| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Swing - Super Junior M
Autor Wiadomość
SuJeong 
call me Sudzia

Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 06.2010
Wysłany: 2014-03-21, 13:38   Swing - Super Junior M

Cóż... Pozwoliłam sobie założyć temat do dyskusji odnośnie nowego mini albumu SuJu M. Oczywiście możecie napisać, co myślicie o każdej z piosenek na albumie, o całym wizerunku, koncepcie i tak dalej, dalej :3

ja postaram się wypowiedzieć później, a co... najpierw czeka mnie przesłuchanie piosenek <3

SEBAS-CHAN!!!!!!!!!!!!!!!

Eunhyuk about Donghae: Don't even talk about him... he is the first Korean celebrity to speak 0 languages. ㅋㅋㅋㅋㅋ

PiGwaPL 
Patrycja

Ulubieniec z SJ: Leeteuk i Ryeowook
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 1.01.2014
Wysłany: 2014-03-21, 13:55   

A więc tak :D Ogólnie cały mini album mi się bardzo podoba. Mam już dwie ulubione piosenki, oczywiście "SWING" i "Fly High" :) Ogólnie koncept też mi się bardzo podoba.
Piosenki są naprawdę bardzo energetyczne, aż się humor poprawia gdy się ich słucha i chce się tańczyć. "My Love For You" i "After A Minute" to zdecydowane wyciskacze łez jak dla mnie.
Z niecierpliwością czekam na MV do "SWING" bo piosenka tylko zaoszczyła mój apetyt xD

minxian 
dziecko Chin

Ulubieniec z SJ: cała 15
Lover: Kyu
Fav Pairing: Hanchul, Eunhae, Kyumin, Qmi
Grupa krwi: A Rh-
Wysłany: 2014-03-21, 14:44   

YAY ~
ogólnie jestem zachwycona: podoba mi się energia piosenek 'Swing' i 'Fly high' idealne na słoneczne dni. Akurat motywacja do nauki i sesji zblizajacej się szybciej niż mi sie wydaje....xDDD
No i balladki, cudo !! Świetna robota, powrót w wielkim stylu !! Jeszcze jutro MV i jestem spełniona :D

alskarkodo 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Grupa krwi: 0 RH+
Kocham SuJu od: 2007
Wysłany: 2014-03-21, 14:51   

W sumie już się wypowiedziałam TUTAJ, ale po kilkukrotnym przesłuchaniu piosenki tytułowej stwierdzam, że "SWING'a" oceniłam chyba zbyt surowo, tzn. nadal nie jestem pewna czy utwór mi się podoba, czy nie, ale kiedy pisałam swoją pierwszą opinię to przemawiał przeze mnie niezły zawód :P Piosenka jest chwytliwa i już zaczęłam się przyzwyczajać, jednak nadal nie wiem jak ją ocenić...
Dodam jeszcze, że mimo, iz do "Strong" i "Addiction" znacznie bardziej pasuje przerywnik dubstepowy, niż do "SWING" to i tak moim zdaniem był totalnie zbędny w tych piosenkach. Swoją drogą "Addiction" mogło by być dłuższe... tylko 2:51? serio?

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2014-03-21, 16:52   

Jak dla mnie to na razie mam jedno słowo opisujące nowy album - ROZCZAROWANIE. Żadna piosenka nie trafi na moją playlistę. Swing jest tak chaotyczny, że masakra. I jeszcze ten dubstep... Lubię go, ale tu nie pasował. Nie wiem czy teledysk pomoże mi się przekonać. Boję się, że faktycznie SMEnt wykorzystał już swoje najlepsze pomysły na Juniorów. :(

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2014-03-21, 18:57   

A tam, narzekacie, mi się wydaje, że to po prostu my oczekujemy czegoś nieosiągalnego. Swing mi się czasami tak mocno kojarzy z I Got a Boy SNSD, że mnie wstrząsa, no ale przyznajmy otwarcie, nie ma już zbytnio wielu możliwych ciekawych kombinacji z tego względu, że zostały wykorzystane. A chaotyczne wcale nie jest złe, o ile miało być chaotyczne ^___^
Mi tam się podobają wszystkie piosenki i to nie dlatego, że w każdej słyszę Zhou Miego. Nawet jeśliby go nie było album byłby dobry, bo ma trochę inne brzmienie, niż te poprzednie. Faktem jest to, że Swing może nie jest najmocniejszą piosenką na płycie, ale ma swój urok. ^_____^

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Paranmeg 

Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae,SiChul
Wysłany: 2014-03-22, 13:54   

teitatoo, dlaczego kojarzy Ci się z IGAB ?
Mnie się album bardzo podoba. Zdecydowanie moją ulubioną piosenką jest Fly High <3 Później chyba wszystkie są na drugim miejscu,bo są po prostu świetne ^.^ Niedawno szłam do sklepu słuchając całego albumu,to przy każdej piosence miałam ochotę tańczyć na ulicy xD Kiedy wyszła zapowiedź wszystkich piosenek, miałam lekkie obawy że to mini będzie troszkę gorsze od Break Down,ale się pomyliłam ^.^ Nie wiem który mini album bardziej przypadł mi do gustu. MV też mi się bardzo podoba,ale czekam jak SM doda na yt.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2014-03-22, 14:51   

Paranmeg, Refren i po nim (melodia) ma podobne brzmienie, ale czym dłużej słucham, tym bardziej pasuje mi to do Swing niż do bułek ^____^
Głupie weibo nie chce mi pokazać MV >.<

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

DiAtemi 

Lover: Hae <3
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2014-03-22, 22:39   

Jeżeli chodzi o mnie to mini album baaardzo mi się podoba :) Co prawda gdy przesłuchiwałam highlight'a nie byłam zbyt przekonana do Swing, jakoś tak wydawało mi się słabe... ale jak już przesłuchałam całe to nieźle się wkręciłam :mrgreen:

Moją ulubioną piosenką z albumu jest zdecydowanie Strong, po prostu kocham <3

Słuchając Swing, Strong i Fly High od razu człowiekowi poprawia się humor, piosenki są mega energetyczne i wesołe, idealne na wiosenne, słoneczne dni ^^

I te ballady!!! Po prostu rozpływam się... <3

Pola 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy :D
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunWook
Wysłany: 2014-03-24, 10:16   

To ja w skrócie ;)
Cały album mi się podoba..:) zaczynając od Swing a kończąc na After A Minute którą po prostu kocham <3
MV też jest świetne :)

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2014-03-30, 17:35   

To ja też się wreszcie wypowiem, jako że całą płytkę już znam na pamięć. ^^ Najpierw piosenki... Wszystkie mi się podobają, chociaż najbardziej 'Swing', 'Fly high', 'Strong' i 'Addiction'. Szczególnie 'Strong' i 'Swing' to moi faworyci. Ale to kwestia gustu, zawsze wolałam energetyczne, żywe i weselsze piosenki niż słodsze balladki, chociaż nie powiem, słuchać głosu chłopaków w wolniejszych utworach też bardzo, bardzo lubię. 'My love for you' ma przepiękny tekst i ten wokal Kyu... *^* Uwielbiam! <3 'After a minute' też mi się bardzo podoba, rozpływam się słuchając tego. *^^*
Co do ogólnego konceptu: świetny! Wreszcie SuJu w garniakach. Wreszcie. Oni w takim image'u zabijają! *.* Do tego teledysk i układ mi się niesamowicie podobają. Motyw z chustkami kojarzy mi się z 'Trapem', gdzie się w nim zakochałam, więc miło, że wykorzystali go też i tutaj. ^^ Początek i koniec to 100% styl SJ. Zwłaszcza jak wchodzi szef, miny Juniorów są bezcenne. :D Dubstep w środku pewnie zadowala Eunhyuka, a poza tym to takie wstawki teraz są wszędzie, od pewnego czasu. SM chyba się to spodobało. ^^"
Make some noise SJ! Naprawdę świetny album. <3 Opłacało się tyle czekać. :D

amaterasu

Ulubieniec z SJ: Hyukkie, Chullie, Mimi
Lover: Hae
Fav Pairing: EunHae, QMi
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: grudzień 2013r.
Wysłany: 2014-05-07, 10:58   

Wiem, że mini album został wydany już półtora miesiąca temu ale jako że jestem nowa to chyba mi to wybaczycie ^^'

Ogólnie cały album mi się nawet podoba, całkowicie pokochałam "Strong". Szczególnie fragment z 'Make some noise!'. "Swing" też nie jest zły ale tylko dlatego, że ma MV. Sama piosenka jakoś tak do mnie nie dociera ^^" Jak pierwszy raz widziałam MV to w kilku momentach pomyślałam 'oni tam okna myją czy co?' ale okej już nie będę się czepiała^^
Najmniej mi się podoba "After a minute" ale to tylko dlatego, że wolę bardziej energiczne piosenki. I jak zwykle można się zakochać w ich głosach^^
Jeszcze a pro po ich image'u. Siwon z wąsami mnie rozwalił :P Ale wszyscy wyglądają zabójczo w tych garniakach ^^ Tylko ich fryzury... Szczególnie Wookiego i Minga -.- No ale nie można mieć wszystkiego ^^"

Odpowiedz do tematu