| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Dreamstage Korea: Global Flashmob Day - sprawozdanie
Autor Wiadomość
Junia-ah 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Leeteuk
Wysłany: 2011-08-01, 19:51   

ja powiem jedno:D dziewczyny jesteście ku..wa zajebiste:d nawet w kbs jesteście:D:D kocham was moje siostrzyczki:D na allkpop macie być:d

With us it's not the END but the AND

Little-Kasik 
Eomma Kasik

Ulubieniec z SJ: Donghae, Leeteuk, Heechul, Kyu
Lover: Choi Minho
Grupa krwi: B Rh+
Wysłany: 2011-08-01, 19:54   

Junia-ah napisał/a:
kocham was moje siostrzyczki:D na allkpop macie być:d

Będzie na allkpop, spokojnie :mrgreen: Już jesteśmy popularni w Korei... Pełno artykułów, zdjęć... I Koreańczycy są bardzo wzruszeni dzięki nam :-D
Sama rozmawiałam z jednym panem (no dobra znalazł mnie dzięki artykułowi w gazecie koreańskiej, bo nazwisko Anneaviel się tam pojawiło :D) i mówił mi, że Koreańczycy są bardzo zadowoleni z mocy Hallyu Wave. A fani są dumni z popularności swoich zespołów.

Junia-ah 

Wysłany: 2011-08-01, 20:08   

W siostrach siła:D muszę na następny pojechać:D tylko dajcie mi dach nad głową:D

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-08-01, 20:15   

Wybaczie, że dopiero teraz, ale internet umarł mi dni przed flashmobem =_=
Tak więc : Było zajebiście, a Wasza Bonamana wymiatała po całości ^^ Asme wypadła zajebiście *_* Zawsze chciałam ją poznać i w końcu mi się udało ^^
Sama nie robiłam zdjęć, filmików też nie kręciłam, więc nie mam się czym z Wami podzielić...
Kocham Was, cieszę się, że Polski flashmob się udał i głośno o nas w Azji ^^
HWAITING !

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Mikaru 
Żona Park JungSu

Ulubieniec z SJ: Teukie <3
Lover: Teukie <3
Fav Pairing: KyuMin, GTop ;3
Grupa krwi: 0rh+
Wysłany: 2011-08-01, 23:03   

ŚP, nie wiem czy wchodzisz na FB na główną stronę WARSAW FLASHMOB, ale... oto komentarz pewnego typka XD

Patryk Błoch:

"Espe jesteś zajebista ♥

Dziewczyna, która tańczyła mix obok naszych "maskotek" też jest zajebista :D

Sorry musiałem, mam nadzieje, że dziewczyny to przeczytają :P"
Ostatnio zmieniony przez Mikaru 2011-08-01, 23:04, w całości zmieniany 1 raz  

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-01, 23:22   

SP ma fana! lol! no ale coz...po takich bioderkach kto by nie mial? :D
Little-Kasik napisał/a:
A fani są dumni z popularności swoich zespołów.

jeszcze zeby byli dumni co poniektorzy z Henia i Mimiego to bym byla happy!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

swietej-pamieci 
Ma?peczka :)

Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2011-08-02, 02:26   

Wiecie co... ja dalej nie ogarniam co się dzieje xD Niby wiem, że to już po itp, ale czytając wasze wypowiedzi jestem po części zawstydzona, wzruszona, szczęśliwa. I wiem, że wy zboczuchy w momencie bioderek gapiłyście się na moje, co mnie jeszcze bardziej zawstydza! Jesteście okropne :) I to nieprawda, że umiałam bonamanę wcześniej i nie uczyłam się takich tańców, a o zmianie piosenki na bonamane dowiedziałam się jako ostatnia po poznym powrocie z pracy i byłam przerażona >.<
Ale muszę przyznać szczerze, że nie spodziewałam się, iż dziewczyny tak dobrze ogarną swoje kroki i kwestie :) Naprawdę miałyśmy mało czasu na to, a dopracowanie przejść i synchronizacja do najłatwiejszych nie należy przy takiej ilości osób. Dlatego chciałam wszystkim dziewczynom bardzo mocno podziękować, że mimo całego stresu jaki przeżywały przed występem, nerwów, które musiałam u niekórych uspokajać (xD), wyszłyście dzielnie na "scenę" w deszczu i zrobiłyście to, co do was należało, czyli przedstawiłyście naszych Juniorków :) Przyznam sie, że jednym z najczęściej używanych przeze mnie słów na tym spotkaniu to było "zajebiście" xD, to nieładne słowo, ale nie mogłam się powtrzymać jak na nas patrzyłam. Cała grupa wyszła genialnie, bo w grupie siła, a ELFy taką moc mają :) Hwaiting!
I żadnych fanclubów! xD Mikaru, widziałam niedawno ten wpis, ale nie myslałam, że to rozniesie się na szersze pole widzenia, bo jestem jednym z ELFów, które tam występowały. Ale jak teraz widzę, że dzięki temu występowi rośniemy w siłę, to chce mi sie płakać ze szczęścia.
I również podziękowania dla organizatorem, które stworzyły okazję, abyśmy mogły się zaprezentować przed całą Koreą. Nie było łatwo ogarnąć taką chmarę ludu w trudnych warunkach atmosferycznych, ale mimo wszystko uważam, że było genialnie i będę długo pamiętała ten dzień. Dla mnie to niesamowite przeżycie! dziękuję wszystkim za tak wspaniałe wspomnienia! <33333

Leeteuk: Chcia?bym móc wyst?pi? przed domem ka?dego ELF'a.
Eunhyuk: Hyung, chcesz si? zabi? przed pój?ciem do wojska?
Leeteuk: Nie, ale one b?d? za mn? t?skni?y.
Eunhyuk: W takim razie musisz te? wyst?pi? przed naszym dormem, bo my b?dziemy bardziej za tob? t?skni?...

The Day I Realized You're Gone...

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-08-02, 10:38   

Ok teraz ja sie wypowiem, tak od siebie a nie grupowo jak wcześniej.

Po pierwsze jestem wdzięczna organizatorom, inaczej nie miałybyśmy szans zaistnieć. Prawda jest taka że ELFy zrobiły tam najwięcej hałasu i najbardziej przyciągałyśmy uwagę. Najczęściej kamery były skierowane w naszą stronę (co zresztą potwierdza ilość fancamów (tak, będę to nazywać fancam xD) Bonamany na YT xDDDD)

Teraz czas na małe wyjaśnienie z mojej strony. Miałyśmy tydzień na nauczenie się kroków, przez ten cały czas pracowałam po 12 godzin + 3 godziny na dojazd + 2 na zrobienie z sobą porządku rano i wieczorem. Zostawało mi 7 godzin na przypilnowanie forum, naukę układu i sen. A uwierzcie że praca po 12 godzin męczy i 5 godzin snu to stanowczo za mało >< Ale układ opanować opanowałam. Gorzej było z synchronizowanie się ponieważ po 8 godzinach jazdy do Wawy wzięłam udział tylko 4 razy w próbach T_T Tak więc odbija się to na efekcie końcowym. Widzę swoje pomyłki aż za dobrze i przeszkadza mi to strasznie ale hmmmm czy to nie pasuje do zachowania Kiciula? xDDD Miałam być jak oryginał, a kazdy wie że Kiciul talentu do tańczenia nie ma xDDDDD Sprawy z meblami poruszać nie będę bo to zostało wyjaśnione.

Podziękowania należą sie też Marlen. Nie zna SuJu jakoś bardzo dobrze, ale zrobiła wszystko żeby jakoś pomóc ELFom.

I jeszcze sprostuję jedną rzecz. Na FB został podany na początku skład bez Siwona. Grupa była zamknięta ponieważ nikt się nie zgłosił na jego stanowisko a musiałam już nas zgłosić. Ale na forum nadal było ogłoszenie że poszukujemy Siwona. I Marlen nas uratowała <33

Wszystkie ELFy były cudowne i wspaniałe. Zrobiły transparenty i stały z nimi w deszczu. Wszyscy głośno krzyczeli, śpiewali i ogólnie robili wielki szum xDD Naprawdę nie dało się nie zauważyć, że to SuJu ma najbardziej zorganizowanych i oddanych fanów <333

PS: czekajcie na nasz comeback xDDD
wtajemniczeni wiedzą o co chodzi xD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-08-02, 10:44   

Mikaru, jest jeszcze jeden komentarz od tego samego xD Do mojego zdjęcia z hyungiem ^.^

"Ta Pani po lewej będzie mi się śniła od dziś po nocach tańcząc Bonamanę ^ ^

I w ogóle to zostaje jej fanboy'em (sorry za spam :P) :)"

A tak wgl pisali o nas na allkpop!
http://www.allkpop.com/20...mob-hits-poland

swietej-pamieci napisał/a:
I żadnych fanclubów! xD

Oj weeeeź się zgódź! Seśmy Twoimi fanami!

Junia-ah 

Wysłany: 2011-08-02, 11:34   

Ja co prawda rozpoznalam Naoni tylko muszę się przypatrze :d byłyscie super sama tanczyć nie umiem ale wam wyszło oki:D Jaka dumna byłam jak mówiłam że to moje elfickie kolezanki z forum:D

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2011-08-02, 12:04   

O jenyśku, zróbmy jeszcze coś takiego ;D Trudno by było ściągnąć TV z Korei, ale Polską już łatwiej ;] Zróbmy takie coś np w Bydgoszczy ;]
http://www.facebook.com/e...239388746095347

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-08-02, 12:49   

Asme napisał/a:
A tak wgl pisali o nas na allkpop!
http://www.allkpop.com/20...mob-hits-poland

I na KBS również. :)

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-08-02, 13:25   

Dziewczyny bez dwóch zdań, byłyśmy po prostu niesamowite. Zawsze słyszałam tylko "Rin zajebiście tańczy" i patrząc na swoje, tak naprawdę niewyszkolone umiejętności strasznie bałam się tego co będzie. Byłam strasznie szczęśliwa wtedy na boisku mojego gimnazjum kiedy tak sprawnie nam poszło. Byłam tak zestresowana, że eSPe siłą mi kanapkę wciskała żeby zjadła coś przed flashmobem.
Nasza Bonamana fakt była z licznymi pomyłkami, ale i tak jak słychać w komentarzach na fancamach (xD) byłyśmy najlepsze, bo było nas 10 potem niestety 9, byłyśmy w miarę zsynchronizowane, nie stałyśmy w miejscu tylko miałyśmy przejścia, każda udawała swojego i jestem z nas dumna.

Co do ELF, pokazałyśmy siłę krzycząc "Super Junior", śpiewając Sorry Sorry i Rokkugo! Jesteśmy najsilnijeszym fandomem, chociaż nie miałyśmy wielkiego transparentu nas było widać i słychać, każdy wiedział kim jesteśmy!

Najbardziej jednak wzruszyło mnie to, że ludzie po naszym występie nazwali nas "Super Junior", nie krzyczęli "ELF" tylko "Super Junior". Dziękujemy!!

Z moim Heechulem (Oiika xD) potem przez Tarasy szłyśmy po jedzenie do Maca, to wspaniałe uczucie mijać kogoś i wiedzieć, że chociaż nie znam tej osoby to przed chwilą razem walczyliśmy o kpop w Polsce. Nasz flashmob staje się najpopularniejszy. Dziewczyny zrobiłyśmy to! I spójrzcie na to:
http://tvpot.daum.net/cli...clipid=34691920

Saranghae <3

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-08-02, 14:15   

Cytat:
Nasza Bonamana fakt była z licznymi pomyłkami, ale i tak jak słychać w komentarzach na fancamach (xD) byłyśmy najlepsze, bo było nas 10 potem niestety 9, byłyśmy w miarę zsynchronizowane, nie stałyśmy w miejscu tylko miałyśmy przejścia, każda udawała swojego i jestem z nas dumna.

Jak tylko wyszłyśmy na środek to usłyszałam takie "uoooooooooo" XD Jako jedyne byłyśmy nie dość, że w pełnym (nie do końca, ale i tak) składzie, to zrobiłyśmy przejścia, wzorowałyśmy się na występach, występ był wykończony szczegółami (róża Hae, fanserwis HeeTeukowy) i byłyśmy przebrane! Co tam, że się myliłyśmy. Dobrze, że żadna nie zapomniała połowy choreografii i nie stanęła na środku nie wiedząc co robić. Wg. mnie odniosłyśmy sukces, bo dobrze się bawiłyśmy!
No i to niesamowite widzieć nasz występ, swoje twarze gdzieś na koreańskich stronach XD

Jednym zdaniem : Wykorzystałyśmy szansę jaką nam dano, cała Polska ją wykorzystała i teraz tylko modlę się do Shisusa, żeby coś ruszyło! :D ~~

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-02, 15:44   

swietej-pamieci, tanczysz jak zawodowiec!
Oiika napisał/a:

PS: czekajcie na nasz comeback xDDD

dobra! bede czekala :D
Asme napisał/a:
I w ogóle to zostaje jej fanboy'em

o kurde jakie publiczne wyznania xD SP no no no! w Korei Cie zauwaza i zostaniesz u nich gwiazda! tylko pamietaj-jak juz poznasz Siwona to mu wspomnij o mnie :D

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Odpowiedz do tematu