| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Mr. Simple (album version A, B, C)
Autor Wiadomość
RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-01, 23:44   Mr. Simple (album version A, B, C)

Skoro już mamy album, to możecie tutaj pisać o tym, jak się Wam podoba ;)

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-01, 23:53   

cudowny! kocham mr.simple! kocham opera! biale swieta tez super! reszte musze wyslychac dobrze jutro bo mam wrazenie ze za duzo kry...za latwo ich wylapac :D ciesze sie ze jest sporo innych juniorkow ale nadal nie slysze nigdzie Shiniego :( przykre. podobno ma 2 linijki w simple ale ja go nie slysze no! ale co tam! kocham juz ten album i chce jego wersje B :D z 2 kolejnymi mam nadzieje czadowymi songami!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-08-02, 00:05   

aaaa nieziemski!! słucham w kółko <33
Opera i Walkin zakochałam się w tych piosenkach!! Reszta też świetna, na początku nie przypadła mi do gustu Mr.Simple ale po którymś przesłuchaniu ahh<3
Jedyna piosenka która mi nie przypadła do gutu to Strom, ale znając życie i tak ją niedługo będę uwielbiać xD

Good Friend totalnie nie w stylu juniorków ale cudowne, takie pozytywne ;)

a co do Walkin to mam wrażenie że gdzieś już słyszałam podobną piosenkę? moze to cover czy coś? ktoś wie ?

a tak ogólnie to za dużo KRY i Hae, za mało Hee, Siwona i Tusia.
Ciesze się że chociaż Shini coś śpiewa.
Ostatnio zmieniony przez ZłaMacocha 2011-08-02, 12:44, w całości zmieniany 1 raz  

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-02, 00:05   

Ms. Simple-. Piosenka ma taki hipnotyzujące tempo.. w pewnym momencie pada tam „czeko-czeko-czeko” co rozbawiło mnie do łez, no zaraz skojarzyło mi się to z „Czekoladą” Maryli Rodowicz (debilne skojarzenie, ale jakoś mnie tak naszło XD). Piosenka mi się podoba, ale nie aż tak bardzo..
Opera- znowu dali im taki „mchaniczny” pogłos.. (nie wiem jak to nazwać, ale jak to słyszę, to zawsze podchodzi mi to pod takie roboty). I znowu hipnotyzujące rytmy xD Dla mnie piosenkę ratuje taki fragment gdzieś koło 2.03- 2.22. Kocham ten urywek i już.
Be me Girl- już sam tytuł mi się spodobał x) Lalalalalalala.. coś tam cośtam.. czyli uroczy wstęp do cudownej dalszej części. To „lala lala” to teraz cały czas nucę ^^
Walkin- pierwsze sekundy a ja już straciłam dla tej piosenki głowę! Kocham ją calutką! Nie ma tutaj już tego „mechanicznego pogłosu”, dużo więcej naturalności . Oczami wyobraźni już widzę jak będą ją wykonywać na scenie. Delikatna, ale nie nudna! Tak, kocham ją całym sercem ^^ Ta radość w ich głosach sprawia, że sama czuję się szczęśliwa. Jednak dziwnie się czuję, bo w pewnej chwili nie mogę wyłapać kto śpiewa.. może jak ja jeszcze lepiej osłucham to się dowiem.
Storm- kocham *__* bardzo łagodna piosenka, która mnie zachwyca. Oni naprawdę mają niesamowicie silne i czyste głosy! Pod koniec tak wyciągają, że aż szok! I są bardzo zgrani.. Tutaj tez oczami wyobraźni widzę ich wykonanie na scenie.. i to jak pod koniec piosenki się wyciszają.. *___*
Good friends- początek (sama przygrywka) z czymś mi się kojarzy, ale jeszcze nie wiem z czym. Ale.. CUDO! Tytuł doskonale opisuje to co znajdzie się w piosence.. taka wesoła i bardzo pozytywna, chociaż chwilami przygrywki były zbyt długie ;)) Końcówka za to zrobiła się taka no.. lekko sexy ;))
Feels Good- no i powrót do "mechanicznych dźwięków"eś, niezbyt mi się podoba, troszkę mnie ta piosenka nudzi, szczególnie jak powtarzają słowa, bo reszta nawet jest ciekawa. Chwilami odnosiłam wrażenie, że autor nie miał pomysłu na dalszy text i tak w kółko jedno szło.. (zdaję sobie sprawę, że to było zamierzone, ale wole jak jest więcej różnorodności xD).
Memories- koooocham *___* z początku byłam pewna, że to będzie bardzo powolna piosenka, ale zostałam zaskoczona- była wolna, ale nie aż tak. Piosenka nadaje mi się do jakiejś dramy jako podkład do jakiejś romantycznej sceny , która kończy się Happy End`em. Cos w stylu- dziewczyna odchodzi, chłopak chce ją odzyskać, walczy o nią, spotyka przeszkody, ona chce odlecieć samolotem, on biegnie na ten samolot, ale się spóźnia, załamany chce już wracać.. odwraca się w stronę wyjścia, a tam stoi jego ukochana, która jednak nie odleciała.. może i banał, ale.. ta piosenka bardzo mi do takiej sceny pasuje..
Sunflower- kolejna piosenka do pokochania x) Jak jej słucham to mam takie pozytywne podejście do życia.. I wyciągają tutaj dźwięki, co uwielbiam ;)) Tytuł tutaj też bardzo mi pasuje..
White Christmas- no dobra.. mamy lato, ale co tam xD Takie radosne dzieciaki tam śpiewają ;P Też kocham..
Y- (zmęczyłam się pisaniem tytułu.. ;P) jakoś nic tutaj nie przykuło mojej uwagi.. podobać mi się podoba, ale no szału nie ma ;) Chociaż rap Małpki.. tego nie mogę nie lubić ^^ Troszkę jednak mi się nudziło gdy tego słuchałam..
My Love, My Kiss, My Heart- początek należący do Wooka- cud i dalej było równie dobrze. Uwielbiam to jak razem śpiewają "my love, my Kiss, my heart" *__* i te ich solówki.. czuję, ze potrzebuję reanimacji..
Perfection.. tutaj sobie daruję komentarz xD Tytuł mówi sam za siebie.
Podsumowując: warto było na to czekać. Nie wszystko mi się podoba, ale stanowcza większość- owszem, jak osłucham te które mi teraz nie podchodzą zbytnio, to pewnie też do nich przywyknę. Widać, że płyta szykowana jest dla szerszej publiczności, piosenki są tak różnorodne- od szybkich, po te powolne, że każdy chyba znajdzie coś dla siebie ^^

EvilMonkey 
Hyuczek.

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: YeHyuk
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 27.12.2010
Wysłany: 2011-08-02, 00:45   

Bosz, piosenki są boskie ! Ja praktycznie przesłuchałam każda po kilka razy, ale od 19 aż do teraz leci My Love, My Kiss, My Heart. Omo *zawał* ta piosenka jest boska ! *zawał*
Opera też jest świetna i szybko wpada w ucho mimo,że przesłuchałam ja tylko dwa razy.
To samo z Mr.Simple <3
Bosz, chyba potrzebny mi House, bo ze szpitala nie wyjdę w tym roku ! ;DD

"Don't worry, I am a superman." ~ Yesung

Ju_sti 

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, HeeChul, ZhouMi
Lover: LeeTeuk
Fav Pairing: HanChul, QMi
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-08-02, 00:55   

Mi się zarąbiście podoba!! Myślę, że to jeden z ich najlepszych albumów.
Mr. Simple- (rozwala mnie Tuśkowe "Hey Mr. Simple" na początku xD) po pierwszym przesłuchaniu, byłam w szoku i wydawało mi się strasznie dziwne... ale już po 3 razie dosłownie uzależniłam się od tej piosenki! Jest genialna, wpada w ucho. Teraz tylko czekać na MV. I co najważniejsze Hyuk i Shini ŚPIEWAJĄ a nie tylko rapują, co mnie strasznie cieszy. I Ciul ma całkiem dużo kwestii xD to już nie są te 3 sekundy co w Sorry Sorry ^^ Jedyne co mi się nie podoba w tej piosence, to to, że za bardzo zmienili im głosy, w sensie, ze za dużo elektroniki dodali.
Opera- jak dla mnie GENIALNY kawałek, chyba nawet lepszy od Mr. Simple. Trochę zajeżdża Nu Abo- f(x) ale i tak jest świetne. Chcę to usłyszeć na żywo!! Na pewno bd zajebiste ^^ uwielbiam part Heechula <333
Be my girl- piosenka od goodwill'a... lalalalalala podoba mi się xD Ciul ma aż 15 sekund! xDD strasznie fajny kawałek. Uwielbiam też part Yesia od 2:06- 2:13 <333

A i mam pytanie: kto śpiewa "crazy, crazy..." w 2:32- 2:39 ????? Bo mi to tak trochę Kibumem zalatuje, ale nie wydaje mi się, żeby to był on O.o

Walkin- to jest śliczne *_* czy na początku to Shini śpiewa??? O.o w tej piosence normalnie kocham głos Donghae <33 to jest jedna z tych piosenek w których świetnie brzmi idealnie. Kolejny plus HYUK ŚPIEWA!! Wreszcie!!!! W końcu mu dali co do zaśpiewania, a nie tylko rap rap rap >.<' ja wiem, że on jest świetnym raperem ale śpiewać też umie.
Storm- piękna ballada. Głos Hae cudowny... idzie się zakochać ^^ (Cirra nie bij kkk xD). Kolejny utwór z serii "Piękne ballady od K.R.Y." (plus Hae i Mini). Naprawdę fajny kawałek, ale jednak wolę coś szybszego ^^ Końcówka mi się najbardziej podoba kiedy "Yesław się drze" *_*
Good Friends- pierwsze co mi przyszło do głowy to: chcę przeczytać tłumaczenie xD podobno tekst o naszych Juniokach... ciekawe co tam wymyślili ^^ Głos Tuśka *pisk* jak ja go uwielbiam *_* i OMO HeeChul (kocham tego, kto mu w końcu dał pośpiewać!!) on ma cudowny głos. I chyba największe wrażenie wywarł na mnie Shini *_* ja naprawdę uwielbiam jego głos... szczególnie jak tak nisko śpiewa. Nigdy nie rozumiałam tego, że tak ograniczali jego party. Facet świetnie śpiewa, a pozostawał mu tylko rap albo tantarantantantarantan >.<' Powinni mu jednak dać o wiele więcej do śpiewania. I ogólnie miażdży Kiciulowe "Non(?) saranghae" na końcu xD
Feels good- mój kolejny faworyt!! Kocham tą piosenkę!! CHCĘ JĄ NA ŻYWO!! I znowu możemy usłyszeć śpiew Kiciula *zaciesz* Rap Hyuka... trochę zajeżdża Heartbreaker- G.Dragona O.o ale podoba mi się część "Hot hot hot... like a fire" hahaha xD Kawałek świetny świetny i jeszcze raz świetny! I Yesungowe wykończenie <3333 Kocham ^^
Memories- kolejna ballada, świetna!!! To mi się bardziej podoba od Storm. Głos Yesia <333 I co najważniejsze HYUK I SHINI ŚPIEWAJĄ!!!!! (tak wiem, że się powtarzam, ale tutaj mają chyba największy kawałek ze wszystkich piosenek, a w szczególności Shindong) No i co umieją śpiewać? Umieją i to świetnie xD można im dawać więcej linijek? Można! Kocham ich głosy! Ale i tak najlepsza część to ta gdzie Yesław śpiewa razem z Heechulem!! No bosko <333 Jestem naprawdę pod wrażeniem.
Sunflower- ten kawałek chyba mi się najmniej podoba z całej płyty. Tzn. fajny jest ale nie zapadł mi jakoś wyjątkowo w pamięć xD no może poza partami Hyuka i Shiniego (bo ZNOWU śpiewają ^^) Przesłucham jeszcze parę razy, to może mi się bardziej wkręci.
White christmas- ten kawałek jest chyba dla mnie największym zaskoczeniem. Spodziewałam się czegoś w rodzaju Jingle Bells a tu taki suprajs xD energetyczny kawałek. Już widzę to na koncercie, jak biegają i szaleją po całej scenie, coś na wzór Wonder Boy'a xDDD strasznie pozytywny utwór. Rap Hyuka <333 fajne, fajne, podoba mi się ^^
Y- zajechało JYJ i MBLAQ (po tytule xD). Piosenka napisana przez Hae... dał chłopak radę xD Przewiduję, że na koncercie bd wszyscy łazić między fanami na tym kawałku haha xD EunHae na rapie xD (tak tak Hae zrobił to specjalnie, ja to wiem haha).
My love, my kiss, my heart- kawałek K.R.Y jeden z najlepszych utworów na płycie!!! PIOSENKA JEST CUDOWNA!!! No cóż tu dużo pisać... to jest genialne i tyle! Ich głosy razem brzmią naprawdę świetnie.
Na samym końcu mamy koreańską wersję Too Perfect. Szczerze mówiąc zdziwiłam się, że to dali.... bo Henry i Zhoumi... a wiele osób ich nie akceptuję (pieprzone ONLY13 >.<' hahaha pewnie bd się wkurzać, ale dobrze im tak :evil: ). Czyżby to krok SM w kierunku próby akceptacji dla Henry'ego i Mimi'ego przez fanów??? xD

Podsumowując: Chłopcy odwalili kawał dobrej roboty. Płyta jest genialna.
Największym plusem jest to, że w końcu dali Hyukowi i Shiniemu pośpiewać... nie jakaś masakryczna ilość ale chyba najwięcej ze wszystkich płyt. To samo tyczy się Kiciula. Jestem z tego szalenie zadowolona. Wszystkie kawałki są świetne i chyba nie ma żadnego, który by mi się nie podobał.... oczywiście jedne są lepsze od innych ale na pewno nie ma złych.
To teraz czekamy na MV do Mr. Simple xD

ufff... ale się rozpisałam hahah xD

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2011-08-02, 01:21   

Ja KOCHAM ten album. Przyznam szczerze, że gdy pierwszy raz przesłuchiwałam piosenki z Bonamany to nie wszystkie mi od razu wpadły w ucho, szczególnie, że sporo to ballady. Tylko Bonamanę od razu pokochałam. A tutaj... polubiłam każdy utwór od razu, to znaczy, że za kilka dni będę je jeszcze bardziej wielbić... Dlatego z doświadczenia wiem, że nie powinno się od razu komentować piosenek, ale spróbuję ^^
Mr. Simple - boski rytm, już po pierwszych kilku sekundach byłam pewna, że będę to zapętlać cały dzień. Po pierwszym przesłuchaniu wydawała mi się nieco chaotyczna, ale już ją ogarnęłam xD Jest naprawdę świetnym i idealnym comebackowym trackiem na występy! Kocham głos Yesia tutaj btw. I Wooka... i Ciula... I każdego, naprawdę genialna piosenka <3
Opera - na pewno znalazła się już w mojej czołówce, strasznie mi się podoba, szczególnie głos Hae i Siwona, a także Kyu i Ciula.
Be My Girl - też BARDZO fajna :D Swoją drogą kolejna piosenka z tekstem "od stóp do głów coś tam coś tam...", wszędzie to słyszę xD Boski refren.
Walkin' - asdghksaddfdsf, SHINDONG KOCHAM TWÓJ GŁOS ;-; Jak usłyszałam początek to myślałam, że będzie cała po angielsku xD Śliczna jest, taka wakacyjna, troszkę w stylu No Other. Na pewno będę ją często nucić, bo tekst łatwo zapada w pamięć. Ale kurczaki, Shini... naprawdę jestem z niego dumna.
Storm - ładna balladka z śliczną melodią. Popisali się swoimi umiejętnościami wokalnymi, mega. Pasowałaby jako OST do jakiejś dramy. W takich klimatach najbardziej lubię głos Wooka.
Good Friends - raaaaany, to jest taka sympatyczna nutka, że widzę ją na Super Show jak chłopcy chodzą za rączki po scenie, bujają się na boki i wymachują łapkami w rytm fali ^^ Naprawdę mam nadzieję, że z nią gdzieś wystąpią, czuję, że nieźle by się przy niej uśmiechali.
Feels Good - boska, ale trochę monotonna melodia. Mogłaby być bardziej zróżnicowana. I jak Kyu na początku zaczął śpiewać to skojarzyło mi się z jakąś piosenką, chyba girlsbandu... Ale nie wiem jaką. Trochę za bardzo zmodyfikowali głosy, bo im to nie jest tu potrzebne. Ale i tak jest super :3
Memories - czytałam, że to będzie solówa Yesia, a jednak mnie zaskoczyli... Ale nie narzekam, bardzo ładna piosenka, refren jest piękny, oni mają takie ciepłe głosy... ;-;
Sunflower - przyjemna melodia, też utwór do pobujania się z przyjaciółmi ^^ Niesamowicie podoba mi się głos Eunhae tu. I Minka.
White Christmas - szczerzę mówiąc nie spodziewałam się tak szybkiego tempa, a raczej spokojnej balladki z dzwoneczkami w tle xD Jak to stwierdziła moja koleżanka, brzmi nieco jak opening do anime. Tylko nie wiem czemu jak słucham tego głośno, to mi uszy odpadają xD Jakby muzyka była źle wyregulowana...
Y - piosenka Hae, tak? Niestety chyba najmniej mi się podoba :( Ale to się pewnie jeszcze zmieni, mało razy ją przesłuchałam. Plus, że słyszę dużo różnych głosów! I refren śliczny...
My Love, My Kiss, My Heart - ... brak mi słów, żeby opisać ten utwór. Już po paru sekundach miałam załzawione oczy... Uwielbiam takie klimaty, zawsze mam wrażenie, że w takich piosenkach naprawdę śpiewają od serca. Zdecydowanie jeden z moich favów i czuję, że z czasem nabierze naprawdę wielkiego znaczenia dla mnie i chętnie będę do niej powracać ^^ Tak jak MONSTER czy inne... Naprawdę, pełen podziw, chłopcy, świetny kawałek.

Ogólnie jestem bardzo zadowolonym ELFem, pokłon dla Suju za odwalenie dobrej roboty. Cieszę się, że zdecydowałam się kupić album, bo takie piosenki są naprawdę bardzo wartościowe ^^ Chociaż jest mi trochę smutno w tej chwili... Tak długo na to czekaliśmy, a teraz już to mamy. Przeraża mnie fakt, że czas tak szybko leci...
Kocham ten album, ich głosy i kocham ich, tyle <3
Ostatnio zmieniony przez Nishi 2011-08-02, 01:25, w całości zmieniany 4 razy  

Risu-chan 
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHae
Wysłany: 2011-08-02, 10:37   

Pomimo tego,że uważam całą płytę za fantastyczną,to i tak moimi faworytami pozostają Mr.Simple,Opera i Be my Girl.

Ale też z uwagą wsłuchiwałam się w wykonanie piosenki White Christmas. Wszystkie elfy spodziewały się czegoś spokojniejszego z dzwoneczkami. Niestety,tu był zaskok,bo SuJu postanowiło nie zmieniać tempa piosenki robiąc remake JINU "Odd Imagination" z 1996 ^^

Ogółem album strasznie mi się podoba i go pokochałam.Aż ciężko ruszyć ręką, żeby przełączyć na starsze kawałki SuJu,bo nowe hipnotyzują i chce się ich słuchać w kółko.
Bosko <33

Ppyong!~

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-08-02, 10:50   

Bonamana i Mr Simple to zdecydowanie najlepsze 2 albumy <3 słuchając pozostałych albumów nie wszystkie piosenki mnie się spodobały ;)
Mr. Simple, Opera, Be My Girl, Storm, Feels Good, Sunflower, White Christmas i My Love, My Kiss, My Heart <- Najlepsze z najlepszych piosenek z albumu <333
Mr. Simple - mimo, że mają trochę pozmieniane głosy piosenka nadal jest boska <3 jest taka szybka ;D ja już chcę układ zobaczyć *.* <3
Opera - piosenka też super, mam nadzieję, że to będzie 2 piosenka na comeback <3
Be My Girl - dobra, znowu napiszę, że piosenka jest super, ale nic więcej nie porafię napisać, po prostu mnie się podoba <3
Walkin' - początek przypomina mi jakąś inną piosenkę, ale za nic w świecie nie mogę sobie przypomnieć jaką xD <3 i początek wymiata! <3 reszta zresztą też xDD
Storm - śliczna, tyle powiem <3
Good Friends - w tej piosence najbardziej podoba mi się końcówka, kwestia Kyu i Teuka ^^
Feels Good - sfhsduifhsui zaraz po Mr Simple i Operze najlepsza piosenka <3 fils gód gód gód gód gód xD
Memories - ich głosy są w tej piosence taki delikatne <3
Sunflower - piosenka jest wesoła no i zaczyna ją Yesiuu ^____^
White Christmas - piersze sekundy piosenki, a ja przerażona, ze to będzie kolędo podobna piosenka xD ale potem łan tu tri for xDDD piosenka fajna i szybka, a ja mimo, że uwielbiam ballady to równie mocno uwielbiam szybsze piosenki ^^
Y - po przeczytaniu tracklisty w mojej głowie pojawiła się melodia do Y mblaq i automatycznie zaczęłam śpiewać "Give it to my Y, listen to my Y" xD ale po przesłuchaniu na szczeście nie było tam żadnego "Give it to my Y" xDD piosenka fajna <3
My Love, My Kiss, My Heart - wszyscy się nią tak zachwycają... no to ja też xD co prawda są lepsze piosenki na tym albumie, ale i tak jest świetna <3 i śliczny (pff xd jak zresztą zawsze xD) Yesungowy wokal <333

No to tak... tak jak już pisałam wszystkie piosenki mnie się baaardzo podobają, ale i tak najbardziej umierałam przy kwestiach Yesia <333 Dali pośpiewać Ciulkowi i się cieszę, ale niestety, mam problemy z Hyukowym i Shindongowym wokalem więc nie mogę powiedzieć czy dużo śpiewali... cały czas rapują, a tu nagle dają im śpiewać, mnie to tam pasuje, ale nie mam z tego przyjemności, bo nie wiem nawet w których momentach śpiewają xDDDDDDDD
Jestem szalenie wdzięczna Juniorkom i osobom które pracowały przy tym albumie, bo odwalili cały kawał dobrej roboty <3333
Ostatnio zmieniony przez Yume-chan 2011-08-02, 12:12, w całości zmieniany 1 raz  

Anke 
Cho AhYoung

Ulubieniec z SJ: 15~
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: mnóstwo
Grupa krwi: BRh+
Wysłany: 2011-08-02, 12:06   

Właśnie przesłuchuję album, bo wczoraj nie mogłam D: Już go kocham Q_________Q Mr.Simple to dla mnie cudo, Opera jest świetna, My love my kiss.... Q_____Q No nie mogę. Chłopaki się postarali! Niesamowicie się bałam tego albumu po wydanych zdjęciach, ale jest super! Jeszcze zedytuję posta jak przesłucham wszystko <3

Madź, jak nie słyszysz Shiniego? :O Już sam początek "Walkin'" to Shindong! Jeszcze nie przesłuchałam wszystkiego, więc nie wiem jak z resztą. Ale co jak co, mogliby mu dać troszku więcej linijek...

EDIT

Właśnie się zakochałam w Storm Q___Q Dobra. Wiem. Żądam solo Donghae Q__Q
Ostatnio zmieniony przez Anke 2011-08-02, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  

Nishi 
Yesios?awa

Ulubieniec z SJ: prince manager, jongjin
Lover: yeye
Fav Pairing: yehae, eunhae
Wysłany: 2011-08-02, 13:19   

Ok, wiedziałam, że tak będzie, ale nie spodziewałam się, że tak szybko.
Po kilku przesłuchaniach strasznie mi się spodobało "Y" i zdecydowanie nie jest już najmniej lubianą przeze mnie piosenką. Też będę ją często zapętlać, ale na razie staram się słuchać wszystkiego po trochę. :D
Aigoo~ Jakby mi ktoś kazał je poukładać w porządku od najlepszej do najsłabszej, to bym miała problem, wszystkie są mega :D

Hatchiko 
No Other :)

Ulubieniec z SJ: Siwon, EunHyuk, HanGeng
Lover: Siwon, TaecYeon
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 RH+
Wysłany: 2011-08-02, 13:33   

EvilMonkey napisał/a:
od 19 aż do teraz leci My Love, My Kiss, My Heart. Omo *zawał* ta piosenka jest boska ! *zawał*

Potwierdzam jest boska :D najbardziej mi się podoba ale Walkin', Sun Flower i Memories też należą do moich faworytów :) Do Mr. Simple jeszcze muszę się przekonać ;)

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-08-02, 14:04   

Ja narazie nie mogę wypowiedzieć się o każdej piosence z osobna.
Jak ktoś wie, jakiej muzyki słucham na co dzień, to potrafi zrozumieć, że ciężko mi się przestawić na SuJu.

Do wcześniejszych albumów SuJu musiałam również przywyknąć i po jakimś czasie dopiero mogłam ich słuchać non stop.
Tak samo z tym albumem, słucham któryś raz z kolei i coraz bardziej mi się podoba (chociaż na początku nie brzmiało mi w ogóle jak Super Junior).
Walkin' , Storm i Good Friends chyba leciało u mnie najwięcej razy. ;p
I koniecznie nauczę się tańca do Mr. Simple. Już wiem to na 100% xD

Chociaż to właśnie Mr. Simple brzmi dla mnie najmniej Super Juniorowo. Bardziej jak jakieś Szajniaki czy coś. (przynajmniej na początku tak mi brzmiało) Wybaczcie dziewczęta. Przesłucham jeszcze 100 razy i będę bansować xD

Mimo mojej miłości tylko do NIE-koreańskiej wersji Perfection, ogromnie, ale to OGROOOOMNIE się ciesze, że Perfection jest na tym albumie! <3
Ostatnio zmieniony przez shiree 2011-08-02, 14:04, w całości zmieniany 1 raz  

d0ri 

Ulubieniec z SJ: Teuki
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: ARh+
Wysłany: 2011-08-02, 14:27   

cudowny album. Pierwsza piosenka jaką usłyszałam to była "My love, my kiss, my heart" i od razu sie zakochalam <3 "Mr.Simple" tez mi się spodobało. O reszcie narazie jeszcze nie mam konkretnego zdania, ale ogolnie album mi się bardzo podoba. Po zdjęciach promujących spodziewałam się czegoś strasznego, a jest wręcz odwrotnie! *idę słuchać dalej hehe*

wiktoria_00111 
<3

Ulubieniec z SJ: wszyscy a najbardziej Ciulek
Lover: narazie brak
Fav Pairing: hmm..
Grupa krwi: nie wiem
Wysłany: 2011-08-02, 14:38   

:-D mam na telefonie album

Odpowiedz do tematu