| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2014-02-12, 18:17
[27.06.2011/SHOW] Come To Play PL
Autor Wiadomość
maki666

Ulubieniec z SJ: Leeteuk, Eunhyuk
Lover: Leeteuk <3
Wysłany: 2011-08-16, 17:09   

Najpierw umierałam jak podczas koncertu Leeteuk tanczył do Single Ladies, a tu powtórka!
Kocham ruchy bioderkami, więc to zadowoliło moje oczy :lol:
Ponadto Yesung wie jak zwrócić na siebie uwagę, jak już się odezwie to nie da sie nie śmiać :mrgreen: Bardzo podobał mi się też jego taniec, ale widać było że reszta jest zażenowana jego wyczynaniami:D
Początek był bardzo zabawny koniec wzruszający, naprawdę dobry program, dziękuje za tłumaczenie! :-)
Ostatnio zmieniony przez maki666 2011-08-16, 19:19, w całości zmieniany 1 raz  

Aleśka. 

Ulubieniec z SJ: Cała 15 !
Lover: HeeChul,Kyuhyun,Eunhyuk <3
Grupa krwi: A Rh +
Wysłany: 2011-08-18, 21:54   

Bardzo Mi się ten program podobał.Jak tylko na Yesia spojrzałam to już się śmiałam,Jego gadaka Mnie rozwaliła.I to,że fani śpiewali Jego piosenkę a jak się okazało miał słuchawki haha.Szkoda tylko,że nie było nikogo z SHINee.Opowieści były ciekawe.Fani przekręcali literówki,no ale to zapamiętają.Koncówka smutna.
a i Tusiek i taniec biodrowy...brak słów,wariaci < 3

Dziekuję,rewelacja : )

i Love SuJu < 3
Ostatnio zmieniony przez Aleśka. 2011-08-21, 11:04, w całości zmieniany 1 raz  

nati 
Mimi ^.~

Lover: Zhou Mi <3
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-08-20, 15:34   

Bardzo fajny program. Nawet jakoś bardzo SNSD mnie nie denerwowaly ale może to dlatego, że SuJu bylo i Changmin ;-)

Tusiek bardzo ladnie przedstawil się po francusku, nie to co SNSD. Nie moglam tego sluchać xD
Fajnie się sluchalo, jak niektózy byli zaskoczeni ilością fanów, samym ich powitaniem na lotnisku. Oczywiście Yesiu wyskoczyl tu, że fani śpiewali "It has to be you" a taczyli do"Sorry Sorry". A się okazalo, że mial sluchawki na uszach i akurat sluchal swojej piosenki. Kochany wariat ^^
Rozbawily mnie literówki, jakie fani zrobili. Sooyoung w wąsy, Yesunga zamienili w kobietę, "jesteś super" w "to jest smaczne". Ale przynajmniej to zapamiętają ;-)
Wspomnienie o ruchu bioderkowym i demontracja - miodzio ^^ Nie ma się co dziwić reakcom, przecież obok ich ruszania bioderkami nie da się przejść obojętnie ^^ I tutaj Yesung powalil mnie na lopatki z jego przesadnym bioderkowych "tańcem".
Późniejsza bitwa taneczna byla cudowna. Nie mogę, jak ten Hyuk tańczy. Wow, po prostu wow. Jednak dla mnie tutaj show skradl Yesung. Autentycznie, jak oglądalam, co on wyczynial, to spadlam z fotela i plakalam ze śmiechu. Coraz bardziej lubię tego oryginala ^^

Świetnie się oglądalo i dzięki za tlumaczenie :)

能冲就如狂风
奋力一搏惊险感动 熬过情绪万种
Ostatnio zmieniony przez nati 2011-08-20, 22:59, w całości zmieniany 2 razy  

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-20, 17:58   

Uwielbiam ten program :)
I jak zawsze się nie zawiodłam :D Program był cudowny, a szczególnie pierwsza część. Uwielbiam jak YeSung świruje orzeszka i wygaduje takie pierdoły, że praktycznie nikt nie wie o co mu chodzi :P
W drugiej części rozwalił mnie taniec EunHyuka do Michaela Jacsona w skarpetkach w paski, nie ma co w tańcu to on jest mistrzem, nawet jak trzeba zatańczyć w samych skarpetach :-P
No i tutaj YeSung też mnie nie rozczarował, bo jak tylko zobaczyłam jego taniec to myślałam, że się posikam ze śmiechu. Z resztą jak śpiewał z Maxem to też nie mogłam się nie kulać po ziemi xD
Dzięki za tłumaczenie, bo na serio warto było to zobaczyć :mrgreen:
Ostatnio zmieniony przez 93antenka 2011-08-20, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  

POI

Wysłany: 2011-09-02, 18:41   

Bardzo fajny odcinek...jak zawsze Malpka i Teukie najlepsi...haha ciekawe co oni biora ze w programach sa zawsze smieszni:D
Taniec biodrowy...heh to dopiero cos..
Ogolnie odnioslam bardzo fajne wrazenie a co do snsd to nie ukrywam ze nie lubie ich, byly momenty ze mnie irytowaly ale ogolnie mi nie przeszkadzaly

Hawana 
all

Ulubieniec z SJ: all
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Hanchul
Grupa krwi: Arh- albo 0 xd
Wysłany: 2011-09-23, 19:54   

Kiedy Yesung wyjawiał to " co go boli " haha leżałam ...."jesteś samolubny " , on ma zawsze taki fajny POKER FACE XDD ..ogólnie te laski są spoko :)) i nawet ładne , pewnie wiekszość troszkę doprawiona "trikami tamtejszymi" , ale są ładne , takie bardziej "amerykańskie" no i koreanki są bardzo fotogeniczne czego im zazdroszczę !
brakowało mi tylko paru członków ;/.

a i ten burdel w tym pokoju.. może to i tak "domowo " , ale mnie trochę męczy...xD

Ostatnio zmieniony przez Hawana 2011-09-23, 21:45, w całości zmieniany 3 razy  

Anett 

Ulubieniec z SJ: Hyuk, Hae, Kyu, Teuk..wszyscy
Lover: Donghae i Eunhyuk
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: dawna
Wysłany: 2011-10-11, 21:42   

Trochę mi zajęło zanim to obejrzałam XD Muszę przyznać, że jak ściągnęłam to miałam wielkie chęci żeby to zobaczyć, ale poległam na pierwszych pięciu minutach :P Nie porwali mnie na początku, ale w końcu się przełamałam i obejrzałam całość :D
Najbardziej podobało mi się jak przenieśli się do tego drugiego pokoju :) Duet Yesung z Changmin'em był świetny za drugim podejściem :) Jeślii chodzi o bitwę taneczną, to byłam pod wielkim wrażeniem co do Changmin'a ^^ Ale kompletnie nie rozumiem dlaczego wygrały dziewczyny? XD Końcówka była na prawdę urocza :) Szczególnie nasze maknae :D No i rozwalił mnie komentarz Hyuk'a do historii Shindong'a XD
A z pierwszej połowy programu zapadło mi w głowę:
Złudzenie optycznie :P Dinozaur w wykonaniu Eunhyuk'a - padłam XDD i umarłam jak Eunhyuk pokazywał moc w oczach Changmin'a XD
Dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez Anett 2011-10-11, 21:43, w całości zmieniany 3 razy  

KaoruKasumi 
jeżyk~~<3

Ulubieniec z SJ: Ryeo , Kyu , Henryś , Zhou Mi
Lover: Yesung , Sungmin <33
Wysłany: 2011-12-21, 16:33   

Świetny program na początku było fajnie i ciekawie bardzo lecz gdy przeszli do tego drugiego pomieszczenia zaczął się ubaw hahahah prawie się posikałam ze śmiechu xP Yesiek jak przekrzykiwał Changmina niezły ubaw z tego miałam potem ten taniec Hyuk jak zwykle najlepszy xD Yeś i Teuk co dawali to po prostu aż głowa boli hahaha Głupio że dziewczyny wygrały tą konkurencje przecież najlepsze tańce to u chłopaków były >.< Później sporo można było się dowiedzieć że ich życie nie jest aż takie łatwe no i te świeczki jak były normalnie płakałam z nimi TT.TT

Ogólnie bardzo mi się podobało i dziękuję za tłumaczenie ^^

Ostatnio zmieniony przez KaoruKasumi 2011-12-21, 21:23, w całości zmieniany 1 raz  

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-12-27, 14:39   

Hmm... było dość fajnie, ale myślałam, że troche bardziej się pośmieje ^^ Oczywiście gdyby nie SuJu to byłoby tam beznadziejnie ;p Zdominowali wszystkich ! < 3 Ah... i legendarna opowieść o tym jak przez Tuśka oddzielili na zajęciach dziewczyny i chłopaków ^^ Ah ten nasz Teukkie *_* I dlaczego Hyuk miał to coś na szyi ? Przecież oni wrócili z Paryża, a nie z Hawajów ! hahaha XD Rozwalił mnie ten dinozaur ;] To było boskie ! Ejj.. ale się czepiali Yesia o to śpiewanie .. ;p Może rzeczywiście troszeczkę zdominował Changmina no, ale... oj.. no ..wczuł się chłopak, zaśpiewał jak zwykle zajebiście i tyle < 3
Kurcze... już zaczyna mnie denerwować to jak się czepiają tej naszej Małpki ;p Jest boski i koniec kropka ^^ Ale Dance battle... haha XD Oczywiście Hyukkie był najlepszy ^^ Mimo, że chyba bardziej skupiałam się na jego skarpetkach niż na tańcu to i tak byłam zachwycona jak zwykle jego ruchami XD A Yesława to w ogóle się już nie da skomentować ! Buhahaha. Ten człowiek doprowadza mnie do szału ! Za każdym razem jak widze kiedy tańczy to aż płacze ze śmiechu ! Cały Yesio < 3
Hmm.. jakoś nie przepadam za SNSD... ale muszę przyznać, że tutaj dziewczyny wydały mi się dość miłe ;) Zwłaszcza jeśli chodziło o tą opiekę nad Suli.. *_* Musze przyznać, że troszeczke się wzruszyłam.. ;]
Ahh.. już całkiem mnie rozłożyło jak dali na koniec piosenke Shining Star .. < 33

Dziękuję za tłumaczenie ;]

Ostatnio zmieniony przez AnElf17 2012-01-15, 15:16, w całości zmieniany 2 razy  

Konayuki 
KONA OPPA.

Ulubieniec z SJ: Mimi, Ryeo, Henry, Yeś, Teuk
Lover: ~ KYUHYUN ~
Fav Pairing: QMi, KyuWook
Kocham SuJu od: 18 grudzień 2011
Wysłany: 2012-06-23, 16:47   

Zacznę od tego, że szkoda mi było, że nikogo z Szajni nie było, gdyby Jonghyun coś palnął to trudno byłoby to wyciąć xD
Przez ten moment kiedy Sulli opowiadała o tym, że Taeyeon i Tiffany się nią opiekowały, zmieniłam swoje zdanie o Tiffany o 180 stopni, kiedyś jej strasznie nie lubiłam z pewnych powodów, ale to mnie rozczuliło xD I ogólnie płakałam oczywiście, kiedy Sulli z Krystal opowiadały >.< Dlaczego ja ciągle ryczę? xD
Ogólnie bardzo mnie boli, że tak mało Krystal i Sulli pokazali, bo pewnie jak coś mówiły w trakcie nagrywania to było to zapewne wycięte >.<
Dobra a teraz przechodzę do naszych kochanych Juniorków ^^
Każdy moment z Yesławem powalał xD Shizusie... czemu podobno oni go zawsze wycinają?! Przecież on jest kochanym geniuszem-wariatem <3 Jak ten moment z tańcem Sorry, Sorry i śpiewaniem It has to be you xD Albo kiedy śpiewał z Changminem xD Ale niezły by był duet z nich *.*
A co do tych literówek, no to się zastanawiam, czy oni specjalnie to wymyślili, czy nie dopatrzeli się jakichś fragmentów znaków, bo jakoś nie wierzę, że fan, który robił jakiś transparent, to myślę, że chciałby, żeby to wyglądało idealnie ...
Bioderkowe tańce Teuka i Yesunga... Jeez, leżałam na podłodze xD Albo na dance battle, taniec Yesia... pozwól, że nie skomentuję xD
A ogólnie bardzo miło z Tuśka strony, że pomógł Krystal tańczyć ^^

Dziękuję za tłumaczenie ^^
Ostatnio zmieniony przez Konayuki 2012-06-23, 19:26, w całości zmieniany 1 raz  

Sunako 
Pani Kim~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku <3
Lover: Yesung <3
Kocham SuJu od: pierwszego wejrzenia <3
Wysłany: 2013-11-07, 14:01   

Ahh jak to jest że ja tego jeszcze nie widziałam? ;O Trzeba jak najszybciej to nadrobić ;D
Dziękuje za tłumaczenie ^^

EDIT:
Świetny program! Można było się dużo pośmiać jak i wylać kilka łez wzruszenia.
Yeye ... Mój mistrz! Ten facet poprostu jest geniuszem XD A jego taniec no cóż tego nawet słowa dobrze nie opisują XD No i nie ma jak podbudować swoją pewność siebie na sam widok Hyuka XDD
Bioderkowy taniec Tuśka był obłędny XD
Sooyoung ma świetne zdolności naśladowcze! hahahahahah XD
Naprawdę było wiele śmiechu i kilka razy można praktycznie było spaść z krzesła. ;D
Jeszcze raz dziękuję za tłumaczenie ^^

The same sky, different place ♥
Ostatnio zmieniony przez Sunako 2013-11-07, 15:50, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi