| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[04.04.2014/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours
Autor Wiadomość
Fanka 
Małpka ;D

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuHyuk, QMi, XiuHan
Kocham SuJu od: 01.08.2011
Wysłany: 2014-04-04, 22:20   [04.04.2014/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours

[04.04.2014/SPR] Eunhyuk w Tous Les Jours

Cytat:
Hyuk zapytał fana, czy jadł ciasto ryżowe. Ona powiedziała, że nie, jak mogłaby to zjeść! Hyuk zrobił ruch ręki, podnosząc ciasto ryżowe i jedząc je z ręki ><

Mama Hyuka liczyła pieniądze, a Hyuk wziął je i powiedział "Dam wam kieszonkowe! Kieszonkowe!" I próbował dać 10000 won XD fani otwierali ręce, a mama Hyuka go skarciła haha

Potem przyniósł worek 50 won (centy) i dał go fanowi xD fan pokręcił głową, mówiąc nie, ale nadal próbował dać jej to, więc wzięła, a on wyglądał na tak szczęśliwego xD

Mama Hyuka zapytała go "co robisz?" A on cicho powiedział "Dałem im 100 won... 100 won..." i wyglądał tak słodko, mówiąc to, to było 50 won, ale powiedział 100 won ㅋㅋ

Fanka obok tej fanki (która pisała to sprawozdanie) powiedziała, że pojechała do Osaki, więc ona powiedziała, że też pojechała, a Hyuk powiedział "Oh, naprawdę? Kiedy?" powiedziała "pierwszego dnia", a on pomyślał przez chwilę, a potem powiedział "Tego dnia nie byłem taki dobry!" więc powiedziała Kimi… kimiganaitara.. a Hyuk nagle wybuchł gniewem. Powiedział "Co???? Powiedziałaś, że byłem zły?" A fanka powiedziała "nie, nie, to był mały błąd~ nie wiedziałam, że to było na żywo" Hyuk odpowiedział "wszystko było na żywo" i popatrzył z dumą.

Fan z Singapuru mówił o krabach chilli, a Hyuk powiedział, że lubi kraby z pieprzem ㅋㅋ

Source: adorable_8644

Cytat:
Rozmawiał ze swoimi kuzynami i wyszedł, aby powiedzieć "To mój kuzyn, a on/ona nawet nie wie, że wróciłem! Co powinienem zrobić?" Fani powiedzieli "powinieneś ją/jego skarcić", więc powiedział "Powinienem, prawda?" i wszedł do środka.

Source: lovelee8614

Translated By @eSTARstar
Shared at sup3rjunior.com by firnia
PL trans by Fanka @superjunior.pl

Dlaczego sprawozdania mają tyle błędów i są tak niedokładnie pisane? xDD

"We and you guys have feelings more than between a singer-fans"
~Lee Hyukjae to ELF

"If you don't support the 15, what kind of ELF are you?"
~Heechul

I'm one of those people you'll find within the Sapphire Blue Ocean

I'm a superman, so don't worry
~Yesung

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2014-04-04, 22:44   

ja tam wolałabym od niego ciacho jakieś, albo jego autograf zamiast 50 won :P
Fanka, powinnas wiedziec, dlaczego tak to wygląda :P

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2014-04-12, 23:30   

Widzę, że tego dnia przewinęło się mnóstwo emocji. I szczęścia i dumy i złości. Ale aż trudno się nie uśmiechnąć, jak się czyta o takimi żywiołowym zachowaniu Hyuka. Myślę, że On sam się stęsknił za TLJ i całą atmosferą związaną z tym - tym bardziej, że na takie wypady nie za wiele ma teraz czasu.

Odpowiedz do tematu