| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
OTP,
Autor Wiadomość
Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-06-09, 21:56   

Doki napisał/a:
wyobrażał sobie gołego Min'a w związku z czym rzeczywistość nie miała dla niego najmniejszego znaczenia

Doki zabiłas mnie xD
oczywiście mogło tak być, ale.. mam wątpliwosci, bo nie zauważyłam oznak podniecenia u niego ^.^
Swoją drogą Kyu nigdy mi jakoś do Minka nie pasował..

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-06-09, 22:23   

Majanna napisał/a:
Swoją drogą Kyu nigdy mi jakoś do Minka nie pasował..

Mi na początku podobał sie ten pairing ale z czasem przestaje go lubić ;o Ming bardziej pasuje do Ryeo albo Hee xD ech..KyuMin po prostu..mi się znudził xD
Track napisał/a:
ach, Asme! popieram w 10000% Twe słowa! ;DDDD KyuWook jest przewspaniały! Uwielbiam ich razem. Szczególnie momenty kiedy śpiewają obok siebie i Wook opiera przykładowo dłoń na pleckach Kyu, czy coś... ;D wspaniali są razem^^

<szok> nie pomyślałabym że się ze mną zgodzisz ;o Ael fakt, są uroczy ^.^

maneul.babo 
Czosnek! <3

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Heechul
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 29.01.2011
Wysłany: 2011-06-23, 14:51   

eunhae <333 oni są stworzeni dla siebie , hihi *,*
kyuwook <333 też pasują ^.^

Allmath 
Morderca nr.1

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Henry, Mimi
Lover: >>Kyuhyun
Fav Pairing: QMi, HenBer
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-06-30, 22:01   

Yyyyh, dobra.

Kilka osób może mnie już kojarzyć i zapewne od razu będą wiedzieć jaki jest mój OTP, ale nadal będę się tym chwalić i rozprzestrzeniać te informacje na świecie :D

Moim OTP jest... uwaga, uwaga: QMi! Jestem jak najbardziej szczęśliwa z wspierania tego pairingu, bo dzięki tej dwójce uśmiech szybko wraca mi na twarz <co często jest dość trudne, zważając na moje napady złego humoru>. Dlaczego QMi? Hmmm... krótka historia, jak do nich dotarłam: w pewnym momencie zaczęło wzrastać zainteresowanie pairingami, więc szperało się na YT, googlowało i tak dalej... I nie jest tak, że od razu trafiłam na tę dwójkę razem, o nie. Przebrnęłam przez takie pary jak: ZhouRy, KyuWook, KyuMin, HeeMi i tak dalej. Nie podobały mi się, nie zdobyły mojego uznania, zainteresowania, czy jak to zwał. Nie widziałam tam żadnej... "chemii", jak wiele osób to określa. I błagam, nie próbujcie mnie do nich przekonywać, to nic nie da - jak walenie grochem o ścianę. Przywiązuję się do jednego pairingu i on jest taki... stały, niezmienny. Jeśli mam Kyuhyuna z Zhou Mi, to żaden z nich nie zrobi mi żadnego "skoku w bok", jak ja to lubię nazywać. Tłumacząc, nie lubię innych pairingów z nimi - i nie chcę tu nikogo urazić, po prostu... nie czuję tam tego CZEGOŚ.

QMi/KyuMi/MiXian zainteresowałam się po zobaczeniu TEGO. Niby nic specjalnego, ale jednak coś mnie do nich przyciągnęło :^D Ich spojrzenia, jakby czasem zapominali, że się cały czas patrzą. Cała sprawa z dotykaniem też ma spory wpływ. Bliskość tej dwójki wydaje się wykraczać poza stosunki przyjaciel-przyjaciel. Dobrze się ze sobą bawią i czują. Nie znają słowa "subtelność". Wyglądają na dobrych przyjaciół, jednocześnie mogąc być czymś więcej. Potrafią poprawić mi humor w parę sekund, co też się ceni XD

Poza QMi, wspieram EunHae, którzy także należą do tych "najbardziej prawdziwych" <moim zdaniem> pairingów. W tym dziale już sporo osób wypowiedziało się za nimi, więc będę siedziała cicho i tylko posłusznie potakiwała głową :D

Podobnie jak Elektron, lubię SiHan i KangTeuk, jedne z pairingów przewodnich <czy "rodzicielskich" XD> z SJ i SJ-M. Widać, że dobrze się ze sobą bawią i lubią razem powygłupiać.

(A, tak. Nieźle zaskoczyło mnie popieranie QMi... przez czytanie opowiadań, które udało mi się napisać. Cieszę się, że udało mi się przekonać kilka osób do tego pairingu :D)

15

My no.1 fangirl: Teitatoo ^^

ciastko 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 17.07.2011
Wysłany: 2011-09-05, 19:56   

EUNHAE<3

Kocham ich! Za to jacy są prawdziwi, słodcy,kochani, za wszystko! Po prostu kocham, i tyle!
A po zobaczeniu TEGO jeszcze bardziej ich kocham<3
Ostatnio zmieniony przez ciastko 2011-09-05, 19:56, w całości zmieniany 1 raz  

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2011-09-05, 20:11   

Będę dziwna i powiem,że nie przepadam za paringami i yaoi. Mimo tego i tak ulubionym moim jest, był i będzie EunHae <3
Lubie ich wygłupy, jak tańczą, razem śpiewają i filmiki z nimi, etc., jednak zostaję przy swoim i tak i tak wolałabym, żeby w przyszłości mieli dziewczyny jak chłopaków ;p Może mi się to kiedyś zmieni (?).

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung
Ostatnio zmieniony przez EvilMonkey 2011-09-05, 20:12, w całości zmieniany 1 raz  

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-09-07, 17:06   

allmath, twój post czytam już jakieś 5 minut! Ale i tak popieram! QMi jest niezwykle prawdziwe. Jeśli chodzi o sam paring to pokochałam właśnie QMi przez Mimiego. Widać, że z Kyu czuje się najlepiej i są sobie bliscy. No!
Co do innych paringów to oczywiście EunHae, tak na prawdę to był mój pierwszy ulubiony, a z powodu ich prawdziwej bliskości itp. itd. wszyscy to wiedzą.

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

akimoto.rin 
unnie

Ulubieniec z SJ: Yesung
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-09-13, 11:01   

nie, nie, nie! na prawdę... nikt?! przecież... KyuSung~! <3

ekhem, no więc owszem, z początku był HanChul. Później EunHae i tzw. oficjalne. Ale tak sobie poznaję ich i poznaję i, cholerka, co Wy widzicie w KyuMinie? nvm, moim zdaniem oni nie pasują do siebie, po prostu :) ich charaktery kompletnie się nie nadają na parę! (a mam skłonności to analizowania, melduję się: fanka enneagramu^^). A w szczególności teraz, jak patrzę na Sungmina to, łał, gdzie się ta słodycz podziała? (nie żebym za nią tęskniła xD) Chyba chłopak w końcu wydoroślał x3

Z moim OTP też się wiąże historyjka^^ weszłam na forum, przeczytałam ff z pairingiem KRY, w ktorym Yeś był tylko wspomniany. Byłam już na etapie "KyuWook: tak". Ale zaczęłam się zastanawiać ...a jakby tak Wooka nie było? i nagle okazało się, że KyuSung big love xD choć z początku mówiłam YeHyun, bo chciałam z Kyu ukesia zrobić^^ Tak się zaczęło. Natrafiłam na pewną Francuzkę, wielką fankę KyuSunga, która jest wszędzie *u* powiedziałam jej, że jest moim KyuSung providerem, bo ma konta na YT, tumblrze, twitterze i livejournalu i dostarcza mi fancamy, fanvidy, zdjęcia, info i fanfiki z KyuSungiem~ awww (kocham ją za to! xD).

oprócz KyuSunga uwielbiam:
YeWook, KyuWook, KyuMi, KRY
EunHae
HanChul
nie mam nic przeciwko: KangTeuk, HeeTeuk (sama pisałam ff z tą parą^^), MinWook, SiHanChul (chociaż za Siwonem jedynym nadal nie przepadam -nie pytać, nie mam pojęcia dlaczego), prawdopodobnie każdy inny pairing, jeśli tylko będzie dobrze napisane ff.

w ogóle najbardziej podoba mi się fenomen tego zespołu. Oprócz jednego jedynego YeWooka wszystkie popularniejsze pairingi to starsze uke i młodsze seme xD Od początku powtarzałam, że Kyu się zbyt późno urodził... no i wanna-be-magnae Tusiek... XD

Saki 
.pure evil.

Ulubieniec z SJ: -
Lover: Hangeng
Fav Pairing: HanChul, KyuChul
Grupa krwi: A
Wysłany: 2011-09-23, 09:25   

HanChul jest moim ulubionym pairingiem. Kocham tę dwójkę razem. Między nimi była (jest.) jakaś niezwykła więź~ No a w kwestiach CZYSTO fikcyjnych (bo nie wierzę, by oni się umawiali ani nic z tych rzeczy ;>) lubię jak moja wyobraźnia posuwa sie za daleko z tą dwójką. Poza tym czytałam świetne fanfiction z tym własnie pairingiem.

Poza tym? Qmi~
Generalnie lubię wiele pairingów. Można mnie przekonać do nich przez dobre ff. ;> ale jestem wybredna, nie powiem~

Hakumei 
Pani Lee

Ulubieniec z SJ: Donghae:*
Lover: Hae:*
Fav Pairing: Eunhae!!
Wysłany: 2011-11-19, 15:24   

ciastko napisał/a:
EUNHAE<3

Kocham ich! Za to jacy są prawdziwi, słodcy,kochani, za wszystko! Po prostu kocham, i tyle!
A po zobaczeniu TEGO jeszcze bardziej ich kocham<3

Dokładnie popieram i Kocham <3 <3
Mi sie ten paring nigdy nie znudzi!!!! Eunhae For ever <3 <3
Ostatnio zmieniony przez Hakumei 2011-11-19, 15:26, w całości zmieniany 1 raz  

Youji 

Ulubieniec z SJ: Kyu, Min
Lover: Sungmin / Kyuhyun
Fav Pairing: Eunhae, HyukMin, QMi, HeeTeuk
Grupa krwi: AB rh+
Wysłany: 2011-11-21, 21:02   

ogólnie takim naj, naj, najbardziej realistycznym paringiem jest EunHae <3 ja po prostu wiem, że kiedyś coś ich łączyło, łączy albo łączyć będzie <3 Eunhyuk jest stworzony dla Donghae, Hae jest stworzony dla Hyuka.

Ale jako, że jestem wielką fanką wszystkich paringów z Minem i Kyu, to uwielbiam też:
-KyuMina - wiem, że dużo ELFów nie toleruje tego paringu, jednak ja mam do nich słabość, no bo Kyu i Min są dla mnie jak przeciwieństwa, a przciwieństwa się przyciągają.
-KyuMi <3
-KangMin - Oni też do siebie naprawdę pasują, bo Min jest przeważnie taki słodki i uroczy, a KangIn sprawia wrażenie męskiego i silnego <3

A oprucz tego wiele innyvh <3

A cała przygoda z Yaoi zaczęła się dość dawno... jakieś 3-4 lata temu (tak miałam wtedy 10-11 lat xD ). Miałam wtedy straszną fazę na oglądanie anime, akurat przyszedł czas kiedy nie miałam czego oglądać, moja starsza siostra oglądała wtedy anime, z którego bardzo się śmiała i ogólnie strasznie się nim ekscytowała xD I za każdym razem gdy ją o to anime pytałam, mówiła że mi nie wolno go oglądać, bo jestem za mała xD Ale dziecko, jak to dziecko było baaaaaaaaaaaaardzo ciekawe co to takiego i z tej czystej ciekawości zajrzałam sobie do historii na komputerze xD i tak trafiłam na JR xD które koniec końców obejrzałam jakieś 9 i pół raza XD (tak wiem jestem dziwna ^^ )
Później, trafiłam na SuJu i gdy tylko dowiedziałam się, że istnieje coś takiego jak paringi, to od razu mnie to 'pochłonęło' xD Skończyło się na tym, że jestem w zasadzie uzależniona od czytania SuJowych fanficów yaoi, a paringi uwielbiam <3 <3 <3

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2012-01-30, 23:13   

Może to dziwne ale yaoi zasadniczo nie lubię. Natomiast nie mogę się napatrzeć na chłopaków, szczególnie oczywiście na EunHae :) cokolwiek ich łączy to nie może być grane tylko pod publikę.. no bo kurczę nie da się wszystkiego zagrać przecież??
Natomiast baaardzo chciałabym Yesunga połączyć.. tylko nie wiem z kim :/

Just ! ;* 
Piyoko~!! :D

Ulubieniec z SJ: All 15! ;)
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk
Kocham SuJu od: 26.12.2012
Wysłany: 2012-03-03, 14:19   

Jeśli chodzi o pairing to najbardziej zawsze lubiłam Eunhae.. Oni świetnie ze sobą wyglądają! Tworzą świetni pairing ;p

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2014-02-14, 15:43   

EunHae. Uwielbiam na nich patrzyć od... jakiegoś... miesiąca?

Mirou01 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012
Wysłany: 2015-01-09, 19:00   

Pomijając Eunhae bo ich to chyba każdy uwielbia xD
Ostatnio mam faze na Ryeo i Leeteuka nie wiem czemu.. Ale tak czy tak Kyusung~ zaczęło się to od opowiadania http://pretend-party.blog...-opowiadan.html Brothers' love co prawda kazirodcze (czego nie lubię) ale jakoś nie zwracałam na to uwagi podczas czytania xD Sam pomysł i rodzaj pisania tak mnie wciągnęły. Niestety też płakałam przez to opowiadanie, ale jakby na to nie patrzeć to o to autorkom chodziło, wiec pewnie je to cieszy.. xD

A poza ty to JEDEN WIELKI HEJT na to, że wszytskie opowiadania Kyusung (zakończone) jakie czytałam kończyły się bardzo smutno, źle i najgorzej jak tylko mogły </3

A tu takie bardzo ładne "zdjęcie" które nawet Yesung na twiterku udostępnił xD http://s12.postimg.org/wv...785473403_n.jpg

Odpowiedz do tematu