| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Nasze sny
Autor Wiadomość
Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2013-07-01, 12:09   

Veyookie, ja też... Jak się obudziłam, to nie byłam pewna, czy mi się to śniło, czy to prawda, ale jak dotarło do mnie, że to jednak sen, to zrobiło mi się strasznie przykro =( ale chociaż w snach widuję Suju razem.

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-09-07, 22:27   

Ok, to i ja sobie pozwolę *-* znów. Pomińmy ten fakt, że na początku snu śniło mi się, że trawa rośnie mi na twarzy i ją wyrywam - ok, obrzydliwe.

Był jakiś festiwal, na którym było SJ (oprócz Kibuma chyba i kogoś, no nieważne) i Geng jako osobny artysta, i tam było ogólnie mnóstwo gwiazd hallyu i chińskiego i japońskiego może popu. Oczywiście, po tym totalnym "rozpadku" Genga od SJ. I.... to było piękne. W pewnym momencie ogłosili, że jeden artysta zaśpiewa jakąś piosenkę, i mają zgłaszać się chętni. Ktoś tam się zgłosił... i zgłosili się Geng i Yeye ;-; i SJ i Geng tak wszyscy na siebie, wtf co się dzieje co my teraz zrobimy czo czo... i potem naraz, połowa SJ zaczęła dopingować, "Geng, Geng, Geng!" a druga połowa "Yesung, Yesung!" XDD Heechul stanął za Gengiem, objął go od tyłu ręką, tak pod szyją, i też się drze "Geng, Geng!" <33333 (my HanChul feels). Wszyscy uśmiechnięci w cholerę, Geng i Yeye cieszą ryjki. MC nie wiedzą co zrobić, cała sala oszalała, wszystkie ELF i inni się drą, w końcu Geng do Yeśka, że odda mu tą piosenkę... i Yeye do niego tak się z radością drze "dzięki, bardzo chciałem ją zaśpiewać, przyjacielu!" i potem Yeye zaśpiewał tą piosenkę i chyba był group hug ;~~~~~~~~~~~~~~~;

Dawno nie miałam tak cudownego snu <333

this is love, this is love, this is love~

i c u

memoria 
WatashiWaKowaiDesu

Lover: Siwon
Fav Pairing: KyuMin
Wysłany: 2013-09-07, 22:31   

Majanna, Veyookie, co wy kochane przed snem robicie/jecie, że macie takie cudne sny, co?

Get out, get out, get out of my head and fall into my arms instead.

Shin 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae,YeWook,KyuMi
Grupa krwi: AB Rh -
Kocham SuJu od: 2013
Wysłany: 2013-09-08, 12:28   

Dzisiaj chyba po raz pierwszy śniło mi się Suju ,a właściwie Wook i Sungmin w końcu .Śniło mi się że szłam z sąsiadami do swojego domu,a obok szli Wook i Sungmin ,którzy widzieli mnie ,ale byli zbyt nieśmiali żeby zagadać i ja też byłam nieśmiała ,a kiedy się obudziłam postanowiłam że do nich zagadam ,a po chwili sobie uświadomiłam że przecież nie mam na to szans .

Veyookie 
veyon, halo

Ulubieniec z SJ: heechul *3*
Lover: j-hope
Fav Pairing: eunhae 4eva
Kocham SuJu od: 7 września, 2011
Wysłany: 2013-09-08, 12:44   

memoria, ja się najadam miłością SJ, nie wiem, jak Maja ;;;

this is love, this is love, this is love~

i c u

patka230298 

Kocham SuJu od: luty 2013
Wysłany: 2013-09-19, 18:07   

Już nie pamiętam dokładnie ale wiem że kiedyś śniło mi się że byłam z SJ jakby za kulisami i znaliśmy się bardzo dobrze. Gadaliśmy, śmialiśmy się i później robiłam sobie z nimi "sweet focie" :D Większość była z Sungminem ;P
Sen był tak realistycznie przedstawiony że na początku jak się obudziłam to sprawdziłam czy na moim telefonie nie ma jakiś zdjęć moich z nim xD (ale niestety nie było :( )
Ostatnio zmieniony przez patka230298 2013-09-19, 18:09, w całości zmieniany 2 razy  

Kirin 
mój bias to Chanyeol

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk, Hangeng, Kib
Lover: Park Chanyeol
Fav Pairing: HanChul, Baekyeol
Grupa krwi: HM
Kocham SuJu od: około październik 2010
Wysłany: 2013-10-16, 09:07   

Hahaha a ja miałam sen, był to w sumie horror ale zwałowy nie mogę z niego xD W sumie od 5 dni jestem wielką fanką EXO, interesowani wzbudzali już dłużej ale ostatnio usłyszałam rap Chanyeola w coverze "Dang dang dang" i wymiękłam dla niego. A potem jakoś tak dla reszty Exowców xD I w sumei to Chanyeollie jest moim biasem w EXO, ale wczoraj wzięłam się za galerię Kaia, bo zarejetsrowałam się na ich forum i zobaczyłam... ZĘBY. A ja jestem wielka zębomaniaczka, ja nawet wolę ładne zęby niż oczy u mężczyzn (ale nie mylić ze spojrzeniem!). No takie ostre, że przepadłam i zaczęłam fangirlować Kaia, chociaż Channie to dalej mój no 1 ;P No i wczoraj ledwo złapałam fazę na Kaia w nocy miałam sen xD Jej przecież musiałam czekać ponad rok, żeby mi się pierwszy raz jakiś k-popowiec przyśnił! A tu tak szybko xD Ale zwała była cała z tego snu a dlaczego?

Śni mi się że wracam do domu (a nie wiem skąd), miałam wrócić po 3 godzinach a minęło parę dni a ja nie mogę wrócić, jacyś źli ludzie mnie ścigają boję się. Wchodzę do kościoła gdzie spotykam 3 koleżanki z czasów liceum/gimnazjum i tam są ci źli ludzie wychodzimy. jedziemy rowerem. Uciekamy przed tymi ludźmi A ja mam ze sobą dużo reklamówek z rzeczami i one mnie się ciągle gubią muszę zbierać (ten moty w moich snach jest nagminny wprost) i to wkurza. No i spotykamy Kaia. Jedzie z nami. Kurde jedziemy z Kaiem z EXO i wcale mnie nie uderza że to ten superprzystojniak z seksownymi zębami, co więcej mało mnie co on obchodzi?? Codziwne Kai w moim śnie jest polakiem, ale potem się okazuje że wszyscy jeseśmy z Korei (LOL XD). Wcale nie interesuję się Kaiem, mam go głeboko w d*pie, a potem to wychodzi xD Znajdujemy jakiś hotel i chcemy zamówić nocleg. Babka mówi że wszystkie pokoje zajęte. Ale tu wychdozi jakiś facet, tylko jeden ale ja myślę że będą wolne miejsca i mówię do koleżanki "tylko zamów 4 osobowy!" Cztero. A nas jest pięć xD Wcale nie myślę o Kaiu, chcę go zostawić na pastwę losu i tych dziwnych złych ludzi xDDDDDDDDDD LOOOOOOOOL A i ejszcze coś nas pytali a my mówimy, że my z Korei xD I jak koleżanka miała zamówić to ja tak myślę tylko żeby było na 4 osoby a nie że ona weźmie na 2 i zostawi mnie i jedną koleżankę a pójdziez drugą. Ale weszliśmy wszyscy do hotelu. nasz pokój ma obok salon i jest 5 siedzeń na 5 osób! Ale ciasne że wejdą tylko 3 xD I tasi wielki telewizor LCD. I się obudziłam. No i ja pytam JAK, JAK MOŻNA MIEĆ PRZYSTOJNEGO KAIA TAK GŁEBOKO W D*UPIE?!?! XDDDDDDDDDDDD NO JAK?!?!

[ Dodano: 2013-12-11, 14:17 ]
Kolejny k-popowy sen miałam śnił mi się Jungshin z Cn Blue ale nie do końca on. Tak naprawdę to kosmita, który chciał mnie uwieść i przuybrał jego postać, ale 5 x piękniejszą, pięknąścią przypominał mi mojego męża Chanyeola w momencie swoich największych świetności, chociaż wyglądał innaczej oczywiście. Włosy miał czarne, farbowane, przed ramiona, związane w kucyk wysoki, a reszta co niezłapały się do kucyka tak wisiała xD
Wyglądał podobnie jak Jungshin tu: https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1459731_569699869765853_2138492080_n.jpg?oh=6154ed24f3edce5dd4cdcefabb0c7ccf&oe=52AAF18D
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1474597_569699939765846_1580258713_n.jpg?oh=f8c1609dd4bc5da8150979db04bd173a&oe=52AAE3C0
https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/v/1483094_569699976432509_1580690545_n.jpg?oh=2022b6273e1b5cb9e4de216a57837bdf&oe=52AA5519
No i sen zaczął się że byłam na dworze a tamw piaskownicy dzieci, chłopaki lepili zamek z piasku i ja chciałam im pomóc, a tu się okazało że to kosmita przybrał ich postać bo chciał mnie uwieść. A ja nie chciałam. Potem on przybrał postać Jungshina a ja dalej nie chciałam. Nie wiem czemu bo gdyby w realu jakiś kosmita przybrał postać tak przystojnego chłopaka to bym mu powiedziała, że mogę nawet zostać jego żoną, jeśli tylko on pozostanie w niej do końca xD Nie bałam się go we śnie tylko taka ostrożna byłam. Potem przyszłam całą w piasku do domu, i miałam jeszcze takie spodnie swoje czarne i chciałam się wykąpać, a on stoi w drzwiach łazienki w samych kąpielówkach. Ja weszłam a on coś zrobił, że wyszło na to że to nie kosmita tylko jednak człowiek, w każdym bądź razie ja uwierzyłam xD Ja dostałam takich emocji i taka szczęśliwa, że taki piękny chłopak mówi że mnie kocha i chce ze mną być, rzuciłam się na niego a wcześniej z tekstem "nie ważne czy jesteś dziewczyną czy chłopakiem i tak cię kocham" co nawiązywało prawdopodobnie do jego urody, bo jak to zachodni szczególnie mężczyźni powiadają że skośni wyglądają jak kobiety xD A on taki był ładny. Bo chyba nie myślałam że to dziewczyna skoro stał w samych kąpielówkach i nie miał cycek??A może myślałam że to płaska baba z niedorozwojem cyca? W gacie mu nie patrzyłam. Po tym co się stanęło rzuciłam się na niego i zaczęłam go całować namiętnie, a to mój 2 sen w życiu, kiedy kogokolwiek całowałam i temu taki piękny xDDD Potem poszliśmy do wanny się kąpać, wanna była taka jak u mnie w łazience tylko 2x większa była i cała w pianie, nie było jakiejś ero-atmosfery tylko taka wesoła i szalona strasznie, wygłupialiśmy się w pianie, było SUPER po prostu pełnia szczęśćia, młodości i miłosci. No i ja wyszłam i on, ja cała w pianie on mi wręcza tubkę czegoś jak pasta do zębów a na niej coś pisze. Ja czytam a tam pisze, że za 149 dni urodzę dziecko kosmitę xDD Tylko jak jak my nic nie robiliśmy tam??? xD A może on takz robił że ja zapomniałam że to robiliśmy xD Tak jak mi wmówił że nie jest jednak kosmitą. Ale ponoć jak facet ma wytrysk w wannie to kobieta może zajść w ciążę jak plemnik dopłynie w wodzie do jej jajnika xD No i babcia wtedy zaczęła mnie wołać bo ona spała w pokoju ale się obudziła i niepokoiła że mnie nie ma. No to ja spojrzałam na niego i mówię że nie lubię dzieci a poza tym skoro to dziecko kosima to nie będę miała wyrzutów z pozbyciem się go. I on na mnie spojrzal z taką smutną zawiedzioną miną że jej do końca życia nie zapomnę. I wtedy babcia zaczęła mnie wołać a ja goła całą w pianie poszłam do niej i mówię że się kąpię, a ona że może mi słabo i trzeba mi pomóc się myć bo tak długo, ja że nie i spowrotem do niego i miałam dalej czytać co tam pisze i czytałam ale nie rozumiałam część i dalej miałam czytać ale się obudziła, xD

To jeden z the best snów ever bo było kochanie i całowanie w sensie miłość kochanie nie jakieś zboczone klimaty xD Tylko to takie strasznie szybkie było, że np. dokładnie nie mogłabym odtworzyć tego temu nie aż takie dobre.

ai wa eiendesu
Ostatnio zmieniony przez Kirin 2013-10-16, 09:12, w całości zmieniany 2 razy  

patrycja0203 

Ulubieniec z SJ: Heenim
Lover: DONGHAE
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2014-02-03, 11:05   

Mi Juniorki przyśniły się tylko raz... Ale to był tak realny sen, jak nic co do tej pory przeżyłam.
Chłopacy zaprosili mnie (nie wiem jakim sposobem), żebym mogła zobaczyć jak kręcą teledysk. Przyglądałam się ich pracy (ta scenografia, choreografia.. to wszystko było takie prawdziwe)... Rozmawiali ze mną, śmieliśmy się- było bardzo miło. A potem Hae został ze mną i przycupnął obok mnie. Było tak bardzo miło, a on spoważniał i powiedział: 'Teraz musisz się obudzić.' Tłumaczyłam mu, że nie chcę, że mogę zostać z nimi na zawsze. Ale on tylko, widząc, że mi tak smutno, wstał i mocno mnie przytulił. Obudziłam się ze łzami w oczach, płacząc, bo nie mogłam z nimi zostać. Nigdy nie miałam bardziej realnego snu. A nawet bardzo podobna choreografia i scenografia pojawiła się w nowym MV SJ (A-Cha). Czasem mam wrażenie, że ten sen, tak realny sen, był dla mnie wycieczką do ich świata. Cieszę się, że spędziłam z nimi tak miło czas. :) Ale pełny powrót do rzeczywistości nigdy nie nastąpił. A ja wcale nie chcę zapomnieć tych wspaniałych chwil z nimi. ^^

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-02-03, 20:19   

Mnie kiedyś się Siwon śnił:D I na razie z Juniorków tylko On:D
Już nie pamiętam, o co tam chodziło, ale jak się obudziłam byłam jakaś taka:D Siwonowa:D
Hae come to my dream please:D:D

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2014-02-03, 20:33   

A ja wam muszę opowiedzieć mój najnowszy sen ^^ Śniło mi się, że jestem na jakieś meegaa nudnej mszy w kościele gdy nagle, kazanie zaczyna mówić Siwon! Stoi przy yy.. jak to się nazywa... mównicy xd ubrany w sutannę i nawija o legalizacji związków partnerskich... I w tym śnie patrzę na ambonę a tam Hae śpiewa "Alleluja" xd Żeby nie było nudno, Hyuk tanecznym krokiem idzie przez główną nawą w stronę ołtarza w połowie zaczynając tańczyć na rurze (skąd w kościele rura xd?!) Gdy podszedł pod ambonę, Hae z wrzaskiem "Because I'm naughty naughty!"wskakuje w jego ramiona i razem idą do Siwona który udziela im ślubu. Wszyscy zaczynają bić brawo, Siwon zamienia się w konia, EunHae wskakuje mu na grzbiet i odjeżdżają w stronę zachodzącego słońca..

Tak to jest jak przed snem ogląda się różne dzikie filmiki :oops:

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2014-02-20, 16:26   

Ja miałam dwa z Juniorkami.
Pierwszy to był, że ja, Monika i Arek byliśmy w szkole na obiedzie. Było kimchi a my stwierdziliśmy że bez ryżu tego nie zjemy. Poszliśmy z jadalni na kuchnię gdzie mieli chyba ze sto garnów z ryżem, ale kucharki powiedziały że to dla jakichś gości i nam nie dały. Poszliśmy z tym kimchi na zewnątrz szkoły i szliśmy przed siebie aż nie zawędrowaliśmy pod dorm SJ. ;D jakimś cudem nagle znależliśmy sie w ich kuchni a przed nami stał Ryeo. Dał nam ryżu a my siedliśmy razem z nim przy stole i wszyscy jedliśmy. I w momencie kiedy zdyszani Yeś i Min wpadają do pokoju w samych bokserkach... się budzę.
I drugi. SJ sie pokłócili i Wook wpadł w depresję. Siedział naprzeciwko mojego domu pod mostem, gdzie było pełno jadowitych węży i płakał. Wszyscy bali się tam iść. Yesio się kiedyś wybrał ale został tak pogryziony że odwieżli go do szpitala. Nie mogłam patrzyć jak on tam siedzi więc wzięłam jakieś tajne antidotum i poszłam tam. Co dziwne żaden wąż mnie nie ugryzł i udało mi się wyciągnąć Ryeo z tamtąd. Potem chodziliśmy po całej wsi i rozmawialiśmy. A w momencie kiedy mieliśmy sie pocalować... zadzwonił mi budzik.

Teraz jak to pisze to uświadamiam sobie jakie mam porypane sny.

[ Dodano: 2014-03-03, 00:36 ]
I kolejny.
Wyprowadziłam się do Seulu. Bagaże zaniosłam do hotelu, gdzie miałam zamieszkać i poszłam na miasto. Byłam głodna więc weszłam do najbliższej galerii i zaczęłam szukać jakiejś knajpki. Niestety nic nie znalazłam. Postanowiłam się spytać stojącego niedaleko chłopaka. Kiedy do niego podchodziłam, uświadomiłam sobie, że to Yesung, ale jakoś nic sobie z tego nie robiłam. Pytam się go gdzie jest najbliższa restauracja a on najzwyczajniej w swiecie odwraca się do mnie tyłem i mnie ignoruje. No, cóż. Stwierdziłam, ze się nie będę wysilać i odeszłam. Spojrzałam jeszcze raz na niego i zobaczyłam, że przyszedł do niego Ryeowook i się na niego drze. Wróciłam do hotelu gdzie zastałam mojego męża, którym był Leeteuk. On coś tam ugotował a potem poszliśmy ja basen. Jakąś godzinę później przyjechali moi rodzice i stwierdzili, ze znowu się przeprowadzamy. Mieliśmy wyjechać na Malezję, ale dotarliśmy aż do Egiptu. Ja od razu wsiadłam w samolot powrotny i wróciłam do Korei. Czym prędzej pobiegłam do hotelu i wpadłam Lee w ramiona. Potem poszliśmy do dormu chłopaków, czego strasznie się bałam, bo nie wiedziałam czego się spodziewać po Yeye. Skończyło się na tym, ze kiedy już miałam nacisnąć na klamkę mama przyszła mnie obudzić i się mój sen skończył. A tak bardzo chciałam znać reakcje Yesia :(

[ Dodano: 2014-03-04, 17:23 ]
Juniorki coraz częściej odwiedzają mnie w snach. :)
No więc, mój wczorajszy sen.
Razem z Kyuhyunem i Siwonem staliśmy gdzieś, nie wiadomo gdzie. Była to po prostu pusta przestrzeń, nigdzie sie nie kończąca. Biała. Won i Kyu strasznie się kłócili i jeden ciągle do drugiego podskakiwal. Na początku udawało mi się ich rozdzielać ale potem zaczęli się tak na serio bić i oberwałam od Siwona. I się obudziłam.

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2014-03-09, 09:30   

nenn mi życzyła kolorowych snów i był taki piękny! ^___^

Otóż byłam sobie na lotnisku i nagle paczę, a tam SuJu xD QMi stało w siebie wtulone, coś tam sobie gadali, SiMin na lewo od QMi też sobie rozmawiali (ale stali na wyciągnięcie ręki), no i HenHae siedziało na jakiejś ławeczce i coś sobie szeptali. Totalny fangirl, jakim jestem, wyciągnął aparat i zaczął cykać foty QMi, które prawie się gwałciło na środku lotniska (@___@ <3), czasami przekręcając lekko aparat, żeby zrobić zdjęcia też reszcie i nie wyjść na totalnego świra i stalkera. xD Robię sobie te fotki i nagle Zhou Mi się na mnie spojrzał, miałam przedzawał, szepłnął coś Kyu i ten się nagle od niego oderwał jak poparzony i odwrócił w moją stronę. Gapił się na mnie jakbym mu pół rodziny laczkiem wytłukła, więc się ukłoniłam, Mimi się też ukłonił, potem ukłoniłam się do reszty i dalej zaczęłam robić zdjęcia. ^_____^

Przyuważył mnie wtedy dopiero Henry i wstał i zaczął machać do mnie, no to mu odmachałam, a on mi kazał przyjść. Poczłapałam do nich i Henry się mnie pyta czy jestem ELFem. Pokiwałam głową na tak, zapytał się czy chcę autograf, powiedziałam mu, że nie mam na czym go dostać, Henry zawołał Sungmina i zaczął szukać coś w jego torbie, mamrocząc, czemu Min nie wziął swojego notesu. I wtedy Sungmin zaczął do mnie gadać w idealnym angielskim! Zapytał jak mam na imię, wtedy ja zapytałam dlaczego przylecieli do Polski. Min zaczął mi opowiadać, że to był pomysł SM, żeby polecieli na krótkie wakacje, a później jeszcze będą kręcić u nas MV nowe!

W między czasie Kyuhyun wziął mój aparat, chcąc zobaczyć jak wyszły zdjęcia, ale sam zaczął robić i wyszło na to, że 3/4 z nich to był Zhou Mi. Po chwili ten do nas podszedł i z Kyu zaczęli sobie selce strzelać. Henry cały czas szukał czegoś w plecaku Sungmina, Sungmin cały czas gadał do mnie perfekcyjnym angielskim o tym, jak to ma nadzieję, że spotka jeszcze wielu fanów i ich MV będzie fajne.

Dziura...

Później wrzucałam zdjęcia najpierw na forum, a potem dawałam link do tych wszystkich zdjęć na tumblru i weibo. Wiem, że zaznaczyłam też, które zdjęcia zrobił Kyu.

No i to był mój piękny sen (zobaczyć QMi tak blisko, Kyuhyuna opierającego głowę o ramię i szyję Mimiego, Zhou Mi otaczający go ramieniem klighdsuafoisdfgfteyfg), po części to na pewno Twoja zasługa nenn! <3 Dziękuję! <3<3<3<3<3

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2014-03-09, 15:08   

tei, cała przyjemność po mojej stronie! <333 I obyś częściej miała takie cudne sny :D I absolutnie nie miałabym nic przeciwko, żeby choć troszkę - jeżeli w całości się nie da - coś z tego snu się spełniło ;)

p.s. Muszę przyznać, że mi bardzo rzadko śni się SuJu, więc zazdroszczę T.T

Kim Yuno 
Lena się leni

Ulubieniec z SJ: Ryeowook
Fav Pairing: EunHae, KyuMinWook
Wysłany: 2014-10-05, 17:38   

Ten sen po prostu muszę napisać :D

Byłam w klasie, mieliśmy lekcję wychowawczą i rozmawialiśmy w zbliżającej się wycieczce. W pewnym momencie pani mówi, że ostatnim punktem planu będzie odwiedzenie teatru we Wrocławiu. A co w teztrze? Hologamowe SS6!!! Cała klasa takie wtf? co to jest? a ja mi się aż oczy świeciły ze szczęścia.
Dobra, jesteśmy już we Wrocławiu, wchodzimy do teatru. W ogóle to on jakiś strzasznie duży był, razem z Kamilą siedziałyśmy mniej więcej w połowie odległości od sceny do przeciwległej ściany a i tak ledwo widziałyśmy.Koncert genialny, nie będę opisywać. W połowie koncetru zarządzono przerwę, wyszłyśmy z Kamilą zaczerpnąc świeżego powietrza. Wracamy się i patrzymy, że ktoś nas podsiadł. Szukałyśmy wolnych miejsc i w pewnym momencie zauważyłam znajomą blond fryzurę. Tak ją kojarzyłam ale nie wiedziałam skąd. I nigdzie nie bylo wolnych miejsc oprócz dwóch po obu stronach właśnie tego blond faceta. Dobra, siadamy, ja tak zerkam dyskretnie na bok i mało zawału nie dostałam. EUNHYUK!!! Przez resztę koncertu patrzyłam się raczej na niego niż scenę. I już na ostatniej piosence przez naszym rzędęm przejechala kamera (bo było kręcone DVD z koncertu) i na ekranie pojawiła się najpierw twarz Kamili, póżniej Hyuka i moja, zatrzymując się na nas. I to byl jeszcze większy szok. Ostatecznie po koncercie trochę tam pogadałam po angielsku z nim, cała klasa się na nas patrzyła jakby pierwszy raz zobaczyli azjatę, dostalam jeszcze autograf i wróciliśmy do autobusów(mja swojego, on swojego).

Ten sen był tak realistyczny, że rano obudziłam się z uśmiechem i myślą, że spotkałam juniorka, a dopiero potem sobie uświadomiłam, że to sen xD

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2015-03-08, 11:29   

Oficjalnie miałam najdziwniejszy sen w historii! Otóż ZHOU MI BYŁ W 'JAKA TO MELODIA'!!!! Nie ogarniam, ale był jeszcze jakiś koleś, którego Mi zna i mówił prawie płynnie po polsku, Mi musiał napieprzać po angielsku i nie ogarniał guziczka i cały czas się spóźniał. Raz jak mu wyszło wcisnąć jako pierwszy i dobrze odpowiedzieć to się wszyscy zaczęli śmiać z tego jak on się cieszy... Wogle, ubrany był w ten strój z Rewind, ta czarna koszula i spodnie w czarno-białe i ta sama stylizacja cała. I mówił takim głębokim głosem, nawet trochę nie brzmiał jak on, ale to pewnie dlatego, że mój mózg jest głupi i nie potrafię sobie odtworzyć jego głosu nie w piosence.... Whatever. I zgadł Rewind i poszedł śpiewać i wszyscy fani zaczęli krzyczeć. A ja miałam pretensje do niego, że nikt nie wiedział, że przyjeżdża do Polski! I nawet zaczęłam na niego krzyczeć...

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Odpowiedz do tematu