do Tuśka >.<' już lepsze jest KangMin...
I wszelakie paringi z Siwonem... on mi do nikogo nie pasuje haha xD SiHanChul/SiChul/SiHan wręcz nie trawię, nawet bardziej od KangTeuka. Siwonowi w paringach mówię definitywne NIE.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-06-05, 13:59   

Ja się tam paringami nie zdziwiłam (yaoi robi swoje xD) pierwszym i wiecznym, który po prostu kocham jest KyuWook ~ Dlaczego to konkretnie sama nie wiem. Może dlatego, że nie udają, zwyczajnie się ze sobą dobrze czują
Następny to Qmi ~ idealne dopasowanie moim zdaniem ...Uwielbiam na nich patrzeć.
No i tradycyjnie EunHae ~ Ich nikt nie zastąpi <3
Jakie jeszcze inne toleruje? Hymm KangTeuk, KyuMin (o dziwo), HanChul (szkoda mi było strasznie Heechula, sam też chciał odejść)
A które nie? YeWook - no po prostu nie i koniec! I HenWook ~ to najbardziej NIE! Definitywnie i nigdy - nie, nie, nie!
Oharu napisał/a:
wydaje mi się to aż nierealne

To jest nierealne ^.-

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Odpowiedz do tematu