| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 11:03
...
Autor Wiadomość
Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-08-22, 08:04   ...

Dzień w którym Kiciul pójdzie do wojska będzie moim ostatnim dniem na forum...
I tak planowałam odejść. Prowadzę to forum już prawie 3 lata i... przez ten cały czas ludzie bardziej na mnie narzekają niż się cieszą z tego co robię.
To boli gdy się robi coś dla innych a nie jest się docenianym.
Decyzja Kiciula miała spory wpływ na moją... jak go nie będzie wszelkie staranie traci dla mnie sens.

eSPe powiedziała mi że ELF by się tak nie zachował... ale ja nie jestem tylko ELFem... Kiciul jest dla mnie kimś więcej dlatego nie będę umiała prowadzić tego forum bez niego...

Tak więc macie czas na znalezienie kogoś na moje miejsce, no chyba że Red sobie sama poradzi.

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"
Ostatnio zmieniony przez Oiiś 2011-09-30, 23:34, w całości zmieniany 2 razy  

Frydzka 

Ulubieniec z SJ: Space Big Star, Donghae
Lover: HEECHUL, Iwook, Jaejoong
Fav Pairing: EunHae, HeeWook, HeeMinn
Wysłany: 2011-08-22, 08:31   

Oiis.. opierdzielilabym Cie i probowala zatrzymac jakby nie to ze tez sem przede wszystim platkiem i mi sie tez swiat zawalil i bedzie bez sensu wszystko... ale nie mozesz zostac na forum, nawet jesli bys sie juz nim nie zajmowala? T_T on w koncu wroci... uschniemy do tego czasu, ale wroci...

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-08-22, 08:51   

Oiiś TT TT
Dlaczego to robisz? Nie wiem jak czułabym się, gdyby to Kyu odszedł. Nawet jeżeli to Hee, którego nigdy nie BIASowałam... Nie wiem co ze sobą zrobić.
Ale przecież... Heechul odchodzi (na jakiś czas), ale ELFy muszą zostać. Nawet jeżeli to tylko forum. Oiiś, wiem, że jesteś cudownym ELFem i że nigdy nie będziesz w stanie przestać nim być, ale odejście z forum nic nie zmieni. Będziesz tylko bardziej pogrążona w smutku, frustracji.
Każdą z nas to czeka, dlatego Cb potrzebujemy. Szczególnie teraz, gdy to Hee. Wiemy, że Ty jesteś w stanie nas uspokoić. Jesteś Adminem, żoną Ciula. Z Redzikiem jesteście naszymi mamami, kurna.
Jeszcze powiedzcie, że Red odchodzi, a i ja odejdę...

Oiiś... Proszę, zastanów się. Jak chcesz przerwy, zrób ją sobie. Ale nie każ nam czekać na siebie, tyle co na Heechula, bo Cię potrzebujemy. A już wgl nie chcę słyszeć, że to OSTATNI dzień na forum.
Super Junior Cię potzrebuje. ELFy Cię potrzebują.
Oiika, błagam no~~~~~TT TT

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-08-22, 09:43   

Ej no, jak to tak? Jeśli chcesz zrezygnować z roli admina to okej - rozumiem, że masz dość. Ale odejść z forum? Każda z nas przejdzie to samo i co, też ma tak zrobić? Dwuletnie wakacje od forum? Zaczyna się trudny czas dla ELFów i tylko w grupie damy radę go przetrwać. W pojedynkę to można sobie conajwyżej popłakać, ale potrzeba też z kimś pogadać, wyżalić się.

Poza tym jeżeli zacznie się masowe opuszczanie forum to po co się przenosiłyśmy? Trzeba było się męczyć na feenie skoro ma to być koniec.

Oiika napisał/a:
Prowadzę to forum już prawie 3 lata i... przez ten cały czas ludzie bardziej na mnie narzekają niż się cieszą z tego co robię.

Mnie się jednak wydaje, że większość użytkowniczek jest po Twojej stronie, a tymi nielicznymi nie należałoby się przejmować.

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-08-22, 09:53   

bez jaj, co?! ludzie on rana budzą mnie smsami o twoim odejściu... ładnie to tak!?

Ja naprawdę wszystko rozumiem... że możesz być forum zmęczone, że Kiciul odchodzi, że generalnie wszystko się wali.
Masz 15 poważnych powodów oraz 324 mniejsze powody żeby to zostać.
- błagam kto ogarnie tą kuwetę lepiej od ciebie?
- kto będzie pilnował tego głupka w wojsku co? Patrz ile słychac o Kanginie, a ten nie jest typem człowieka, który do o sobie zapomnieć i pewnie i tak będzie wszędzie. On nie umiera, wiesz? i ktoś musi nas informować o jego poczynaniach
- nie możesz nas zostawić.
- kochasz przecież całe SuJu. chociażby dla reszty powinnaś zostać.
- jak my bez ciebie dziewczyny ujarzmią nowych?! ty masz respekt a one bez ciebie na pewno będą niemrawe
- po troszku zgadzam się z eSPe. (ej! ludzie cię kochają. nie widzisz tego? jak możesz im... nam to robić?!)
- będę mieć twoją płytę i nie zawaham się jej ci nie dać jak odejdziesz xD
- kocham cię!
- ej, weź nie cyrkuj!
- ej, zaczyna mi się naprawdę smutno robić. Serio
- najgorsze jest to, że wiem że jak coś postanowisz to ciężko będzie zmienic twoją decyzję. ale proszę, przemyśl to.

naprawdę Cię potrzebujemy...

Yume-chan 
Żółwiasta~ xDD

Ulubieniec z SJ: Yesung i pozostała 14 <3333
Lover: Yesung <333 ... i kilku innych xD
Fav Pairing: Eunhae, YeKyu, Yehae, KyuMin, HeeMin, KyuChul
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: lipiec-sierpień 2010r~
Wysłany: 2011-08-22, 10:16   

Wiesz nie mam z tobą jakiś niewiadomo jakich kontaktów, czasami się ciebie boję, ale nigdy cię nie niedoceniałam, robisz strasznie dużo dla tego forum i szkoda gdybyś odeszła, rozumiem, kochasz Ciulka i musi ci być teraz ciężko, ale z tego co pamiętam jest jeszcze 14 innych debili :)
Cytat:
Prowadzę to forum już prawie 3 lata i... przez ten cały czas ludzie bardziej na mnie narzekają niż się cieszą z tego co robię.
mimo, ze jestem z wami pół roku to i tak widze jak dużo przez ten czas zrobiłaś. Skoro uważasz, ze wszyscy na ciebie tak narzekają to podasz 3 przykłady? :)
Czy Kiciul przejmuję się tak opiniami innych ? Pewnie tak, ale wybraź sobie, że jeśli ty nas, to forum i w jakiś sposób Juniorków opuścisz to można to prawie porównać do odejścia na zawsze Teukiego z SuJu....

Manaa 
Kya kya~!

Ulubieniec z SJ: Henry
Lover: Ryeowook
Fav Pairing: KyuWook
Wysłany: 2011-08-22, 10:36   

Ja Cię Oiika nie znam, tylko tyle co z wypowiedzi na forum, więc trudno mi stwierdzić, jakim jesteś człowiekiem, ale Adminem jesteś na serio dobrym. Tak jak to forum funkcjonuje (a funkcjonuje rewelacyjnie), to na serio na niewielu forach można zauważyć. Ja sama się Ciebie boję (nie bić ^^"!), ale to tylko dlatego, że na forum rządzisz, razem z RedWitch, twardą rękę, żeby wszystko było tak, jak powinno.

To, że ludzie czasami narzekają jest nieuniknione, bo nie da się wszystkiego zrobić tak, żeby każdemu się podobało. Możesz zrobić coś, czemu część osób będzie przeciwna,a inna temu przyklaśnie, a innym razem ci, którzy wcześniej narzekali - będą na tak, a ci, którzy wcześniej byli zadowoleni, zaczną kręcić nosami, że takie rozwiązanie jest złe. Ludzie są różni i jednym Twoje poczynania się podobają, a innym nie, ale na pewno nie ma na forum osób, którym by się nie podobało kompletnie wszystko to, co robisz.

I uwierz mi - mogę się założyć, że użytkowniczki na pewno doceniają Twoją pracę. Ja jestem na forum stosunkowo niedługo, a zauważam, że pracujesz nad ulepszaniem forum i ja doceniam to.

A Heechul nie idzie do wojska na wieczność i ma zamiar powrócić, poza tym chyba zwłaszcza Ty, powinnaś wiedzieć najlepiej, że on nawet i w wojsku nie da o sobie zapomnieć.

Z mojej strony to tyle, mam nadzieję, że jednak przemyślisz swoją decyzję jeszcze raz i tu z nami zostaniesz ;)

Rin 
I am your Gamer~!

Ulubieniec z SJ: Kyuhyun, Leeteuk
Lover: Cho Kyuhyun
Fav Pairing: KyuHae
Kocham SuJu od: styczeń 2010
Wysłany: 2011-08-22, 10:42   

Oiika, nie! Nie podoba mi się fakt, że przestałaś odpisywać nawet mi i Red. Daj sobie pomóc. Wiesz dobrze jak ja się czuję, wiesz bo jesteśmy do siebie podobne i nawet jak to Kyu jest moim biasem przeżywam to podobnie jak ty! Jedź teraz na te wakacje, odpocznij od tego, zrób sobie przerwę jeśli tego potrzebujesz. Wiesz dobrze, że też się czuję kimś więcej niż ELF czy Gamer, wiem, że dla Ciebie to trudne, ale nie będzie lepszego Admina niż ty! Proszę Cię odpocznij i zastanów się jeszcze nad tą decyzją. Kochamy Cię <3 Potrzebujemy Cię! Nie zostawiaj nas samych. Proszę cię...

Saranghae <3

cirra 
CirHae forever.

Lover: Donghae. <3
Fav Pairing: EunHae ofc.
Kocham SuJu od: 15.08.2010r.
Wysłany: 2011-08-22, 10:51   

Oiiś, Ty sobie żartujesz, tak?
Ja się nie zgadzam, żebyś odeszła. Forum bez Ciebie, to już nie będzie forum. W nocy przeżyłam szok z powodu Kiciula to jeszcze dzisiaj rano kolejny i znów beczę. Oiiś błagam Cię, przemyśl to jeszcze milion milionów razy. Nie możesz nas opuścić, w kupie siła. Razem przetrzymamy ten czas i to będzie lepsze rozwiązanie niż w pojedynkę. Wiele zrobiłaś i robisz dla tego forum, z mojej strony masz gigantyczny szacunek i uznanie bo po małej części wiem ile jest roboty jak jest się Adminem. Stworzyłaś naszą rodzinę i chcesz nas zostawić? To tak jakby Tusiek odszedł z SuJu na zawsze. Zostawił swój zespół i odszedł. Nie mogę w tej chwili nic sensownego napisać, bo tyle złych wiadomości to jak na mnie za dużo. Ale wiedz: Jesteś najlepszym Adminem jakiego znam i to forum jest po prostu najlepiej prowadzonym z jakim kiedykolwiek się spotkałam. Musisz tu z nami zostać, musimy się na wzajem wspierać i przetrwać ten czas. Cholernie Cię potrzebujemy!!! Tylko razem nam się uda. Rozumiem co czujesz, bo Hee to Twój BIAS i nie tylko, bo to ktoś więcej w Twoim życiu, rozumiem Twój ból. To tak jak stracić kogoś bliskiego. Ale nie poddawaj się. Największy ELF na forum musi dać nam- Twoim dzieciom- przykład, jak przetrwać. Ja osobiście nie wyobrażam sobie forum bez Ciebie. To już nie byłoby to samo. Wiele nas łączy, bo wszyscy jesteśmy ELFami. Ja Cię pokochałam i nie wyobrażam sobie forum bez Ciebie. Dziękuję Ci za to, że jesteś i za to co robisz. Zastanów się jeszcze milion razy. Nie lubię pożegnań i mam nadzieję, że nie będę musiała się z Tobą żegnać. <beczy> T__T

Always EunHae lover <3
Ostatnio zmieniony przez cirra 2011-08-22, 10:55, w całości zmieniany 2 razy  

Asme 
Waffur

Ulubieniec z SJ: Ryeowook, Kyuhyun, Donghae
Lover: Ryeowookie~ Mireu
Fav Pairing: KyuWook, EunHae
Wysłany: 2011-08-22, 10:56   

Oiika, wysłuchaj nas, proszę!
Rozumiem, że może to być dla Ciebie szok, bo ogłosił to tak nagle, ale zrozum my Ciebie potrzebujemy! Naprawdę jesteś dobrym Adminem, a ludzi którzy narzekają po prostu olej, bo nie każdy jest idealny prawda? Podziwiam Cię za to, że tak długo wytrzymałaś z nami, że jesteś silną psychicznie osobą... Dlatego błagam Cię, nie zostawiaj nas! A już na pewno nie teraz, gdy wszyscy przeżywają ciężkie chwile!

93antenka 
Madzia

Ulubieniec z SJ: KyuHyun, SungMin, Leeteuk, Hae
Lover: EunHyuk
Fav Pairing: EunHae, KyuMin
Wysłany: 2011-08-22, 11:02   

Wiem, że moja przygoda na forum nie trwa długo, ale ja też zdążyłam zauważyć, że organizacja na forum jest naprawdę dobra i co jak co, ale to wszystko dzięki osobą, które je trzymają w kupie ( czyli też tobie).
Wszystkim nam jest żal, że Kiciul idzie do wojska, ale jak już dziewczyny pisały wróci i trzeba nam na niego czekać. Moim zdaniem w takich chwilach tym bardziej powinnyśmy się trzymać razem, bo nie jesteśmy byle kim, ale ELFami! Naszym zadaniem jest wspierać zespół i dlatego przemyśl sobie to jeszcze, bo jestem pewna, że może nie jutro czy nie za miesiąc, ale w końcu będzie ci żal, że odeszłaś i nas zostawiłaś.
Może rzeczywiście (jak czujesz taką potrzebę) zrezygnuj ze swojej funkcji, ale nie z całego forum :-|

shiree 

Ulubieniec z SJ: Super Juni-OR
Lover: Sungmin, Eunhyuk, Leeteuk, Shindong
Wysłany: 2011-08-22, 11:55   

Myślę, że jeśli ludzie narzekaliby na Twoją pracę, to nie było by tylu użytkowników na forum.
Mimo, że ze sobą nigdy nie rozmawiałyśmy...
Rozumiem co czujesz i dlaczego podejmujesz taką decyzję...
Jak już ktoś wspomniał, zobacz ile o Kanginie słychać. HeeChul na pewno nie będzie po prostu w wojsku. Będzie się też udzielał poza. I to jest pewne.
Właściwie można powiedzieć, że forum bez Ciebie to jak SuJu bez Ciula... :)
Każda z nas będzie przechodziła odejście swojego biasa do wojska, ale czy na forum nie chodzi też o to, że jesteśmy wszyscy razem i się wspieramy? :)
Nie mogę wymuszać na Tobie zmiany decyzji, mogę tylko poprosić.
Dobrze sobie zdajecie sprawę, że nie wyobrażamy sobie innych adminów jak Ty i Red.
Nie wyobrażam sobie w ogóle działalności forum bez Was...

ElJunPl 
Groszek Pachnący~

Ulubieniec z SJ: Wszyscy >.<
Fav Pairing: Teraz już wszystkie xD
Grupa krwi: B
Kocham SuJu od: Halloween 2010
Wysłany: 2011-08-22, 12:19   

D: Również jestem na forum od niedawna, ale widzę, które nicki się powtarzają i kto najwięcej od siebie daję. Forum bez Oiiki? Nie, tego sobie nie wyobrażam. Ja Cię podziwiam za Twój wkład i zdaję sobie sprawę, że kontrola wszystkich ELFików tutaj to nie jest łatwa sprawa, ale... Q__Q Jak dziewczyny już wspomniały Hee wróci, a podczas służby również będą o nim wieści i też będzie trzeba się nim zajmować. Jeśli jesteś zmęczona, to odpocznij od szefowania, ale nie zostawiaj forum, nas, Juniorków! :<

And if we should die tonight
We should all die together
Raise a glass of wine for the last time

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-22, 12:24   

Oiis zartujesz znowu tak? no prosze Cie! nie dosc ze Kiciul to jeszcze Ty?! chcesz nas totalnie zalamac? i zgadzam sie z SP...ELF by sie tak nie zachowal! Ty kochasz tylko Kiciula czy cale SuJu? poza tym on ciagle bedzie Juniorkiem...beda informacje na jego temat...nie mozesz nas zostawic w tak trudnym momencie! czy kazda z nas ma opuszczac forum i SuJu tylko dlatego ze jej bias idzie do wojska? to nie jest powod! teraz nastanie trudny czas kiedy beda szli po kolei do wojska...musimy sie dlatego trzymac razem!
tylko w takim razie powiedz mi po co powstala grupa taneczna skoro coraz trudniej zebrac jej czlonkow? po co zmiany na forum skoro teraz...chuj z tym!
ten tydzien zajebiscie sie zaczal i boje sie jak sie skonczy ><

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Majanna 
HG pervert wife

Ulubieniec z SJ: Donghae&Henry
Lover: HanGeng
Fav Pairing: HanChul&EunHae
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-22, 12:24   

Oiis nie rób nam tego.
Nie sądzisz, że to troszkę okrutne podwajać nasz szok? Nie dość, że dopiero co dowiedziałyśmy się, że Ciulek idzie do wojska, to teraz jeszcze mamy się pogodzić z tym, że nasza administratorka też nas opuszcza? Nie chcę żebyś mnie źle zrozumiała, z góry mówię, że nie chcę na ciebie tutaj naskakiwać (za coś takiego to Wielebny by mnie na 100% pokarał), ale chyba jak nikt inny wiem jak to jest jak odchodzi z zespołu nasz ulubieniec (co prawda mój nie poszedł do wojska, ale jego odejście do miłych tez nie należało).
Nie proszę cię o to żebyś była dalej administratorką (chociaż wątpię żebyśmy gdziekolwiek znalazły lepszą i chciałabym żebyś to jednak ty nią była nadal, bo czarny nick jest zarezerwowany właśnie dla Oiiki), bo wiem, że to zajmuje mnóstwo czasu i pracy, ale proszę żebyś nie odchodziła całkowicie z forum..
Ostatnio zmieniony przez Majanna 2011-08-22, 12:25, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi