| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[08.05.2013/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours part 2
Autor Wiadomość
Fanka 
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011
Wysłany: 2013-06-02, 21:00   [08.05.2013/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours part 2

[08.05.2013/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours part 2

Cytat:
Fan: Cześć~ Oppa, złamałam prawy palec, a ostatnim razem jak tu przyszłam, to martwiłeś się i powiedziałeś żebym wyzdrowiała. Po tym naprawdę mój palec szybko wyzdrowiał!
Hyuk: Czyżby?
Fan: Oppa jest najlepszy!
Hyuk: Jestem najlepszy! (od tłum. i znów kolejny skromny xD)
Fan: Oppa, tak w ogóle to miałam dzisiaj lekcję pielęgnacji skóry, ale ją porzuciłam i przyszłam tutaj...
Hyuk: Możesz pójść na następną~
Fan: Tak... keke

Fan: Oppa, wiesz kim jestem?
Hyuk: Klinika!*
Fan: Klinika?!
Hyuk: Soonpoong~ (nazwa dramy)
Fan: Nie~ unni (obok Hyuka) zna moje imię, ale Ty nie?
Hyuk: Jestem mądry... Oh Ji Myung? Eee Chan?*
Fan: Nie~ *daje wskazówkę* kiedy pomyślisz o Soonpoong, przypomnisz sobie!
Hyuk: To nie jest Oh Ji Myung?
Fan: Przyjdę ponownie nieco pózniej~

A później kiedy zapytała ponownie, Hyuk nadal mówił, że jej imieniem jest Oh Ji Myung.

*W zeszłym roku, kiedy przedstawiła swoje imię (Midal) Hyuk drażnił ją i on naśladował scenę z dramy Soonpoong Clinic (stara drama), ponieważ jest tam postać z tym samym imieniem. Oh Ji Myung i Eee Chan są również postaciami z tej dramy. Więc Hyuk drażnił ją ponownie.

Credit: Midal_SJ1

Cytat:
Fanka zapytała Eunhyuka czy pamięta jej imię, powiedział, że nie przychodził przez długi czas, więc zapomniał. Więc powiedziała Hyukowi ponownie jej imię i unni obok niego powiedziała, że ich imiona są takie same.
Hyuk: Ah, N...?
Fan: Nie...To jest "Narae"
Hyuk: Ah~ Narae... Narae noona...
Fan: Nie jestem raczej "noona"?!
Hyuk: N-nie.. nie.. mam taką krewną, (której imię to) Narae noona. keke

Fanka zapytała jeszcze raz Eunhyuka czy pamięta jej imię, Hyuk myślał ponownie przed powiedzeniem "Karae!" kekeke. Fanka zapytała go kto to Karae i powiedziała, że to zbyt wiele ale Hyuk bawił się, śmiał się. Fanka powiedziała Hyukowi, żeby nie nazywał jej "Marae"
Fan:ponieważ *Marae jest kawiarnią Yesunga
Hyuk: Huh?
Fan: *nie znasz Marae?*
Hyuk myślał (jak się nazywa) jeszcze raz i nagle powiedział "Karae" ponownie. keke

Powiedziała, że czuła się jakby płakała, powtarzała Hyukowi, że to "Narae" ale on powtarzał "Karae" xDDD

*Ona powiedziała Hyukowi "Marae", jest to skrót od Mouse Rabbit, tak jak Mobit.

Credit: (od tłum. koreańskie znaczki, których forum nie czyta xD)

Cytat:
Fan: Stałeś się bardziej przystojny po tym, jak pojechałeś do Ameryki Południowej.
Hyuk: Byłem przystojny od początku~
Fan: No tak, ale teraz stałeś się dużo, dużo, dużo, dużo bardziej przystojniejszy!
Hyuk: To jest niemożliwe dla człowieka, by być aż tak przystojnym keke

Fanka powiedziała Hyukowi, że uczy się chińskiego ale ma problem z jej nauczycielem. Hyukjae powiedział, że pomysł (nauki chińskiego) jest zabawny, ale to było trudne do opanowania.

Powiedziała Hyukowi o listach, które napisała (na tablicy) i on poszedł je przeczytać. Była nieśmiała i powiedziała Hyukowi, aby przeczytał je po jej pójściu do domu ale Hyuk nadal przerzucał strony, jedna po drugiej i ona mu powiedziała, żeby nie czytał ich ponownie. Następnie po przerzuceniu na ostatnią stronę Hyuk powiedział "Przeczytałem to wszystko~ Przeczytałem to wszystko ~ Przeczytałem to wszystko ~" keke

Credit: anchoa

Translated By: Puteri ~@honeydewname
Shared at sup3rjunior.com by firnia
PL trans by: Fanka @superjunior.pl

"We and you guys have feelings more than between a singer-fans"
~Lee Hyukjae to ELF

"If you don't support the 15, what kind of ELF are you?"
~Heechul

I'm one of those people you'll find within the Sapphire Blue Ocean

I'm a superman, so don't worry
~Yesung
Ostatnio zmieniony przez Fanka 2013-06-02, 21:02, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-06-02, 23:10   

lekcja pielęgnacji skóry? kosmetologię ten ELF studiuje? Hyuk najlepszy na wszystko :D
on dobrze zapamiętał! podziwiam :O
Fanka napisał/a:
N-nie.. nie.. mam taką krewną

dobra, dobra xD już tam wiemy, jak sie wkopał! xD
te fanki, to kretynki! jakby oni mieli wszystkie imiona spamiętac... no masakra!
Fanka napisał/a:
Hyuk: Byłem przystojny od początku~

brawo! prawda! :D bardzo ładnie jej odpowiadał! ^^
ale oni bywaja okropni! xD kocham ich za to xD

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-06-28, 22:01   

Fanka napisał/a:
Fan: Oppa, tak w ogóle to miałam dzisiaj lekcję pielęgnacji skóry, ale ją porzuciłam i przyszłam tutaj...
Ciekawa lekcja ... no ALE co Hyuk to Hyuk. Ja tam tę fankę rozumiem doskonale :D
Fanka napisał/a:
Więc Hyuk drażnił ją ponownie.
Jestem zdziwiona. Nie sądziłam, że Oni zapamiętują te imiona o.0 No chyba, że akurat ta fanka musiała czymś mocno utkwić w Jego pamięci.
Fanka napisał/a:
Powiedziała, że czuła się jakby płakała, powtarzała Hyukowi, że to "Narae" ale on powtarzał "Karae" xDDD
A teraz się zastanawiam, nad fanką. To naprawdę takie dziwne, że mógł nie zapamiętać tego imienia? Swoją drogą, że Hyuk tak troszkę podrażnił się z Nią ;) Wredota <3
Fanka napisał/a:
Hyuk: To jest niemożliwe dla człowieka, by być aż tak przystojnym keke
A jednak :D SuJu dowodzi, że jednak można. Ale Jego odpowiedzi baardzo mi się podobają ;)
Fanka napisał/a:
Powiedziała Hyukowi o listach, które napisała (na tablicy) i on poszedł je przeczytać. Była nieśmiała i powiedziała Hyukowi, aby przeczytał je po jej pójściu do domu
Hyuk znowu nie okazał "litości". No ale, przynajmniej w ten sposób, tak na własne oczy się przekonała, że Hyuk przeczytał te listy.

Odpowiedz do tematu