| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: RedWitch
2011-12-02, 21:14
Pomysł na MV
Autor Wiadomość
Marlen 

Ulubieniec z SJ: a trzeba wybierać jednego
Grupa krwi: 0 rh -
Wysłany: 2011-07-16, 01:08   Pomysł na MV

W mojej główce powstał taki mały szatański pomysł w, który chciałabym was zaangażować (po uzgodnieniu wszystkiego z Oiiką i Redem oczywiście). Mianowicie chciałabym stworzyć takie mniej więcej na profesjonalnym poziomie MV do „No other” :D
Motywem przewodnim całego projektu byłby składany samolocik, a mianowicie ja widzę to tak:

[Pierwsza osoba pisze coś na czystej kartce papieru po czym składa tę kartkę w samolocik i wypuszcza go przez okno <tu jest nagrany lot samolocika na tle nieba> po czym ląduje on u kolejnej osoby która lekko go rozkłada ,po czym wykonuje jakąś czynność <tu liczę na wasze pomysły , co byście chciały robić np.rysować itp.> po czym puszcza samolocik dalej w świat, że tak powiem on zjawia się u kolejnej osoby, która robi podobnie jak wcześniejsza i tak dalej aż w końcu ostatnia osoba łapie ten samolocik (podnosi go) zaczyna go rozkładać i z uśmiechem na ustach pokazuje co tam jest na nim napisane czyli co ta pierwsza osoba napisała na samolociku i co tak cieszyło resztę osób i skłoniło je do zrobienia czegoś] Tutaj jako pierwszą i ostatnia osobę widzę Reda i Oiikę (z racji tego że to one by wszystko otwierały i zamykały tak jak ogarniają forum jako adminki ).

No to taki mój pomyślik, oczywiście ja zajmę się montażem tego bo już wstępnie rozmawiałam z fachowcem. Chciałabym aby to na razie była taka lekka konspira w tym naszym zacnym kręgu:D

Potem planuje pokazać to całemu forum i zaproponować stworzenie takiego albumu z naszymi wersjami MV do piosenek Super Junior. A pozatym to fajnie by było dać coś takiego chłopakom np. na SS4 jako prezent :D

Odpowiedz do tematu