| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sny
Autor Wiadomość
sheneena 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun
Lover: Donghae
Kocham SuJu od: kwiecień 2011r.
Wysłany: 2012-06-04, 18:21   

Jak nie mam snów z SuJu, to nie mam przez dłuuuuugi czas, a jak już się zdarzy jakiś, to masakra na kółkach xD.

Pewnego razu miałam sny z chłopakami z Suju 4 dni pod rząd O_O.

Pierwszego dnia śnił mi się Leeteuk i... Nie pamiętam. Chyba... Ryeowook? No nieważne xD. W każdym bądź razie, miałam basen na auli w szkole i oni tam stali i dawali podwodny koncert xD. Żeby ich słyszeć, też musiałam się zanurzyć, normalnie jak Harry Potter, gdy chciał usłyszeć instrukcje w turnieju trójmagicznym ^^.
Drugiego dnia śnił mi się Kyuhyun, jak uczyliśmy się surfingu, a on się do mnie uśmiechał <3.
Trzeciego dnia śnił mi się Donghae. Była wojna. Uciekaliśmy przed terrorystami. Znaleźliśmy jakieś drzwi, przez które mogliśmy uciec, ale Donghae się ze mną kłócił, że nie możemy, bo i tak nas złapią. To ja mu musiałam wyperswadować, że jeśli chce przeżyć, to musi iść ze mną. A on strzelił focha xD.
Czwartego dnia śnił mi się Siwon. Byliśmy super agentami - aniołami ze skrzydłami. Musieliśmy rozwalić jakąś szajkę gangsterów urządzających nielegalne imprezy na cmentarzach :mrgreen: .
Te sny mnie rozwaliły kompletnie xD.

Później miałam sen, że spacerowałam z psem za moim domem i nagle ujrzałam Leeteuka i Donghae, jak szli w moją stronę, ale gdy tylko mnie ujrzeli, od razu zaczęli uciekać. Zaczęłam za nimi wołać, że jestem ich normalną fanką, która nie chce im zrobić krzywdy xD. Nie słuchali. Obraziłam się i wróciłam do domu. Mama czekała na mnie z jakąś ohydną zupą, ale co tam xd. Od razu podeszłam do okna, aby zobaczyć, czy SuJu już sobie poszli, czy jeszcze nie. Jednak oni urządzili koncert u mnie pod oknem. Leeteuk przeprosił za swoje zachowanie, ale Donghae nadal uważał mnie za jakąś wariatkę <co_jest?>. Ujrzałam jeszcze Kyuhyuna, Yesunga i Eunhyuka i jeszcze dwóch innych i nie jestem pewna, kto to był. Poprosiłam, żeby dla mnie coś zaśpiewali. Wykonali jakiś utwór na tonację "Andante", ale można tam było usłyszeć takie kwestie: "I will always love you" (Whitney Houston, czy co xD?) i "I will do anything for you", pomieszane z jakimiś koreańskimi słowami. Śpiewali jakimś dziwnym dialektem xD. Kiedy skończyli, we śnie miałam łzy w oczach. Chciałam coś powiedzieć, ale Donghae zaczął rzucać we mnie pomidorami :shock: . To ja zaczęłam rzucać nimi w niego, żeby się zemścić xD. Potem do okna podszedł Kyuhyun i złapał mnie za dłonie. Uśmiechał się <3. Ale nagle zaczęłam czuć, że coś/ktoś wyrywa mnie ze snu, a był to mój głupi sąsiad, który strasznie głośno się zachowywał, jak wychodził z bloku :///...

Kolejny sen miałam dziś rano. Śnił mi się Donghae. To był mój pierwszy sen z nim, w którym się nie kłóciliśmy, ani nie dokuczaliśmy sobie xD...
Pojechałam do Korei i poznałam go tam, jako bogatego faceta z fajną pracą, domem i samochodem. Jednak jacyś ludzie się do niego doczepili i zaczęli rujnować mu karierę i życie prywatne. Stracił wszystko i dopiero wtedy zaczęliśmy się do siebie zbliżać emocjonalnie. Zaczął pracować, jako sprzedawca jedzenia na wynos na takim stoisku, jak te z hot - dogami w Ameryce. Ja już kilkukrotnie chciałam wracać do Polski, bo ci ludzie do mnie też się przyczepili, ale zawsze samolot mi uciekał. Kiedy już na serio chciałam odlecieć, to znowu nie zdążyłam, bo była 15:20, a samolot był o 15:30. Postanowiłam wybrać się nocnym lotem. Donghae natomiast zaproponował, żebyśmy ostatni raz przebiegli naszą dwukilometrową trasę w parku (to był chyba nasz zwyczaj, czy coś xD). Zgodziłam się. Kiedy już mieliśmy iść, ja się do niego przytuliłam najmocniej, jak potrafiłam, zarzucając mu ręce na szyje, a on objął mnie w talii. Powiedziałam do niego, że już tyle razy się żegnaliśmy i że tym razem chyba naprawdę się rozstaniemy. Przyciągnął mnie do siebie bardziej. Miał na sobie koszulkę bez rękawów, więc zaczęłam go delikatnie głaskać opuszkami palców po ramionach. On robił to samo po moich plecach. Czułam się bezpiecznie i tak cudownie <3. Miałam zamiar go pocałować, ale... Nagle znów poczułam, że coś wyrywa mnie ze snu. Tym razem była to moja mama, która za głośno wchodziła do domu... Po obudzeniu, od razu włożyłam słuchawki i włączyłam "Andante". Nawet się popłakałam, bo chciałabym, aby ten sen mógł się ziścić...

Moje sny nigdy nie kończą się w odpowiednich momentach :///.... Jednak te z SuJu zawsze pozostawiają miłe wspomnienia, nawet, jeśli się w nich z nimi kłócę xD...
Ostatnio zmieniony przez sheneena 2012-06-04, 18:46, w całości zmieniany 2 razy  

Mizuki 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Hyukjae
Lover: KYUHYUN
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 2010
Wysłany: 2012-06-04, 23:38   

sheneena, tyle snów z SuJu w tak krótkim odstępie czasowym? Wow, niezły maraton!
Podwodny koncert? Musiało być ciekawe. Musiałaś też zjeść skrzeloziele? XD
W ogóle ostatni sen OMO! Dlaczego Twoja mama Cię wybudziła T__T Mogłoby być takie ładne zakończenie snu </3
No nic, życzę żeby Ci się ono dośniło, lub jakiś inny, jeszcze ładniejszy sen z Hae :3

"the hardest thing about being a fangirl
is when you truly fall in love with your bias"

sheneena 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun
Lover: Donghae
Kocham SuJu od: kwiecień 2011r.
Wysłany: 2012-06-05, 11:51   

Mizuki napisał/a:
No nic, życzę żeby Ci się ono dośniło, lub jakiś inny, jeszcze ładniejszy sen z Hae :3

Znając moje szczęście, to zapewne, jak on mi się po raz kolejny przyśni, to znowu będę się z nim kłóciła xD. Fajniejsze sny mam z resztą członków, ale z Hae to tylko ten wczorajszy był super <3. I dlatego to tak bardzo mnie wkurza :evil: .

hara 

Ulubieniec z SJ: cała piętnastka
Lover: Tusiek
Fav Pairing: KyuMin, EunHae
Wysłany: 2012-06-10, 12:59   

omo. x.x śniło mi się dziś coś tak...nawet nie wiem jak to nazwać. xD'' ale na pewno to było dziwne.

sooł. byłam z koleżanką w biedronce (ambitne, wiem) bo ona musiała kupić jajka. xDD i nagle tam w tym sklepie zrobił się straszny tłok, normalnie można było pływać pomiędzy ludźmi, więc postanowiłyśmy iść do innego sklepu, bo tu za duże kolejki sie zrobią. xD koleżanka odlożyła gdzieś na bok te jajka i szłyśmy do wyjścia i tak wleczemy się pomiędzy tymi ludźmi i nagle na naszej drodze zrobiła się jakby rzeka kolejnych ludzi, bo normalnie oni płynęli z prądem jak rzeka. xDD ale cudem dotarłyśmy przed drzwi i nagle podszedł no nas ksiądz i mówił coś, że przez nas jest coś nie tak z galaktyką, oO. i jak ten ksiądz skończył gadać, to złapał moją koleżankę i nie chciał jej puścić więc ja go walnęłam i on ją puścił i uciekłyśmy na plac zabaw, siadłyśmy na huśtawkach i nagle z jednej strony nadciągała armia zakonnic i proboszczów i zaczęłyśmy uciekać i schowałyśmy się w budzie dla psa, ale ona w środku była strasznie duża i my tam zamieszkałyśmy i okazało się, ze to portal miedzy dwoma wymiarami i żeby świat wrócił do normy, to rozwaliłyśmy tę budę i świat serio wrócił do normalności i koniec. budziłam się.
x__________________x
także tego...czy nie mogą mi się śnić jacyś Kejpopowcy? :c [*]

~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Ulubieniec z SJ: Teukie, Hee, Hyuk, Kibum
Lover: Yesung~ ...Chanyeol & Chen & Bom~
Fav Pairing: YeWon, KyuSung, HanChul, EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-07-02, 08:30   

Hmm~~ Właśnie się obudziłam i miałam kpopowy sen ^w^ Tzn. Suju'owy~

Byłam z koleżanką na jakimś festynie, a tu nagle patrzę, ktoś mnie woła, tym kimś była chyba Fanka. Każe mi podejść, bo chce mi coś pokazać, a raczej kogoś. Tą osobą jest Hyukkie, ubrany w BARDZO obcisłe spodnie (jakie miał dłuuuugie nooogi *___*) miał też ubrane szpilki (WTF) i jakąś tam bluzkę. Przez te szpilki miał jakoś 185 cm - 190 cm? Czułam się taka niska przy Nim TT
Później, zawołała mnie chyba Naoni, tak Naoni, bo to ona przyprowadziła Leeteuka. W przeciwieństwie do Hyykka był ubrany normalnie, tzn. tak słodko i uroczo. Też był wysoki, bo miał około 185 cm - 190 cm, ale nie miał szpilek XD Obu przytuliłam, jednak odniosłam wrażenie, że Hyuk przytulił mnie z chęcią i tak po przyjacielsku, natomiast Leeteuk tylko dlatego, by mnie nie urazić. Wydawało mi się, że miał wszystkiego dość i po prostu był zmęczony. Chociaż, gdy go przytuliłam, poczułam taką radość, jakby wszystkie smutki i troski zniknęły <33
Chwilę potem pojawia się....nie kto inny jak Yesung *.* Nie ukrywając, zawsze jak ON mi się śni palnę jakąś głupotę czy coś >< Jednak....zanim cokolwiek powiedziałam, to Go przytuliłam....był nastawiony negatywnie :< Potem zaczęłam coś tam gadać o jego włosach i wgl., że uwielbiam te czerwone, a on...wyglądało to, jakby chciał mnie odepchnąć ręką (wiecie jak się czułam? TT.TT) No i to tyle z tej części~
*nie wiem co tu się działo*
Znaleźliśmy się w moim domu, tzn. Siwon, Eunhyuk[?], Donghae[?] Heechul, ja i moja siostra. My poszłyśmy do swojego pokoju i słuchałyśmy i śpiewałyśmy Sexy Free and Single, a oni łazili sobie po moim domu XD Po jakimś czasie wychodzimy z pokoju i jesteśmy w jakimś innym domu*i tu moja siostra zniknęła i w śnie już jej nie było *
Przede mną wielki, biały i pusty pokój. Patrzę a tam stoi wanna - nie jest pusta, wręcz przeciwnie ! Są w niej cztery osoby, Siwon, Hyukk [?], Donghae[?] i Heechul.
Heechul wręcz położył się na Donghae i na nim po prostu leżał XD A Hyukk na Siwonie.
No i jak to zobaczyłam miałam lekkie WTF.
*tu sen się urwał*
+ tam gdzie są [?] nie byłam pewna czy ta osoba, rzeczywiście tam była, ale chyba tak XD

~~~~

Znowu jestem w jakimś pokoju, a tam Daesung ( z BigBang oczywiście) i Joong (z SHINee) Dae zaczął się chwalić swoją klatą, bo był w samych spodenkach, a Joong ją podziwiał i dotykał X______________________________X
Kompletnie nie rozumiem powiązania Daesung x Jonghyun

No i to mi się dzisiaj śniło ^^

Ostatnio zmieniony przez ~Nana~ 2012-07-02, 14:43, w całości zmieniany 2 razy  

Namjung 
Crazy about Heechul~

Ulubieniec z SJ: Heenim, Kyu, Siwon, Hae.
Lover: Heechul <3
Fav Pairing: Heesia, Sichul, Eunhae, Kyumin.
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 20.01.2011 (tak jakby)
Wysłany: 2012-07-02, 21:14   

Cytat:
Heechul wręcz położył się na Donghae i na nim po prostu leżał XD A Hyukk na Siwonie.

Po pierwsze : fajny sen z wątkami "yaoi" XDDD
Po drugie *cytat* NIE! Heechul na Siwonie, a Hyukkie na Hae! XDDDD Tak by było o wiele lepiej *U* (Sichul & Eunhae <333)

Kwiat nie poradzi sobie bez płatków, a płatki bez kwiatu.

~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Ulubieniec z SJ: Teukie, Hee, Hyuk, Kibum
Lover: Yesung~ ...Chanyeol & Chen & Bom~
Fav Pairing: YeWon, KyuSung, HanChul, EunHae
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-07-02, 21:38   

Namjung,
Właśnie wiem, też nad tym myślałam, ale mój sen jakoś inaczej sobie to ułożył XD

Namjung 
Crazy about Heechul~

Ulubieniec z SJ: Heenim, Kyu, Siwon, Hae.
Lover: Heechul <3
Fav Pairing: Heesia, Sichul, Eunhae, Kyumin.
Grupa krwi: B Rh+
Kocham SuJu od: 20.01.2011 (tak jakby)
Wysłany: 2012-07-02, 22:15   

~Nana~, to dzisiaj w nocy przeteleportuj taki sen do mnie i ja go ładnie ułożę xD <3 OMG Sichul i Eunhae w śnie, to najpiękniejsze co może być xD

Kwiat nie poradzi sobie bez płatków, a płatki bez kwiatu.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-07-08, 14:52   

Muszę się podzielić moją głupotą, albo genialną podświadomością!

Otóż przedwczoraj mi się A-JAX śniło! Zrobiłam sobię poduszkę z Hyeongkona i byłam ich menadżerką. Przyjemnie mi się leżało i nagle rozdzwoniły się wszystkie telefony, ale ja nie koniecznie chciałam opuścić jego mięśni (dlaczego on? dlaczego nie wysoki Sungmin, albo przystojny Jaehyung?), aż tu naglę sen się urywa, ja się budzę, a telefony na prawdę dzwonią! Yay! Mój mózg jest genialny, ale dlaczego Hyeongkon??

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Yoru 
evil maknae :D

Ulubieniec z SJ: All 15
Lover: Ryeowook, Kyuhyun
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2012-08-08, 09:01   

ja dzisiaj myślałam że padnę, jak się obudziłam. zatem śniło mi się żę, zgubiłam się w galerii i spytałam jakiś Azjatów gdzie jest coś tam (nie pamiętam co xD) a jakiś czas później jakimś cudem dostałam się do SuJu (ta, jako dziewczyna)i jak się okazało Ci Azjaci to byli rodzice Ryeowooka i z nim także załapałam najlepszy kontakt i z Donghae. a Kyu nam tylko dokuczał. no i w sumie ktoś mnie uczył grać na gitarze, wydaje mi się że Sungmin a tańczyć Eunhyuk (to była porażka xD) i nie pamiętam czy weszłam za kogoś do zespołu i w ogóle jak to się stało, czy ogólnie kolejna osoba jako.. w sumie to pamiętam tylko że w tym śnie był Siwon (nosił mnie na barana *.*) Ryeo, Kyu, Hae, Hyuk, Min, Heechul z Heebumem którym nas maltretował i Yesio który bredził coś ciągle o żółwiach i mało co się odzywał xD a reszty nie pamiętam jakoś xD boże, jak nie pająki-mutanty to wstąpienie do SuJu :D

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2012-08-08, 12:08   

Mnie dzisiaj śnił się Yesio! Byliśmy nad jeziorem i był zachód słońca i wgl *-* No i ten, miał glany i czarne rozczochrane włoski a'la Attack on The Pin Up Boys XD (jak się obudziłam to myślałam, że zejdę XD). Potem zrobiło się późno i zaprowadził mnie do swojego niby mieszkania w swoim mieście xD i to był serio jakiś dom dość blisko jeziora xD no to przyszliśmy do jego domu, a on mnie wepchnął do kuchni na ścianę i mówi, że rodzice nie mogą mnie zobaczyć (wtf? XD) i powiedział mi, że to jego udawani rodzice (XD) i coś tam coś, przytulał mnie pod ścianą i krył za lodówką .o. I potem zapytał co dalej chcemy robić, a ja do niego, że idziemy na balkon, a tam znikąd pojawiła się NISHI, ale Yesio był wierny mi i mnie wciąż tulał <3 O, a potem nagle znaleźliśmy się w ogródku przed domem i on odprowadził mnie do domu~

Najlepsze było to, że przed snem chciałam, żeby śnił mi się Yeś .O.

Eklerek 

Ulubieniec z SJ: ciągle się zmieniają miejscami
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Kyumin, Eunhae :]
Kocham SuJu od: czerwca 2010
Wysłany: 2012-08-15, 07:52   

Śniło mi się, że miałam zmywać męski kibel na dworcu. chciałam zarobić, a siostra powiedziała mi, że z tego ma się sporo kasy.. xD na szczęście obyło się bez toalet i się obudziłam XD A w czerwcu w moim śnie pocałowałam Kyu, który był w stroju muszkietera : D Krótki, zwięzły i konkretny sen ;) Potem dwa razy pod rząd śniło mi się SJ, raz Sungmin, a potem Siwon i Eunhyuk, ale nie pamiętam dokładnie :D

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2012-08-15, 11:03   

A mnie znowu śniło się SJ~
Siedziałam w kuchni i opiekowałam się jakimś dzieciaczkiem (*-*) i nagle znikąd pojawili mi się w kuchni Hyuk, Hae, Teuk i Yesio XD
Gadaliśmy trzy po trzy, EunHae się gwałciło, na co ja: weźcie mi się nie gwałćcie, tu jest dziecko! I... Chwilę później dziecko mi zniknęło, czego nie zauważyłam XD" Dalej gadałam jak najęta z chłopakami jak z sąsiadami o.o" no, zostałam pomacana przez każdego... (ero sny XD) i stwierdziłam, że nie ma dzieciaczka~! Poszliśmy gdzieś na górę, potem drabinką na poddasze... Tam było pełno słomy i kapusty, i królików... (WTF!?) Dzieciątko się znalazło śpiące gdzieś tam w tej słomie. Mieliśmy wracać, niestety chłopcy pozasypiali, a króliki ich poobłaziły, to było urocze <3

Eklerek 

Ulubieniec z SJ: ciągle się zmieniają miejscami
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Kyumin, Eunhae :]
Kocham SuJu od: czerwca 2010
Wysłany: 2012-08-22, 15:52   

Dziś miałam 2 sny z sj~
1: Byłam na basenie i był tam Siwon, Eunhyuk i Donghae. w pewnym momencie siedziałam z Siwonem na materacu (w ogóle nie zwracaliśmy na siebie uwagi xD) i chciałam podpłynąć do Eunhae, ale żeby to nie było podejrzane robiłam to bardzo wolno xD No i w końcu sobie poszli :P łącznie z Siwym xD
2: Kyuhyun całował się publicznie z jakąś dziewczyną, bo chciał wywołać skandal. Ciekawsze jest to, że on to robił po to, żeby nie wydało się, że jest z Minem.. xD

Miju 

Lover: Donghae &#9829;
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2012-08-22, 16:56   

To nie jest normalne ale ostatnio często mam sny związane z forum. A dokładniej że czytam jakieś artykuły, a później nie wiem czy to prawda czy mi się śniło. Np. O Heechulu i Hangengu; przeczytałam, że na początku SJ Geng musiał występować w masce bo jest chińczykiem, na jakimś występie Hee mu ją zdjąć ukazując jego twarz i dzięki temu mógł już normalnie być w zespole... I był jakiś wątek Hanchul w tym ^^ To chyba przez Clown Mask ^^
I szczerze często mi się śni że wszyscy piszą że jestem głupia i nie powinnam być na tym forum i wgl... Moje schizy..
Dawno nie miałam snów z SJ, ale w te lato już w 3 snach się zakochiwałam, lol. W tym w jednym śnie najpierw się zakochałam w jakimś facecie a potem byłam naszą córką xD

Odpowiedz do tematu