| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
MR.SIMPLE
Autor Wiadomość
Berry 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Donghae, Kyuhyun
Wysłany: 2011-08-04, 06:49   MR.SIMPLE

http://www.youtube.com/wa...eature=youtu.be

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-08-04, 07:08   

A więc .. OMO!!
Kocham to normalnie .. i refren nie jest taki trudny do zatańczenia :-)
Od początku .. Leeteuk - włoski cudne ^.- Kyu ma fajne portki (czarne), ale matko tatusiu co oni ci z włosami zrobili?? Shindong fajnie wygląda (ale potem ma grzyba na głowie ;/) Yesung jaki drapieżny tutaj <3 Sungmin też mnie powalił na kolana, czyżby Ryeowook dał sobie skrócić troszkę włoski?? Eunhyuk ma czerwone/różowe skarpetki ??
Teraz ide sobie pooglądać jakieś 1000 razy .. może niech naszym dzisiejszym celem bd pierwsze miejsce Mr. Simple w najczęściej oglądanych?? ^.-

[ Dodano: 2011-08-04, 08:08 ]
Zapomniałam jeszcze
"I o matko .. Intro <3"

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Berry 

Ulubieniec z SJ: Leeteuk
Lover: Donghae, Kyuhyun
Wysłany: 2011-08-04, 07:15   

ja już zaczynam się uczyć choreografii^^
wszyscy zajebiście wyglądają *.*
ogólnie wszystko pięknie cacy jestem pod mega wrażeniem! banan z twarzy nie schodzi:)
od 3 czekałam na mv i się opłacało:D
mi się sam koniec nie podoba jak stają bo nie widać Leeteuka i Ryeowooka i w ogóle Shindong nie ma?!
oo i nie wiem czy zczailiście to ale moim zdaniem to wejście z teasera ma wpadke.. 0:29 moim zdaniem Siwon nie powinien odsłaniać siebie tylko Donghae:D

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2011-08-04, 08:07   

Berry napisał/a:
moim zdaniem Siwon nie powinien odsłaniać siebie tylko Donghae:D

A może to Hae przebrany tylko za Siwona? xD ^.-

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

mamucisko 
do you like Monkey?

Ulubieniec z SJ: Hae, Min
Lover: Hyukjae
Fav Pairing: eunhae
Wysłany: 2011-08-04, 08:15   

Widzę do dobrego tematu trafiłam. (tylko sobie mr.simple załączę i już piszę).
Ta minuty się nie będę rozdrabniać, nie chcę być samobójcą.
Zaczniemy od Małpki standardowo: na tych zdjęciach to mi się nie podobał, ale w teledysku można się przyzwyczaić, dobrze, że ma grzywkę ciętą. I normalnie ile ma tekstu !
Min miał takie fajne ujęcie, tak ci nagle na środku zbliżenie dali.
Siwon ah on to zawsze tak samo, takie mam wrażenie.
Teuk - jak ma grzywę w górze to nie przypomina wam GD !?
Chul musiał się wyróżnić z tłumu okularami. I sobie widzę tam nóżkami trochę ruszał.

Wszystko ok no prawie, ale no żesz jak są tak na kolorowo ubrani to nie mogli im normalnych butów dać? Nieee musieli dać takie, eh nie lubię takich jak tak 'intensywnie' się tańczy. Jam zwolennik adidasów.
Ale nie schodźmy z tematu.
Hae całkiem przyzwoicie wyszedł, w sumie to jak zawsze xD I tak będzie uroczą częścią EunHae

A jak się tak za brodę trzymają to to nie jest prawie jak w Sorry Sorry?
I refren ta takie proste ruchy niektóre xD

I chyba wszystko co chciałam na tą chwilę napisać :

ZłaMacocha 

Wysłany: 2011-08-04, 08:18   

znów ewidentnie widac ze SM żal kasy na teledyski -,-

Ale za to chłpaocy wyglądają mega zajebiście!

Marlen 

Ulubieniec z SJ: a trzeba wybierać jednego
Grupa krwi: 0 rh -
Wysłany: 2011-08-04, 08:43   

Hmmm a ja po obejrzeniu troszki się zawiodłam bo liczyłam na niezłe show jak tego słuchałam a tu zauważyłam kilka elementów z bonamany. Pomijając to że panowie bosko wyglądają gdzieś mi czegoś zabrakło chodź wstawka taneczna była świetna :D

AnElf17 
SooNeul.

Ulubieniec z SJ: EunHyuk, Hae, Kyu, LeeTeuk
Lover: * Hyukkie *
Fav Pairing: EunHae *_*
Kocham SuJu od: 110510
Wysłany: 2011-08-04, 08:57   

Marlen napisał/a:
a tu zauważyłam kilka elementów z bonamany.

Masz racje... ja też od razu zauważyłam kroki z Bonamany ... Ciekawa jestem kto im choreografię układał ^^

Nie podoba mi się za bardzo to trzepanie rękami kkkk... No i lepiej jak są ubrani na czarno niż gdy mają te kolorowe wdzianka .... różowe skarpetki Hyuka.. hahaha :D
Nie podoba mi się też jak Tusiek ma postawione włosy ;/ O wiele lepiej mu jak ma zasłonięte czoło ;)

Berry napisał/a:
oo i nie wiem czy zczailiście to ale moim zdaniem to wejście z teasera ma wpadke.. 0:29 moim zdaniem Siwon nie powinien odsłaniać siebie tylko Donghae:D

Też właśnie to zauważyłam....

Moim zdaniem najlepszym momentem w tym teledysku jest 3:17 .... Dance ^_^ Jak zwykle Hyuk wymiata ;D

Ale tak ogólnie to jak zwykle MV Boskie !!!

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-08-04, 10:08   

Co do intro - zaczęłam wątpić, czy dobrze widzę, że Shiwon odsłania samego siebie :D Ale jeszcze ze mną jest wszystko w porządku x3

Kilka ruchów jest takich typowych dla nich, ale niektóre są inne, wcześniej takich nie próbowali. Cieszy mnie, że jest dużo Ciulka, a Teuk miał być głównym tancerzem, a do wstawki tanecznej dali Kyu (nie żeby mi przeszkadzał, ale myślałam, że to będzie takie odpowiednie przed jego pójściem do wojska ^^)
Hyuk tu mi już w ogóle nie przeszkadza w tych włosach, wyszedł tu naprawdę świetnie.
Hee - ach, pięknie wygląda <33 nawet się trochę poruszał, ale nie zrezygnował ze swoich ruchów, podczas których nawet nie próbował śpiewać, co mnie zawsze wkurza >3<
Te zbliżenie na Mina - zabójcze! W czarnej koszuli i tym czymś brązowym kojarzy mi się z gosposią xD
Shindong ok, ale proszę, bez grzyba!
Wookie mimo jego starań (i odsłoniętego ramienia :D) zawsze wygląda mi cute xD i to do niego najlepiej pasuje :D
Yesung w całej akcji z wydaniem albumu wydaje mi się, że wyszedł najlepiej. Zawsze kojarzył mi się z wielkim nieogarem, taką lamą (xD), a tu prezentuje się naprawdę bosko <33
Kyu, Hae i Won wyszli dla mnie względnie normalnie, aczkolwiek Donghae w 3:43 wywołał we mnie jakieś poruszenie ^^
Zastanawia mnie tylko jedno - o co chodzi z tymi sznurkami na szyjach? Niefajnie kojarzy mi się to z samobójstwem O=

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

Grey_Pura 

Lover: Eunhyuk
Fav Pairing: Eunhae, Kyumin
Grupa krwi: AB
Wysłany: 2011-08-04, 10:11   

oj tutaj to się rozpiszę bo ... teledysk podoba mi się cały CAŁY no naprawdę nie wierze ...
okey start intro jak już wiemy jest bardzo dobre... a to tylko rozgrzewka,.

no dobra są rzeczy do których i tak sie przyczepię najpierw .
trochę za bardzo pulsuje światło np około 0;47 ten moment
wszyscy wyglądają wspaniale ...
aleb Hyuk i Wook to ja pierdziele *Q*
może Yesung troche zmulony ale on tak ma
układ jest powalający bardzo mi się podoba tak że oh i ah xD

jeśli chodzi o fragmenty z bonamany o których wspominałyście
sama piosenka na tym bazuje a właściwie na najlepszych kawałkach Sme więc mnie to nie dziwi

liczyłam na trochę większy budżet przy tym teledysku ale jest super ;)

[ Dodano: 2011-08-04, 11:12 ]
ElJunPl napisał/a:
zabójcze! W czarnej koszuli i tym czymś brązowym kojarzy mi się z gosposią xD

a mi z rzeźnikiem ahahah

Doesn't Hyukjae look the best in grey?
in Grey --> Grey Pura.

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-08-04, 10:27   

A ja nie wiem jak to opisać słowami więc przepiszę smsa, którego napisałam do przyjaciółki która niestety chwilowo nie ma dostępu do neta xD

"(...) jeśli dostawałam zawału podczas słuchania samej piosenki tak teraz... uhh.. to jest ZAJEBISTE!! Na momentach z Yesungiem i Eunhyukiem to był jeden wielki orgazm *.* <3 a przy reszcie dostawałam tylko ślinotoku xD <3 Układ taneczny jest łatwiejszy niż ich pozostałe choreografie, ale jest zajebistszy!! xD <333333333333333 oni wyglądają co najmniej jak jacyś bogowie seksu *.* (...)"

Czyli jednym zdaniem. Jestem zachwycona, na początku trochę it's you, potem trochę bonamany i sorry sorry ;) No i Yesio i Hyuk *.* Zdecydownie (według mnie xD) wyszli najlepiej na teledysku ^^ oh.. wszyscy byli tam boscy! xd nawet Ciulek w wersji przylizanej xDD
Cytat:
Yesung w całej akcji z wydaniem albumu wydaje mi się, że wyszedł najlepiej. Zawsze kojarzył mi się z wielkim nieogarem, taką lamą (xD), a tu prezentuje się naprawdę bosko <33
pff... xDD właśnie ten nieogar jest boski xDDD ale de facto, on wyszedł najlepiej <33

Risu-chan 
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Lover: Donghae
Fav Pairing: KyuHae
Wysłany: 2011-08-04, 10:28   

Dobra,pierwsze co mogę to zamknąć ręką swoją szacowną japkę!
Total szok! Jestem zachwycona,zszokowana i....na nowo pokochałam jeszcze bardziej Suju! Ten teledysk przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!
Co do choreografii-będzie trochę trudno,ale nie odpuszczę(tak jak nie odpuściłam w stosunku do Bonamany czy Sorry Sorry).I nie myślcie,że chodzi mi o złośliwe komentarze,tylko o...tańczenie.
W pewnym momencie teledysk troszeczkę skojarzył mi się z Sorry Sorry.Why? Bo był moment,w którym grupa stoi w szeregu po skosie i śpiewają Kyuhyun i Yesung. W sorry sorry najpierw śpiewał Yesung potem Kyuhyun,a grupa stała...w szeregu po skosie. Zbieg okoliczności? ^^

Ogołem teledysk bombowy. Teraz tylko ogladać,uczyć się kroków i czekać na kolejny...może Opera tym razem ^^

Ppyong!~

Mizu 
Syrenka Donghae XD

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun
Lover: Donghae!
Fav Pairing: EunHae ofc.
Grupa krwi: Z- :D
Wysłany: 2011-08-04, 11:16   

O jaaaa.... Szczęka mi opadła po pierwszych 5 sekundach teledysku xD

Od razu pokochałam wszystkich na nowo jeszcze bardziej *__* Wszyscy wyglądają cudownie... oprócz Ciula xD moim zdaniem przynajmniej xD ani razu nie zdjął okularów i ma jakieś okropne włosy oO'' I Shiniemu znowu zrobili grzyba na głowie :C

Siwon wygląda jak Elvis, a Sugmin jak szalony rzeźnik :D Tylko mu rogów brakuje. Shisusie, jak on wygląda... *mdleje* Od razu go bardziej chyba polubiłam xD

No i wygląda na to, że Kyu i Hae jednak są tancerzami prowadzącymi. Całe szczęście ^^; W ogóle uwielbiam ten układ.

Nie wiem, który raz słucham tej piosenki, ale słucham w pętli xD I na koniec jeszcze powiem: Eunhyuk... jaki on ma głos... aaaa <3 Zadziwiło mnie, że tylko śpiewał (wreszcie!), a nie rapował ani sekundy. Ale to nic złego. Niedługo wygryzie Wooka z wokalu prowadzącego xDD

ciastko 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: 17.07.2011
Wysłany: 2011-08-04, 11:19   

Jak oglądałam to,leciały mi łzy! Ze szczęścia xD Strasznie mi sie podoba teledysk :D Jest taki inny. I to w nim najlepsze :D Tańczą zarąbiście, strasznie podoba mi sie jak tak tą ręką w refrenie robią na Mr.Simple :D Hyuk, Hae, Heechul, Kyuhyun tak to pięknie wyglądają, że o jaa! Oczywiście inni też tu bardzo dobrze wyglądają ale oni! aaa!
Ostatnio zmieniony przez ciastko 2011-08-04, 11:22, w całości zmieniany 2 razy  

Risu-chan 
Ajumma

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun,Leeteuk
Fav Pairing: KyuHae
Wysłany: 2011-08-04, 11:20   

Mizu napisał/a:
Siwon wygląda jak Elvis

No i w końcu chyba nie jestem tą jedyną osobą,która od początku widziała,że Siwon tak wygląda. Król żyje i wystąpił w teledysku SuJu ^^

Ppyong!~

Odpowiedz do tematu