| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[17.08.2013/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours
Autor Wiadomość
Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2013-08-21, 14:57   [17.08.2013/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours

Cytat:
130817 #touslesjours TOUS LES JOURS/멸뚜 FANACCOUNT (uwaga: pełno pmsl): Poszłam do TLJ żeby kupić chleb, co zdawało się być wiecznością! Eunhyuk był taki przystojny z jego różowymi włosami i białą koszulką! Bardzo mi się to podobało.. XD W każdym razie, stałam w kolejce żeby kupić chleb i zamówić napój (tak gorąco, byłam spragniona T_T)! Robiłam się nerwowa i nie wiedziałam co powiedzieć Eunhyukowi, i kiedy w końcu nadeszła moja kolej, odwróciłam się w stronę dziewczyny obok Eunhyuka, jako że naprawdę nie wiedziałam wciąż co powiedzieć -_- Musiałam im kilka razy powtórzyć, który napój chciałam (bo gmerali się z zamówieniem mojej znajomej). Powiedziałam, że chcę truskawkowe smoothie i Eunhyuk powiedział "ah! truskawkowe smoothie!", pochwalił mój wybór czy coś XD

Kiedy w końcu płaciłam, zwróciłam się do Eunhyuka i powiedziałam, "Oppa, jestem z Ameryki!" (po koreańsku). Eunhyuk na to (UWAGA PMSL) "Ameryka? U.S.A.??? ...Yooja?! (po angielsku) (JEŚLI NIE WIECIE CO TO ZNACZY, WYSZUKAJCIE EUNHYUK YOOJA PARTY W USA NA YOUTUBE LUB GOOGLE). Yooja??? Jesteś z Yooja??" i powtarzał wciąż "Yooja". Kiedy w końcu skończyłam się śmiać, powiedziałam, "Tak, California! ^_^" a on na to "ahhh~~" lol.. Spytałam się czy chciałby pojechać do Ameryki i powiedział (UWAGA ZNÓW PMSL) "Tak! Potrzebuję tego. Chcę. Ja bla bla bla (nie mogę sobie przypomnieć co randomowo mamrotał po angielsku)" i skończył wywód "Przyjadę!" z oczami w stylu ㄱwㄱ ale.. bardziej creepy??? LOL jakby coś sugerował.
W środku dusiłam "PFFFFFFFFFFFFTTTTTT", ale na zewnątrz po prostu się zaśmiałam i powiedziałam, żeby przyjechał, na co odpowiedział "Tak, tak" LOL i dostałam swoje rzeczy i poprosiłam go o przybicie piątki (ale skierował wpierw rękę w geście uścisku dłoni lmao, sorry bb) i podziękowałam mu zarówno po angielsku jak i po koreańsku, powiedział "papa~" i zapłakałam LOL

Kiedy dostałam swój napój, odwróciłam się do Eunhyuka i powiedziałam, "Oppa, ciężko dziś pracowałeś!", uśmiechnął się i skinął głową~

DZIĘKUJĘ @ALLRISESILVER <3333 najlepszy dzień <333

Source: ミeυɴнee@dinoteuk
Polish trans: Mizuki | superjunior.pl

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-08-21, 15:23   

Mizuki napisał/a:
pmsl

wtF?
Mizuki napisał/a:
pochwalił mój wybór

w końcu truskawka :P
Mizuki napisał/a:
z oczami w stylu ㄱwㄱ

że kurde w jakim stylu? xD
trochę to takie... no nieważne. zazdroszczę im możliwości widywania swoich idoli od tak...

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2013-08-23, 11:55   

Mizuki napisał/a:
Poszłam do TLJ żeby kupić chleb, co zdawało się być wiecznością!
No a jak by mogło być inaczej. W jakimkolwiek lokalu Juniorków, jak tylko są, to zawsze będą tłuuuuumy.
Mizuki napisał/a:
odwróciłam się w stronę dziewczyny obok Eunhyuka,
Tak to bywa. Nastawiasz się, myślisz co by tu powiedzieć, a potem i tak wszystko diabli biorą i jest improwizacja ;D
Mizuki napisał/a:
skończył wywód "Przyjadę!"
Im to chyba w nawyk weszło, tzn to obiecywanie, że gdzieś przyjadą/zadzwonią/spotkają się :P

No Hyukkie widzę stara się coś tam po ang mówić ;)

Odpowiedz do tematu