| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
MR.SIMPLE
Autor Wiadomość
Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-08-05, 06:50   

Teledysk jest taki jak się spodziewałam - 100% studia i 0% plenerów. Szkoda, bo to byłaby dobra odmiana w ich przypadku.
Układ - zabawny. Kroki momentami proste, ale jak robi je cała dziesiątka to miło popatrzeć. :)
Wstawka taneczna - podoba mnie się Hyuk na rękach i tłuczenie szkła.
Wygląd chłopaków - wyglądają idealnie, a niektórzy to nawet za bardzo.
DongHae ostatnio tak podobał mnie się w Bonamanie. Gratuluję stylistom.
JungSu - chyba nie muszę pisać, że w każdym ujęciu wygląda świetnie. Można się zakochać od nowa. ;)
SiWon - uwielbiam jego miny pełne skupienia. Taniec zresztą też. :D
YeSung - to jest to co tygryski lubią najbardziej. ^ ^
RyeoWook - wciąż jestem w szoku, że Wooki tak nam się zmienił.
HeeChul- bałam się, że będzie miał te głupie fale. Na szczęście nikt nie wpadł na to. :D
EunHyuk - nie powiem już ani jednego złego słowa na jego kolor włosów. Naprawdę pasuje do niego.
KyuHyun - w sumie wygląda tak normalnie, bez żadnych dziwnych fryzur i taki podoba mnie się.
ShinDong - jak nie ma grzyba to jest super. Nie rozumiem tego parcia na tak beznadziejną fryzurę.
Na koniec SungMin. Mój numer 2 w tym teledysku. Świetne ujęcia. Nie widać już w nim tego słodziaka, którego tak kreowali.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona. Juniorzy wyglądają super, dobrze tańczą i to chyba najważniejsze w teledyskach. Teraz czekam na występy na żywo. :D

Hatchiko 
No Other :)

Ulubieniec z SJ: Siwon, EunHyuk, HanGeng
Lover: Siwon, TaecYeon
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 RH+
Wysłany: 2011-08-05, 08:13   

Moje odczucia po obejrzeniu teledysku są takie, ze widzę niestety sporo znajomych ruchów i jakoś specjalnie się z tego nie cieszę. Żałuję też, że to kolejny teledysk nagrywany w studio.. chciałabym żeby zrobili przynajmniej coś takiego jak w No Other albo tak żeby coś się działo jakaś historia czy cuś a nie tak, że jakieś tam tło i SuJu :/ Może i mnie za ten komentarz zlinczujecie ale jakoś nie powaliło mnie na kolana.. przykro mi. /jedno tylko co jest pocieszające, że od wczoraj cały czas w głowie słyszę fragment "Bwara Mr. Simple, Simple" XD
A i jeśli chodzi o wygląd to kurcze nie wiem jak Yesio to robi ale on zawsze fantastycznie wygląda ;) To chyba ten jego urok osobisty sprawia, że zawsze wygląda dobrze ;) Co do pozostałych to również całkiem dobrze wyszli tylko nie mogę przeboleć Małpki w blondzie :/ Jemu najlepiej jest w czerwieni albo tak jak kiedyś miał mieszankę czerni i blondu ale sam blond i to jeszcze taki jasny jakoś mi nie podszedł..

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-08-05, 13:16   

ejj! ja nie wiem gdzie mam oczy podziać!! totalnie!!!
wszytsko mi się podoba!! nawet ten początek z teasera zrobiony ^^

ja nie będę wszystkich opisywać xDD Skupie się na kilku kwestiach...

a) Czy ktoś mi wytłumaczy czemu w teledysku Min nosi niebiesko-białą koszulkę którą Yeś miał w pierwszym teaserze?! ^^

b) Min mój najdroższy... Czemu dałeś się tak mocno pomalować?! no cóż... dla mnie ten facet będzie zawsze najseksownieszy ale w porównaniu ze zmianą innych Miś wypadł niezachwycająco ^^ Nie podobają mi się jego buty :( ale i tak jest najlepszy!! totalnie!!

c) Hae! zachwycający...!! ten jego początek zwłaszcza!! och och!! i podoba mi się jego strój gdzie ma takie rękawy do łokci <3

d) uwaaaga!!! to będzie szkok!! YEŚ!!!!!!! <33333333 W TYM teledysku jest zachwycający... fryzura! wzrok! on nim gwałci!!!!!!!!!! och och xDD

wybaczcie ale nie umim sklecić ostatnio porządnego komentarza!

Jak dla mnie bomba i tyle!

ciastko 

Ulubieniec z SJ: Heechul, Eunhyuk
Lover: Donghae
Kocham SuJu od: 17.07.2011
Wysłany: 2011-08-05, 13:19   

Nie wiem gdzie wstawić ten link,ale znalazłam comeback na żywo w Music Bank! :P Zabójczy jest!

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-05, 13:31   

ciastko napisał/a:
Nie wiem gdzie wstawić ten link,ale znalazłam comeback na żywo w Music Bank! :P Zabójczy jest!

http://www.youtube.com/wa...player_embedded

Link do występu już dawno podany jest w dziale z linkami z yt. Przejrzyj uważnie forum ;P

ciastko 

Wysłany: 2011-08-05, 13:36   

Dopiero teraz znalazłam,jak mi powiedziałaś xD

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-08-05, 14:08   

A ja tylko dodam, że w 0:50, kiedy Siwon robi to takie "Ty, Ty i Ty" to kojarzy mi się z Kibumowym "paf paf paf". (Full House)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2011-08-05, 14:13   

Mi też to się tak skojarzyło od razu xDD
Ogólnie mogłabym rozpisywać się godzinami o ich MV albo o występie, ale nie da sie ukryć, że to najbardziej oczekiwany comeback roku, jeśli chodzi o ELFy i jak na razie nie zawodzą nas nasi chłopacy. Wyglądają idealnie, płyta jest cudowna, nie ma chyba piosenki, której bym nie lubiła. Czyżby wyszedł ideał? All right! SuJu są idealni!! :D

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-05, 14:13   

a ja dodam ze w tym MB wygladali rpzewspaniale! niech chodza tak ubrani juz zawsze *_* uczesani tez...no tylko hyuk kolor na redowy i wsio. :)

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

ciastko 

Wysłany: 2011-08-05, 14:34   

Mi się włosy Hyuka zaczęły już podobać, wygląda w nich tak groźniej xDD Ale lepiej mu w innych np. brązowych :P
Ostatnio zmieniony przez ciastko 2011-08-05, 14:35, w całości zmieniany 1 raz  

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2011-08-05, 18:24   

Szczerze mówiąc, to nie przeżyłam szoku, bo tak sądziłam, że będzie coś w stylu Sorry Sorry][i] i Bonamany[/i] ^ ^ Ale nie zawiodłam się w żadnym wypadku ;) Skomentuję chyba każdego po kolei, bo ogólnie to nie dam rady xd Po pierwsze: wreszcie Ryeo miał nawet sporo czasu na przodzie! Wreszcie nie stał z tyłu ;) Ok, to teraz każdy po kolei:
Kyu - świetnie wygląda ^ ^ Przymykam oko nawet na spodnie z krokiem w kolanie XD W ogóle, styliści go dobrze zrobili.
Siwon - Nie podobają mi się jego włosy, ale reszta jest mniam ;)
Heechul - do niego się nie przyczepię do niczego, bo wszystko ma świetne xd Wszystko mi się podoba. A już w szczególności te okulary przeciwsłoneczne *O*
Donghae - eee, pozbyłabym się kurtki, ale tak to ok.
Yesung - podobnie jak w przypadku Kiciula, w przypadku Yesia podoba mi się wszystko ^ ^
Ryeowook - *______________* Kocham tych stylistów! Ta bluza zsuwająca mu się z ramion jest kapitalna *O* Widać jego śliczne ramionka i obojczyki *O* I kurde, nie przeszkadza mi nawet to, że ma rożowe akcenty na marynarce xD
Eunhyuk - ok, nie sądziłam, że taki moment kiedyś nadejdzie, ale Hyuk chyba mnie przekonał do swoich blond włosów. Wygląda absolutnie cudownie, wręcz zjawiskowo ^ ^ I ta czapka... *.*
Shindong - eeem, trochę mnie przeraża jego wygląd w tym MV ^^"
Sungmin - jest boski! Generalnie wszystko mi się podoba xd
Leeteuk - tu też wszystko mi pasuje. Uwielbiam tę jego fryzurę ;)
Generalnie ,to MV mi się cholernie podoba i nawet jeśli są jakieś drobne błahostki, które do mnie nie przemawiają, to całość jest super.

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-08-05, 20:09   

Ludu, czego wy chcecie od spodni Kyu xD ? On są cudaśnie *.* <33
Teraz jak już trochę ochłonęłam to mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że jest to ich jak narazie najlepsze MV i w żadym teledysku nie byli jeszcze tak świetnie ubrani (nie licząc stroju Mina z wersji tanecznej It's you xD) ^^ ich stroje są normalnie MEGA <333 nigdy jeszcze tak ciuchami się nie zachwycałam xDD

Xiao Hua 
LeeTeukowa anae

Ulubieniec z SJ: LeeTeuk, Heechul, Henry, Dongh
Lover: LeeTeuk <3 Heechul :*
Fav Pairing: HeeTeuk, EunHae, EunTeuk
Grupa krwi: 0 rh+
Wysłany: 2011-08-05, 20:58   

Kyu nie ma tak bardzo zły tych spodni tylko wyglądają nieco jak spódniczka bo one się tak na kroku krzyżują jak koperta i zabawnie to wyglądam, ale tak poza tym jest całkiem dobrze ubrany^^

Fan:Oppa co dla Ciebie znaczy E.L.F?
LeeTeuk:Tego nie da się opisać słowami.

Forever with Super Junior <3

POI

Wysłany: 2011-08-18, 16:31   

Hae....wyglada z włoskami do góry jakby mial 23 max....za to Kyu wyglada...no...na osobe ktora jest wykonczona....nie wiem czy to przez image ale wyglada na zmeczonego i wykonczonego....caly czas mi sie to rzuca w oczy na wystepach....
Co do teldysku to w Arirang pokazywali jak to krecili, niektóre momenty byly naprawde smieszne....hehe

osiou 
kpopowiec

Wysłany: 2011-08-21, 21:41   

Powiem jedno bez względu na jakiekolwiek komentarze:
Yesung wygląda prześwietnie. Na prawdę, bardzo jest przystojny w tej odsłonie.
Dodam jeszcze wyrazy uznania dla Shindong'a, który rzeczywiście zrzucił chyba dość sporo zbędnych kg. *clap clap*

Odpowiedz do tematu