| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZAKOŃCZONY] Projekt Urodzinowy dla Eunhyuka
Autor Wiadomość
Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2014-11-30, 22:41   [ZAKOŃCZONY] Projekt Urodzinowy dla Eunhyuka

Witajcie ELFy~!

Dawno nie było żadnego projektu we współpracy z zagranicznymi fanbase, więc biegnę do Was z informacją, że właśnie się to zmieni!
Francuski fanbase Eunhyuka Allmyeolchisilver (Lee Hyukjae) organizuje projekt na urodziny naszej Małpki, a ja zostałam odpowiedzialna za jego realizację na terenie naszego kraju^^

Poniżej przetłumaczona wiadomość od Allmyeolchisilver

Cytat:

Cześć Jewelsy~

Oto nowy Projekt AllMyeolchiSilver (Lee Hyuk Jae)!!! Tym razem jest to projekt z okazji 30 urodzin Eunhyuka!!^^

To Wy będziecie gwiazdami tego projektu~ ㅋㅋWasz udział jest niezbędny, aby ten projekt okazał się sukcesem, więc proszę, dzielcie się tym ze wszystkimi ELFami, które tylko znacie ^^

Zdecydowałyśmy się otworzyć ten projekt na skalę międzynarodową, by pokazać Eunhyukowi, że jesteśmy wielką rodziną i jesteśmy jednością!

Musicie tylko zrobić plakat, na którym napiszecie „Wszystkiego Najlepszego dla Naszego Niezastąpionego Myeolchi Oppa” (to zdanie będzie zmieniane na narodowy język dla każdego kraju, by pokazać wielokulturową stronę naszego projektu) i następnie zrobić zdjęcie Was samych (możecie być sami lub w grupie^^). Wybierzcie piękne miejsce, preferowane te na zewnątrz.

/!\ Edytowane zdjęcia nie będą dopuszczone z powodów estetycznych /!\

Kiedy zdjęcie zostanie zrobione, proszę wypełnić formularz:
Imię:
Nazwisko:
Kraj:
Nick (będzie on umieszczony na końcu książki w dziale „Thanks To”):

Stworzymy photobook i wyślemy go do naszego kontaktu w Korei Południowej, który przekaże książkę Eunhyukowi, lub jego mamie bądź.. komuś innemu, w każdym bądź razie, upewnimy się, by trafiła ona do Eunhyuka ^^

Jeśli chcecie przekazać datek na zakup książki, wydruk zdjęć bądź wysyłkę do Korei: Paypal: sven.67@hotmail.fr

DEADLINE: 15 luty 2015

Dziękujemy za przeczytanie i mamy nadzieję, że polubicie ten projekt, oraz wielu z Was weźmie w nim udział~

AllMyeolchiSilver Staff

A teraz kilka informacji ode mnie.

1. Wiem, że organizowana akcja może wydawać się Wam zbyt wcześnie, ale weźcie pod uwagę, że czas płynie szybko. Urodziny Hyuka są w kwietniu, dziewczyny muszą mieć czas na ogarnięcie wszystkiego, więc tak naprawdę macie TYLKO 2 MIESIĄCE na wzięcie udziału.

2. Jako, że jestem odpowiedzialna za organizację wśród Polskich ELF, proszę o wysyłanie wszystkich zdjęć na mój adres mailowy: lurvenda@gmail.com W tytule maila proszę wpisać: Projekt dla Eunhyuka.

Każde zdjęcie należy podpisać w wymagany przez Allmyeolchisilver sposób:
Imię:
Nazwisko:
Kraj:
Nick (będzie on umieszczony na końcu książki w dziale „Thanks To”):

3. Jeśli chcecie wspomóc Allmyeolchisilver finansowo, mozecie wysyłać pieniądze na mój paypal: lurvenda@gmail.com a jeśli nie posiadacie tam konta i nadal chcecie przekazać datki, piszcie do mnie na priv, podam swój numer konta. Po zebraniu wszystkich pieniędzy prześlę je zbiorowo do Adminek Allmyeolchisilver. Wszystkie osoby, które wpłacą pieniądze zostaną również uwiecznione w podziękowaniach w "Thanks To".

4. A teraz najważniejsze - deadline.

DEADLINE na wysyłanie pieniędzy - 18 luty 2015

DEADLINE na przesyłanie zdjęć - 13 luty 2015

5. Wydarzenie na facebooku

Banner przygotowany przez MadzięVelMadzik specjalnie dla naszej edycji Projektu! Ślicznie dziękujemy! <3

Na koniec moja prośba do Was, kochane ELF. Jest to projekt międzynarodowy, wezmą w nim udział inne europejskie kraje i nie tylko. Pewnie chcemy by Polska wybijała się na ich tle, prawda? ^^ Dlatego bardzo Was proszę, nie wstydźcie się! Wykażcie się odwagą i kreatywnością! Stwórzcie swój własny niepowtarzalny bannerek/plakat z napisem „Wszystkiego Najlepszego dla Naszego Niezastąpionego Myeolchi Oppa” i zróbcie zdjęcie w jakimś pięknym miejscu! Pokażmy nasz piękny kraj, zimowe krajobrazy, polskie zabytki, prześliczne ELFy, które nie od dziś są nazywane jednymi z najpiękniejszych w Europie *^^*, a przede wszystkim, prześlijmy naszą miłość do Eunhyuka, który jak najbardziej na to zasługuje! Niech się dowie, że nie tylko Jewelsy, ale i wszystkie ELF życzą mu wszystkiego najlepszego z okazji tak ważnych, 30-tych już urodzin! Tym bardziej, że będą one ostatnimi spędzonymi z ELF przed pójściem do wojska... T_T

Razem z Adminkami liczę na Wasz liczny odzew~!

PS. W razie pytań kontaktujcie się ze mną albo w tym temacie, na priv, bądź na tt (@Estoir_). Najszybciej odpowiem na twitterze, bo do niego mam dostęp nawet w pracy ;]

PS2. Razem z Oiiką będziemy w okresie poświątecznym (28.12 - 2.01) we Wrocławiu. Jeśli ktoś nie chce samotnej fotki, ale w grupie, to możemy się umówić na spotkanie i wspólne zdjęcia *^^* Pamiętajcie tylko wtedy o bannerkach! Żeby nie było kilkunastu osób i jednego plakatu... ^^"
Jeśli ktoś będzie chciał się spotkać, dajcie znać mi lub Oiice ;]

UWAGA!!!

W przypadku grupowych zdjęć, bardzo proszę o przesyłanie mi informacji o WSZYSTKICH osobach, które na tym zdjęciu się znajdują! Nie chcemy przecież, by ktokolwiek w "Thanks To" został pominięty, prawda? ;]

UWAGA nr2!!!

Bannery, które możecie wykorzystać jeśli nie potraficie lub nie chcecie ;] tworzyć nic własnego ^^

Autorstwa Alex:

wersja A
wersja B
wersja C

UWAGA!!!
Projekt jest przygotowany na A2! Także najlepiej jest się przejść do drukarni, która oferuje druki wielkoformatowe i tam wydrukować banner. NIE DRUKOWAĆ na mniejszych formatach, gdyż napis wraz z grafiką zleje się w jedno i nie będzie w ogóle czytelny/widoczny.
DOPUSZCZALNY ewentualny mniejszy format to A3.
Tutaj wrzucam tylko PODGLĄD grafiki w wersji jpg, byście wiedzieli jak to wygląda. Natomiast po PEŁNĄ WERSJĘ w pdf zapraszam na wiadomość prywatną na forum lub na fb *^^*

Autorstwa MadziVelMadzik:

UWAGA!!!
Projekt jest przygotowany na A3 lub A4! Także najlepiej jest się przejść do drukarni, która oferuje druki wielkoformatowe i tam wydrukować banner. NIE DRUKOWAĆ na mniejszych formatach, gdyż napis wraz z grafiką zleje się w jedno i nie będzie w ogóle czytelny/widoczny.
Tutaj wrzucam tylko PODGLĄD grafiki w wersji jpg, byście wiedzieli jak to wygląda. Natomiast po PEŁNĄ WERSJĘ w pdf zapraszam na wiadomość prywatną na forum lub na fb *^^*

Update z dnia 14.01.2015

Witajcie ELFy!

Mamy już 14 stycznia, na stronie na fb w wydarzeniu zdeklarowalo się, że udział weźmie ponad 70 osób, a zdjęć mam zaledwie... 7. Co się dzieje, kochani? Macie bannerki, w dobie telefonów komórkowych wielkości niemal tabletów jest czym zdjęcie zrobić.. Więc w czym problem? Może... motywacji Wam brak? W takim razie śpieszę by temu zaradzić! *^^*
Z powodu małej ilości zdjęć oraz coraz krótszego czasu, postanowiliśmy zrobić dla Was mały giveaway! Na czym on polega, kto może wziąć udział i jakie są nagrody? Już Wam mówię. Do zgarnięcia będą cztery nagrody. Dwie mini i dwie trochę większe. W losowaniu ich wezmą udział wszystkie osoby, które na czas wyślą do mnie zdjęcie na projekt. A co dokładnie jest do wylosowania i kiedy? Losowanie odbędzie się, gdy:
1) zbiorę 15 zgłoszeń (zdjęć) -> do wylosowania będzie zdjęcie Hyuka z sesji robionej na potrzeby pierwszej trasy EunHae, które było sprzedawane tylko w sklepie dla ELF-Japan;
2) zbiorę 20 zgłoszeń (zdjęć) -> do wylosowania będzie płyta EunHae "Skeleton" japońska wersja ELF-Japan;
3) zbiorę 25 zgłoszeń (zdjęć) -> do wylosowania będzie kolejne (inne!) zdjęcie Hyuka z tej samej sesji co poprzednia fotka;
4) zbiorę 30 zgłoszeń (zdjęć) -> do wylosowania będzie płyta EunHae "Ride Me" japońska wersja ELF-Japan.

Na zdjęcia czekam do 29 stycznia. Losowanie zaś odbędzie się 1 lutego i tego samego dnia zostaną ogłoszone wyniki.

I co Wy na to? Odpowiednio zmotywowani? ;]
Wiem, że czasu mało, ale wierzę w Wasze możliwości ^^
Dla Waszej wiadomości, osoby z administracji a także MadziaVelMadzik są wykluczone z losowania, także macie jeszcze większe szanse by zgarnąć nagrodę ;)

Liczę na Was i czekam na zgłoszenia~! <3

~Estoir

PS. Z racji tego, że komputer mi szwankuje i jestem na telefonie, to jeśli chcecie zobaczyć zdjęcia
nagród, to wchodźcie na wydarzenie na fejsie! *^^*

Lista osób biorących udział:
Estoir
Oiika
nenn
MadziaVelMadzik
eRka
teitatoo
mag999
Mirou01
RedWitch
Pola
amaterasu
Katy
Dziwna

Lista osób od których otrzymałam zdjęcia:
Estoir
nenn
MadziaVelMadzik
RedWitch
nian_nian0000
meimei
Dziwna
Mag Kan
Elfuś
Madzia
93antenka
Kim Doma
Kim Yuno Poland
M.J.
Mirou01
eRka
Kouta01
teitatoo
Xiunia
Anyo
Pola
Nicole
amaterasu
Deulim
Chizuru
Mandarynka Kyu
NeitiKaira
The Lost Dreamer

RAZEM 25 ZDJĘĆ~!
na dzień 31.01.2015

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2015-02-14, 22:25, w całości zmieniany 23 razy  

MadziaVelMadzik 

Ulubieniec z SJ: Myeolchi 4 life~!
Fav Pairing: KyuHyuk ostatnio *O*
Wysłany: 2014-11-30, 22:49   

COUNT ME IN~!! :D

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2014-11-30, 22:53   

Omo, już lecę robić baner <3!!
30urodziny... jej.. nie mogę w to uwierzyć :O
Estoir, na mnie możesz liczyć, biorę udział :)

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2014-11-30, 22:58   

Też wezmę udział, co do pieniążków to może być ciężko, ale zdjęcie na pewno prześlę :D

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

mag999 

Grupa krwi: 0 Rh+
Kocham SuJu od: od ... 2012 roku
Wysłany: 2014-12-01, 01:37   

Fotka będzie i postaram się o jakąś super :mrgreen:

Mirou01 

Ulubieniec z SJ: Donghae, Kyuhyun, Ryeowook
Lover: Yesung
Fav Pairing: KyuSung, EunHae
Kocham SuJu od: 11 sierpnia 2012
Wysłany: 2014-12-01, 12:47   

Już myśle gdzie i jak to zrobić ^^

MadziaVelMadzik 

Wysłany: 2014-12-02, 20:35   

yo elfy, scigac swoich ziomkow zeby tez braly udzial XDD im wiecej z polskowa bedzie fot tym lepiej hyhyhyhyhyhy :D licze na conajmniej 10 ej. XD

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2014-12-02, 21:46   

Trzeba więc Białystok zgromadzić^^ ktoś chętny do fotki z Boskim Adminem? xD

MadziaVelMadzik 

Wysłany: 2014-12-02, 21:58   

czeeka redziu daj madzikowi baner ukleic i niech ladny sniech spadnie na tlo kkk XD

Pola 

Ulubieniec z SJ: Wszyscy :D
Lover: Eunhyuk <3
Fav Pairing: EunHae, EunWook
Wysłany: 2014-12-05, 12:18   

Dla mojej Małpeczki wszystko <3 Bardzo chętnie wezmę udział w projekcie :D Generalnie to Katowice już się organizują :D

P.S. Jak ktoś chce do nas dołączyć to pisać :D

Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2014-12-05, 15:44   

Mam nadzieję, że Wasza mobilizacja przełoży się na naprawdę sporą ilość cudownych zdjęć *^^*

UWAGA!!!

W przypadku grupowych zdjęć, bardzo proszę o przesyłanie mi informacji o WSZYSTKICH osobach, które na tym zdjęciu się znajdują! Nie chcemy przecież, by ktokolwiek w "Thanks To" został pominięty, prawda? ;]

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"

amaterasu

Ulubieniec z SJ: Hyukkie, Chullie, Mimi
Lover: Hae
Fav Pairing: EunHae, QMi
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: grudzień 2013r.
Wysłany: 2014-12-05, 17:35   

Chętny ktoś z Bydgoszczy i okolic? Np. Tei?

Awwwwwwwwwwwww *.* http://instagram.com/p/wTTEAmkBmP/

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2014-12-05, 18:49   

amaterasu, AAA Ty jesteś z Bydgoszczy? xD I AAA! Kochasz QMi! ^___^"
Ja chętnie bym się wybrała, szczególnie, że kiedyś muszę, ale jestem niefotogeniczna i albo będziemy robić milion zdjęć albo będę pasztetem na zdjęciu (a tego nie chce...) :D

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

eRka 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2013
Wysłany: 2014-12-05, 18:56   

Jakby ktoś z Warszawy ( i nie tylko :p) był zainteresowany zdjęciem ze mną to pisać xd

amaterasu

Ulubieniec z SJ: Hyukkie, Chullie, Mimi
Lover: Hae
Fav Pairing: EunHae, QMi
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: grudzień 2013r.
Wysłany: 2014-12-06, 13:52   

Tei, tak jestem z Bydgoszczy xd Wiesz, że to już drugi raz kiedy się z tego cieszysz ㅋㅋㅋㅋㅋI nie martw się, też jestem niefotogeniczna xd I chyba będę musiała ubrać buty na mega wielkim obcasie, bo przy miom wzroście... ^^"

Awwwwwwwwwwwww *.* http://instagram.com/p/wTTEAmkBmP/

Odpowiedz do tematu