| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Smak twojej krwi
Autor Wiadomość
Allmath 
Morderca nr.1

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Henry, Mimi
Lover: >>Kyuhyun
Fav Pairing: QMi, HenBer
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-06-25, 16:00   Smak twojej krwi

~Witam, oto ja! Powracam po poszukiwaniach zaginionego mózgu, który gdzieś się zawieruszył w czasie roku szkolnego. Ale już jestem, chociaż nadal regeneruję mój skrzywdzony umysł - cieszcie się, że nie zaczynam pisać o roślinach okryto i nagozalążkowych, czy jakie to pleśniaki są wspaniałe, albo różnorodność paprotników, czy GŁUPIE CYKLE ROZWOJOWE, O BOŻE, ZABIJCIE MNIE...

Ekhm, tak, więc ten rok był dość odmóżdżający. Jaki normalny człowiek idąc ulicą wymienia wszystkie cechy mijanych drzew/roślin? Albo mówi wszystkim, że wszędzie jest pleśń, kurz i inne brudy? Nieważne. Bio-chem z dziewiątki wrocławskiej pozdrawia.

Jak tam wakacje? :^D

Dobra, bez zbędnego zrzędzenia - mam tu nowe badziewie, które przyszło mi na myśl... ot tak. I tak, niestety będzie to coś dłuższego, wybaczcie mi moją upierdliwość.

CZĘŚĆ PIERWSZA

Światła klubu błyskały i szybko zmieniały kolory, głośna muzyka nadawała im rytm. Ciała ludzi poruszały się gwałtownie, zgodnie z całym tłumem. Wokół dało się czuć pot, alkohol i nutkę podniecenia. Wszyscy korzystali z tej nocy, chcieli się rozerwać, zabawić, zapomnieć o czekających na nich problemach. Liczyła się muzyka i partner, który aktualnie przyciskał się do twoich pleców.

Kyuhyun czuł jak świat wiruje mu przed oczami, kiedy alkohol zaczął robić swoje i powoli pulsuje we wszystkich żyłach. Nie powstrzymywało go to jednak od zmysłowych ruchów, czy błądzenia dłońmi po ciele tego wysokiego przystojniaka, który zyskał jego zainteresowanie. Pomyśleć, że chciał spędzić noc grając w kolejną rundę StarCraft’a, ale jego upierdliwi znajomi wyciągnęli go do klubu i porządnie upili. Dawno nie bawił się tak dobrze. I raczej z jego popularnością, nigdy nie miał chodzącego seksu za partnera.

Może to przez alkohol, ale wszystkie zahamowania przed seksem z nieznajomym wyparowały w momencie, kiedy wypatrzył te ogniste włosy, szeroki uśmiech i długie, och jak cudownie długie nogi. Ciasne dżinsy nie pomagały pozbyć się obrazów, które do razu pojawiły się w jego głowie, a sugestywnie patrzące, migdałowe oczy tylko zachęcały do śmielszych czynów.

Zaśmiał się gardłowo, czując jak smukłe palce łapią go za pośladki, a ciekawski język zaczyna swoją ścieżkę na jego szyi. Poczuł jak przez ciało przebiega mu prąd podniecenia, a z tego co czuł przez swoje spodnie, mężczyzna nie był w lepszym stanie. Zadrżał, kiedy zęby nieznajomego lekko złapały jego ucho, po chwili jeżdżąc po nim językiem. Cichy, na wpół świadomy szept postawił mu wszystkie włoski na karku.

- Mogę cię ugryźć?

Kyuhyun zaśmiał się, bo co innego mógł zrobić z tak dziwnym pytaniem? Wplótł palce w czerwone włosy, przysuwając się bliżej do ciepłego ciała.

- Kim jesteś, hm? Wampirem? – zapytał, sam łapiąc między zęby kolczyk nieznajomego, który kusił go przez większość wieczoru.

- Tak – brzmiało to bardziej jak jęknięcie, niż słowo, kiedy ich biodra zetknęły się ze sobą i zaczęły poruszać w coraz szybszym rytmie.

Przez głowę Kyuhyuna nie przelatywały żadne logiczne odpowiedzi, więc tylko przysunął się bliżej mężczyzny, z zaproszeniem i lekkim rozbawieniem odsłaniając bardziej szyję. Wampiry nie istnieją, ale komu zaszkodzi malinka w widocznym miejscu? Obaj nie byli trzeźwi, cała ta rozmowa była tylko wybrykiem wywołanym przez alkohol…

Kyuhyun sapnął, zaciskając mocniej palce na włosach partnera. Gorący język przesunął się dokładnie na jego pulsie, powodując znaczne przyspieszenie bicia serca i kolejny prąd, który popłynął w dół brzucha. Odchylił głowę jeszcze bardziej, chcąc poczuć więcej, więcej…

Jęknął, kiedy coś ostrego wbiło się w jego skórę, a jemu zakręciło się w głowie. Ból szybko zniknął, zastąpiony przyjemnością i… potrzebą bliskości? Jakby nagle coś mocno związało go z tym nieznajomym, jakby znali się od dawna.

Kłujące uczucie szybko minęło, a zastąpił je ponownie język, doprowadzając Kyuhyuna do szaleństwa. Mężczyzna cofnął się i spojrzał mu w oczy, oblizując usta, które zaraz rozciągnęły się w uśmiechu. Młodzieniec jęknął i przyciągnął głowę partnera bliżej, łącząc ich usta w gorącym, mokrym pocałunku. Poruszył gwałtownie biodrami…

I nastała ciemność.

- - -

Obudziło go bolesne pulsowanie w skroniach i gwałtowne potrzeby jego wyschniętego gardła na uzupełnienie wody w organizmie. Jęknął, przesuwając dłońmi po twarzy, prosząc o jakiś magiczny sposób usunięcia bólu. Powoli uchylił powieki, witając się z jasnym światłem dnia. Skrzywił się, starając się zignorować potrzebę zamknięcia oczu i na zawsze odcięcia się od słońca. Spojrzał w bok i zmarszczył brwi. Od kiedy przy jego łóżku znajdowała się taka szafka? Kto przemalował ściany? I gdzie jest jego biurko?

Usiadł gwałtownie – czego od razu pożałował, bo zakręciło mu się w głowie – i oparł się ciężko o wezgłowie łóżka, z zaskoczeniem obserwując pomieszczenie, które z pewnością nie było jego pokojem. Do diabła, nawet nie było którymś w jego domu! Kto go tu zabrał? JAK dokładnie skończyła się wczorajsza noc? Z tego co czuł, miał na sobie wczorajsze ubrania, nie wyglądało też na to, że ktokolwiek z nim spał…

Wzdrygnął się, kiedy drzwi otworzyły się, a do pokoju wszedł wysoki mężczyzna. Kyuhyun rozpoznał go od razu, nie było tu możliwości na żadną pomyłkę – raczej rzadko spotyka się kogoś z takim kolorem włosów, długimi nogami i charakterystycznym uśmiechem. I nawet bez pomocy alkoholu bez wahania mógł powiedzieć, że facet był dobrym przykładem chodzącego seksu.

- Och, obudziłeś się już? – głos mężczyzny wyrwał go z rozmyśleń. – Masz. Przyniosłem trochę wody i tabletki przeciwbólowe – Kyuhyun patrzył uważnie jak szklanka jest kładziona na szafce nocnej, łącznie z pudełkiem tabletek.

Z lekkim wahaniem sięgnął po wodę, z lekkim grymasem wkładając dwie pigułki do ust. W kilku łykach wypił napój, czując niesamowitą ulgę dla swojego gardła. Westchnął z wdzięcznością, odkładając pustą szklankę na szafkę. Podniósł wzrok, patrząc uważnie na stojącego obok łóżka mężczyznę.

- Gdzie ja jestem? I, uch, kim ty jesteś? – zapytał niepewnie.

Mężczyzna uśmiechnął się szeroko, słysząc jego pytanie.

- Nazywam się Zhou Mi. Poprzedniej nocy… cóż, nie wiedziałem gdzie mieszkasz, więc dlatego jesteś tutaj. Znaczy, u mnie – dokończył nieco niepewnie, jakby myślał, że Kyuhyun zaraz zacznie mu wymyślać za wtarganie go do jego domu.

Młodzieniec niepewnie rozejrzał się po pokoju, chcąc w jakiś magiczny sposób przywrócić część utraconych wspomnień, które gwałtownie kończyły się na tańcu z Zhou Mi. Przełknął ślinę, spojrzeniem wracając na nadal niepewnie stojącego mężczyznę, jednak zamiast spojrzeć mu w oczy, jego wzrok zatrzymał się gdzieś w okolicy nadruku na koszulce.

- Czy my… no wiesz? Tak jakby… nie pamiętam?

Mógłby przysiąc, że to, co właśnie pojawiło się na twarzy Zhou Miego było zażenowaniem. I tak, raczej każdy zauważyłby ten rumieniec. Mężczyzna zaczął niepewnie i jakby trochę nerwowo bawić się końcem swojej koszulki, co Kyuhyun uznał za wręcz… urocze.

- N-nie, nic takiego się nie stało. Tylko… odleciałeś i ja, cóż, nie wiedziałem co robić, więc… przepraszam – Zhou Mi spuścił głowę, wyglądając jak dziecko, które oczekuje wyroku kary.

Kyuhyun uniósł brwi i westchnął przeciągle. Naprawdę, trafił na wyrośnięte dziecko. W duchu dziękował, że sprawy potoczyły się tak a nie inaczej – alkohol nie alkohol, powinien bardziej uważać na swoje zachowanie. Klubowe numerki nie były w jego stylu, jeśli w ogóle można zacząć temat jego życia seksualnego, który zaczynał się na lewej ręce i kończył na prawej. Sam nawet nie wiedział, czy bardziej preferuje płeć przeciwną, czy tą samą (chociaż, o ile pamiętał, poprzedniej nocy nieźle się popisał).

Odkaszlnął lekko, chcąc zwrócić na siebie uwagę. Zhou Mi rzucił mu niepewne spojrzenie, które spod tych ognistych włosów wyglądało dość… efektownie.

- Uch, dzięki za wczoraj? Wiesz, mógłbym teraz leżeć gdzieś zapomniany przez ludzkość, więc… dzięki – Kyuhyun pozwolił sobie na lekki uśmiech, co od razu przywróciło dobry humor mężczyźnie. – Jestem Kyuhyun, tak poza tym.

- Wiem – Zhou Mi uśmiechnął się szeroko, po chwili jednak zbladł i zaraz zaczął się czerwienić.

Młodzieniec otworzył lekko usta, nie wiedząc co powiedzieć. Pamiętał, że się nie przedstawiał, więc niby skąd…? Patrzył na mężczyznę lekko nierozumiejącym spojrzeniem, oczekując wyjaśnień. Twarz Zhou Miego zaczęła się robić coraz bardziej czerwona, kiedy zaczął rozumieć co znaczy wzrok Kyuhyuna.

- Ja, um… przeczytałem w twoim dowodzie! – mężczyzna powiedział nieco obronnie. – Naprawdę nie chciałem ruszać twoich rzeczy, ale myślałem, że gdzieś może być twój adres…

Uroczy. Kyuhyun nie miał pojęcia, gdzie pojawił się ten dominujący i mało wstydliwy facet z wczorajszego wieczoru. Jakby jego osobowość uległa zmianie o jakieś sto osiemdziesiąt stopni – alkohol to naprawdę zaskakująca sprawa. Westchnął cicho, przesuwając dłonią po szyi, chcąc w jakimś stopniu zminimalizować napięcie w mięśniach.

- To całkiem logiczne… chociaż, jak widać na nic się… - urwał, kiedy poczuł ukłucie bólu w boku szyi.

Syknął cicho i zmarszczył brwi, przesuwając palcem po bolącym miejscu. Jeśli dobrze pamiętał, to tutaj miał powstać ślad zębów Zhou Miego. Zatrzymał opuszek na niewielkim wgłębieniu, które powodowało całe to szczypiąco-kłujące uczucie. Wstrzymał oddech, kiedy natrafił na drugą, taką samą dziurkę. Do jego głowy napłynęły irracjonalne myśli – wszystko wyglądało jak jakiś walnięty film, czy głupi kawał…

Wzdrygnął się, kiedy ciepła dłoń delikatnie dotknęła jego kolana.

- Kyuhyun? Wszystko w porządku? – Zhou Mi zapytał niepewnie, z wyraźną troską w głosie. Ukląkł przy łóżku, niemal bez problemów patrząc na twarz Koreańczyka. Zamarł, kiedy zauważył gdzie dokładnie Kyuhyun trzyma dłoń.

Młodzieniec odsunął się do ściany, strącając rękę mężczyzny i patrząc na niego z powoli zbliżającym się przerażeniem. Pamiętał to ugryzienie, pamiętał uczucie jak coś wbija mu się w skórę, czuł jak jego krew powoli wypływa… ale nie spodziewał się, że ma do czynienia z jakimś anormalnym facetem.

Zhou Mi patrzył na niego z zaskoczeniem i lekkim bólem, kiedy gwałtownie odtrącił jego dłoń. Nie miał złych zamiarów, bynajmniej stwarzał takie wrażenie.

- Kyu--?

- Kim ty… czym ty jesteś? – Kyuhyun zapytał, nie do końca będąc pewnym, czy chce znać odpowiedź.

Mężczyzna wzdrygnął się lekko, słysząc pytanie. Odwrócił wzrok, a Kyuhyun miał szansę zobaczyć jak jego twarz powoli blednie, a jabłko Adama podskoczyło gwałtownie. Zhou Mi złapał w palce pościel, zaczynając nieświadomie bawić się materiałem, jakby chciał w jakiś sposób zająć czymś ręce. Kyuhyun wstrzymał oddech, kiedy czekoladowe tęczówki zwróciły się w jego stronę, a głos Zhou Miego zabrzmiał niezwykle cicho:

- Jestem wampirem.

KONIEC CZĘŚCI PIERWSZEJ

~Teraz można mnie zabić...

Przypominam: nienawidzę "Zmierzchu". To nie ma z tym nic wspólnego, więc lepiej mi z nim tu nie wyjeżdżać, bo znajdę i uduszę!

Dziękuje za uwagę :^D

15

My no.1 fangirl: Teitatoo ^^

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-06-25, 16:13   

AAAAA! Kocham cię za to!!
Jeszcze nie przeczytałam a już wiem, że mi się podoba xD

Oj .. to jest na prawdę boskie .. Zhou Mi wampirem xD
Chce więcej!

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-07-27, 15:00, w całości zmieniany 2 razy  

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-25, 16:57   

Kosmicznie świetne..!!! Boskie!:)
Motyw z wampirkiem.... hah ZhouMi<3

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-06-25, 18:54   

Wiesz, że uzależniasz ludzi od tego pairingu, prawda? ^ ^

Już zaczęłam tęsknić za Twoimi opowiadaniami, więc dobrze, że wróciłaś.
A jak już przeczytasz komentarze to dodaj następną część. :[ (Nie mogłam sobie tego darować. ;) ).

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-06-25, 20:37   

No po prostu... Znów mnie zadziwiasz z nowym pomysłem! Strasznie podoba mi się to co piszesz ^ ^
Świetny motyw i czekam na więcej! :D

Oharu 
The Jester~

Ulubieniec z SJ: Heechul
Lover: Siwan
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: lipiec 2010
Wysłany: 2011-06-25, 20:59   

Kobieto, nie wiem, jak to robisz, ale Twoje opowiadania są po prostu arcyświetne, zaskakujące i przede wszystkim niesamowicie wciągają. Masz talent, tego nie da się ukryć <3. Łojezu, chyba właśnie uświadomiłam sobie, że byłam naprawdę głupia, nie zwracając wcześniej uwagi na ten pairing...
Cytat:
i długie, och jak cudownie długie nogi.

O TAAAAAAAAK *_________* <333.
Cytat:
Kyuhyun czuł jak świat wiruje mu przed oczami, kiedy alkohol zaczął robić swoje i powoli pulsuje we wszystkich żyłach.

Rozbierzność czasów x>. "Kyuhyun czuł, jak świat wirował mu przed oczami, kiedy alkohol zaczął robić swoje i powoli pulsować we wszystkich żyłach."
allmath napisał/a:
Przypominam: nienawidzę "Zmierzchu". To nie ma z tym nic wspólnego, więc lepiej mi z nim tu nie wyjeżdżać, bo znajdę i uduszę!

A jak wyjadę z "Wywiadem z Wamirem" Anne Rice? : D
Ostatnio zmieniony przez Oharu 2011-06-25, 21:00, w całości zmieniany 1 raz  

Allmath 
Morderca nr.1

Wysłany: 2011-06-25, 21:25   

teitatoo, spokojnie, spokojnie! Dopiero dzisiaj zaczęłam to pisać, dajcie człowiekowi żyć xD
natulka, motyw z wampirem pojawia się dość często <jak dla mnie jednak za rzadko...> no i sama postanowiłam spróbować. Cieszę się, że się podoba! :D
Ania, uzależniam od tego pairingu? oO to dopiero mnie zaskoczyło! Po prostu staram się pokazać, że warto obdarzyć ich swoją miłością :^D ja tu staram się QMizować na wszystkie strony... powinnam zacząć dręczyć galerię <mam tego ponad 1,2tys, w końcu trzeba pokazać światu...>
Tęskniłaś? Wybacz, że kazałam tyle czekać, ale moja szkoła mnie dręczyła... co ja w ogóle robię na bio-chemie? Chcę do redaktorskiej... humana...
Druga część już prawie skończona! :D
Miyu, jaki tam pomysł, szaleństwo by Allmath się kłania! Naprawdę, ciężko mnie odciągnąć od klawiatury... wystarczy zobaczyć mój folder z opowiadaniami - nie wiem, kiedy skończę większość z nich, ale się staram :^D
Oharu, uch, sama nie wiem... po prostu piszę to, co przychodzi mi na myśl. I jakoś wymyślam cały tok wydarzeń, by się ładnie wszystko kupy trzymało. Kocham pisać, więc to też niezwykle pomaga. Czasami jednak mam sporo na głowie i jestem zajęta <czyt. nie chce mi się>, dlatego całe te opóźnienia i tak dalej...
Cieszę się, że udało mi się przeciągnąć Cię na QMi :^D mogłabym zacząć o nich balblać i bablać, ale co ja będę głowę zawracać :D
Wybacz błąd *pada na kolana*
"Wywiad z wampirem" nie był taki straszny, a z filmu potrafiłam się tylko śmiać <tak to jest, kiedy oglądasz coś z przyjaciółmi>. Ale, serio, dzisiejsze wampiry są dla mnie zgrają... ekhm, w każdym razie, nie podobają mi się. Jaki wampir zakochuje się w swoim jedzeniu? <dobra, wyjątkiem ostatnio nakręconego filmu, gdzie występują wampiry będzie "Van Helsing", ten film po prostu uwielbiam - Hugh Jackman rządzi!> Interesowałaś się starymi filmami z wampirami? Te były, moim zdaniem, najlepsze :D

Dzięki wszystkim za komentarze :^D

15

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-06-25, 23:40   

Przeczytałam już prawie wszystko co napisałaś na tym forum i nie mogę wyjść z podziwu..;) Ogólnie dzięki twoim opowiadaniom pokochałam ten paring..xD QMi Hwaithing!!!^^

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-06-26, 00:00   

Uwielbiam Twoje opowiadania, allmath, tak samo, jak uwielbiam QMi. Stale i nieprzerwanie i coraz bardziej i bardziej ;-)
To opowiadanie jest świetne i gdybym chciala zacytować najlepsze fragmenty, musialabym calość zacytować. Powiem tyle- nie mogę się doczekać kolejnej części. Nie każ nam zbyt dlugo czekać ;-)
allmath napisał/a:
ja tu staram się QMizować na wszystkie strony... powinnam zacząć dręczyć galerię <mam tego ponad 1,2tys, w końcu trzeba pokazać światu...>

Dziel się dziel. Ja wszystkie zdjęcia stracilam po reinstalce systemu i pogrążonam jest w smutku wielkim :(

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种

Ania 

Wysłany: 2011-06-26, 08:15   

allmath napisał/a:
powinnam zacząć dręczyć galerię <mam tego ponad 1,2tys, w końcu trzeba pokazać światu...>

Koniecznie się podziel bo jak zauważyłam to mam braki w tym pairingu. :)

asik87 

Wysłany: 2011-06-26, 09:13   

wow:) tyle jestem na chwile obecną powiedzieć:) Po prostu świetne:) Świetny motyw, wręcz niesamowity. Tego się nie spodziewałam, ale bardzo mi się podoba.
Muszę przyznać że ten paring coraz bardziej mi się podoba:) Z niecierpliwością oczekuję kolejnej części:) Życzę weny

Olciaaks 
Mała Mi

Ulubieniec z SJ: Yesio
Lover: Kyu, Eunhyuk, Donghae
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-06-26, 15:45   

allmath napisał/a:
Bio-chem z dziewiątki wrocławskiej pozdrawia

oo chciałam tam iść xd

Ania napisał/a:
Wiesz, że uzależniasz ludzi od tego pairingu, prawda?

zgadzam się całkowicie i mi tez juz zaczynało brakować jej opowiadań

dobra a teraz biore się do czytania ;D

EDIT:
scena w klubie bardzo mi się podobała, ale Zhou Mi-wampir? eee...tego się nie spodziewałam :shock: wampiry jakoś mnie nie kręcą xd ale w sumie ciekawy pomysł :lol: jestem ciekawa jak się rozwinie :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez Olciaaks 2011-06-26, 16:08, w całości zmieniany 1 raz  

Allmath 
Morderca nr.1

Wysłany: 2011-06-27, 16:36   

~Dobra, popisałam się i mam następny rozdział. Wybaczcie, że nie jest to jakieś długie arcydzieło, ale jakoś tak wychodzą mi dłuższe. Nie zgadzałoby się z moim swoistym podziałem, niestety :D

natulka, cieszę się, że się podobały :D I miłą wiadomością jest też to, że pokochałaś QMi :^D
nati, QMi to sama radość, zawsze poprawiają mi humor :D Znam ten syndrom "coraz bardziej i bardziej" :) Cieszę się, że się podobało, jak widać, długo nie musieliście czekać.
Postaram się niedługo spamować w galerii, ale czasu póki co brak. Współczuję Twojej stracie... ja sama byłabym załamana!
Ania, podzielę się, podzielę :D
asik87, cieszę się, że udało mi się Ciebie zaskoczyć, mimo, że jest to dość popularny motyw <trzeba trochę pobuszować i się znajdzie xD>. QMi rządzi, musicie mi to przyznać :^D
Olciaaks, nie idź, nie idź! Nie niszcz sobie życia! :D
Wampiry też nie są moimi ulubionymi postaciami fantasty, ale jak sobie pomyślę o Mimi z kłami, to jakoś bardziej się do nich przekonuję :D kwestia podejścia do sprawy.

CZĘŚĆ DRUGA

Wampir.

Kyuhyun nie potrafił tego zrozumieć – wampiry były istotami mitycznymi, istniejącymi tylko w starych opowieściach i strasznych historiach dla dzieci. Niby miałby uwierzyć, że widzi przed sobą jedną z tych postaci? Jednak kłujące uczucie w boku jego szyi było bardzo dobrym argumentem.

Zhou Mi odwrócił wzrok, patrząc na swoje palce, mocno ściskające materiał pościeli.

- Właściwie nie do końca jestem wampirem. Wy nazywacie kogoś takiego jak ja dhampirem, mieszańcem – Kyuhyun mógł wyraźnie zobaczyć jak mężczyzna wyraźnie spina się na to określenie. – Cóż, moim ojcem był wampir, matka jest człowiekiem.

Kyuhyun patrzył na Zhou Miego bez słowa, nadal nie mogąc uwierzyć. Kto by potrafił? Jakoś nie pamiętał, by kiedykolwiek miał styczność z taką sytuacją – czy to wiadomościach, czy przeżyte przez niego samego. Było to po prostu cholernie niewiarygodne.

- Co masz zamiar ze mną zrobić? – zapytał, starając się brzmieć jak najbardziej naturalnie.

Zhou Mi najwyraźniej się zamieszał, rzucając mu krótkie spojrzenie. Kyuhyun czuł, że to nie zwiastuje niczego dobrego, nawet, jeśli nie wierzył w żadne słowo wypowiedziane przez mężczyznę. Rana znowu go zapiekła, ale starał się to zignorować – każdy może w jakiś sposób zostawić coś takiego na czyjejś skórze.

- Wczoraj… wszystko trochę wymknęło się spod kontroli – Zhou Mi na nowo zaczął bawić się pościelą. – Ja… nie powinienem ciebie ugryźć. Jako dhampir mogę żywić się normalnym jedzeniem, ale potrzebuję wsparcia zwierzęcej krwi – mężczyzna zaczął mówić coraz szybciej, jakby chciał wszystko z siebie wypluć. – Muszę spożywać ją raz na dzień, co pozwala mojemu żołądkowi trawić też zwykły posiłek. Ale… cóż, kiedy któryś pół-wampir napije się ludzkiej krwi, zastępuje mu ona tą zwierzęcą, i…

Zhou Mi urwał gwałtownie, znowu rzucając Kyuhyunowi krótkie spojrzenie. Koreańczyk milczał, nie mogąc uwierzyć w to, co słyszy. Zadziwiające, brzmiało to całkiem logicznie, jeśli dłużej by się nad tym zastanowił.

- I co? Będziesz teraz atakować ludzi czy jak? – zapytał, bardziej chłodno niż zamierzał.

Zhou Mi wzdrygnął się lekko, przygryzając dolną wargę. Z daleka można było zauważyć, że nie lubi tego tematu, ale skoro bezkarnie gryzie ludzi, Kyuhyun ma prawo wiedzieć.

- To… nie chcę krwi innych ludzi. Teraz jestem całkowicie zależny tylko – podniósł wzrok, patrząc chłopakowi prosto w oczy – tylko od twojej.

Kyuhyun otworzył lekko usta, kiedy usłyszał te ledwo słyszalne słowa. Stał się… pokarmem dla jakiegoś wampira? Nie ważne jak bardzo przyjazny by się nie wydawał, Zhou Mi wzbudzał w nim niepokój. Cała sprawa z tymi krwiopijcami zaczynała mu się nie podobać. Dlaczego on? Nie mógł znaleźć sobie kogoś innego? Walić alkohol, powinien uważać, a nie przysysać się do cudzych szyi! Kyuhyun czuł, jak powoli wzrasta w nim złość, która znalazła punkt zaczepienia w Zhou Mi – wolał myśleć, że to wina mężczyzny, nie jego.

- Mam stać się twoim… dawcą? – zapytał, prychając lekko.

- Kyuhyun, to nie tak…

Młodzieniec przerwał mu gwałtownie, podnosząc głos:

- A niby jak? Próbujesz mi powiedzieć, że resztę życia mam spędzić przy tobie i dawać ci pić moją krew?

- Proszę, ja tylko… - Zhou Mi skulił się, jakby chroniąc się przed ciosem.

- Nie! Nie dam się gryźć jakiemuś potworowi – Kyuhyun niemal wywarczał, starając się włożyć w te słowa jak najwięcej chłodu.

Zhou Mi zamarł i wstrzymał oddech, patrząc na młodzieńca niczym przerażone, zranione zwierzątko. Kyuhyun starał się zignorować widoczne drżenie rąk mężczyzny i powoli napływające do niego wyrzuty sumienia. Był wściekły, to prawda, ale nic nie dawało mu podstaw do powiedzenia czegoś takiego – w końcu to Zhou Mi się nim zaopiekował i zadbał, żeby nic mu się nie stało. Chociaż to i tak zaraz zaczęło mu się kojarzyć z obroną swojego jedzenia, więc starał się zdusić w sobie wszelkie współczucie.

Wzdrygnął się, kiedy Zhou Mi powoli podniósł się na nogi i odsunął się parę kroków od łóżka, unikając jakiegokolwiek kontaktu wzrokowego. Jego głos był cichy, lecz zaskakująco spokojny, kiedy mówił:

- Przepraszam. Nie jesteś tu więźniem, nie będę cię zatrzymywać, ja… przepraszam.

Kyuhyun nie odrywał wzroku od trzęsących się rąk, które Zhou Mi starał się schować do kieszeni dżinsów. Zawahał się tylko na moment. Po chwili jednak wstał z łóżka i minął stojącego z opuszczoną głową mężczyznę, kierując się w stronę drzwi. Zamknął je za sobą, rozglądając się po korytarzu w poszukiwaniu wyjścia. Było to zwykłe mieszkanie dla dwóch osób, niezbyt duże, ale wystarczające. Kyuhyun zaczął kierować swoje kroki w stronę drzwi wyjściowych, po drodze z ciekawością rzucając okiem na powieszone na ścianie fotografie. Zhou Mi z jakąś kobietą, zapewne z matką – trudno byłoby nie zauważyć podobieństwa w uśmiechu – Zhou Mi z grupką przyjaciół i jakieś inne, przypadkowe zdjęcia z imprez, czy wakacji. Młodzieniec wzruszył ramionami, schylając się po swoje buty.

Starał się nie myśleć o tym, co niedawno usłyszał. Chciał jak najszybciej o tym zapomnieć i wrócić do swojego normalnego życia.

Kiedy zamknął za sobą drzwi, poczuł malutką nutkę wyrzutów sumienia. Potrząsnął głową i zaczął szybko schodzić po schodach, chcąc zostawić za sobą wszystko, co się wydarzyło.

- - -

Dźwięk zamykanych drzwi wejściowych mógł usłyszeć nawet tutaj. Gdy Kyuhyun opuścił jego mieszkanie, wszędzie zrobiło się nagle cicho. Aż tak bardzo potrzebował kogoś u swojego boku, że kiedy jego pierwsza szansa uciekła, poczuł niewyjaśnioną pustkę? Miał przyjaciół, kochającą matkę… oni jakoś wypełniali jego życie, ale nadal czegoś mu brakowało. Czy żądał zbyt wiele?

Pustym wzrokiem wpatrywał się w pościel, leżącą w nieładzie na łóżku. Znak, że ktoś w nim spał, ktoś, kto z pewnością nie był nim – on od razu poprawiłby wszystkie zgniecenia, chcąc mieć z głowy chociaż ścielenie łóżka. Zhou Mi westchnął cicho, siadając na miękkim materacu i palcami delikatnie wygładzając zakrzywienia materiału. Jego myśli pędziły z prędkością błyskawicy, starając się znaleźć jakieś wyjście z tej sytuacji.

Bez Kyuhyuna nie będzie mógł normalnie spożywać posiłków, czyli czeka go głód. Co za tym idzie, zostały mu cztery-pięć tygodni życia w męczarniach. Uśmiechnął się sam do siebie – nigdy nie przewidziałby, że kiedykolwiek dojdzie do takiej sytuacji. Mógł obwiniać tylko siebie, nikt nie kazał mu upijać się zeszłej nocy. Powinien bardziej panować nad swoimi emocjami, nie dać się ponieść chwili.

Zaśmiał się gorzko, nie mogąc się powstrzymać. Jeśli ktokolwiek jest tu winien, to na pewno on. Nie miał prawa zrzucać odpowiedzialności na Kyuhyuna, który nie miał o niczym pojęcia. Zrezygnowany położył się na łóżku, wtulając twarz w poduszkę. Wciągnął powoli powietrze, rozpoznając zapach należący do Kyuhyuna – pachnącego jak mięta, pomarańcze i coś unikalnego, należącego tylko do młodzieńca. Uspokajał go, zarazem jednak powodując, że miał ochotę wybiec za chłopakiem i w jakiś sposób przekonać go do zostania. Wiedział, że raczej nic by przez to nie osiągnął, ale zawsze trzeba próbować, prawda? Gdyby nie fakt, że Kyuhyun dał jasno do zrozumienia, co o nim myśli.

W jego oczach był tylko potworem.

Wtulił twarz głębiej w poduszkę, starając się jakoś zagłuszyć głuchy ból w głowie i cichy szloch, który wydostał się z jego ust.

KONIEC CZĘŚCI DRUGIEJ

Ech, jakoś poszło...

15

Ostatnio zmieniony przez Allmath 2011-06-27, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-06-27, 17:23   

Kocham Twoje opowiadania, serio <3
Ciekawy wątek, Zhou Mi wampirem.Naprawdę podziwiam Cię i za wenę i za umiejętność idealnego przedstawienia każdej sytuacji. I to jeszcze jeden z moich kochanych pairingów.
Jedyne czego mogę się przyczepić, to to, że nie kończysz ich czasem XD I to jedyne czego mogę xD

Saranghae <3

Ania 

Wysłany: 2011-06-27, 18:21   

Aaa!!! Druga część. Cudo. Jak zawsze świetne skupienie na emocjach. Biedny ZhouMi. Został sam i w dodatku uznany za potwora. No, ale nie ma co się dziwić Kyu. Chłopak jest w szoku. Mam nadzieję, że szybko zmądrzeje. ;)
Wiesz na co czekam? Tak, tak. Na kolejną część.

Odpowiedz do tematu