| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sny
Autor Wiadomość
~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Ulubieniec z SJ: Teukie, Hee, Hyuk, Kibum
Lover: Yesung~ ...Chanyeol & Chen & Bom~
Fav Pairing: YeWon, KyuSung, HanChul, EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-04-16, 17:03   

Mój ostatni sen...który pamiętam XD Śnił mi się jakoś 2 dni temu ? xD
Był w nim Siwon.
Za wiele z niego nie pamiętam, ale mniej więcej xD
Więc, widziałam jego profil na Twitterze (chociaż wyglądał inaczej niż normalny twitter, ale to był twitter) I, że Siwon napisał w tym opisie coś tam po polsku, jakieś życzenia czy coś. xD Moje sny są porąbane.

A tak w sumie niedawno, pamiętam jak było SS4 w Tajwanie i zobaczyłam takie łaaadne zdjęcia Yesia w koszuli xD A potem mi się śnił YeWook, tzn. Wook rozbierał Yesia z koszuli.. O________O xD

A dawwnoo temu, śniło mi się, że na moim korytarzu w szkole była woda a Kyu się topił.

Albo, to było o jakiejś dziewczynce, która straciła rodziców i trafiła do domu dziecka, i tam spotkała Kibuma - ale Kibuma, który był dzieckiem, miał jakoś 13 lat ? xD

A i jeszcze było coś, że Hae i Hyukk przyszli do mojej szkoły w swoich kolorowych garniturach (czerwony i żółty XD), tych z Oppa Oppa. Weszli do mojej klasy i zaczęli tańczyć.
A kiedyś tam, że moja pani wychowawczyni puszcza nam jakiś tam program/koncert/mv (nie pamiętam) z SuJu i sobie oglądaliśmy.

No i to wszystko co pamiętam ze snów z SJ ;)

Ostatnio zmieniony przez ~Nana~ 2012-04-16, 17:37, w całości zmieniany 1 raz  

alvin 
Choi Min

Ulubieniec z SJ: wszyscy..
Lover: Hee, Teuk, Min
Fav Pairing: SiChul, KangTeuk
Kocham SuJu od: sierpień 2010
Wysłany: 2012-04-16, 19:02   

~Nana~Ale masz fajne sny.. mi się kiedyś śniło .. że SiChul byli razem i Hee był w ciąży

Yuki-chan 

Ulubieniec z SJ: eee, wszyscy :D
Lover: Tusiek + 2 skoki na boki ;)
Fav Pairing: przemilczę tę sprawę bo jest tego za dużo
Wysłany: 2012-04-16, 19:31   

dobra, opowiadam swoje ~
1. Ruki(The GazettE) chciał mnie zabić O_O
2. Leeteuk spami mi na tablicy, że Yoseob(B2ST) chce się ze mną ożenić O_O
3. że kręciłam zdjęcia pairingowe z Hae bo zamieniłam się z Hyukiem ciałami O_O
wielkie O_O

~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Wysłany: 2012-04-16, 19:36   

alvin napisał/a:
~Nana~Ale masz fajne sny

Hahah cudne wiem xD Ale gdybyś wiedziała jak się czułam po tym YeWookiem X.x.

alvin napisał/a:
że SiChul byli razem i Hee był w ciąży

Yaay~

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-05-06, 11:38   

Yyyy... no to ostatnio... śniło mi się, że śpię, potem obudziłam się, patrzę, a na łóżku naprzeciwko śpi Oiika...^^ Stwierdziłam, że wygląda uroczo i w tym moim śnie poszłam spać dalej....^^"

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2012-05-06, 11:47   

madlejane, hahaha xDDDDD Widzę, że już śnię się ludziom po nocach xDDDD

I nie ma to jak spać we śnie xD

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

gang-aji 
Królowa fandomu

Fav Pairing: Leeteuk + zmarszczki
Kocham SuJu od: 14.05.2010
Wysłany: 2012-05-06, 11:51   

Oiika, mi się ostatnio dużo różnych ludzi śni, a wtedy padło na Ciebie i jak się obudziłam, to jakoś tak mnie ten fakt rozbawił XD
No, spanie we śnie jest... fajne, ale nieco dziwne^^

Lizzy 
~Panda~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy~
Lover: LeeTeuk,Donghae
Fav Pairing: EunHae, KyuTeuk, KyuHae, YeWook
Grupa krwi: Nie poinformowano mnie
Kocham SuJu od: 3.12.2011 ^.^
Wysłany: 2012-05-06, 15:35   

Yyy... ostatnio bardzo często (?) śnią mi się małpy . O.O nie wiem dlaczego ale jedną z nich był Hyuk. Dziwne ... ^^

~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Wysłany: 2012-05-15, 07:27   

A mi się śniło BAP~ xD

Wszystko działo się w jakieś galerii, nie pamiętam w jakiej dokładnie, ale wiem, że była ona ogromna - łatwo się można zgubić.
Jak najzwyklejszy człowiek szłam sobie po sklepach etc.
Po chwili spostrzegłam przy takiej wielkiej ladzie czy czymś, taki stolik wysoki. I przy nim kilku mężczyzn, pamiętam, że był tam na pewno Yongguk i Himchan i możliwe, że Zelo też - ale on w tym śnie nie ważny xD
Po jakimś tam czasie...
Patrzę a tam Himchan z Yonggukiem trzymali się za ręce - czy coś w tym rodzaju, jakaś sytuacja, która wskazywała na BangHim xD
No i ja jak taki debil powiedziałam: "BangHim". Żałowałam, że to wgl. powiedziałam, ponieważ, gdy Himchan to usłyszał od razu się na mnie 'rzucił' - no tak prawie. Od razu zostawił Yongguka i zaczął mnie gonić. Natomiast Yongguk zaczął się śmiać.
***tutaj ten kawałek się nie trzyma kupy, ale jest***
Himchan siedział na jednym końcu tej lady czy czegoś, a Yongguk na drugim końcu. Himchan zaczął mnie gonić a ja schowałam się za Yonggukiem - tak fajnie się do mnie uśmiechał XD
*przecież oni siedzieli obok siebie xD*
***koniec sytuacji, która nie trzyma się kupy xD***
No chowałam się za Yonggukiem, a Himchan pobiegł gdzieś dalej. Jako, że bałam się, że Himchan zacznie mnie szukać z powrotem gdzieś w tym miejscu, którym byłam. Postanowiłam schować się gdzieś indziej, chociaż kryjówka obok Yongguka była fajna xD
Pobiegłam gdzieś do jakiejś salii zabaw (WTF) by schować się, no i się schowałam. Potem była masa różnych podobnych miejscu, czy innych sklepów i restauracji.
W sumie dalsza część nie ważna, nie ma związku z BangHimem, ani z BAP ani nawet z kpopem.

shelly 
AEGYO POWER!

Lover: Donghae, Youngjae, Kris, Sunny
Fav Pairing: LennShell
Kocham SuJu od: 10.08.2011
Wysłany: 2012-05-15, 15:20   

Lol >< . A mi się ostatnio śniło, że koło domu mojej babci miałam piknik z Tuśkiem i Hee i nagle wbił na piknik Hae z płetwami <33

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-05-27, 18:29   

Mi się wczoraj śniło, że zostałam wywalona z grupy SJero i byłam załamana, bo chciałam wejść do tematu Sujowe wielkości i nie mogłam! I byłam brązowa!

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

nanami-aki 
Space Big Star <3

Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae, Kyumin, WonKyu
Wysłany: 2012-05-28, 14:57   

To co mi się dzisiaj śniło można by nazwać koreańską dramą xD dawno nie miałam takiego długiego snu

Pod stadionem w Poznaniu zobaczyłam taką ala przyczepę kampingową, z której była nadawana audycja radiowa "Radio z Breivikiem" (tak, tym terrorystą o.O) a że część była oszklona, to zobaczyłam, że gościem radia jest Leeteuk xD.
Jak wyszedł, krzyczałam za nim, czy mogę zrobić sobie zdjęcie, ale on się nie obrócił nawet i jego mamager powiedział, że nie ma czasu. Nagle zza przyczepy wyszły Miss A xDD rozmawiałam z Min po angielsku, zrobiłyśmy sobie zdjęcie i jęczałam, że Teuk mi zwiał. Powiedziały, że jest niegrzeczny i go zaraz zawołają. Faktycznie po chwili przyszedł i gadaliśmy (on po koreańsku, ja po angielsku i się rozumieliśmy idealnie xDD). Zeobiliśmy masę glupkowatych zdjęć i on jakieś na tt wrzucil. Musiałam być nad wyraz czarującą osobą xDDD bo zaprosił mnie na kawę (shisusie fuuuj ja tego nie pijam). Rozmawialiśmy już o dziwo w jednym języku, nie mam pojęcia jakim. Polubiliśmy się i namówiłam go żeby Suju zrobiło koncert w Polsce ^^

Koncert był niesamowity, fanservice że huhu xD było nas mało ogólnie bo jakieś 20 osób na platformie i z 1000 siedzących, ale tych stojących brali co chwilę na scenę, albo schodzili do nich :D
Potem było after party w jakiejś koreańskiej knajpie z karaoke xD na tej imprezie były też Oiika, Red, Naoś i Madź xD i nas wszystkie zaprosili na miesięczne wakacje, które lecieli na Fiji xDD
Na miejscu okazało się, że nie ma miejsca i muszę spać w jednym domku z Hyukiem i Hae ^^
Dziewczyny po dwie spały. Zabawa była świetna. Nurkowaliśmy, pływaliśmy łodziami, wieczorem piliśmy i uczyliśmy się miejscowych tańców xD
Naoni dorwała się do Teuka, Madź do Siwona, Red do Mina i ich już więcej nie pamiętam we śnie xDD Oiiś gdzieś po drodze zniknęła xDD
To teraz dzieci nie czytają xDDD mieszkanie z Eunhae w jednym domku? Dołączyłam do ich aktywności nocnych, że tak powiem xDD

Potem akcja przeskoczyła 7 miesięcy później... Urodziłam córeczke xDDD wcześniaka
I znowu jakieś 8 lat później. Moja córka była chora. Sprzedałyśmy wszystko żeby mieć na operację, gdzie szpital wyglądał jak moje gimnazjum a stołem operacyjnym była ławka szkolna xD po szpitalu chodziło pełno kotów, a na korytarzach na ziemi spali ludzie czekający na operacje. Operacja się udała.

Miesiąc później... córka, nazywała się Min Young ^^, męczyła mnie, że chce poznać appe, ale powiedziałam że nie żyje i poleciałyśmy do Korei (skąd miałyśmy kasę skoro wszystko sprzedałam to nie wiem xD) na cmentarz... Nie widziałam we śnie nic poza nazwiskiem Lee na grobie.
Wracając nagle wpadłyśmy na... Donghae :shock: rozpłakał się i powiedział, że przez te 8 lat od katastrofy lotniczej jak wracaliśmy z wakacji szukał mnie, że obiecał to Hyukjae (to był jego grób jak się okazało). Zobaczył Min Young i zamilkł w szoku (ona była tak w ogóle śliczna i słodka ^^ i... Strasznie podobna do Hae o.O) spytał się ile ma lat i zorientował się, że zaszłam w ciąże na tamtych wakacjach (Hae z tym swoim nieogarem do tego doszedł? XDD) moja córka nagle się spytała: appa? hae się uśmiechnął podszedł do nas i przytulił. Powiedział, że nie ważne czy jest jego córką czy Hyuka, oni byli jak bracia i w te parę minut już ją zdążył pokochać, a mnie kochał od dawna xDDDD
Potem pamiętam, że spotkaliśmy Naoś i Teuka na spacerze ze swoimi dwuletnimi rudymi, skośnymi bliźniakami xDD
Ślubu udzielił nam pastor Siwon xDDDD a Madź biegała po kościele za swoją śliczna zielonooką córeczką (widać zachowania po tacie nie odziedziczyła xDDD)

Sory za długi post xDD ale mnie ten sen rozwalił, bo był strasznie realistyczny w moim odczuciu i miał w sobie wszystko o czym przez ostatnie parę dni gadałam xDD koniec czytania fików przed spaniem xDDD
Ostatnio zmieniony przez nanami-aki 2012-05-28, 14:59, w całości zmieniany 1 raz  

Yuki-chan 

Ulubieniec z SJ: eee, wszyscy :D
Lover: Tusiek + 2 skoki na boki ;)
Fav Pairing: przemilczę tę sprawę bo jest tego za dużo
Wysłany: 2012-05-28, 19:21   

moje porypane sny ciąg dalszy:
1. szłam z TOPem na koncert Nightmare
2. odratowywałam Uru....... (nieee nienawidzę tego odmieniać xD)

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-05-29, 17:17   

nanami-aki napisał/a:
Ślubu udzielił nam pastor Siwon xDDDD a Madź biegała po kościele

ta część naprawdę mnie rozwaliła xD
nanami-aki napisał/a:
Dołączyłam do ich aktywności nocnych, że tak powiem xDD

A one też były uwzględnione bardziej? xD
nanami-aki napisał/a:
Polubiliśmy się i namówiłam go żeby Suju zrobiło koncert w Polsce ^^

Mom please *w*
nanami-aki, boski sen miałaś!!

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

nanami-aki 
Space Big Star <3

Lover: Heechul
Fav Pairing: EunHae, Kyumin, WonKyu
Wysłany: 2012-05-29, 22:46   

Mizuki napisał/a:
A one też były uwzględnione bardziej? xD

Bardzo bardziej xDDD też mi się ten sen podobał xD ale następnym razemniech moja podświadomość stworzy nudną dramę, czyli taką w której nikt nie umiera :(

Odpowiedz do tematu