| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
[ZAKOŃCZONY] This Is Love Project - edycja polska
Autor Wiadomość
Estoir 
Chmurka

Ulubieniec z SJ: Lee Brothers & Evil Maknae
Lover: Hyukkie, Die, Ryo, Jin, Akihide
Fav Pairing: EunHae
Wysłany: 2015-02-20, 20:48   [ZAKOŃCZONY] This Is Love Project - edycja polska

Kochane ELFy!

SuJu Poland, jako jeden z europejskich fanbase, został zaproszony do współpracy przy Projekcie przez jeden z azjatyckich fanbase – EunhyukINA. Jest to dla nas spore osiągnięcie i zaszczyt, więc mamy nadzieję, że w miarę Waszych możliwości chętnie weźmiecie w nim udział.

Jest to Projekt Urodzinowy, jak łatwo się domyślić po nazwie fanbase, organizowany dla Hyuka. Ale! Zanim zaczniecie protestować „przecież ledwo co braliśmy udział w jednym” i „znowu Hyuk”, przeczytajcie proszę o tym, jakie możliwości i korzyści dla Polskiego SuJowego Fandomu daje nam ta współpraca ;]

Zaproszenie do współpracy zawierało możliwość wyboru jednego z trzech organizowanych przez EunhyukINA Projektów. Razem z MadziąVelMadzik zostałyśmy wybrane do poprowadzenia tej współpracy na terenie Polski i zdecydowałyśmy się na jeden z nich – This Is Love Project. Polega on na zebraniu pewnej kwoty – dokładnie 110 USD (ok. 420 zł). Pieniądze te zostaną przeznaczone na zakup wieńca ryżowego, który zostanie przesłany do Chocolat Bon Bon w dniu urodzin Hyuka. Tutaj macie przykład takiego wieńca - http://i34.servimg.com/u/...50/55987310.jpg

Ryż darowany w ten sposób przez fanów, jest oznaką ogromnego szacunku oraz wsparcia dla danego Artysty, a przede wszystkim, okazuje też podjęcia się odpowiedzialności społecznej, co jest wysoko cenione w Korei Południowej.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

CO ZYSKUJEMY JAKO SuJu Poland?

Jeśli weźmiemy udział w Projekcie, to:
- nazwa oraz logo SuJu Poland będą obecne na wszystkich promocyjnych mediach Projektu (plakaty, bannery, bannerki, w informacji na tt etc);
- nazwa i logo SuJu Poland będzie na każdym prezencie dostarczonym do Hyuka;
- UWAGA! Po zebraniu kwoty 110 USD, jeden z wieńców ryżowych, których zdjęcie widzieliście powyżej, zostanie CAŁKOWICIE poświęcony TYLKO SuJu Poland, co wiąże się z tym, że na szarfach będzie widniała nazwa SuJu Poland; na standee (tym kartonowym tyle, na którym są szarfy) będzie widniało zdjęcie Polskich ELF, oraz każdy z worków ryżu będzie oklejony naszym logo, nazwą SuJu Poland i naszym grupowym zdjęciem.

Jak widzicie, jest to OGROMNA SZANSA do wykazania się przez nas, jako Polski, a nawet Europejski fandom. SuJu bardzo lubi ryżowe wieńce, wielokrotnie się nimi chwalą na sns. Chocolat Bon Bon również zapewne wrzuci zdjęcia z tego wydarzenia na swoim tt i kto wie, może nawet Hyuk coś wspomni u siebie na instagramie? Polskie ELFy wielokrotnie zostały już zauważone przez różne akcje, ale teraz, po raz pierwszy, dzięki uprzejmości azjatyckiego fanbase, możemy się wykazać u nich, w ich domu, w Korei. Miło by było, gdyby nasz wieniec ryżowy stanął obok innych, azjatyckich, prawda?

JAK TEGO DOKONAĆ?

Cóż, razem z MadziąVelMadzik postanowiłyśmy Wam pomóc w pozbyciu się pieniążków ;] i zorganizowałyśmy sprzedaż kilku goodsów z grafikami MadziVelMadzik. Będą one dostępne w tej formie tylko ten jeden raz i tylko w tym Projekcie, także na pewno nie możecie tego przegapić ;]

Zasady sprzedaży goodsów są opisane na facebooku, bardzo proszę o uważne czytanie. Dochód z ich sprzedaży zostanie CAŁKOWICIE przeznaczony na Projekt.

Realizacja całego Projektu odbywa się TYLKO NA FACEBOOKU. Dlatego zainteresowanych bardzo proszę o przejście na wydarzenie i uważne przeczytanie wszystkich postów. Ewentualne pytania proszę pisać na wydarzeniu, bądź na sns, które podałam poniżej.

DEADLINE!!!!!!

Czasu niestety jest mało, bo musimy zebrać wymaganą kwotę do 13 MARCA 2015. Ale wierzę, że dacie radę ELFy~! ^^

KONTAKT W RAZIE PYTAŃ:

- email: lurvenda@gmail.com
- twitter: https://twitter.com/Estoir_
- ask: http://ask.fm/Estoir_

Proszę o nie pisanie pytań na SuJu Poland. Jest nas tam kilka osób i zanim pytanie do mnie dotrze, może być już za późno.

POSŁOWIE

Kochani!
Wiem, że może to się wydać dla Was zbyt wiele, ale głęboko wierzę, że pragniecie równie mocno jak my, by SuJu Poland i Polskie ELFy zostały zauważone. Odnosimy już coraz większe sukcesy, ale takiej szansy jeszcze nie mieliśmy. Mam nadzieję, że w miarę Waszych możliwości, spróbujecie nam pomóc osiągnąć ten cel ♥

~Estoir

Eunhyuk: "Jestem najszczęśliwszy, gdy stoję na scenie。
Ponieważ wtedy mogę całkowicie zostać pochłoniętym przez tamten świat"
Ostatnio zmieniony przez Estoir 2015-03-13, 22:28, w całości zmieniany 2 razy  

Katy 
SuJu forever:)

Ulubieniec z SJ: Wszyscy bez wyjątku:)
Lover: Donghae, Sungmin (zaraz po Hae ) <3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, EunTeuk(za Sukirę)
Kocham SuJu od: listopad 2012
Wysłany: 2015-02-21, 13:50   

Bardzo ciekawie:)

Ja ogromnie żałuję, że nie wyrobiłam się na projekt z albumem :(
Ale tego projektu na bank nie przegapię <3
W końcu nie na darmo ostatnio śnił mi się Hyuk <3 :mrgreen:

Desponia 

Ulubieniec z SJ: Yesung
Wysłany: 2015-03-01, 17:52   

Bardzo fajny pomysł. Jestem pod duży wrażeniem grafik :) Mam nadzieję, że w druku nie stracą na jakości.

azumi123 

Grupa krwi: AB Rh+
Kocham SuJu od: czerwiec 2011
Wysłany: 2015-03-01, 18:12   

Taka wielka szansa dla polskich fanów, że grzechem jest nie wziąć w nim udziału :-)

Estoir 
Chmurka

Wysłany: 2015-03-04, 16:52   

[WAŻNE INFO!!!] PODSUMOWANIE ZAMÓWIEŃ NA DZIEŃ 04.03.

Kochani~!

Został tydzień do zakończenia Projektu. Postanowiłam zrobić krótkie podsumowanie zamówień, byście wiedzieli na co są realne szanse.

POCZTÓWKI
Zaproszenie na imprezę z EunHae - zamówień 15 (brakuje 5)
MAMACITA (Sungmin z Teukiem) - zamówień 13 (brakuje 7)
Kartka urodzinowa z Siwonem - zamówień 10 (brakuje 10)
Kartka z SuJu - zamówień 1 (brakuje 19)

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK
ELF i pranie mózgu - zamówień 15 (brakuje 5)
Największy skarb SuJu - zamówień 13 (brakuje 7)
SJ connecting people - zamówień 10 (brakuje 10)
EunSiHae & Bugsy - zamówień 5 (brakuje 15)

PODKŁADKI POD MYSZ
Wymagane 11 - zamówień 17

Jak widzicie, na chwilę obecną tylko podkładki pod mysz są pewne co do realizacji. Przy pozostałych goodsach nie ma uzbieranego nakładu 20 sztuk. Jeśli do przyszłego tygodnia nie uzbieramy 20 osób choć na jeden wzór, nie dojdzie do żadnego zamówienia, a co ważniejsze, Projekt poniesie całkowite fiasko...

Dlatego, MÓJ APEL DO WAS, zastanówcie się jeszcze raz co dokładnie chcecie. Może ktoś chciałby więcej goodsów? A jeśli nie, to bardzo proszę osoby, które są chętne na mniej popularny wzór/grafikę, czy nie chciałyby jednak innej, takiej która ma większe szanse zamówienia. Jeśli mimo wszystko inne wzory nie odpowiadają, to może wspomożecie nas finansowo? Niekoniecznie w takiej wysokości jak cena goodsów, ale w takiej kwocie w jakiej możecie. Każda złotówka się liczy.

ELFy, proszę, postarajmy się. Pokażmy jak w przypadku Projektu dla Hyuka, że Polska ma silny, zdecydowany fandom. Pokażmy w Korei, że Europa wspiera SuJu w każdy możliwy sposób. Liczę na Was~!

W ciągu najbliższych dni będę wysyłała do Was maile lub wiadomości na fb. Dlatego, PROSZĘ SPRAWDZAĆ SKRZYNKI MAILOWE ORAZ SKRZYNKĘ NA FB - ZWŁASZCZA FOLDER INNE.

A tymczasem czekam na wiadomości od Was ;]

CZAS NA PODJĘCIE DECYZJI MACIE DO 9 MARCA!!!
Do 13 marca muszę mieć już pieniądze na koncie, dlatego proszę byście w miarę szybko decydowali się na wybór.

PS. NIE PISAĆ NA SUJU POLAND. Ostatnio fb wprowadziło dziwne zmiany i póki co, jedynym Administratorem może być tylko Oiika, dlatego wszelkie wiadomości będziecie dostawać z mojego prywatnego konta.

KONTAKT W RAZIE PYTAŃ:
- mój fb: https://www.facebook.com/estoir

~Estoir

teitatoo 
Soonyoungie

Ulubieniec z SJ: Hae, Kui Xian, wszyscy
Lover: Kwon 'Fire' Soonyoung
Fav Pairing: QMi, SoonHoon (oni coś na serio tak)
Grupa krwi: A+
Kocham SuJu od: 01.01.2011
Wysłany: 2015-03-04, 17:44   

Est, ja ogólnie nic nie kupuję, ale pieniążki (za dużo to nie, no ale...) mogę przesłać. Tyle, że po dziesiątym.

My lil RUDE bub

no need to rush cause you can touch~ touch

Estoir 
Chmurka

Wysłany: 2015-03-04, 19:04   

tei, dziękuję Ci bardzo. Każdy grosz się przyda. Niebawem na priv podam Ci dane do przelewu <3

Ostatnio zmieniony przez Estoir 2015-03-04, 19:05, w całości zmieniany 1 raz  

Estoir 
Chmurka

Wysłany: 2015-03-07, 16:19   

[WAŻNE INFO!!!] PODSUMOWANIE ZAMÓWIEŃ NA DZIEŃ 07.03. + DODATKOWE INFORMACJE

Dostaję od Was coraz więcej informacji, dlatego umieszczam ponownie zaktualizowane dane odnośnie zamówień. Proszę o przeczytanie posta do końca.

POCZTÓWKI
Zaproszenie na imprezę z EunHae - zamówień 19 (brakuje 1)
MAMACITA (Sungmin z Teukiem) - zamówień 15 (brakuje 5)
Kartka urodzinowa z Siwonem - zamówień 10 (brakuje 10)
Kartka z SuJu - zamówień 1 (brakuje 19)

ZAKŁADKI DO KSIĄŻEK
ELF i pranie mózgu - zamówień 19 (brakuje 1)
Największy skarb SuJu - zamówień 15 (brakuje 5)
SJ connecting people - zamówień 9 (brakuje 11)
EunSiHae & Bugsy - zamówień 5 (brakuje 15)

PODKŁADKI POD MYSZ
Wymagane 11 - zamówień 21

UWAGA!!!
Osoby, które zamawiają takie pozycje jak:
Kartka urodzinowa z Siwonem
Kartka z SuJu
SJ connecting people
EunSiHae & Bugsy
proszę o decyzję, czy pozostają przy tym wyborze, czy też zmieniają go na rzecz innej grafiki. Przy pozostaniu przy nich, proszę liczyć się ze świadomością, że może nie dojść do zamówienia, jeśli do poniedziałku nie uzbieram wymaganej ilości zamówień (20 sztuk).

[!!!!!] Wszystkie Wasze zamówienia są wprowadzone do tabeli zamówień. Bardzo proszę o wejście na nią i sprawdzenie, czy Wasze zamówienia się zgadzają. Jeśli nie, to proszę o PILNĄ informację.
https://docs.google.com/…/1vSc6ixwpj0Ak7m9Zy_uxiKMgLG…/edit…

PRZELEWY
W poniedziałek - 9 marca, będę do wszystkich osób wysyłała informację z danymi do mojego konta. PROSZĘ O SPRAWDZANIE MAILI ORAZ FOLDERU INNE NA FB! Na przelewy czekam do 13 marca. Jeśli ktoś wyśle pieniądze 12, proszę o przesłanie mi potwierdzenia przelewu, bym miała pewność, że pieniądze do mnie idą.

W razie pytań i wątpliwości można się ze mną kontaktować tutaj:
- mój fb: https://www.facebook.com/estoir

~Estoir

Estoir 
Chmurka

Wysłany: 2015-03-08, 19:55   

[WAŻNE INFO] PRZELEWY

Hej ELFy,

jak większość z Was zdążyła się zorientować, wysłałam dziś do Was wiadomości na maila bądź na fb z informacją o numerze konta oraz o kwocie do zapłaty. W tabeli zamówień doszły kolejne kolumny, w których na bieżąco możecie śledzić czy Wasz przelew dotarł etc.
Proszę sprawdzić czy kwoty i zamówienia się zgadzają. Jeśli chcecie coś zmienić, proszę o pisanie bezpośrednio do mnie, a nie na wydarzeniu. Nie mam już możliwości ani czasu na śledzenie zmian w ankietach etc.
W odpowiedzi na moje wiadomości, proszę o podawanie swojego adresu, na który dane goodsy mają zostać wysłane.

W chwili, gdy dotrą do mnie wszystkie przelewy, wykonam zamówienie wszystkich goodsów. Do końca miesiąca powinniście mieć je już w swoich łapkach ;]

~Est

Estoir 
Chmurka

Wysłany: 2015-03-09, 17:56   

[INFO!!!!] WIADOMOŚĆ DLA HYUKA/SUJU

Kochani!

Dostaję coraz więcej przelewów od Was (możecie sprawdzać to na bieżąco w tabeli zamówień). Jak tak dalej pójdzie, to prawdopodobnie 13 marca będę mogła ogłosić pełen sukces, ale wole jeszcze nie zapeszać ;]

Tymczasem! Piszę do Was, gdyż potrzebujemy Waszej pomocy ^^
Pamiętacie jak wygląda standee? Jeśli nie, to macie tutaj przypomnienie - http://i34.servimg.com/u/...50/55987310.jpg
Jak widzicie, na takie standee składają się wstęgi, na których pisze się wiadomość dla danego artysty. Wobec tego pytanie do Was:
CO CHCEMY NAPISAĆ DLA HYUKA? Wiadomość musi być krótka, zwięzła i treściwa. Prawdopodobnie na jednej wstędze byłyby życzenia dla niego, a na drugiej coś w rodzaju "od Polskich ELFów" albo od "Super Junior Poland" etc. Wiadomość prześlemy po angielsku i zostanie ona przetłumaczona na koreański, więc Hyuk bez problemu wszystko zrozumie Emotikon wink Macie jakieś pomysły/propozycje? Piszcie je w komentarzach! ^^

~Est

Estoir 
Chmurka

Wysłany: 2015-03-13, 22:27   

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU

Kochani!

Dziś piątek 13 marca. Oprócz tego, że podobno to pechowy dzień (ja tam wolę wierzyć, że szczęśliwy ;)), to dziś przypada ostatni dzień Projektu!

Trochę historii i statystyk - Projekt ogłosiłam 17 lutego, zaraz po tym jak zakończyłam poprzedni, również organizowany dla Hyuka, który zakończył się pełnym sukcesem. Mieliśmy niecały miesiąc by uzbierać 110 USD (ok. 440 zł). Powiem szczerze, że razem z Madzikiem miałyśmy spore wątpliwości czy uda nam się w tak krótkim czasie zebrać taką kwotę, ale byłyśmy mocno zdeterminowane i wierzyłyśmy w Was. Okazało się, że słusznie. Do udziału w Projekcie zgłosiło się 49 osób, zamówienie złożyło 38, a wpłat dokonało 40. Z zamówień i dotacji zebraliśmy 1290,28 zł. Po odliczeniu kosztów produkcji goodsów oraz kosztów wysyłki, pozostało 613,48 zł, co oznacza, że... ODNIEŚLIŚMY PEŁEN SUKCES!!!
Jestem z Was ogromnie, ogromnie dumna! Nie tylko uzbieraliśmy potrzebną kwotę, ale również został spory finansowy zapas. Co z nim zrobimy? Informacja na końcu wiadomości ;] Tymczasem ważne jest to, że 4 kwietnia, pod Chocolat Bon Bon stanie nasz wieniec ryżowy. Z informacji uzyskanych od EunhyukINA, jesteśmy jednym z niewielu europejskich krajów, którym się to udało... jeśli nie jedynym. Poprosiliśmy adminów EunhyukINA o zdjęcia i jeśli tylko będzie taka możliwość, to zrobią fotki naszego wieńca i przekażą je nam. Opublikuję je wtedy na wydarzeniu, byście mogli zobaczyć efekt Waszych wysiłków ^^

W tym miejscu pragnę ogromnie podziękować MadziVelMadzik, bez której ten Projekt nie miałby szans. Ja zajęłam się organizacją, ale gdyby nie jej grafiki, nie byłoby możliwości sprzedaży goodsów. Dziękuję Ci Madzik~! <3
Dziękuję Wam za składanie zamówień dzięki którym uzbieranie tej kwoty stało się realne. A przede wszystkim, dziękuję naszym darczyńcom, którzy robili dotacje bez żadnych zamówień. Bez Waszego dobrego serca i finansowego wsparcia, ten Projekt nie miałby realnych szans na powodzenie. Jesteście wielcy, wszyscy! <3

Dziś zebrałam ostatnie wpłaty. Jutro ruszam z zamówieniami goodsów. W ciągu tygodnia, półtorej powinnam je dostać do domu, a wtedy rozpoczynam wysyłkę do Was. W tabelce zamówień będzie wpisywana data kiedy wysyłka została wysłana. Wszystkie zamówienia będą wysyłane przesyłką poleconą. Gdybyście do tygodnia czasu od daty wysłania nie otrzymali jej, proszę o kontakt, wtedy będę interweniować na poczcie.

A teraz małe info. Jesteście zapewne ciekawi co zrobimy z nadwyżką pieniędzy, które zostały uzbierane? Otóż, przeznaczymy je na kolejny Projekt, który ruszy w przyszłym tygodniu! Tym razem będę go prowadzić razem z Naoni, przy udziale oczywiście naszej MadziVelMadzik ;]
Projekt jest międzynarodowy i jest organizowany z okazji 10 rocznicy SuJu. 30 krajów z całego świata łączy siły i wspólnie zbieramy pieniądze na budowę szkoły dla dzieci w Afryce, która będzie miała patronat i nosiła imię Super Junior. Prawda, że szczytny cel? Już organizuję dla Was kolejne fajne goodsy, z których zyski ze sprzedaży zostaną całkowicie przeznaczone na Projekt. Będzie on trwał znacznie dłużej niż ten, więc mam nadzieję, że w miarę swoich możliwości również weźmiecie w nim udział ;] Szczegóły przekażemy Wam w przyszłym tygodniu!

Razem z Hyukiem dziękuję Wam jeszcze raz za udział w Projekcie. Mam nadzieję, że nasz wieniec ryżowy przyczyni się do powstania na twarzy Hyuka tak promiennego uśmiechu jak na tym zdjęciu <3

~Estoir

PS. Przypominam o życzeniach dla Hyuka~! ^^

Kredeczka 
Cheonsa

Ulubieniec z SJ: Hyukki, Kyu, Heenim, Henry ^^
Fav Pairing: Guczek i jego szlafrok, KangMelon xD
Wysłany: 2015-03-19, 20:40   

Estoir, jest jakieś ograniczenie co do długości?
Wiadomo, że wszystkim chodzi po głowie "zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń" itp, ale wydaje mi się, że te życzenia powinny mieć w sobie jeszcze coś, co je wyróżni... Jakiś drobiazg, na widok którego każdy się najpierw zdziwi, <że ktoś o tym pomyślał> a potem uśmiechnie, że to są dobre życzenia :)
Ja zawsze swoim miśkom życzę uśmiechu na każdy dzień, w sensie żeby każdego dnia znalazł się przynajmniej jeden powód do uśmiechu, Hyuczkowi by to bardzo pasowało, jego uśmiech jest powszechnie znany :D chodziło mi po głowie, żeby wrzucić też coś w stylu "kochającej żony" ale nie wiem, co o tym myślicie, no i Błogosławieństwa Bożego, jakkolwiek by to nie brzmiało :) wydaje mi się, że jakby było też coś na kształt "wielu sukcesów" to też by się ucieszył, można by było dodać, że w życiu zarówno zawodowym jak i osobistym :) Moooże być jeszcze żeby zawsze był dumny z tego, co robi i żeby jego fanklub cały czas się rozrastał :D
Jeśli coś, to mogę jeszcze później pomyśleć, jeśli chcecie :)
No i komentarze mile widziane ;)

Katy 

Wysłany: 2015-03-19, 22:14   

A może być hmm coś takiego ???

Niech miliard Elfich serc rozświetli Twoje oczy, niech milion Elfich słów rozgrzeje Twoje serce bo dla nas Elfów - najradośniejszy uśmiech Twój będzie w podzięce ( / podziękowaniu )

Tak mi się wymyśliło... <3 No i jak zawsze można dopisać słowa miłości i wsparcia :):)

RedWitch 
NIEStraszny tyran

Ulubieniec z SJ: Yesung, ZhouMi, Ryeo
Fav Pairing: RyeoMin, HeeMin
Grupa krwi: A Rh +
Kocham SuJu od: nie pami?tam dnia, kiedy ich nie kocha?am.
Wysłany: 2015-03-19, 22:17   

Dziewczyny, projekt już zakończony a życzenia ułożone :)

Tutaj macie wiadomość Estoir z fb:

"INFORMACJA O REALIZACJI PROJEKTU od EunhyukINA

Kochani~!

Garść informacji jak wygląda proces realizacji Projektu, czyli co z naszej i EunhyukINA strony zostało zrobione ^^

16 marca przelałam kwotę w wysokości 110 USD na konto jednego z adminów (poniżej potwierdzenie). Madzik przesłała do nich na maila zdjęcie wraz z logiem, które będzie zawarte na naszym wieńcu ^^ (fotka również poniżej).

Jedyne co nam pozostało i sprawiło najwięcej trudności to... życzenia, które będą zawarte na szarfach. Chciałam, by były one naprawdę wyjątkowe. Sporo kłopotu jednak powodował fakt, że muszą być one krótkie, bo na szarfach nie ma zbyt wiele miejsca… Spędziłam nad tym wczoraj dość dużo czasu, debatowałam z nenn i Madzikiem i w końcu doszliśmy do wniosku, że najlepiej napisać coś, co ma dla Hyuka największe znaczenie.

Oglądaliście solówkę Hyuka z obecnego SS6? Jeśli nie, to macie tutaj do obejrzenia - https://www.youtube.com/watch?v=Bh1DyW5zRI8
Jest to solówka, którą sam napisał i zaaranżował. Ma dla niego ogromne znaczenie. We wrześniu jej słowa wrzucił na swojego instagrama - https://instagram.com/p/tP9qQPib1S/
Tutaj macie tłumaczenie wykonane przeze mnie:
„Z uwiązanymi rękami i nogami, zrzucam z siebie krzyk. Z ukrytą prawdą, nawet zimne kłamstwa są znajome. Wszyscy z tymi samymi chłodnymi uśmiechami, próbują udawać miły cosplay. Nie chcę mówić czegokolwiek już nigdy więcej. Ukłoń się i pozostań cicho. Wszyscy byli martwi? Ja, słuchając słów jak ‘nie zostań śmieciem, bądź kłamstwem’, też jestem imitacją. Wy zniszczyliście to, co było kiedyś niezmiennym marzeniem, ale co? Jedynym, który to zmienił jesteście wy. Czego więcej chcecie ode mnie. Będąc świadomym, tracąc ciszę, kwiat kwitnący w mule. Zapaliłem światło w ciemnościach i idę z wyprostowanymi ramionami. Nigdy więcej nie przegram. Spróbuj pchnąć mnie mocniej. To nie labirynt, ani lustro. Porzuć te brudne ręce. Twoje ostatnie miejsce jest na klawiaturze. Za moimi plecami są przyjaciele, którzy mi wierzą. Spróbuj tak żyć wiecznie. Nikt nie dba o desperackie wymówki. Dlaczego patrzysz na mnie tak mocno, w ten sposób? Żałosne! Oglądaj i patrz, jeśli odszedłbym stąd przez ciebie. Ukrywaj się dalej i kontynuuj swój wariacki szczek! Będę szedł swoją ścieżką, podążając za samym sobą. Patrz uważnie swoim obojgiem oczu jak daleko zajdę. Z uwiązanymi rękami i nogami, zrzucam z siebie krzyk. Z ukrytą prawdą, nawet zimne kłamstwa są znajome…”

Postanowiłam w naszych życzeniach nawiązać do tej solówki i wybrałam jeden z fragmentów: „Za moimi plecami są przyjaciele, którzy mi wierzą.” I w ostateczności, po przeróbkach, na szarfach pojawi się napis: „Pamiętaj, że za Twoimi plecami są Polskie ELFy, które w Ciebie wierzą. Happy Birthday ” Do EunhyukINA Madzik wysłała to w wersji angielskiej, która brzmi: „Behind your back, there are Poland ELFs that believe in you. Happy Bday♡”. Jedna z ich adminek przetłumaczy to na koreański, więc będzie to zrozumiałe dla Hyuka i Koreańczyków ^^

Jak Wam się takie życzenia podobają? Nie są one standardowe, ale razem z Madzikiem mamy nadzieję, że Hyukkie to przeczyta i być może zrozumie nawiązanie, które chciałyśmy mu przekazać ;]

Dziś otrzymałyśmy potwierdzenie od EunhyukINA, że wszystko (pieniądze, zdjęcie, wiadomość dla Hyuka) do nich doszło i zostało przez nich zaakceptowane, w związku z czym zamawiają nasz wieniec. Mamy nadzieję, że Adminkom uda się zrobić zdjęcie naszego wieńca, byśmy mogły przedstawić Wam efekt końcowy, na który tak ciężko wszyscy razem pracowaliśmy Emotikon heart

Tyle informacji na dziś. Nie są one może bardzo odkrywcze, ale bardzo chciałam się nimi z Wami podzielić, żebyście również mogli pocieszyć nimi jak ja z Madzikiem

~Estoir"
Ostatnio zmieniony przez RedWitch 2015-03-19, 22:17, w całości zmieniany 1 raz  

Katy 

Wysłany: 2015-03-19, 22:23   

RedWitch napisał/a:
Pamiętaj, że za Twoimi plecami są Polskie ELFy, które w Ciebie wierzą. Happy Birthday ”
- omo, aż mnie ciarki przeszły <3

Piękne <3

Odpowiedz do tematu