| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sny
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-05-05, 00:22   Nasze sny

Opisujcie swoje sny :P

kala 

Ulubieniec z SJ: Maknae, Ryeowook
Lover: KyuHyun
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2011-05-08, 01:21   

Piękny sen z DongWoonem:
Dosyć krotki to sen, zdażył mi się przed samymi świętami Bożego Narodzenia (ach wspaniały prezent)
Już szczegółó nie pamiętam dokładnie, głównie rozmawialiśmy o sobie, poznawaliśmy się lepiej, czułam się w tym śnie wspaniale, jak się obudziłam z resztą też, byłam bardzo szczęśliwa rano;)

mia19miracle 
mia19miracle

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Fav Pairing: TeukChul
Kocham SuJu od: 26 marca 2009
Wysłany: 2011-05-18, 20:54   

Sen był jak to napisać? miły ja i Leeteuk tyle pamiętam z miłej części a potem jak przystało na mnie cudowny sen zmienił się w koszmar pojawił się ogień pająki (mam fobie) i mój kuzyn (najochydniejszy człowiek którego poznałam) i obudziłam się zlana potem nic w tym niezwykłego ale był przerażający

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-05-20, 21:42   

Jak już kiedyś wspominałam nie przepadam za Kyu. (teraz to się zmieniło, lubię go. Jest świetny i zawsze się z niego śmieje, ale nadal jest u mnie daleko w tyle na liście naj SuJu. W każdym bądź razie nie ważne) Jeszcze na początku jako poznawałam zespół i nie lubiłam Kyu w ogóle pierwszy sen jaki mi się przyśnił był właśnie z nim. Śniło mi się, że wraz z nim próbowałam wyrwa z domu jakąś dziewczynę którą chyba znaliśmy oboje, bo jej ojciec był jakiś walnięty i ciągle ją bił. Wspaniałomyślny Kyu stwierdził, że zagada ojczulka,a ja wkradnę się do domu niepostrzeżenie i ją stamtąd zabiorę. Niestety plan był tak felerny, że Kyu zapomniał języka w gębie i pierdzielił do tatulka jakieś farmazony (szkoda, że mu nie zaśpiewał :P) i przez to padre się połapał o co kaman. Sen się urwał jak Kyu wleciał do domu przez okno do łazienki by nas uratować. Nie wiem co mnie obudziło, ale sen był dla mnie nieco zabawny.

Miałam jeszcze ze 3 sny z juniorami, ale wszystkie tak samo inteligentne jak ten hahahahah. Jednak można było się pośmiać po przebudzeniu :P

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-07-01, 18:30   

Miałam sen z Kanginem TT.TT
Byłam z 2 koleżankami na koncercie Super Junior, który odbywał się w pomieszczeniu które wyglądało jak sala gimnastyczna ze sceną xD
Ja z tymi koleżankami całkiem z tyłu siedziałam i darłyśmy sie jak głupie... xD
po bokach tych scen były takie schodki, któte były do tego żeby zejść z tej sceny no i Kangin nagle podszedł do tych schodków i moja koleżanka tam poleciała, ale ochrona ją złapała zaraz po tym jak dotknęła dłoń Kangina, chwile później jesteśmy przerażone, bo w naszym kierunku szedł gościu z ochrony (ona już wróciła i siedziała cicho xD), ale okazało się że to do laski obok nas xD a zaraz za nim szedł Kangin! *.* naszej trójce uścisnął dłonie jak jakiś stary kumpel, a potem chciał pogadać na osobności xDDD (ale nie ze mną tylko koleżanką która zaraz obok mnie była xD) oni poszli na bok usiąść, a ja im w między czasie zdjęcia robiłam xDDDDD jak Kangin poszedł dalej występować na scenę ja się ją wypytałam co on chciał, a ona powiedziała, że mówił, że mamy po koncercie poczekać to da nam kilka świtlików :lol: :lol: xDD

To jest mój 3 sen z Juniorkami, ale tamte były 'normalne' xD haha... to najbardziej zryty sen ze wszystkich jakie kiedykolwiek miałam xDD No i był tam Kangin TT

DreamerLady 
Mów mi Haru ^^

Ulubieniec z SJ: Kyu,Hee,Hyuk ^^
Lover: Henry, Kyuhyun !! <3
Fav Pairing: Za dużo tego ! xD
Wysłany: 2011-07-09, 21:58   

Ja mam tylko nie przyzwoite sny z wódką i świńskimi scenami,więc opowiedzieć nie mogę,opisać też nie :mrgreen: Ale ja się ładnie reklamuję,zboczona smarkula,to dopiero coś :oops:

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-07-09, 23:40   

Jedyne co pamiętam to .. byłam ja, Leeteuk, Hangeng (co on tam robił?) i Donghae. Oczywiście pomijając jakąś grupkę zwariowanych fanów (do której się wcale nie zaliczałam HA HA taa), padał deszcz (co ja mówię, ja nie miałam na sobie nic suchego), a oni stali i gadali pod jakimś małym, czarnym parasolem. I wtedy pobiegłyśmy z naszymi, żeby na nich nie padało oni się gapili na nas jak na wariatki bo wcale na nich deszcz nie padał, a wtedy jakoś dziwnie znaleźliśmy się na plaży (tak moje sny są takie, że używam teleportacji xD) był zachód słońca i nagle z wody wyskoczył Onew i zaczął wszystkich napastować (łącznie ze mną) co było mega przeżyciem :D Jak zaczął coś po koreańsku krzyczeć to się przestraszyłam (bo dlaczego on nie mówi po polsku?) cofnęłam się i na kogoś wpadłam .. krzyknęło i miało głos podobny do tego wysokiego Eunhyukowego tonu, ale nawet nie wiem czy wstałam, bo film mi się urwał ^.-

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2011-07-10, 12:45   

a ja miałam taki straszny sen że sama aż się siebie po nim boję, nie występował we śnie nikt z SuJU niestety, tudzież inne gwiazdy, a sen to był jak z Teksańskiej Masakry Piłą Mechaniczną

Otóż, śniło mi się, że chodzę do szkoły, a szkoła to był stary budynek mojej podstawówki, jestem nieakceptowana w klasie, dziewczyny nie chciały się ze mną bawić. usiadłam do takiej jednej co mnie przyjęła z wielką łaską a za mną siedział chłopak no i on zaczął się ze mnie nabijać. Zrazu siedziałam cicho, ale w końcu jak we mnie co nie wstąpiło, wku*wiłam się ostro, wstałam, podeszłam do gościa, chwyciłam go za łeb i zaczęłam (UWAGA) z całej siły tłuc jego głową o blat ławki ...

I tak 4 razy. A on był w takim szoku. krew mu z nosa pociekła...

Po tym wydarzeniu jednak ludzie się mnie nie bali, zamiast tego jakbym zyskała jakieś przywileje czy uznanie, podeszło do mnie kilka osób i zaczęło gadać, dziewczyny mówiły że ten gościu na to zasługiwał bo od pewnego czasu tak się złośliwie zabawiał nad innymi...

Lol

ai wa eiendesu

DreamerLady 
Mów mi Haru ^^

Wysłany: 2011-07-10, 14:07   

Kirin, nie zazdroszczę:) Miałam dziś sen,w którym był śliczny dzień,słoneczko, cieplutko.Ja mega szczęśliwa(a nawet nie wiem z czego ),idę do stajni.Wchodzę przez frontowe drzwi i ku mojemu zdziwieniu żadnego konia tam nie było.Wyszłam na dwór,a na padoku wesoło brykało 16 kościotrupich koni XD.Czarne chmury się zebrały w wir,a za nich zaczęła padać krew.Zaczęłam wrzeszczeć i gdzieś uciekać,aż potknęłam się i ... obudziłam się cała spocona:o

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2011-07-11, 13:24   

Kirin napisał/a:
Otóż, śniło mi się, że chodzę do szkoły

to już wystarczający powód do strachu!
A tak ogólnie to na twoim miejscu z tego snu byłabym dumna xD

DreamerLady twój sen był straszny, nie lubie czarnych wirów, chyba, że to lody ^.-

My lil RUDE bub

Ostatnio zmieniony przez teitatoo 2011-07-11, 13:26, w całości zmieniany 1 raz  

natulka 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy<3<3<3
Lover: Kangin
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-07-11, 14:04   

Ja mam schiza już chyba.. Ostatnio mi się śniło że Heechul odpisał mi na twitterze że to bardzo miło z naszej strony że robimy akcję #TwitterZhouMi bo on dostał miliony takich wiadomości, a potem raptem sen się zmienia siedzę u pielęgniarki a ona mi pobiera krew by sprawdzić wyniki matur czy się zgadzają. wbija igłę a mnie tak strasznie boli od tego ręka, a ona mi mówi że igłę wyciągnie dopiero jak sprawdzi wszystkie wyniki.. Ja proszę ją i błagam że już nie wytrzymam tego bólu i się obudziłam z bólem w ręce z której zwykle oddaję krew... masakra..

DreamerLady 
Mów mi Haru ^^

Wysłany: 2011-07-11, 15:05   

Oj,biednaś...
Mi się dziś nic nie śniło,ale jak byłam młodsza to bardzo często śniły mi się sny z nawiązaniem do bajek,które obejrzałam:) Albo ze stworami,ale nigdy nie obudziłam się z płaczem,spocona czy z krzykiem:) A ostatnimi czasy zdarza się to coraz częściej:D

teitatoo 
Soonyoungie

Wysłany: 2011-07-11, 16:38   

Nie wiedziałam, że teraz do matury też próbka krwi potrzebna xD
Mi się coś śniło ale ... przy śniadaniu jak sobie przypominałam co tam było szwagier zaczął tak głośno gadać, jeszcze do tego baaardzo energicznie gestykulował .. że aż zapomniałam

My lil RUDE bub

Micey 

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun
Lover: Taemin!
Fav Pairing: EunHae ;3
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-07-11, 20:11   

Ostatnio miewam coraz więcej snów z Donghae. W ostatnim zachowywał się bardzo arogancko, miał wszystkich ludzi dookoła siebie gdzieś... Ten sen był jednym z najgorszych.

Gdzieś z miesiąc temu miałam taki uroczy sen... Cały czas, kiedy o nim wspominam, uśmiecham się do samej siebie ;3.
Siedziałam spokojnie na kanapie w moim domu oglądając telewizor, gdy nagle wpadli do niego Leeteuk, Heechul, Donghae, Kyuhyun i Eunhyuk. Pierwszy podszedł do mnie Teukie, który wyglądał jakby miał zaraz się popłakać. Spytałam się go co chodzi, bałam się, że coś się stało... wszyscy mieli przerażająco grobowe miny. Leeteuk wytłumaczył mi dokładnie, że program już się skończył, więc będą musieli wrócić do Korei (wygląda na to, że brałam z nimi udział w czymś podobnym do Full House'a). Zamiast zaprotestować albo palnąć jakąś głupotę, jak to w śnie, to ja zaczęłam się z nim żegnać. Aż obydwoje się rozpłakaliśmy, a reszta chłopaków komentowała to "Noo błagam! Nie rozklejajcie się, wyglądacie żałośnie". Mimo, że to był krótki sen, mogłam pogadać z Teukiem i przytulić tę garstkę osób po kolei.
Może ten sen nie wygląda tak wspaniale, kiedy go się czyta, ale naprawdę taki był ;3.

Oczywiście miałam mnóstwo innych, bardziej pokręconych np. takich, w których Donghae płakał bo, jak to powiedział, "Płyn Listerine okropnie smakuje"... ale takich głupot raczej nie będę Wam opowiadać.

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-07-17, 19:06   

-
Ostatnio zmieniony przez ZłaMacocha 2011-09-28, 14:14, w całości zmieniany 1 raz  

Odpowiedz do tematu