| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
SPOTKANIE POLSKICH ELFów 2014 POZNAŃ - organizacja
Autor Wiadomość
maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2014-01-20, 16:04   

tenshu, ja w listopadzie do Poznania dojechałam bez problemu. ale teraz, to nie wiem.

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

mag999 

Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: od ... 2012 roku
Wysłany: 2014-01-20, 22:03   

Problemów z dojazdem do Poznania tak na trasie Szczecin - Warszawa jakoś nie ma - w piątek jechałam i wszystko całkiem zacnie :) ... i jak dla mnie to lepiej w Poznaniu się spotkać.

Paranmeg 

Fav Pairing: EunHae,SiChul
Wysłany: 2014-01-20, 23:09   

Kraków. Jak dla mnie byłoby idealnie,bo moje miasto ;)

Naamii 
MinWook shipper~

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Sungmin, Donghae
Lover: Lee Hyukjae, Park Jinyoung
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 20 Maj 2012
Wysłany: 2014-01-21, 16:45   

Ehhh, termin dobry raczej tylko dla osób pracujących i studentów niż uczniów, bo niestety początek roku wcale nie jest taki lajtowy jak myślicie, nauki także wcale tak mało nie jest ^^" No ale ok, przecież terminu nie zmienię, najwyżej mnie nie będzie.
Wszystkie 3 miasta to kuszące propozycje i serio nie wiem, na które by się zdecydować. Kraków jest o tyle fajny, że chciałabym go zwiedzić kolejny raz, jednak w Łodzi ani w Poznaniu nie byłam nigdy i chętnie bym zwiedziła je wraz z ELFami. Połączenie do Łodzi jest u mnie fatalne, po kilka przesiadek :/ Tak samo z Poznaniem, chociaż i tak nie będę jechać sama więc z przesiadkami dałoby radę mimo wszystko. Jakby tak nad tym pomyśleć, to Poznań bardziej mnie kusi, żeby go pozwiedzać. Jak już to wybierałabym między Krakowem albo Poznaniem, ale głosować nie będę, bo na chwile obecną nie jestem pewna, dlatego jak już to dostosuje się do miasta, które zostanie wybrane w ankiecie.

Wook: Want to say something to girl you liked in high school?
Min: I didn’t like any girl.
Wook: Guy you liked works too.

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2014-01-21, 17:11   

Cytat:
wcale nie jest taki lajtowy jak myślicie

Też chodziłyśmy przecież do szkoły i wcale nie było tak tragicznie w pierwszym tygodniu :P
Nie zdecydowałyśmy sie na termin wakacyjny ponieważ większośc jest wtedy po prostu na wakacjach.
Poprzednie spotkanie odbyło się właśnie w pierwszym tygodniu września i frekwencja była naprawdę spora.

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2014-01-21, 17:11, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2014-01-21, 17:48   

Naamii napisał/a:
bo niestety początek roku wcale nie jest taki lajtowy jak myślicie, nauki także wcale tak mało nie jest ^^

że jak? połowa to lekcje organizacyjne i powtórki materiału z poprzednich lat xD wtedy jest lajtowo... wiem, bo przeciez sama się tez uczyłam.

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2014-01-21, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2014-01-21, 18:58   

Ja mam tylko nadzieje, ze niezaleznie od tego w jakie miasto zostanie wybrane, to znajdzie sie w nim ktos dobry i odpowiedzialny, kto sie zajmie szukaniem hostelu dla nas, bo spotkanie we Wroclawiu, pokazuje, ze to jest genialne i wspomagajace integracje grupy rozwiazanie ^^

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Miju 

Lover: Donghae ♥
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2014-01-21, 19:57   

memoria napisał/a:
Ja mam tylko nadzieje, ze niezaleznie od tego w jakie miasto zostanie wybrane, to znajdzie sie w nim ktos dobry i odpowiedzialny, kto sie zajmie szukaniem hostelu dla nas,

I żeby mieli tam wifi xdd

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2014-01-22, 00:36   

Cytat:

Ehhh, termin dobry raczej tylko dla osób pracujących i studentów niż uczniów

Dla maturzystów jest idealny, a mam tylko nadzieję, że nie będę mieć kampanii wrześniowej xDD
Ja powiem krótko - Poznań jest dla mnie najwygodniejszy ze względu na dojazd i nie chodzi mi tylko o to, że najbliżej, ale także mam bezpośrednie połączenia pociągiem. Kraków - strasznie daleko, a Łódź jest brzydka i nie ma rynku XDDDD
Cytat:
I żeby mieli tam wifi xdd

Widać, że nowa generacja xD Integrować się, a nie na necie siedzieć! :P

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2014-01-22, 11:14   

Cytat:
Widać, że nowa generacja xD Integrować się, a nie na necie siedzieć! :P

Wiadomo że integracja najważniejsza :> Ale trzeba mieć kontakt ze światem i wiedzieć co się dzieje u naszych chłopaków :D

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2014-01-22, 15:30   

Miju napisał/a:
Ale trzeba mieć kontakt ze światem i wiedzieć co się dzieje u naszych chłopaków :D

Hmmm akurat tutaj się zgodzę, bo możliwe, że właśnie w tym czasie będzie comeback SuJu :P

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2014-01-22, 16:50   

Oiika napisał/a:
Hmmm akurat tutaj się zgodzę, bo możliwe, że właśnie w tym czasie będzie comeback SuJu :P
Jestem jak najbardziej za *-* Co innego przezywanie wspolne na zasadzie, ze kazda siedzi u siebie przed kompem, a co innego, gdy wyczekuje sie gdy wszystkie jestesmy w jednym pomieszczeniu *-*

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2014-01-22, 19:35   

Sama nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję tym razem przybyć na spotkanie, chciałabym Was wszystkich poznać no i zobaczyć ponownie osoby, które już znam~!

Naamii napisał/a:
Ehhh, termin dobry raczej tylko dla osób pracujących i studentów niż uczniów, bo niestety początek roku wcale nie jest taki lajtowy jak myślicie, nauki także wcale tak mało nie jest ^^"

Naaamiii, co Ty opowiadasz, jakoś nie pamiętam, żeby nawet na studiach w pierwszym tygodniu była jakakolwiek nauka, a co mówić o liceum, szczególnie, że to będzie dopiero druga klasa a nie maturalna :P Dasz radę, masz być xD postaraj się chociaż~

Aaa i miasto naprawdę nie ma znaczenia. Nie oszukujmy się, zawsze każdemu jest wszędzie daleko, a żeby się spotkać, trzeba iść po prostu na jakieś kompromisy. Wybrałyśmy 3 miasta, każde w innej części Polski, więc myślę, że to i tak spore ułatwienie, ostatnio same wybrałyśmy :P
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2014-01-22, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-01-22, 20:38   

Czy wiadomo już jakie miasto góruje, bo nie śledziłam :oops:

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2014-01-22, 21:43   

Poznań na razie wygrywa :P

Odpowiedz do tematu