| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[04.06.2013/SPR] 'I WANNA DANCE' Fanmeeting z EunHae
Autor Wiadomość
Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-07-08, 20:53   [04.06.2013/SPR] 'I WANNA DANCE' Fanmeeting z EunHae

[04.06.2013/SPR] 'I WANNA DANCE' Fanmeeting z EunHae w Japonii.

Cytat:
Yay mam wachlarz onlyhyukhae's !!!! https://twitter.com/hyukarmpits/status/352641784448434176/photo/1
obecnie jestem w kolejce do wachlarza witheunhae !!!!
WACHLARZ WITHEUNHAE DHEJSJSKWS JAKI SŁODKIII https://twitter.com/hyukarmpits/status/352643712855207936/photo/1
omfg teraz wchodzę vhghjnmncx
JESTEM W OMFG ADVBJJGG DRUGIM RZĘDZIE CVTHJNJJKI https://twitter.com/hyukarmpits/status/352654273424789505/photo/1
jasna cholera wszyscy zaczęli się pchać i jest cholernie gorąco ㅠㅠㅠㅠ
JESTEM PRZED SCENĄ OTTOKE ZBYT BLISKO TTTTTTTTT
dziewczyna przede mną nie jest strasznie wysoka, mogę dokładnie zobaczyć scenę yayy
wydaje mi się, że nie będę mogła niczego nagrać, przede mną jest ochrona lmao orz
omójboże moje serce bije tak szybko otooke aldorlssmsjw
wciąż zostało 20 minut do zaczęcia 1 części shhsjsjs stopy mnie bolą TTTTT
obsługa planuje niespodziankę dla eunhae !!!
teraz ćwiczymy lmao
lmfao chcą, żebyśmy zatańczyli refren ! Niemożliwe !!!!!!
hahahahahahaha jak tańczyć lmaoooo
jeden z tancerzy wygląda jak prince manager omfg
HAHAHA SKOŃCZYLIŚMY ĆWICZYĆ, NIEDŁUGO SIĘ ZACZYYYNAAA
omfg myślę, że zobaczyłam ich na kulisach hejsjsmwl ZOBACZYŁAM PRINCE MANAGERA HAHAHAHAHAHA JAKI PRZYSTOJNY TTTT
ZACZYNA SIĘ !!!!!!!!!
DONGHAE WSKAZAŁ NA MNIE PODCZAS IWD KURRW*cenzura*RRVBJUWDBG PŁACZĘDEFTFBB
ZUREQ OFICJALNIE NIE ŻYJE KURWNEEJENNRE
ZAŚPIEWALI „I WANNA DANCE”, POTEM GADALI, POTEM „LOVE THAT I NEED”, POTEM GADALI, I NA KOŃCU „OPPA OPPA”
NAGRAŁAM COŚ AHAHHA DONGHAE PODNIÓSŁ DO MNIE SWOJĄ BREW SHEJEJJZZKSJKWNS
ZBYT DUŻO KONTAKTU WZROKOWEGO MARTWAAA EHDSNMSMS DOTKNĘŁAM DONGHAE WKAZF NIGDY WCZEŚNIEJ NIE BYŁAM TAKĄ SZCZĘŚCIARĄ PŁACZĘĘĘ, NAPRAWDĘ PŁAKAŁAM, KIEDY DONGHAE NA MNIE WSKAZAŁ
PODCZAS MOWY, DONGHAE PATRZYŁ MI W TWARZ I SPOJRZAŁ NA MNIE (T/N wtf) I PORUSZYŁ BRWIAMI LMAO
NAGRAŁAM „LOVE THAT I NEED”, „OPPA OPPA” I ZAPOWIEDŹ „HERO”, WRZUCĘ PÓŹNIEJ
PIONA Z DONGHAE TT_____TT KOCHAM DONGHAE TAK BARDZO
HYUK MI TROCHĘ POMACHAŁ, MOŻE TYLKO 1-2 RAZY LMAO NIENAWIDZĘ MOJEGO BIASA TT HAHAHA BYŁAM TUŻ ZA EUNHAE PODCZAS ZDJĘCIA GRUPOWEGO HAHHA TAK, GŁUPIE EUNHAE WCIĄŻ SIĘ WYGŁUPIALI PODCZAS MOWY, NAWET MÓWILI NA TŁUMACZKĘ „OKAASAN” ALBO „MAMO”
Donghae śmiał się ze WSZYSTKIEGO, co Hyukjae powiedział lub zrobił, wciąż bił Hyukjae, gdy się śmiał lmfao

MC zapytał EunHae co robią podczas zagranicznych koncertów, wtedy Hyuk powiedział, że najczęściej jedzą razem, pływają razem nago itp., wtedy MC powiedział „naprawdę rozbieracie się do naga, a potem pływacie?” i wtedy Hyuk odpowiedział „tak, pływamy nago w hotelowym basenie” OTL a wtedy Hae powiedział „widzieliście nasze wideo z tego popołudnia ? Następnym razem nagramy, jak pływamy i opublikujemy to” LMFAO DONGHAE JAK MOGŁEŚ

DONGHAE NAPRAWDĘ DUŻO SIĘ ŚMIAŁ T_T JEST NAPRAWDĘ ŚLICZNY I NIESKAZITELNY TTTTTTT
Donghae miał wciąż bandaż na swojej lewej ręce podczas IWD, ale później już nie
NADAL, ŚMIECH DONGHAE I JEGO UŚMIECHY OHBOŻE T_____T JEST TAKI PIĘKNY TATATATAT

A PONIEWAŻ BYŁAM Z PRZODU, WCIĄŻ PATRZAŁAM NA UDA HAE LMFAO przepraszam ale uda Hae wyglądają tak smakowicie
przykro mi z powodu Hyuka, ponieważ Hae wciąż go bił w tył klatki piersiowej (T/N taa... to chyba plecy xDDD) pmsl

nigdy nie myślałam o widzeniu Hyukjae z takiego bliska ;___; Hyukjae jest cudny, jego skóra jest nieskazitelna, JEGO SZYJA, LINIA SZCZĘKI TAT

Source: zureq ‏@hyukarmpits
Shared at sup3rjunior.com by uksujusid

Cytat:
Więc ! Druga część !! Fanaccount ==> Udało mi się trochę nagrać, ale nie jestem pewna jakości >_< Wrzucę jak najszybciej T_T Eunhae byli słodcy i mili dla fanów. Szczerze, nigdy jeszcze nie widziałam takich japońskich fanów, stojący jak we Francji, wszyscy pchali się mocno, więc ochrona musiała ich zatrzymać i poprosić ludzi o cofnięcie się ! W każdym razie, miałam pecha, ponieważ miałam zły numer do wejścia, ale jak tylko się zaczęło wszyscy się ruszyli, więc mogłam podejść bliżej do sceny ^__^ Najpierw japońscy tancerze pokazali nam kroki IWD... Zbyt trudne i niebezpieczne do zrobienia ! Więc zamiast tego po prostu poruszaliśmy rękami. Wejściem Eunhae było IWD... ręka Donghae była wciąż ranna (miał bandaż w kolorze skóry, ale zachowywał się bardzo ostrożnie z ręką), ale w każdym razie występ był zwariowany !! Donghae wystawił piątkę do fanów !! Dużo mówili o japońskich ELF, przyszłym koncercie w Tokyo Dome, trasie światowej (powiedzieli coś o nagich zdjęciach na ich telefonach ??) i wieeele więcej ! :)) Mój japoński nie jest perfekcyjny, ale byli baaaardzo szczęśliwi, mogąc tam być ! Próbowali mówić cały czas po japońsku, porozumiewając się z kobietą, która tłumaczyła, nazywając ją „mamo” (okaasan). Donghae zaczął całować mikrofon, tworząc baaardzo słodkie dźwięki, obydwaj po prostu robili to cały czas podczas wywiadu ! Pytanie od fana na ekranie, było w stylu : „co daje ci energię?” Hae powiedział, że gdy jest na scenie, tańcząc, śpiewając i kiedy spotyka fanów... wszyscy krzyknęli, to było takie słodkie ! Dużo też żartowali, podczas mowy Hyuk próbował coś wytłumaczyć, Donghae ciągle powtarzał końcówki swoich wypowiedzi... naprawdę śmieszne ! Nauczyli się wiele o Japonii !! Zaśpiewali też „Love That I Need”, byłam naprawdę zaskoczona ich głosami... są naprawdę piękne :))) Skończyli show z „Oppa Oppa”.... !! Na końcu mogłyśmy nagrać zapowiedź mv „HERO” ! Wrzucę to później ^_^ W każdym razie podróżowałam dzisiaj więcej niż 10 godzin, poszłam i wróciłam do Tokyo, ale nie żałuję, było świetnieeeee!!! Bardzo przepraszam za błędy etc. pisałam na telefonie >_<

Source: Emilie ~동해 France~ ‏@Mininin_87
Shared at sup3rjunior.com by myblacksmile101

PL translation: Veyookie @superjunior.pl

this is love, this is love, this is love~

i c u
Ostatnio zmieniony przez Veyookie 2013-07-08, 20:56, w całości zmieniany 4 razy  

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-07-10, 21:55   

Nie ma to jak czytać relację z FM EunHae, gdy ewidentnie widać, że dziewczyna wariuje na temat tej dwójki ;DDDD Ta pierwsza część to jedna wielka euforia i w ogóle trudne do opisania emocje. I jestem w stanie to zrozumieć, ale padłam, jak napisała, że podniósł brew w Jej kierunku :DDDDDDDDD Boska dziewczyna :DDD Co nie zmienia faktu, że miała super miejsce i świetne widoki ;D
Veyookie napisał/a:
wtedy Hyuk odpowiedział „tak, pływamy nago w hotelowym basenie” OTL a wtedy Hae powiedział „widzieliście nasze wideo z tego popołudnia ? Następnym razem nagramy, jak pływamy i opublikujemy to” LMFAO DONGHAE JAK MOGŁEŚ
No chamy jedne! Jak tak mogą podpuszczać fanki :P Ale swoją drogą, Oni już tam doskonale wiedzą, co powiedzieć/zrobić, aby postawić wszystkie dziewczyny w stan "gotowości" ;)

Druga wypowiedź zdecydowanie bardziej stonowana :)
Veyookie napisał/a:
Nauczyli się wiele o Japonii !! Zaśpiewali też „Love That I Need”, byłam naprawdę zaskoczona ich głosami... są naprawdę piękne :)))
Z pewnością wiele w tak krótkim czasie :P Zaskoczona? Czyli co - wcześniej nie była zwolenniczką ich głosów?
Ostatnio zmieniony przez nenn 2013-07-10, 21:56, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu