| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Kraków- duże spotkanie...

Który układ zatańczymy na spotkaniu?
Sorry Sorry
38%
 38%  [ 10 ]
Bonamana
7%
 7%  [ 2 ]
Y.M.C.A.
46%
 46%  [ 12 ]
inny (podaj w poście pod tematem)
7%
 7%  [ 2 ]
Głosowań: 26
Wszystkich Głosów: 26

Autor Wiadomość
Junia-ah 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Leeteuk
Wysłany: 2011-08-21, 06:47   

BYŁO SUPER NAPRAWDE!SZKODA ŻE KUMPELA MIAŁA URODZINY W TYM SAMYM CZASIE BO MAŁO CZASU Z WAMI SPEDZIŁAM ALE NAPRAWDE jestem zadowolona.
Pomimo małych przeszkód w Genji wszytsko było wyśmienite:)
proponuje zrobic kolejne na początku pażdziernika:D sporo osob z krk jest więc:d
nie licząc że Mizuki obudziła mnie o 1 w nocy poczym się gdzieś zagubiła i sie spozniłam na pociąg jak to yellow przepowiedziała(to był znak że tak dobrze się z wami bawiłam w Genji):) jestem naprawde uberszczęśliwa że was poznałam:D
Melek ja ci 4 zł wiszę:D jak się mykniemy w krk to ci oddam:d
NO I OCZYWIŚCIE BRAWA DLA YELLOW AYUMI I IZZY ORAZ DLA KOLEŻANKIZ MAŁPKĄ(IRMIAN?) ZA ORGANIZACJĘ <3:)

With us it's not the END but the AND

Siru 

Wysłany: 2011-08-21, 07:30   

Ja też się dorzucę do podziękowań za spotkanie!
Dziewczyny było świetnie i już wyczekuję następnego!
8-)

I specjalne pozdrowienia dla panów policjantów z pod Wawelu :)
Ostatnio zmieniony przez Siru 2011-08-21, 07:48, w całości zmieniany 1 raz  

Ayumi 
Pani Park :*

Ulubieniec z SJ: Tusiek, Donghae, Eunhyuk
Lover: Tusiek :*
Grupa krwi: 0 rH-
Wysłany: 2011-08-21, 08:06   

jeszcze dziękujcie naszej negocjatorce Iriai ;p

i tak.. pan policjant i pan ze straży miejskiej byli bardzo fajni ;p

PS: Zdjęcia i filmiki będą później troszkę.. ;p
Ostatnio zmieniony przez Ayumi 2011-08-21, 08:07, w całości zmieniany 1 raz  

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-08-21, 11:12   

Ja też chciałam podziękować wszystkim obecnym na spotkaniu! Kocham Was xD Wielkie podziękowania dla organizatorek, bo odwaliły kawał dobrej roboty. Oraz dla Soul i jej siostry, które odprowadziły nas na przystanek i wsadziły w odpowiedni tramwaj xD (dotarłyśmy bezpiecznie i o dziwo nie zgubiłyśmy się xD) Dziewczyny, wszystkie jesteście cudowne! Mam nadzieję, że kolejne spotkanie bd jak najszybciej ;)

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-08-21, 14:34   

Faktycznie flashmob i nasze spotkanie wypadło świetnie. Mi się jak najbardziej podobało. Pasowałoby zrobić jakieś sprawozdanie czy coś hmm?? Ej Ayumi, przesłałabyś mi swoje materiały z aparatu :)???

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

Ayumi 
Pani Park :*

Ulubieniec z SJ: Tusiek, Donghae, Eunhyuk
Lover: Tusiek :*
Grupa krwi: 0 rH-
Wysłany: 2011-08-21, 14:56   

Xiao Hua napisał/a:
Ej Ayumi, przesłałabyś mi swoje materiały z aparatu :)???

wszystkie zdjęcia i filmiki jakie posiadam wrzucę na mediafire czy gdzieś aby każdy mógł je pobrać ;p mam nadzieję że reszta, która miała aparaty też to zrobi ;p
Ostatnio zmieniony przez Ayumi 2011-08-21, 15:07, w całości zmieniany 1 raz  

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-08-21, 15:22   

To fajnie :) Ja się dziwię dlaczego nic nie można jeszcze znaleźć na necie o wczorajszym flasmobie. Na rmf max też nic nie ma

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

Izzy;) 
KyuHyun's Kitten;)

Ulubieniec z SJ: Kyu, Siwon, Dong Hae
Wysłany: 2011-08-21, 17:36   

Dziękuję wszystkim za przybycie;) Mam nadzieję, że wszystkim się spodobało mimo paru trudności, które jednak udało się jakoś rozwiązać.

Big kiss dla Yellow i iriai za przekonanie pana Szefa w Genji;)

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-08-21, 18:12   

Wreszcie dotarłam do domu i mogę od siebie kilka słów napisać.

Po pierwsze - ELFy są najlepszym fandomem na świecie! Jesteście fantastyczne, dziękuję starej gwardii za przybycie oraz nowym osobom za tak liczne stawienie się i wspaniałe zachowanie.

Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia... mam nadzieję, że jednak będziecie spotkanie dobrze wspominać.

Cieszę się, że udało nam się dogadać jednak z właścicielem restauracji - biorąc pod uwagę fakt, że nie rozumiał 3/4 rzeczy, które do niego mówiłyśmy uważam to za wielki sukces - i tutaj moje pokłony dla Iriai - za niesamowite umiejętności negocjacyjne. A także dla Ayumi i Izzy za wsparcie. Szkoda tylko, że przez to nie mogłyśmy wziąć udziału w całym flashmobie...

Przy okazji dziękuję organizatorkom flashmoba za dobrą organizację i załatwienie świetnego nagłośnienia z RMF Maxxx.

Wielki szacun dla ludzi, którzy przyjechali z daleka, zwłaszcza: Kitsune, Elle, Xiao Hua i Jinki, które przyjechały aż z Pomorza. Dziękuję, że Wam się chciało i mam nadzieję, że nie żałujecie! :)

Niestety nie mogę tutaj nie wspomnieć o dwóch osobach, które moim zdaniem wykazały się kompletną nieodpowiedzialnością i nie wiem nawet jak to nazwać. Chodzi tutaj o Mizuki i Kimsaki. Nie potrafię zrozumieć tego jak można potwierdzić swoją obecność na spotkaniu, dla Mizuki miałyśmy również zaklepany nocleg, potwierdzić swoje zamówienie w restauracji, które zostało przygotowane i nie pojawić się. Dania zostały przygotowane zgodnie ze złożonym zamówieniem, w związku z tym musiałyśmy za nie zapłacić. Nikomu nie podoba się to, że musi płacić za innych i nie chodzi o to, czy kogoś stać czy nie, ale nie widzę powodu, żeby płacić za jedzenie osób, których nigdy w życiu nie widziałam i które nawet łaskawie nie poinformują, że nie wiem, coś się stało, coś wypadło, cokolwiek! Szczerze - zdenerwowałam się niesamowicie i nie będę owijać w bawełnę - mam nadzieję, że te osoby nie planują przyjechać na kolejne spotkanie, bo ja ich w tym momencie na pewno nie potraktuję poważnie.

Żeby nie było tak ostro na zakończenie podziękuję jeszcze grupce, która brała udział w naszym małym after party pod Wawelem - dobrze, że panowie policjant i strażnik miejski mieli jakiś zakres poczucia humoru, choć tak naprawdę podeszli do nas chyba z nudów, bo na pewno nikomu nie przeszkadzałyśmy :-)

Dziękuję Izzy za nocleg, tak przy okazji :* :* :*

na pun i feen - paola0102

Hatchiko 
No Other :)

Ulubieniec z SJ: Siwon, EunHyuk, HanGeng
Lover: Siwon, TaecYeon
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 RH+
Wysłany: 2011-08-21, 19:10   

Tak ta dwójka panów była niezła ale najlepsze było jak Jinki wypaliła z tymi "ubranymi na czarno" a wszyscy w śmiech XD Jinki szacun :D
Yellow się wnerwiła <głaszcze> ale rozumiem bo dziewczyny postąpiły nie w porządku i mamy nadzieję, że jakoś się wytłumaczą. Jedna chciałabym dodać by na przyszłość starać się informować nawet w ostatniej chwili, że się nie przyjedzie bo potem ktoś inny musi świecić oczami.
I jeszcze taka mała dygresja - nie bójcie się nas po tym wszystkim, bo my nie gryziemy, więc można spokojnie na spotkania przyjeżdżać tylko niech każdy bierze odpowiedzialność za to co pisze ok? :)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-21, 19:27   

Widzę, że super się bawiłyście! :D z niecierpliwością czekam już na sprawozdanie ze spotkania :D i na fotki oczywiście! :D

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-08-21, 20:04   

Dziewczyny, aż żałuję, że nie mogłam z Wami iść pod Wawel, tylko odłączyłam się na pierwszym przejściu od Genji :D
yellow0102 napisał/a:
Przepraszam za wszelkie niedociągnięcia... mam nadzieję, że jednak będziecie spotkanie dobrze wspominać.

yyyy.. jakie niedociągnięcia? nie pamiętam xDDDDDDDDD
Ayumi napisał/a:
wszystkie zdjęcia i filmiki jakie posiadam wrzucę na mediafire czy gdzieś aby każdy mógł je pobrać ;p

o super! mam nadzieję, że chociaż na jednym wyglądam jak człowiek :DDD

i oczywiście wielkie dzieki dziewczynom za przekonanie pana w Genji <3 starałyśmy się być tam naprawdę cicho :DD

Always EunHae lover <3

yellow0102 
Mrs Cho-Chu-Ok

Ulubieniec z SJ: cała 15!
Lover: Kyu, Alex, Taec, DooJoon, Tei, Brian
Grupa krwi: 0 Rh -
Wysłany: 2011-08-21, 20:16   

Nie chodziło o bycie cicho tak zupełnie, tylko o nie krzyczenie :) ale zachowywałyście się wszystkie super, jestem pod wrażeniem waszej dojrzałości :)

na pun i feen - paola0102

Izzy;) 
KyuHyun's Kitten;)

Ulubieniec z SJ: Kyu, Siwon, Dong Hae
Wysłany: 2011-08-21, 21:59   

yellow0102 napisał/a:
Nie chodziło o bycie cicho tak zupełnie, tylko o nie krzyczenie :) ale zachowywałyście się wszystkie super, jestem pod wrażeniem waszej dojrzałości :)

I gdy was prosiłyśmy żebyście mówiły troszeczkę ciszej jak robiło się głośniej, to jednak to robiłyście. I to jak szybko poszło nam ze zbieraniem pieniędzy;) Może teraz w Genji będą nas milej wspominali pomimo małych zawirowań z zamówieniami;)

Junia-ah 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Leeteuk
Wysłany: 2011-08-22, 09:12   

Kimsaki pisała do mnie o godzinę rano w sobote i ja jej odp 10.00 głowa na rynku. nie mam pojecia czemu nie było jej.Mizuki miała dzwonić mi tel padł(czekałyśmy jakies dobre 30 min z Basienka05.po włqaczeniu tel zadnych wiadomosci ani połaczen:/ czyli nie martwiła się.
oni chyba szli na dir en grey:/

zabawa super była:)Iriai była genialna matka narodu niebieskiego

With us it's not the END but the AND

Odpowiedz do tematu