| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
I wanna dance (jap.) - EunHae
Autor Wiadomość
SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2013-05-24, 11:48   I wanna dance (jap.) - EunHae

Jak wiecie wyszedł mv EunHae 'I wanna dance' i na pewno już poczułyście tę melodię i ją nucicie (chyba, że tylko ja tak mam xD) Jeszcze nie mamy wszystkiego, aczkolwiek można już się udzielić tutaj na temat piosenki i coś wspomnieć o MV, a mianowicie. Czy Wam się podoba sama piosenka/MV? Jest lepsze od "Oppa Oppa" ? I czego spodziewacie się na Love that I need z Henrym?
Jeśli ktoś ma jakieś propozycje pytań niech poda, ja mam zbyt wiele emocji w sobie ^^"

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2013-05-24, 12:49   

Ja radośnie umieram oglądając raz za razem to MV. Co prawda liczyłam na coś innego, ale nie jestem w ogóle rozczarowana.

Kocham choreografa *.* Choreo nie jest bardzo skomplikowane, ale... jakże efektowne, precyzyjne, dokładne - takie, które mogą zrobić tylko oni. Te ich ruchy nogami sprawiają, że dostaję permanentnego ślinotoku i nie wiem co mam ze sobą zrobić... *headdesk*

Wokalnie też jestem zadowolona. Nie ma samego rapu tylko i wyłącznie, w końcu mogę usłyszeć głos Hyuka, bo Hae, jak wiemy, ma więcej talentu w tym kierunku i nie jeden raz to okazywał, a Hyukkie... cóż. Dlatego tak cieszą mnie partie śpiewane *^^*

Outfity i look chłopców sprawia, że nosebleed staje się rutyną. Uwielbiam tego Hae w blondzie i Hyuka w ładnej fryzurce oraz mejkapie *.*

Samo MV - ogromnie się cieszę, że nie jest to tylko i wyłącznie pudło. Są scenki, totalnie rozkoszne i urocze. Dużo tańca, co EunHae wielbi najbardziej i... ich samych. A skoro o tym mowa...

EunHae. EUNHAE.
akjrtgbjdsfbglasdkjbgktjgkdasdkhnljktdtjhglkd
Taaaak, więc... ekhm. JESTEM TOTALNIE OCZAROWANA, ROZKOCHANA, ROZMELTANA, ROZMAŚLONA I ZAKOCHANA w ich interakcjach względem siebie. I, tak, musiałam napisać to caps lockiem. To, jak Hae patrzy na Hyuka, jak go klepie, jak Hyukkie pluje mu na rękę a on ją swobodnie wyciera, jak się o siebie ocierają, noszą na barana... Wybaczcie, ale pomimo mojego wieku mam tak straszne EunHae'owe feelsy, że nie mogę ich ogarnąć .___. I czuję się jak narkoman na głodzie, który zna staff a ma wrażenie, że dostał go w jakiejś zajebiście nowej odpicowanej wersji.
Jesus, przecież jak dostanę tę płytę w swoje ręce to ja na zawał padnę.

Jednym słowem - KOCHAM. I może I wanna dance nie zrobi takiej furory jak Oppa oppa, ale dla mnie jest tysiąc razy lepsze <3333

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2013-05-24, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  

SuJeong 
call me Sudzia

Wysłany: 2013-05-24, 13:16   

*bierze głębszy oddech, rozciąga paluszki i jeszcze raz głęboki oddech*

Dokładnie takie same odczucia mam jak Ty Est, po prostu nie wiem co mam ze sobą zrobić ;____; Tak, więc może ode mnie takich malutkich, leciutkich refleksji...

Piosenka jest rewelacyjna! Nie wiem, czy tego się spodziewałam, bo tak naprawdę nie wiem czego mogłam się spodziewać... Odkąd ukazały się zdjęcia okładek, nie myślałam po prostu CZEKAŁAM. Nie zawiodłam się i cieszę się na nowy kawałek, wręcz nie mogę doczekać się drugiej piosnki.

Choreografia... *______* Tak, właśnie przeszły mnie wielkie dreszcze ;___; Mam nadzieję, że nie ja jedyna tak się dziś czuję... Układ jest po prostu cudowny, jest lekki, a nawet i nie trudny do nauczenia. Co mnie uwiodło i to strasznie...? To ruchy nogami Hyukjae oraz Donghae, również te bioderka Hae z mojej sygnatury, hihihi ^^ Dwóch wspaniałych tancerzy i można umierać, naprawdę ;__;

Look chłopców podoba mi się, tak na luzie ale z takim jakimś dzikim pazurem, I dunno wae... kkkk Hae w blondzie........... TAK, TAK, TAK I JESZCZE RAZ TAK! Chyba nie muszę nikomu mówić, jak bardzo kochałam Hae w blond platynie i nadal kocham, dlatego cieszę się na ten kolor w MV~!! Włosy Hyukjae również, też kocham ten kolor *.*

Głos chłopców, wiadomo norma - cudownie, pięknie itepe itede, rap Hyuk'a, który strasznie mi się podoba, zwłaszcza pod koniec piosenki oraz ten delikatny, wspaniały głos Hae ;_____; Czego chcieć więcej?

Nie ma aż takiego wielkiego pudła, jak to z koreańskimi bywa i podoba mi się, cały ten delikatny róż nawet mi się podoba *o* Zabijają mnie, dosłownie...

Ha, najważniejsze EunHae... Moje feelsy obudziły się na nich dwa dni temu, a zawsze tak dumnie shippowałam KyuHyuka, ciii robię to nadal ale teraz naprawdę moje EunHaeowe feelsy są mega wielkie, mega dziwne, mega dziecinne ;_; Relacje pomiędzy nimi zabijają fanki, ot co.

Ahhh, to samo co Est... Nie wiem, co zrobię ggdy płyta wpadnie w moje łapki...

Estoir napisał/a:
Jednym słowem - KOCHAM. I może I wanna dance nie zrobi takiej furory jak Oppa oppa, ale dla mnie jest tysiąc razy lepsze <3333

Same <3333 Ah, nie wiemy może będzie lepiej, ale zgadzam się jest o niebo lepsze od Oppa Oppa!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

smrkl 

Wysłany: 2013-05-24, 15:40   

Oppa Oppa jest bardziej osłuchane i I wanna dance pewnie jeszcze przez jakiś czas go nie doścignie... ale! kto wie?
ten duet ma wyjątkowy dar do wprawiania moich bioder w ruch :D
poza tym, nie dość, że się przyjemnie słucha to jeszcze się przyjemnie patrzy.
jestem totalnie oczarowana blondwłosym Hae, ta fryzura była mega. fajnie, że się załapała na mv. aaaah, bożebożeboże, let's dance! XDDDD
i te ciuchy, asdfghjkl, Hae w martensach i skórze NO CUDOWNOŚC NAD CUDOWNOŚCIAMI (tak, mówię to ja)

i jeszcze w telewizorku u Hyuka leci Oppa Oppa <3
Ostatnio zmieniony przez smrkl 2013-05-24, 15:41, w całości zmieniany 1 raz  

nenn 
Milka

Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-05-24, 15:44   

Cóż, po cichutku liczyłam, że EunHae zaserwuje nam spokojniejsze klimaty. I tak wiem wiem, było to troszkę naiwnym myśleniem, ale nie moja winna, że chciałabym usłyszeć tę dwójkę w jakiejś balladzie. Dlatego liczę, że może ta piosenka z Henry'm troszkę pójdzie w tę stronę, aczkolwiek ta nadzieja jest raczej malutka.

A co do meritum - w przeciwieństwie do "Oppa Oppa", które nie po pierwszym ani po drugim przesłuchaniu polubiłam, tak "I wanna dance" jak tylko obejrzałam MV, od razu uplasowało się na wysokim miejscu. Co prawda, zastanawiałam się przelotnie, czy jest tak tak samo chwytliwe i charakterystyczne, jak poprzedni hit, ale w sumie, co za różnica, skoro już przy skróconej wersji jestem na TAK i podoba mi się to co słyszę ;D

Choreografia - tak szczerze, zanim zobaczyłam te MV, widziałam urywek z jego kręcenia bodajże i pomyślałam "ok, ale bez szaleństwa", ale wystarczyło obejrzeć całość, aby mój światopogląd się zmienił. Od początku do końca wypełniona energią i radością a do tego idealnie wytańczona. Nie będę inna, jak powiem, że jestem zachwycona tym, co wyrabiają z nogami ;D

MV śmieszne, zwariowane i tak bardzo EunHae, że więcej mi do szczęścia nie potrzeba. Na chwilę obecną ukochałam początek oraz moment, jak Hae wyciera rękę chusteczką :D Także wielki plus, że wyszli poza pewien standard, aczkolwiek mówimy o japońskiej wersji, więc akurat w tym temacie można było liczyć, że będzie "coś więcej".

Stylizacja chłopaków ... do Hyuka nie mam absolutnie żadnych uwag, natomiast wolałabym, aby Hae był cały w blond, albo cały ciemny, bo takie zestawienie kolorów na Jego głowie, niekoniecznie jest szczytem moich marzeń. No i może jeszcze ta bluzka, którą ma w sygnie SuJe. Ale to szczególiki bo i tak całość kocham i napatrzeć się nie mogę :D

Reasumując, "I wanna dance" jest przyjemną, lekko brzmiącą piosenką z energiczną i cieszącą oko - choreografią i MV. Jestem tym bardziej ciekawa całości i tego, czy jednak ukaże się też koreańska wersja ;D

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Wysłany: 2013-05-24, 15:55   

Ja nie chcę koreańskiej wersji. Wręcz się jej panicznie boję. avex odwala kawał dobrej roboty jako wytwórnia japońska i uważam, że SM tylko spieprzy klimat jaki ma obecnie ta piosenka. Szczerze mówiąc, w ogóle nie rozumiem idei 'przeróbek' japońskich wydań na koreańskie i odwrotnie. Jeśli piosenka jest tworzona pod japoński, to tłumaczona czy przekształcana na koreański traci swój urok, pierwowzór. Podobnie jest z koreańskimi piosenkami. Czy tak trudno zrozumieć, że fani kochają ich we wszystkich wydaniach i nie potrzebują miliona przeróbek? Czyżby SM się bało, że Koreanki nie polubią japońskiej wersji, czy też chcą więcej kasy?

Ech, okej, to nie ten temat. Mimo wszystko, nie jestem przychylna koreańskiej wersji I wanna dance. Zbyt mi się podoba japońska i boję się jej 'zepsucia'.

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

SuJeong 
call me Sudzia

Wysłany: 2013-05-24, 16:14   

Oczywiście można spodziewać się koreańskiego wydania, ale boję się tak samo jak Est, wolałabym żeby nie zostało zniszczone, wystarczy że japońska wersja spodobała mi się strasznie, nie chcę potem być rozczarowana :P SM lubi pieniążki, to głównie się liczy dla nich. To 'I wanna dance' jest cudowne, nie chcę zmian chcę już jakieś performance *.*

lee_yuki 

Ulubieniec z SJ: DongHae, LeeTeuk, YeSung
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, EunTeuk
Kocham SuJu od: 04.2012
Wysłany: 2013-05-24, 18:14   

strasznie mi sie to spodobało!!! wchodze rano na internet przed matura ustna z angielskiego a tu tweet EunHyuk'a ;o
zaczęłam więc piszczeć i zacieszać :D
podobaja mi sie ciuchy, chareografia. nabardziej ten moment jak ida ulica i ten jak Hae gada przez telefon :D

a co do koreanskiej wersji to chyba jednak SM boi sie o to że straca troche kasy, jezeli EunHae by jej nie wydali.;x

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2013-05-24, 19:33   

Teledysk obejrzałam rano zbierając się do szkoły...co było MEGA złe!! Chodziłam po szkole nucąc i w głowie miałam cały czas blond Hae *o* czyli nic z lekcji nie mam xDDD
Nie potrafię tego porównywać z Oppa Oppa. Obie piosenki pokochałam od razu i jest tam HAE!!! W takiej sytuacji nie jestem obiektywna xDD
Też się baaardzo cieszę że śliczny blond Hae jest uwieczniony w jakimś mv :D

Pierwszy zgon: Rybka ze swoim Ladies & Gentelman... hjsjurb i czytający książkę omg... Przepraszam za nieskładna wypowiedź, po prostu feelsy *______*
Zabrałabym ciuchy Hyukowi...Hae tez ale w innym sensie (xD)
Jakie nowoczesne mają telefony, miałam kiedyś podobne które działały między pokojami obok xD pewnie byli gdzieś obok siebie...(coś dla shiperów EunHae)
I jak oni tańczą jsfgalhaiurhbga te ruchy Donghae ....
Układ jest genialny, wyglada na prosty ale sierota ja i tak pewnie tego nie zrobie xD
SuJe bioderka Hae prześladuja mnie cały dzień O.o
I hahahahaha Hyuk na barana u Hae na końcu lol xDD
Już pewnie nauczę się na pamięć jpn wersji jak większość pewnie, więc nie widzę sensu robić koreańskiej... ale znając SM to będzie na pewno.
smrkl napisał/a:
jestem totalnie oczarowana blondwłosym Hae, ta fryzura była mega. fajnie, że się załapała na mv. aaaah, bożebożeboże, let's dance! XDDDD
i te ciuchy, asdfghjkl, Hae w martensach i skórze NO CUDOWNOŚC NAD CUDOWNOŚCIAMI (tak, mówię to ja)

O.o
Boże, ja już nie wiem co pisze i co się dzieje...dlatego kończę xD

SuJeong 
call me Sudzia

Wysłany: 2013-05-24, 19:36   

smrkl napisał/a:

Aż postawię Ci piwo, kkkkk

nenn 
Milka

Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-05-25, 00:14   

A propos występów. Zastanawiam się, na którym koncercie z SS5, EunHae wystąpią z "I wanna dance". Myślicie, że poczekają do Japonii? A może pozostaną z "Oppa Oppa"?

Noodle 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Eunhyuk
Lover: Yesung
Fav Pairing: Eunhae, Yewook
Wysłany: 2013-05-25, 11:24   

aidsduhdufhdfudfuhfuef
wybaczcie :mrgreen:
Moi Eunhae piękni, wspaniali boże #FEELS
Uwielbiam stylizację Hyuka i Rybci *-*
Choreografia jest NIESAMOWITA. Strasznie mi się podoba.
Mimo, że wolę piosenkę Oppa, Oppa, to musze przyznać, że to MV jest o wiele lepsze.

Zazraz umrę... tyle EUNHAE jezu XDDD przepraszam, że tak nieskładnie, ale nie mogę T^T
Jak gadali przez ten telefon to wyglądało, jakby się na jakąś randkę umawiali i to jak Hyukkie wskoczył na końcu na Donghae... dobra nic już lepiej nie piszę, bo każdy ELF chyba wie, jak sie teraz czuje, a zwłaszcza fan eunhae omg XDD

capricorn9012 
Mimi

Ulubieniec z SJ: 15 ;)
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-05-25, 13:08   

nenn napisał/a:
Dlatego liczę, że może ta piosenka z Henry'm troszkę pójdzie w tę stronę, aczkolwiek ta nadzieja jest raczej malutka.

Wydaje mi się, że będzie trochę podobne do "So cold" - Henry lubi takie klimaty ;) chociaż też liczę na balladę....

nenn napisał/a:
A propos występów. Zastanawiam się, na którym koncercie z SS5, EunHae wystąpią z "I wanna dance". Myślicie, że poczekają do Japonii? A może pozostaną z "Oppa Oppa"?

Chyba zostaną z "Oppa Oppa", ale bardzo bym chciała, żeby nie ;)
Swoją drogą, ciekawa jestem kiedy będzie pierwszy live z "I wanna dance"

No dobra to teraz ja się zacznę rozpływać ^^
Wszystko ładnie i pięknie - choreografia pasuje jak cholera mimo, że nie jest bardzo skomplikowna to strasznie mi się podoba ;) Nie wiem czemu ale mega mi się podobają te telefonu starego typu z tarczą!
Jestem totalnie zachwycona strojem Hae! w tej drugiej części jak mam skórę... o Boże... uwielbiam taki ubiór u facetów... a jak jeszcze ubrać tak mojego biasa... no to wiadomo... zgon xD
piersze ich machanie nogami (element z lockingu) padłam i popłakałam się ze śmiechu ;D
Hyuk też całkiem całkiem ;) chociaż trzeba przyznać, że Donghae jest o wiele częściej w centrum... albo po prostu ja nie mogę oderwać od niego wzroku i tak mi się tylko wydaję ;]

W ogóle nie wiem czy tylko ja to zauważyłam, ale: po pierwsze to w tv Hyuka leci Oppa Oppa xD a po drugie obaj mają chyba założone soczewki kontaktowe... Hyuk od początku - bo albo mam zwidy i ma zielone oczy albo powinnam się przejść do okulisty... a Hae czasem też w niektórych ujęciach ma zielone więc już nie wiem ;P
A i jeszcze te dwie główne tancerki to chyba te same dziewczyny które tańczyły z nimi na SS5 w Seulu do Club No.1 xd

Ogólnie to mnie prawdopodobnie niedługo wyrzucą z domu, bo od kilkunastu godzin leci tylko jedna piosenka i nawet moja mama już zaczęła nucić xD

Cana 

Ulubieniec z SJ: Kyu
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, KyuHyuk, KyuHae
Kocham SuJu od: jesień 2012
Wysłany: 2013-05-25, 14:06   

za pierwszym razem jak włączyłam mv, to im więcej zobaczyłam, tym bardziej pyszczek mi się otwierał. W porównaniu do Oppa Oppa to I Wanna Dance mv podoba mi się bardziej, a co do muzyki to obie piosenki podobają mi się tak samo xDD Tylko czemu krótka wersja, ja chce całe mv ;<

Ogólnie to od wczorajszego rana w kółko lata mi po głowie "I wanna dance" i w sumie na you tube też w kółko odtwarzam xD

Choreografia jest ekstra, nie wygląda na niemożliwie trudną, ale w wykonaniu Eunhae jest piękna :3 i te ruchy nogami *.*

Kocham to ze Hyuk nie tylko rapuje, ale tez ma swoje partie śpiewane. I Hae'owe "Ladies and Gentleman" *.*

Co do ich wyglądu, to jest swobodny ale i tak wyglądają niesamowicie *.*

Ahhhh nie mogę się doczekać live :>
Jednym słowem podsumowując: safshjlkfkhjkds moje Eunhae feels *_*

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-05-25, 14:29   

Przyznam się szczerze, że ja miałam pewne opory przed wysłuchaniem i obejrzeniem "I Wanna Dance". Po "Oppa, Oppa" miałam bardzo wysokie oczekiwania i ciut bałam się, że się zawiodę, bo nie ma co się oszukiwać - "Oppa, Oppa" było genialne, fantastyczne i wogle - podniosło poprzeczkę bardzo wysoko. No, ale w końcu zebrałam się w sobie i odpaliłam MV i z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że nie żałuję. Jeszcze ciężko mi powiedzieć, czy nowy przebój EunHae przebił ich poprzedni sukces, ale poziom na pewno został zachowany. Co mnie zachwyciło, to oczywiście kolory - masa, ale to naprawdę masa kolorowych akcentów, które są miłą odmianą po serwowanych nam dość często MV w kolorystyce głównie czarno - białej. Więc to był duży plus, tym bardziej, że ta ilość kolorów nie wprowadziła do nagrania chaosu i nie sprawiła, że w połowie czułam się, jak naćpana nie wiedząc o co chodzi xD Kolejnym elementem, który mi się spodobał był ruch - akcja nie działa się w jednym miejscu, było i "pudełko" (które wg. mnie przypominało klawiaturę pianina), były i oddzielne scenki (Hae w sypialni - o mamciu!), dzięki temu nie zrobiło się nudno. Scenografia też była świetna i widać, że dopracowana. No i oczywiście był też taniec, po którym też się wiele spodziewałam, ale czułam, że akurat na tym polu się nie zawiodę, w końcu mowa tutaj o EunHae, które w tańcu radzi sobie doskonale. Kolejny raz stworzyli choreografię, która łatwo wpada w oko i wizualnie się utrwala. Tak, jak w "Sorry, Sorry" znalazł się charakterystyczny motyw "pocierania dłoni", tak i tutaj były elementy, po których zobaczeniu zaraz będzie wiadomo o jakie MV chodzi. Czyli mega plus. Dalej - uwielbiam ten fragment, jak Hae dzwoni do Hyuka, dzięki temu powstaje ciekawa historyjka, jak to dwa mega ciachowate ciacha umawiają się na wspólną imprezę. Co jeszcze mi się podobało, to swego rodzaju nawiązania do "Oppa, Oppa", w czasie oglądania odnosiłam wrażenie, że oglądam drugą część do tego MV, ale jednocześnie pozmienianą. Cieszę się, że chłopcy zdecydowali się zachować pewne elementy swojego poprzedniego hitu. Co do piosenki - ojojoj... wpadła w ucho, ale ciut mniej niż "Oppa, Oppa" (wiem, jestem straszna z tym porównywaniem tych dwóch utworów xD). Refren jak najbardziej mi się utrwalił, ale reszta, jakoś tak nie do końca, ale mimo to piosenkę też uznaję za plus. Właściwie, to wszystko mi się podobało i jeszcze wielokrotnie będę się tym zachwycać. EunHae pokazało, że potrafi przebić samo siebie.
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2013-05-25, 14:32, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu