Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include(./cache/board_config.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /home/oiika/public_html/common.php on line 259

Warning: include() [function.include]: Failed opening './cache/board_config.php' for inclusion (include_path='.') in /home/oiika/public_html/common.php on line 259
:: View topic - [07.11.2013/SPR] Super Junior w Meksyku
Warning ! cookie path is empty! Check in in the Admin Control Panel or set it in the PhpMyAdmin table: prefix_config - cookie_path row
 Forum Index

FAQFAQ  SearchSearch  MemberlistMemberlist  UsergroupsUsergroups
RegisterRegister  Log inLog in

Previous topic «» Next topic
[07.11.2013/SPR] Super Junior w Meksyku
Author Message
Fanka
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011
Posted:    [07.11.2013/SPR] Super Junior w Meksyku [ !!! ]

[b][07.11.2013/SPR] Super Junior w Meksyku[/b]

[quote]Ja i inne 3 przyjaciółki czekałyśmy na nich w hotelu.
Dotarłyśmy około 20:30. Zjadłyśmy obiad i przyjaciel na lotnisku zadzwonił do nas.
Bezpieczeństwo w hotelu było bardzo przestrzegane!!!!
Powiedzieli nam, że musimy usunąć się z holu oraz korytarzy wokół windy.
Ponownie poszłyśmy do hotelowej restauracji, a strażnicy zamknęli szklane drzwi. I OMG!!!!! Oni przybyli w 2 czarnych vanach.
Pierwszymi byli Ryeowook i Sungmin.
Sungmin wyglądał na zmęczonego ale był taki słodki!!!! I Wook jest taki mały x333
Następnym był Eunhyuk w czarnym płaszczu i z maską, ale przysięgam na Boga, że jest przepiękny! (przepraszam, biasuję go lol) [size=9](od tłum. ta dziewczyna ma w 100% rację <333)[/size]
Shindong minął nas bardzo szybko, ale myślę, że miał na sobie kolorową kurtkę xD
Kyuhyun jest niesamowicie przystojny! Na serio! Byłem taka zaskoczona jego pięknem!!!!!
Ukradł mi oddech... ale po nich był Siwon.
Nawet moja mama go kocha i nie winię jej, bo jest naprawdę przystojny!
Ostatnimi byli Donghae i Kangin.
To wtedy stało się coś nieoczekiwanego...
Donghae odwrócił głowę w moją stronę i zobaczył mnie i moje przyjaciółki. Machnęłam ręką z całej siły. Powiedział coś Kanginowi, a potem obaj odwrócili głowy i nas zobaczyli. Byłyśmy takie zaskoczone! W tamtym momencie umierałam, ale później uśmiechnęli się i pomachali do nas.

OMG!!!! Nadal nie mogę w to uwierzyć!
Kocham ich i podziwiam przez długi czas i nawet teraz, pisząc ten fanacc jestem w szoku! Oni są tacy wspaniali i nawet wtedy, gdy są zmęczeni, uśmiechają się do nas!

Dziękuję SJ za wizytę w Meksyku i nie mogę się doczekać jutrzejszego koncertu![/quote]

[size=9]Source: Beautiful Monst3r (Key_Diva) 
Shared at sup3rjunior.com by firnia
PL trans by Fanka @superjunior.pl[/size]

maggdalena
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Posted:     [ !!! ]

[quote="Fanka"] I Wook jest taki mały[/quote]
oni wszyscy (no, prawie) są mali!
[quote="Fanka"]ale przysięgam na Boga, że jest przepiękny![/quote]
jest! potwierdzam!
nawet nie samo bycie na koncercie, a zobaczenie ich z bliska, mienie ich na wyciągnięcie reki... to już dużo :)

[ REPLY ]
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
Add this topic to your bookmarks
Printable version

Jump to: