| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Super Show 6
Autor Wiadomość
amaterasu

Ulubieniec z SJ: Hyukkie, Chullie, Mimi
Lover: Hae
Fav Pairing: EunHae, QMi
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: grudzień 2013r.
Wysłany: 2014-09-22, 22:56   Super Show 6

Właśnie zauważyłam, że nie ma jeszcze takiego tematu (albo ja nie zauważyłam za co przepraszam).

Czy widzieliście już jakieś fancamy?
Mnie szczególnie zachwyciała solówka Hyukkiego *.* Nie dość, że mi się bardzo podoba jego rap to jeszcze ten taniec... Czy tylko mi się wydaje, że włożył w to dużo emocji?

Awwwwwwwwwwwww *.* http://instagram.com/p/wTTEAmkBmP/

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2014-09-25, 16:06   

amaterasu, niestety nie miałam czasu obejrzeć wszystkich fancamów, więc widziałam tylko Blind z pierwszego dnia i "sexy" (buhaha) dance Zhou Miego.

Ale skoro istnieje już taki temat to wyrażę w nim swoją frustrację, bo na sb nie chciałam spamować. Mam gdzieś czy to ktoś przeczyta czy nie, ważne jest to, że to z siebie wyrzucę.
A więc, chodzi mi oczywiście o HeMi. A dokładniej o to, że występują AŻ przez jakieś 10 minut w sumie. Bo jest tylko Swing i ich solówki. I tyle co sobie postoją na mencie. Po prostu się SM tak zajebiście postarało, że nawet się nie cieszę z koncertu.
Rozumiem, że jest więcej Teukiego, Shiniego, ok. Wiem dlaczego i to szanuję. Ale dlaczego EunHae ma cztery duety, gdy wciąż są przez resztę koncertu na scenie? Na SS5 HeMi było też w piosenkach tych bardziej zwałowych, więc dlaczego teraz nie ma ich w Frozen?
Wszystko niby w koncercie jest ładne piękne, ale dlaczego Henry i Zhou Mi znowu są pomijani, czemu znowu muszą siedzieć 2 godziny za kulisami i przypominać sobie jak kiedyś tak czekali, bo fani Super Junior nie chcieli ich na scenie, a teraz nie chce SM? Osobiście sądzę, że jeżeli dalej będzie się tak to rozwijać (bo nie ukrywam, żeby koncerty w Korei kiedykolwiek mnie zadowalały), to uważam, że lepiej jakby w ogóle nie uczestniczyli w SS6, tylko by sobie pojechali do domu i odpoczęli.
A jeśli SM nie chce, żeby Henry i Zhou Mi występowali na Super Show to niech zrobi osobny koncert dla SJM, chociażby tylko trasę po Chinach, ale coś poza promocją aktualnych slbumów.

Tyle z mojej strony. W skrócie, wcale mi się nie podoba SS6 i jeśli lista piosenek się nie zmieni to moja opinia o koncercie też nie.

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

nenn 
Milka

Lover: Donghae
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: A Rh -
Wysłany: 2014-09-28, 15:48   

Też jakoś super dużo fancamów nie oglądałam, a to ze względu na to, że siłą rzeczy skupiałam się na zdjęciach. Nie mniej, myślę, że cała ta trasa - siłą rzeczy - nabiera tego specyficznego charakteru i klimatu jaki posiada album. Strasznie się cieszę, że są - oprócz jednego - wszystkie kawałki, dzięki temu możemy nie tylko "usłyszeć" chłopaków, ale popatrzeć na nowe choreografie ;) No i solówki! W końcu są solówki. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że co niektóre to tylko na Seul, ale i tak. Solówka Hyuka ... naprawdę robi wrażenie. Zresztą nie tylko Jego. Myślę, że chłopcy chcą się pokazać z jak najlepszej strony i wkładają w to całych siebie.
I tutaj muszę nawiązać to wypowiedzi tei - ucieszyłam się, że HenMi też dostali swoje "pięć minut". Choć już dużo mniej, że znowu zostali wycofani zza kulisy. Niestety wszystko komplikuje wszystkim znany fakt, że uparcie SJM jest rozdzielna z SJ. Nie wiem czemu SM postanowiła odejść od formuły z SS5. Może to kwestia tego, że eMki występują tylko z 1 piosenką?
A co do EunHae - dlatego mają duety, bo występują jako D&H plus solówka Hae to taka naprawdę duet z Hyukiem, więc wychodzi jak wychodzi.

Co sądzę na temat SS6? Trudno mi powiedzieć, bo z jednej strony podoba mi się co zobaczyłam ale drugiej nie wiadomo jak dalej będzie to wyglądało na trasie. Czy zamiast np solo Shiniego dadzą inny utwór? Co będzie z Olafem? Na ocenę trzeba będzie więc poczekać, aż zobaczę więcej ich występów. A najlepiej na własne oczy jak przyjadą do EU ;) Aczkolwiek tutaj to już w ogóle mam obawy o playliste czy też liczebność zespołu.

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2014-10-04, 16:59   

Ja tylko powiem, że dzięki relacji Oiiś jestem oczarowana SS6, zwłaszcza trzecim dniem:)
Już bym chciała to mieć na dvd, ale wiem, że sobie niestety na dvd jeszcze trochę (żeby to było tylko trochę...:D) poczekamy...
Przeżywałam Yesia, który musiał opuścić widownie ogromnie <3
I na koniec ten tort i toasty, ach... <3
Co najbardziej zapadło mi w serce ?
http://www.youtube.com/watch?v=CR4kWkda6Lc - no zakochałam się w tym po prostu <3

Odpowiedz do tematu