| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |


superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[Styczeń 2015] Nagrody/Nominacje/Głosowania
Autor Wiadomość
Saramizu 
SuJu Admin


Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wiek: 33
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 7762
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2015-01-01, 19:05   [Styczeń 2015] Nagrody/Nominacje/Głosowania

Przypominam o głosowaniu na koreaboo ^^. Zakończenie głosowania - 14 stycznia

Serdecznie zapraszam do głosowania :D. Jest wiele kategorii, więc przygotujcie się ^.~. Można głosować co 12 godzin, logujemy się za pomocą twittera oraz facebooka.
Kategorie dla Super Junior:
Artist of the Year - http://awards.koreaboo.co...ist-of-the-year
Song of the Year - http://awards.koreaboo.co...ong-of-the-year
Best Male Group - http://awards.koreaboo.co...best-male-group
Best Music Video - http://awards.koreaboo.co...est-music-video
Most Anticipated Comeback - http://awards.koreaboo.co...ipated-comeback

Kategoria dla SJ-M:
Best Sub-Unit - http://awards.koreaboo.com/category/best-sub-unit

Inne kategorie:
Best Solo Debiut - http://awards.koreaboo.co...best-solo-debut [tutaj jest zarówno Kyuhyun jak i Zhoumi]
Best Male Vocalist - http://awards.koreaboo.co...t-male-vocalist [Kyuhyun]
Best Social Media Personality - http://awards.koreaboo.co...dia-personality [Siwon]
Best Ballad Artist - http://awards.koreaboo.co...t-ballad-artist [Kyuhyun]
_________________
 
 
 
teitatoo 
Soonyoungie


Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Dołączyła: 09 Maj 2011
Posty: 3536
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 2015-01-15, 21:10   

Osoby, które mają weibo mogą wejść tutaj.
Jest to głosowanie do 4th GAONCHART K-POP Awards 2014.
Trzeba zjechać na dół do rankingu i kliknąć na pomarańczowe pole obok ilości kwiatków jaką ma SuJu, a potem potwierdzić. Dokładnie nie wiem, bo jest po chińsku :D
_________________

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch
 
 
Saramizu 
SuJu Admin


Ulubieniec z SJ: Ryeo, KyuKyu, Min, Yeś and all
Lover: Ryeowook :*
Fav Pairing: KyuWook - urocza przyjaźń :)
Wiek: 33
Dołączyła: 28 Gru 2011
Posty: 7762
Skąd: lubelskie
Wysłany: 2015-01-15, 21:16   

teitatoo, zrobione :D.
_________________
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Design by Forum Komputerowe
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


logo
2008 – 2017 © SUPERJUNIOR.PL
Poprzednie adresy: Klik | Klik

Strona wygenerowana w 0,15 sekundy. Zapytań do SQL: 11