| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sny
Autor Wiadomość
teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2012-08-23, 11:50   

Miju, ten ostatni sen jest straszny!Nie myśl, że nikt cię nie lubi! *hug*

Mi się dzisiaj śniło QMi. Tak na prawdę to nie wiem co oni robili w mojej głowie, o takiej późnej porze -_-" Za dużo nie pamiętam (skleroza nie boli xD [wyskoczyły by "gacie Kangina"O.o skleroza nie boli gacie Kangina! ^-^]), wiem tylko, że była jakaś wojna? i Kyuhyun biegał po moim domu jak idiota i wymachiwał każdą częścią ciała (był w ubraniach, spokojnie ^-^), rozbił mój ulubiony niebieski kubek z napisem "Andrzej" ^-^, chwycił mojego Mimiego (miś koala) i nim wymachiwał. Chciałam mu go zabrać, ale wtedy w pokoju pojawił się Donghae, zaraz za nim zdyszany Eeteuk, a potem wpadł Zhou Mi, złapał Kyu i zaczął go tulić, żeby się uspokoił. Byłam w szoku i więcej nic nie pamiętam -.- A mogło być ciekawie Y__Y

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Miju 

Lover: Donghae ♥
Kocham SuJu od: Lipiec 2011
Wysłany: 2012-08-23, 15:11   

Dzięki ;). Mam nadzieję że nic podobnego już mi się nie przyśni...
Szkoda że twój sen się tak skończył, naprawdę mogło być ciekawie xD

Akanexxchan 
Poland in Akane!

Ulubieniec z SJ: Ryeowook <3
Lover: Yesung *O*
Fav Pairing: Yewook/Hietan :3
Wysłany: 2012-08-25, 12:35   

Dzisiejszej nocy miałam dwa wyjątkowo śmieszne (i dziwne, nie powiem xD) sny, następujące jeden po drugim.

Pierwszy:
Stałam z moją mamą i siostrą na jakiejś wielkiej zaporze rzecznej, na której był wbudowany ogromny telewizor plazmowy. Jakimś dziwnym cudem, bez posiadania pilota mogłam zmieniać na nim kanały O.o Postanowiłam skorzystać z okazji i sfazować trochę naszą mamę na SJ(która swoją drogą jest już na etapie rozróżniania członków KRY i ich głosów, poznawania niektórych chłopaków na zdjęciach oraz słuchania ze mną w pokoju solówek Yesia i zachwycania się razem ze mną jego cudownym wokalem <33) i w tym celu włączyłam jej MV do In My Dream (pomińmy fakt, że w rzeczywistości nie ma do tego teledysku i wcale nie śpiewają tam wszyscy członkowie, tak jak to było w moim śnie xD) No i tak słuchamy tej piosenki i nagle w tym MV wyskakuje Siwon i zaczyna śpiewać kwestię Yesunga! Mama wybałuszyła oczy i się pyta, kto to śpiewa. Ja mówię, że Yeś, a ona kiwnęła głową i stwierdziła, że nic dziwnego, że to mój ulubieniec, skoro taki przystojny. Ja się uśmiechnęłam, ale pomyślałam w którejś chwili, że coś jest nie tak, że ten yesiowy głos wcale nie brzmi jak yesiowy.(Nic dziwnego, skoro śpiewał to Siwon xD). Ale postanowiłam się tym nie przejmować, tylko dalej razem z mamą zachwycać się piosenką. Teledysk dobiegł końca i dopiero wtedy mnie olśniło, że się pomyliłam i omyłkowo wzięłam w MV Siwona za mojego biasa xD Zaczęłam się załamywać, że co ze mnie za fanka, że już Yeye poznać nie potrafię i że jak mogłam myśleć, że Siwon to on, przecież oni są do siebie tak podobni, jak jabłko do truskawki xD Potem jeszcze przez jakiś czas się załamywałam w ciszy, aż sen dobiegł końca O.o

Drugi:
Wszystko zaczęło się w eleganckiej limuzynie, z której wysiadłam ja, moja sis, dwie koleżanki z mojej klasy i Siwon(ja nie wiem, co ja z nim miałam, ze dwa razy pod rząd był w moim śnie głównym bohaterem xD) No więc, jak się okazało, jedna z moich znajomych organizowała u siebie w domu osiemnastkę i wraz z innymi osobami z mojej klasy zostałam na nią zaproszona. W zaproszeniu zaznaczono, że mogę zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, więc zadowolona z tego faktu wzięłam ze sobą Siwona xD Problem polegał na tym, że, nie wiem jak ani kiedy, ale dowiedziała się o tym maggdalena z naszego forum i stwierdziła, że w roli przyzwoitki będzie siedzieć przy nas na tej osiemnastce, żebyśmy nie mieli okazji na przytulanki, całowanie itd., bo Siwon jest jej i nikt nie ma prawa kłaść na nim łap O.x xD (Przepraszam, w życiu nic do Ciebie nie miałam, ale naprawdę tak było xD!)Mnie to było obojętne, bo Siwona poprosiłam o przyjście z czysto przyjacielskich powodów xD No ale wracając do samej imprezy. Ludzie byli mili i serdeczni, alkohol nie lał się strumieniami itp. Jedynie dwie laski z mojej klasy starały się mnie 'odsztywnić' i próbowałhy mnie upić, a Siwon tylko im kibicował i cały czas mnie poklepywał po plecach mówiąc: "No dalej, jeszcze jeden kieliszek!"
No i w sumie mniej więcej w tym momencie się obudziłam xD Koniec.

Fan: Why did you cut your hair?
Yesung: I was bored: ㅋ ㅋ ㅋ
Fan: Really? ㅋ ㅋ ㅋ
Yesung: Yes For real!

Sayoi 
Azjatosyjna

Ulubieniec z SJ: Fish&Monkey
Lover: Yeye
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: 23.09.2011r
Wysłany: 2012-08-29, 10:37   

Mój dzisiejszy sen podszedłby pod kategorię: sci-fi + romans + kryminał ^.^ momentami czułam się jakbym oglądała wszystko na wielkim ekranie (jak w kinie), innym razem byłam jedną z osób, które w tym śnie były ^^
Nie pamiętam wszystkiego - i raczej nic się ze sobą nie łączy, więc nie ma sensu szukać jakiegokolwiek związku - ale postaram wysilić mózg i przypomnieć sobie jak najwięcej xD
No więc.. pierwsze co pamiętam, to to, że była próba Suju przed występem - ja "wcieliłam" się w Donghae ^o^ choć tylko jako sobowtór xD chłopcy powiedzieli, że nikt się nie skapnie, a ja im głupia uwierzyłam XD nie jestem stuprocentowo pewna do jakiej piosenki tańczyliśmy, ale była to chyba Bonamana - choreografia była nieco inna xD Podczas próby czułam mega stres, bo co chwilę mi się kroki myliły - to było tak jakby reszta chłopaków co chwilę improwizowała nowy krok, który łapałam z 2-3 sekundowym opóźnieniem =='
No więc.. ta Bonamana była dziwna - wszyscy byliśmy podzieleni na 2 grupy, które podczas tańczenia zataczały koło - tak, że osoba na przedzie miała swoje solo.. Gdy już przyszło co do czego i zaczęliśmy tańczyć wszystko o dziwo szło jak z płatka - z początku... z nerwów i z tego, że co chwila chłopaki robili jakieś dziwne pozy których nie umiałam, chyba zaprzepaściłam wizerunek Hae, bo widownia zaczęła buczeć w chwili gdy zataczałam się na scenie - moja solówka XD aish, chyba nie powaliłam ich na kolana moimi zdolnościami tanecznymi.. chyba raz nawet czymś oberwałam =='
Wszyscy byli na mnie wściekli, że spartaczyłam występ - poza chłopakami rzecz jasna - menadżer chciał mi łeb ukręcić to zaczęłam wyć, że nie chciałam, i że sam powinien pląsać na scenie jak jest takim genialnym tancerzem >< później Siwon do mnie podszedł - w tych białych kłakach z teasera XD - żeby mnie pocieszyć :3 udało mu się, bo chwilę potem zaśmiewałam się z czegoś co powiedział i na koniec mnie przytulił ^^… a z dala widziałam Yeśka który wpatrywał się w nas morderczym spojrzeniem XD kkkkk~
Później czarna dziuraaaaa... i nagle jestem u mnie w domu i oglądam coś w telewizji - film miał znaczek wiekowy +105 XD po chwili wyłania się jakieś dziwne "coś" co wygląda jak pulchna, olbrzymia dżdżownica z głową i członkami Golluma z Władcy Pierścieni O.O bałam się patrzeć na tę dziwną hybrydę wyglądało na to, że zamierzała kogoś ukatrupić więc to wyłączyłam.. i chwilę później znalazłam się w dziwnym lesie, gdzie była apokalipsa i różne stwory nawzajem się zarzynały. Ukryłam się gdzieś za kamieniem, tak że widziałam rozwidlenie dróg, na którym chwilę potem ujrzałam Hyuka i Donghae – lecieli kilka metrów nad ziemią w jakimś spodku (kojarzycie ten kosmiczny pojazd, którym zasuwał mały Anakin Skywalker w Gwiezdnych Wojnach? xD). Zawołałam do nich, ale to chyba nie był najlepszy pomysł, bo po chwili pojazd Hyuka wylądował na drzewie a on sam zniknął .__. Podobnie jak i Donghae.. czarna dziuraaa i wylądowałam tym razem w jakimś hotelu, gdzie rozgrywała się strzelanina – Siwon był moim bodyguardem XD (żywo wyjęty z Atheny *-*) i strzelał pociskami z palców ^~^ gdy próbował unieruchomić jakiegoś typka, jakiś dzieciak do mnie podbiegł i próbował mnie udusić >< Wonnie mnie jednak uratował <33 (Lol, dlaczego ze mnie taki mięczak ><), a ten dzieciak dostał chyba jakiegoś ataku, bo zaczął rżeć ze śmiechu.. no i tak się obudziłam.

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-08-30, 20:43   

A ja powiem krótko i na temat:

Całowałam się z Chanyeolem z EXO-K. Ostatnio mi się to śniło i ten sen mnie mocno przeraził. To było tak realistyczne, że myślałam o tym przez następne kilka godzin. 8D Nigdy więcej takich snów~! XD

Tobiasta 

Ulubieniec z SJ: Cała piętnastka ^^
Lover: Tusiek :D
Fav Pairing: Yeshu XD
Grupa krwi: A Rh+
Wysłany: 2012-08-30, 21:03   

Dobra, też coś opiszę :P

To był chyba mój najdziwniejszy sen s SuJu jaki miałam (i w dodatku całkiem świeży).
Pojawili się tam też dwaj goście specjalni (z czego jeden mnie prześladuje w snach od ponad tygodnia)
No to tak... Siedzę sobie w salonie wyglądającym identycznie jak salon u mojej babci... Siedzę sobie spokojnie i coś oglądam, a tu nagle do pokoju wparowują ZhouMi i CNU z B1A4 (mój prześladowca ostatnio) i dołączają do mnie. Zaczynamy gadać, oglądać telewizję, ogólnie spędzać razem czas. Sen się urywa.
Biegnę do pomieszczenia gospodarczego ścigana przez Voldemorta (drugi gość specjalny) chcąc odnaleźć Czarną Różdżkę. Coś mi mówi, że znajduje się ona wannie i faktycznie. Ju po nią sięgam i mam ją w dłoni, kiedy Voldemort wytrąca mi ją z ręki i szykuje się do wypowiedzenia morderczego zaklęcia.
W tym momencie do pomieszczenia wpada Donghae i osłania mnie swoim ciałem, odbijając od siebie czar Mrocznego Pana. O dziwo nie ginie.
Sen się kończy.

Takie tam, efekt maniaczenia SuJu, Pottera i B1A4 :P

Eklerek 

Ulubieniec z SJ: ciągle się zmieniają miejscami
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: Kyumin, Eunhae :]
Kocham SuJu od: czerwca 2010
Wysłany: 2012-08-31, 11:12   

a mi się ostotnio śnią sny, w których są osoby z klasy do której już nie chodzę~i niezupełnie je pamiętam. Wiem tylko, że w każdym jest dziwny klimat, a ludzie mnie nie lubią xD
Riqsha-chan, istnieje teoria, że sny biorą się z ukrytych pragnień lub obaw xD

Riqsha 

Ulubieniec z SJ: MinWook
Lover: Taeyeon
Grupa krwi: A +
Kocham SuJu od: 2011
Wysłany: 2012-08-31, 12:35   

Eklerek, to chyba obawa, bo ja nie marzyłam by całować się z Chanyeolem tylko kimś innym. xD Głupie sny, nie ufam im~

~Nana~ 
Cloud~ | Bacon~

Ulubieniec z SJ: Teukie, Hee, Hyuk, Kibum
Lover: Yesung~ ...Chanyeol & Chen & Bom~
Fav Pairing: YeWon, KyuSung, HanChul, EunHae
Wysłany: 2012-08-31, 13:41   

Riqsha-chan,
RIIIIQ~~! ZABIJĘ! NIENAWIDZĘ CIĘ TT______________TT
MAM DEPRESJĘ. >_______________<

Jak temat EXO... śniło mi się, że Bacon i Lulu gonili mnie po jakiejś galeri, a ich zamiary nie były zbyt miłe XD Baekhyun się nawet na mnie rzucił, ale uciekłam.
A potem mnie przepraszał, że on tego nie chciał, bo mnie kocha </3 xD

smrkl 

Wysłany: 2012-10-24, 06:39   

jako, że sen w temacie Super Junior to się podzielę!
śnił mi się Kyuhyun i to w bardzo intymnej sytuacji ;)
tylko zupełnie nie rozumiem czemu się nie wyspałam!

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2012-11-28, 17:00   

mialam cudowny sen! bylam na ss5 i stalam obok jakiejs dziewczyny z francji i obok Reda. suju w cos sobie gralo i przegrany mial odbebnic jakas kare. przegral wook ale nie pamietam co zrobil. i ktos jeszcze i jeszcze. w koncu przegral Siwon. mial sciagnac koszulke i pokazac plecy (ale mi kara xD). pisk i w ogole prawie zemdlalam bo stal nade mna. i jak juz szepnelam one more time to caly tlum zaczal to skandowac a on sciagnal koszulke calkowicie! niach niach niach *_* potem nie wiem w jakim celu ale wybral Siwon 5 dziewczyn i weszly na scene (jaka byla moja zlosc i rozpacz ze to nie ja to nie musze mowic a Red prawie mnie cucic musiala xD). i tez mialy jakies zadania czy cos. pamietam ze jedna wykonala swoje i zeszla i ja patrze i krzycze do Reda: a co to ma byc?! przeciez to Kyu! (xDDDDDDDDDDD) a druga jakas grzechotka czy co to bylo cos robila. i na koniec Siwon powiedzial ze nagroda specjalna i znowu zaczal wybierac. przezegnalam sie i wyciagnelam w gore rece zlozone jak do modlitwy i... mnie wybral! a nagroda zacna *_* to ze malo nie zemdlalam to chyba wiadomo. i on powiedzial (caly czas po angielsku gadal) zebym go przytulila. ja zapytalam: przytulila? a on rozlozyl rece i podeszlam wolno i objelam go... potem zapytal czy czegos bym nie chciala a ja na to ze wiele rzeczy ale teraz chce dotknac jego ABS xD i pozwolil! dolozylam reke i... sie obudzilam.... chce zeby tak bylo naprawde!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Kika 
Kik

Ulubieniec z SJ: wszyscy
Lover: Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHyuk
Kocham SuJu od: 2009
Wysłany: 2013-03-29, 21:27   

Tak sobie czytam te wasze sny i powiem wam, że chyba na tym poprzestanę :D Moje sny z SuJu są zbyt w kategorii "18+" żeby je tu umieszczać xDD szczególnie jak się pojawia tam Kyu <3 albo ostatnio Yesio *^^*

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-04-13, 09:40   

Dobra, no, śniło mi się, że mieszkałam z Oiiką i Red. Red był appą, Oiika ummą. Pamiętam, że Oiika pytała mnie, "co wam zrobić na obiad?", i wtedy odpowiedziałam, "mi to obojętne", to wtedy Oiiś westchnęła i w jednej chwili powiedziałyśmy "dobra, to zrobię wam naleśniki", i "to mi możesz naleśniki zrobić". I nie wiem jeszcze, co tam robił mój brat tak właściwie, ale pomagał mi ustawić telewizor na lodówce.

Amen ._.

this is love, this is love, this is love~

i c u

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-07-01, 09:05   

Ja dziś miałam piękny sen. Śniło mi się, że Leeteuk i jakaś Koreanka mieli wręczać nagrodę muzyczną. I Teuk otworzył kopertę z wynikami, przeczytał, przez chwilę trwał w ciszy i nagle krzyknął z takim mega uśmiechem: "HanGeng! (dobrze, że nie HanGengA xD) i nagle wszyscy zaczęli bić brawo i Han wstał gdzieś z końca sali i podszedł pod scenę, a tam z przodu, przy takim okrągłym stoliku wiwatowało całe Suju i jak przechodził obok nich, to wszyscy go ściskali. Później w podskokach wbiegł na schodki i odebrał nagrodę i się kłaniał, a Teuk stał za nim i się tak szczerze uśmiechał.

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-07-01, 09:31   

Maja... łezki mi do oczu napłynęły. Jak bardzo bym chciała, żeby taki sen się ziścił... ;__;

this is love, this is love, this is love~

i c u

Odpowiedz do tematu