| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków- duże spotkanie...

Który układ zatańczymy na spotkaniu?
Sorry Sorry
38%
 38%  [ 10 ]
Bonamana
7%
 7%  [ 2 ]
Y.M.C.A.
46%
 46%  [ 12 ]
inny (podaj w poście pod tematem)
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Ayumi 
Pani Park :*

Ulubieniec z SJ: Tusiek, Donghae, Eunhyuk
Lover: Tusiek :*
Grupa krwi: 0 rH-
Wysłany: 2011-06-13, 20:59   Kraków- duże spotkanie...

a więc tak.. wiem że większość ELF'ów z Krakowa nie jedzie na spotkanie do Warszawy bo nie może...

Dlatego myślę żeby zrobić spotkanie w lipcu w Krakowie, ale takie porządne.. ogłosić je na stronie k-pop'u na facebooku żeby też stamtąd ludzie mogli się pojawić...
Także żeby jak najwięcej ludzi się zebrało..
Jak wiadomo jest projekt : Bring SM Town to Poland

Tam dziewczyny dały propozycje zrobienia porządnego filmiku.. my też na tym spotkaniu(o ile wypali) możemy coś nakręcić i wymyślić... może mogłabym załatwić lepszą kamerę( bądź aparat z funkcją kręcenia filmów)..

Więc co o tym sądzicie?? Mam nadzieję że na tan temat spojrzą nie tylko osoby z Krakowa ale także z innych miast.. ;p

A więc..

spotkanie odbędzie się 20 sierpnia

ogólne plany na ten dzień:
1. Spotkanie o 10:00 pod głową...prawdopodobnie nie wszyscy przyjdą na czas(wiadomo krakowska komunikacja miejska oraz polskie PKP ;p) więc chwilę trzeba będzie poczekać.. Jeżeli ktoś nie wie gdzie owa głowa jest i jak wygląda, poniżej zamieszczam pomocnicze zdjęcia...

mam nadzieję że mapka jest w miarę czytelna i zrozumiała ;p

Osoby z poza Krakowa, które nie znają miasta będziemy odbierać tylko będziecie musiały napisać podstawowe informacje takie jak: czym przyjeżdżacie, o której, i na jaki dworzec( autobusowy, kolejowy) bądź gdzie będziecie na nas czekać.. Proponuję jakiś znak rozpoznawczy bo nie każdy, każdego zna, np. jakiś niebieski balonik czy coś.. to się jeszcze ustali ;p
2. Jak już się wszyscy zbiorą, po powitaniu i przedstawieniu się oraz krótkiej sesji zdjęciowej( która na pewno będzie ;p) proponuję spacer ulicą Grodzką nad Wisłę i na Zamek Królewski, oraz pod smoka ;p
3. Myślałam żeby filmik dla SuJu nagrać w paru miejscach w Krakowie, albo przynajmniej jakieś grupowe zdjęcia zrobić i je wpleść to tej relacji ;p.. Myślałam żeby był to rynek, Wawel, smok i może jakieś jeszcze miejsce.. ja takich urokliwych miejsc nie znam dużo choć w Krakowie mieszkam już 2 lata ;p ale w tym pomogą mi bardziej doświadczone koleżanki ;p
4. Przypuszczam, że na tym spacerowaniu dość dużo czasu nam zejdzie(filmiki, zdjęcia, jeszcze jakiś Azjata nas minie więc nas troszkę opóźni bo każdy będzie się gapił ;p).. dlatego bo tym całym szaleństwie pójdziemy coś zjeść ;p
No i tu prawdopodobnie pojawi się nazwa dobrze znanej krakowskim ELFom restauracji GENJI prowadzonej przez rodowitego Koreańczyka.. trzeba będzie to pozałatwiać i dowiedzieć się czy nas przyjmą taką większą grupą.. Odnośnie jedzenia wszystko będziecie wiedzieć dopiero jak będziemy wiedzieć ile osób będzie...
5. Po konsumpcji, która też nam troszkę czasu pochłonie( wierzcie mi jak się tam wchodzi to nie wiesz jak szybko czas mija), pójdziemy na tzw. "spontana".. tak przypuszczam, bo tak zawsze jest.. ;p
6. Po całym spotkaniu każdy pójdzie w swoją stronę ;p

I tak.. Odnośnie tej relacji-wywiadu.. Yellow coś kombinuje ze studiem( i dziękujemy jej za to ;p)... Natomiast potrzebny nam reporter na miejsce zdarzenia.. I wiem że w Warszawie dziewczyny będą mieć mikrofon.. czy ktoś coś takiego posiada?? bo ja mam aparat z funkcją wideo tylko nie wiem czy do niego można podłączyć mikrofon( jeszcze tego nie odkryłam bo aparat dostałam niedawno na moje wrześniowe urodziny ;p)..
Poza tym proponuję żeby odtańczyć jakiś układ SuJu, przynajmniej jeden.. I tutaj czekam na wasze propozycje ;p
Oprócz tego można zrobić jakieś transparenty, oczywiście musi być obecna polska flaga...
Możemy kupić niebieskie baloniki dla każdego ;p

I tyle z mojej strony.. Jeżeli ktoś ma jakieś propozycje, czy uwagi do tego planu(oprócz uwag dotyczących moich błędów ortograficznych i innych ;p) to piszcie w tym temacie ;p

Jak na razie na spotkanie pisze się:
Ja
Izzy
Yellow
Hatchiko
Kitsune
Jinki
Lizy
Chikuma
cirra
Mizuki
Rin
Marlen
Cloudy
Rei
Iriai
Ju_sti i jej 5 koleżanek ;p
Micey ?
Siru + 3 koleżanki ;p
sheneena + koleżanka
Junia-ah
Soul z siostrą
Manaa
Akanexxchan
KimSaki
Hiiri
Tusia
Xiao Hua

STRÓJ:
Prosimy żebyście ubrały się w coś niebieskiego.. i nie chodzi mi tu o bransoletkę czy kolczyki.. jakiś T-shirt( miło widziane forumowe koszulki ;p) czy spodnie.. ważne żeby było jak najbardziej niebiesko ;p
Ostatnio zmieniony przez Ayumi 2011-07-23, 09:21, w całości zmieniany 20 razy  

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-06-13, 21:09   

Wiesz, że ja jestem zawsze chętna :) Sądzę, że to dobry pomysł, skoro spotkanie w Warszawie jest w pierwszy weekend lipca, to my możemy zrobić np. 2 tygodnie później.

Tylko taka jedna uwaga z mojej strony - mam nadzieję, że organizatorki spotkania warszawskiego nie obrażą się i nie odbiorą tej propozycji jako konkurencję dla głównego spotkania. Mam nadzieję, że tak nie będzie, bo... tak nie jest ;)

na pun i feen - paola0102

Ayumi 

Wysłany: 2011-06-13, 21:14   

no to jest tylko taka propozycja bez zobowiązań.. chcemy po prostu też się spotkać.. to jest alternatywa dla osób które nie mogą być w Warszawie a chcą się spotkać..

oczywiście ci którzy będą w Warszawie też mogą przyjechać..

jak będą chętni to będziemy coś wymyślać.. mam nadzieję że ktoś mi pomoże bo jak widzę, ja zaproponowałam i automatycznie na mnie spada organizacja ;p ktoś chętny do pomocy(łapki w górę ;p)

Zrobi się jakiś plan, ewentualnie jak ktoś będzie musiał nocować to się będzie noclegu szukać.. ;p

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-06-13, 21:15   

Nie lepiej zrobić takie spotkanie w sierpniu? Może wtedy część osób jadących do Wawy będzie też na tym u Was w Krakowie?

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Ayumi 

Wysłany: 2011-06-13, 21:19   

Oiika napisał/a:
Nie lepiej zrobić takie spotkanie w sierpniu? Może wtedy część osób jadących do Wawy będzie też na tym u Was w Krakowie?

no ewentualnie w sierpniu.. tylko że nie każdy w sierpniu będzie mógł.. bo znam z doświadczenia że w sierpniu dużo osób wyjeżdża gdzieś..

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-06-13, 21:20   

Oiika napisał/a:

podpisuje się pod tym wszytskimi łapkami! sama byłabym chętna ale nie tak od razu... trzeba ustabilizować budżet.. xDD

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-06-13, 21:25   

My z Redem zawsze chciałysmy do Krakowa jechać. W lipcu nie dostaniemy więcej wolnego. Dopiero w sierpniu mamy urlopy. No ale to Ty jesteś organizatorką więc sama ustal datę :P

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Ayumi 

Wysłany: 2011-06-13, 21:32   

Oiika napisał/a:
My z Redem zawsze chciałysmy do Krakowa jechać. W lipcu nie dostaniemy więcej wolnego. Dopiero w sierpniu mamy urlopy. No ale to Ty jesteś organizatorką więc sama ustal datę :P

oj jeszcze nie jestem organizatorką bo jak na razie nie ma co organizować.. zgłoszą się ludzie to dogadamy się odnośnie terminu, jak, kiedy komu pasuje i dopiero się zacznie coś organizować..

najpierw trzeba zebrać ludzi ;p

i od razu mówię że sama tego nie zorganizuję bo niestety podczas wakacji jestem poza Krakowem dlatego ktoś z Krakowa do pomocy będzie potrzebny ;p nawet nie jedna osoba, a ze dwie.. ale to będziemy rozmawiać jak już zbiorą się chętni.. ;p

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-06-13, 22:01   

Zgadzam się z Oiiką i Red, ja będę w wolontariacie w Muzeum Powstania Warszawskiego i też nie wiem czy dałabym radę w lipcu, a chciałabym się pojawić.

Nie traktuję tego jako konkurencję nie martwta się xDD

Saranghae <3

Ayumi 

Wysłany: 2011-06-13, 22:22   

więc jeżeli mówimy o sierpniu to ja mogę dopiero po 15 sierpnia.. bo wracam z nad morza.. tylko nie wiem czy lepiej coś takiego robić w tygodniu czy w weekend.. jak myślicie??

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-06-13, 22:53   

W weekend Ayumi, przecież wiesz, że dużo osób pracuje w tygodniu. Wiem, że w weekend też niektórzy pracują, ale mimo wszystko moim zdaniem lepszy byłby weekend. Może być sierpień, jak najbardziej, ale jeśli po 15, to tak do 26, bo później (jeśli dostanę urlop) jadę na wakacje. I chętnie pomogę przy organizacji, nie bój żaby :)

na pun i feen - paola0102

Ayumi 

Wysłany: 2011-06-13, 23:21   

yellow0102 napisał/a:
W weekend Ayumi, przecież wiesz, że dużo osób pracuje w tygodniu. Wiem, że w weekend też niektórzy pracują, ale mimo wszystko moim zdaniem lepszy byłby weekend. Może być sierpień, jak najbardziej, ale jeśli po 15, to tak do 26, bo później (jeśli dostanę urlop) jadę na wakacje. I chętnie pomogę przy organizacji, nie bój żaby :)

Nie no do 26 to będzie w sam raz.. bo jeszcze przecież szkoła.. nie wszyscy na forum to studenci którzy mają też wrzesień wolny.. ja muszę zacząć się przygotowywać do matury..

I co znowu będziesz mnie goniła jak ostatnio?? Tylko tym razem krzycz głośniej bo pewnie będę miała słuchawki na uszach ;p

No to ogarniając wszystko do kupy to zostaje nam 20 sierpnia na spotkanie

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-06-14, 00:09   

Cudowna data xD Zawsze chciałam zobaczyć Kraków! :D I można tam zrobić wiele ujęć do naszego filmiku dla SuJu wraz z reportażem!! :D Myślę, że możemy z Oiiś i Rin pojawić się w Waszych skromnych progach. Mam nadzieję, że eSPe też będzie mogła przyjechać ;D

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2011-06-14, 00:16   

W takim razie, jeśli ta data zostanie i ja bym się pojawiła :D
A skoro to ma być spotkanie odnośnie SM Town, to można byłoby to ogłosić na forach innych zespołów SM

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-06-14, 00:23   

Tylko, że ten filmik będzie nakręcony pod SuJu i JEDYNIE dla SuJu, i nie zostaną uwzględnione w nim inne zespoły SM, bo to ma być w sumie nasze podziękowanie też dla SJ, że o nas na SMTOWN pamiętali... więc nie wiem czy spraszanie innych fanów będzie na miejscu, bo ma być szafirowo i ELFowo przede wszystkim.
Aczkolwiek w Wawie będą same ELFy, więc w Krakowie w sumie może być duzo innych fanów, najwyżej powycinamy ich xDD

Odpowiedz do tematu