| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
rówieśnicy
Autor Wiadomość
mia19miracle 
mia19miracle

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Fav Pairing: TeukChul
Kocham SuJu od: 26 marca 2009
Wysłany: 2011-05-16, 22:37   rówieśnicy

Siemka mam pytanko jak wasi szkolni koledzy reagują na muzyke jakiej słuchacie?
W mojej klasie jest tak że większość słucha rocka metalu itp.
Ludzie są oceniani na zasadzie muzyki jakiej słuchają!!
Ja akurat mam w szkole miano najodważniejszej najbeszczelniejszej najdziwniejszej i najpewniejszej siebie osoby więc nikt nie nie ocenia.
Jeden z moich największych wrogów w szkole jest takim wyznacznikiem muzycznym w szkole on generalnie mówi czego sie słucha a czego nie.
Ostatnio tak sie stało że dorwał się do mojego telefonu i chociaż nigdy nie było tajemnicą czego słucham on nagle określił to jako komercyjny szajs.
I tak wybuchła wojna. Uważam że każdy ma prawo słuchać tego co lubi i nie powinno to być w żaden sposób komętowane!
Czy u was też są tacy nie tolerancyjni?

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-05-16, 22:48   

mia19miracle, guru muzyczne? chetnie bym sie z nim spotkala :D bo jak juz sie kloce (a lubie to) to ciezko mnie przebic...ma sie to gadane xD i po co dalas komus takiemu tel?
no a co do tego...hm. ja mam zawsze w dupie to co inni mysla o mnie. ale jakos nikt poza moja rodzina nic mi na ten temat nie mowil. tylko w domu slucham zoltkow a jak chodzilam jeszcze do szkoly to tam niektorzy pytali sie o to i o owo. dlaczego itd. ale to w klasie. w LO u mnie nie bylo takiego zasranego guru. zreszta ja tam bym mu sie nie dala...pf.
i ja bym mu powiedziala co to komecyjny szajs jest...jego mozg :O

dzisiaj slyszalam fajny tekst- jak ktos jest burakiem to niech wraca na pole do swojej dziury

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-05-16, 22:48, w całości zmieniany 1 raz  

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-05-17, 08:24   

hah...już nic nie mówią ;o
Zresztą to chyba oczywiste że jako Azjatka słucham azjatyckiej muzyki czyż nie?
Jasne, czasem czuję się odtrącana bo nie wiem jaka piosenka jest teraz przebojem ale jak mam czas to czasem słucham amerykańskiej muzyki.
mia19miracle napisał/a:
Jeden z moich największych wrogów w szkole jest takim wyznacznikiem muzycznym w szkole on generalnie mówi czego sie słucha a czego

Dobrze że u mnie nie ma kogoś takiego. Poznałam dziewczynę która słucha j-rocka i nikt jakoś jej specjalnie nie dokucza.
Czasami dla żartów nazywają mnie "Koreańczykiem" ale to mi nie przeszkadza.
mia19miracle napisał/a:
Ostatnio tak sie stało że dorwał się do mojego telefonu

Booże, jeszcze nikt w życiu nie dorwał się do mojej komórki! ;o heh..normalnie nikomu nie pozwalam się do niej zbliżyć :/

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-05-17, 08:47   

U mnie generalnie większość znajomych nie wie czego słucham, a to tylko dlatego, że ich to nie obchodzi. Muszę szczerze przyznać, że jeszcze jakiś czas temu jeszcze wstydziłam się, że słucham popu (i tu nie jest kwestią to, że to koreański pop tylko że w ogóle). "Obracałam się" w towarzystwie muzyków całkiem ciężkich klimatów i alternetywy. Jak zaczęłam słuchać Super Juniora to sama się sobie dziwiłam, że tak bardzo mi się to podoba. xD

Teraz wszyscy znajomi na uczelni wiedzą o tym co lubię i czasem nawet proszą mnie żebym cos puściła/zaśpiewała i pokazała im jakieś nowe zdjęcia 'azjatyckich seksiaków' xD ich zdecydowanym ulubieńcem jest Siwon ^^ Nawet mój kolega gej siedzi ze mną i ogląda teledyski (jego ulubionym jest perfection xD)
Wczoraj nawet odważyłam się pokazać mojej przyjaciółce czego słucham... I o dziwo jest zachwycona Bonamaną ^^

Na szczęście okres oceniania człowieka po rodzaju słuchanej muzyki dawno jest za mną.
xD

Asme napisał/a:
Zresztą to chyba oczywiste że jako Azjatka słucham azjatyckiej muzyki czyż nie?

że to jest ich tłumaczenie? *ściana* (Asme, błagam powiedz, że to nie są twoje słowa!)

btw. czasem naprawdę nienawidzę naszego społeczeństwa! grrrr
Ostatnio zmieniony przez Nuna 2011-05-17, 08:47, w całości zmieniany 1 raz  

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-05-17, 11:27   

Jeśli chodzi o azjatycką muzykę - to naprawdę słucham jej niewiele. Co zresztąwidać po moim last.fm.

Sama jeszcze nie potrafię tego zrozumieć, że może mi się podobać taka muzyka, więc nie dziwi mnie jak niektórzy znajomi dziwnie reagują.

Jednak w moim przypadku każdy znajomy jest przyzwyczajony do moich 'dziwactw'. Od zawsze interesowałam się INNYMI rzeczami. A tym bardziej azjatyckimi. Najpierw była kultura różnych azjatyckich państw, jakiś czas później anime.... potem filmy, następnie dramy. Potem doszło moje jaranie się azjatami i na końcu muzyka.
Ci co są ze mną blisko czasem nawet słuchają tego co im wyślę i tolerują to w 100 %. ;)

Z drugiej strony osoby bardziej obce dla mnie wiedza, że jestem osobą tolerancyjną i raczej nie krytykuję muzyki. Bo są gusta i guściki. Wtedy to działą w dwie strony.

Jeśli ktoś się wyśmiewa i mówi rzeczy typu "chińskie pedały" po prostu się uśmiecham i mówię "racja, lubię chińskie pedały. Śpiewają z sensem w porównaniu do Twojego JP na 100%". ;)

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-05-17, 11:33   

Nuna napisał/a:
Nawet mój kolega gej siedzi ze mną i ogląda teledyski

ja chce tez kolege geja!
Nuna napisał/a:
ich zdecydowanym ulubieńcem jest Siwon

tego kolegi tez? :D

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Flowers-powers 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk <3
Wysłany: 2011-05-17, 11:44   

Mnie od jakiegoś roku (od wtedy zaczęłam słuchać k-popu) ludzie nie zauważają xD Mimo, że kiedyś miałam dobry kontakt z klasą i wszystkimi innymi. Czasami mam wrażenie, że moja obecność im przeszkadza, ale ja mam to gdzieś. Nigdy nie ukrywałam się z tym jakiej muzyki słucham i zawsze mówię to z dumą. Jak im się nie podoba nie muszą ze mną rozmawiać. Ja mam swoją grupkę znajomych, którzy słuchają takiej muzyki jak ja, a jak nie słuchają to nie mają nic przeciwko.

mia19miracle napisał/a:
on nagle określił to jako komercyjny szajs.

Nie zna się i tyle xD Wyznacznik mody muzycznej? To z pewnością nie jest normalna osoba...
maggdalena napisał/a:
guru muzyczne? chetnie bym sie z nim spotkala :D

Madź pójdę z Tobą i zrobimy porządek z tą osobą! xD

DonHeeWon
sorry, sorry

Ulubieniec z SJ: DongHae, SiWon, HeeChul
Lover: DongWoon ^^ <3
Fav Pairing: EunHae, SiEunHae
Wysłany: 2011-05-17, 13:25   

hmm.. osobiście w mojej szkole z osób, słuchających k-popu czy j-rocku znam... 3 XD w tym mnie XD z jedną dziewczyną nie bardzo się tak przyjaźnimy może to dlatego, że jest hmm... 3 lata młodsza i ma tam swoich kolegów ale druga jest w moim wieku i czasem się spotkamy na przerwie i gadamy ^^ reszta osób? hmm.. 'aaa skośni!, 'jakie szajstwo' itd. itp. na początku też się dziwili, że słucham popu (sama też się dziwiłam) bo ja to takie inne klimaty wielbiem XD ale teraz.. nie mówią nic na ten temat. nieraz słyszę nieprzyjemne komentarze od strony hmm... przyjaciółek ale.. zawsze im czymś odpowiem XD więc tak no ten tego.. zazwyczaj nie wchodzimy na temat "Azja"

It takes patience, lots of patience. Then it's over, fuckin' over...

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-05-17, 13:31   

Flowers-powers napisał/a:

Mnie od jakiegoś roku (od wtedy zaczęłam słuchać k-popu) ludzie nie zauważają xD

a weź olej hołotę xDD

maggdalena napisał/a:
ja chce tez kolege geja!

powiem ci, że to świetna sprawa ^^ chodzić po mieście i dyskutować wspólnie o męskich tyłkach albo ostatnio o męskim owłosieniu ^^ a mam kilku kolegów gejów i bardzo sobie cienię ich znajomość :)

maggdalena, myśli, że Siwon jest niesamowicie seksowny ale raczej to Mimi jest jego ulubieńcem bo przypomina mu byłego kochanka ^^

maggdalena 
Mad?

Wysłany: 2011-05-17, 13:41   

Nuna, to daj mi tego kolege *_* bo Siwon ma sexiasty tyleczek! najlepszy z calej 15 *_*
Mimi kochanek xD

Flowers-powers 

Wysłany: 2011-05-17, 14:05   

Nuna napisał/a:
a weź olej hołotę xDD

Nie mam z tym już raczej problemu, chociaż muszę przyznać, że na początku było mi przykro.

Nuna napisał/a:
Nawet mój kolega gej siedzi ze mną i ogląda teledyski

To od zawsze było moje marzenie xD
Nuna napisał/a:
a mam kilku kolegów gejów

Nuna podeślij mi jednego :p
Ostatnio zmieniony przez Flowers-powers 2011-05-17, 14:06, w całości zmieniany 1 raz  

DonHeeWon
sorry, sorry

Ulubieniec z SJ: DongHae, SiWon, HeeChul
Lover: DongWoon ^^ <3
Fav Pairing: EunHae, SiEunHae
Wysłany: 2011-05-17, 14:42   

Nuna napisał/a:
a mam kilku kolegów gejów i bardzo sobie cienię ich znajomość :)
hgfdskhgdsgudxgb !! ja też chceeeeem ! fajnie tak ;< mam tylko koleżankę bi i les ale kolegi geja to za nic nie mogę znaleźć ^^
Flowers-powers napisał/a:
muszę przyznać, że na początku było mi przykro.
wiesz... w sumie mi też ale przyzwyczaić się idzie :D

It takes patience, lots of patience. Then it's over, fuckin' over...

Flowers-powers 

Wysłany: 2011-05-17, 15:38   

DonHeeWon napisał/a:
w sumie mi też ale przyzwyczaić się idzie :D

Idzie, idzie, ważne że mam 100% poparcie przyjaciół <3 i nic więcej mnie nie obchodzi, a ludzie jak to ludzie, miny robili nawet wtedy kiedy dowiedzieli się, że Michaela Jacksona słucham...:/

kamilamila

Ulubieniec z SJ: Donghae
Lover: CNU, JGS,Hyun Joong, Donghae, Onew, Taemin
Wysłany: 2011-05-17, 15:59   

Tak to u mnie w szkole albo metal albo hip hop i rap. Z tego co wiem kpopu słuchało w mojej szkole 3 osoby z czego jeden kolega odszedł.
Pierwsza reakcja znajomych na kpop to " To są geje??" -.-" I dałam spokój. Po co się szarpać. Sama słucham nie tylko naszych kochanych Azjatów ale też rocka ale bez przesady otwartym trzeba być !!

Asme ~ gdzie chodzisz do szkoły ( tak z ciekawości ) ?

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-05-17, 16:04   

Ja nigdy nie miałam problemów z rówieśnikami. Ani w gimnazjum, ani teraz w liceum. W gimnazjum ludzie, z którymi się trzymałam podpytywali się co to jest i prosili żebym coś puściła. Mojemu koledze pamiętam spodobała się jakaś piosenka An Cafe XD To wtedy jeszcze było jak słuchałam tylko japońskiej muzyki. Nie mam problemów z rozmowami o muzyce, bo słucham baaaaaaardzo różnej muzyki. Teraz w liceum nikt nie pyta, niektórzy wiedzą, niektórzy nie, nic sobie z tego nie robią XD

Tylko raz kolega, jak zapytał na jaki koncert jadę (jechałam na Miyaviego) i powiedziałam mu, to zapytał się dla żartu : "Mistrz Miyagi?" :D Wtedy to i ja się śmiałam :)

Moja klasa jest bardzo zróżnicowana muzycznie, więc myślę, że nie jest to dla nikogo problemem. I wielkie dzięki za to~

Odpowiedz do tematu