| FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Grupy | Rejestracja | Zaloguj | Album | Download |

superjunior

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Oiiś
2011-10-09, 10:03
...
Autor Wiadomość
maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Grupa krwi: A Rh+
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-23, 13:50   

SP przeczytalam! :D
ja na tym forum na pewno zostane i jesli Oiis zdecyduje sie odejsc to bede czekala na jej powrot tak samo jak bede czekala na Ciula.
tylko mam jedno yptanie-czy Oiis odchodzi bo komus cos tam nie pasowalo czy tez odchodzi bo to samo robi Ciulek?
jesli z tego pierwszego powodu to jest to glupie. wladza nigdy nie ma lekko i zawsze znajdzie sie ktos komu cos sie nie spodoba. jednak chyba wazniejsze sa te osoby ktore kochaja i wspiraja niz te pojedyncze jednostki ktore marudza(sama jestem marudna ale nigdy na nasze Adminki nie narzekalam ze zle prowadza forum!)
jesli zas chodzi o drugi powod to...jest to dziwne. Ciulek nie odchodzi jak Han. on tylko idzie do wojska z ktorego przeciez wroci. poza tym bedzie widywal sie z chlopakami czesciej niz Kangin i na jego temat bedzie sie pojawialo wiecej informacji. i nadmierne przywiazanie do idola nie jest dobre. ja wiem ze Kiciul jest dla Oiis kims wiecej ale...kurde! a jakby sie ozenil? to juz bylby zajety i koniec. a jakby zginal(nie daj Boze) w tamtym wypadku to co? fanki mialyby popelnic masowe samobojstwa? no nie popadajmy w jakas manie! z wojska tak czy siak wroci. i chyba lepiej na to czekac z innymi niz cierpiec w samotnosci?

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"
Ostatnio zmieniony przez maggdalena 2011-08-23, 13:50, w całości zmieniany 1 raz  

Miyu 

Ulubieniec z SJ: Hee, Hyuk, Hae, Kyu
Lover: Yeś forever.
Fav Pairing: EunHae
Kocham SuJu od: sierpień 2010 <3
Wysłany: 2011-08-23, 17:49   

Myślę już od wczoraj co mogłabym tutaj napisać... Nie będzie długo, nie o to chodzi.
Jest mi strasznie smutno, że chcesz nas opuścić, nigdy sobie nie wyobrażałam nikogo innego na stanowisku administratora. Może i nie przebywam na innych forach tak dużo czasu jak tutaj, jednak uważam, że nikt nie powinien marudzić na taką władzę.
Teraz odnośnie odchodzenia innych ELFów. Ja nie odejdę, nawet jeśli Yesung pójdzie do wojska - ja będę czekała na niego. Mogłabym tutaj śmiało wstawić całą wypowiedź eSPe, ponieważ się z nią całkowicie zgadzam.

Doki 
Otaku

Ulubieniec z SJ: All of fifteen =^^=
Lover: (HanGeng) EunHyuk
Fav Pairing: HanChul, YeWook, EunHae
Grupa krwi: AB Rh+
Wysłany: 2011-08-23, 20:07   

Oiiś, przemyśl to porządnie. Kilka razy najlepiej.
Nie wydaje mi się żeby odejście z powodu wstąpienia Hee do wojska było dobrą decyzją. ON NIE ZNIKA, PO PROSTU MUSI WYPEŁNIĆ OBOWIĄZEK. Do tego prawdopodobnie będzie nadal mieszkał w mieszkaniu SuJu.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie narzekać. Ale wiesz co? Najczęściej są to ludzie, którzy sami nie robią zupełnie NIC.
To twoja decyzja i od Ciebie zależy jaką drogę wybierzesz.... Ale czy naprawdę jest Ci z nami źle?

"이렇게 쉽게 포기한다고 누가그래"..."Kto powiedział, że poddamy się tak łatwo?"

Aramena 
Tusia Podusia

Ulubieniec z SJ: cała 15 ^^
Lover: Park Jung-su
Fav Pairing: KangTeuk, Eunhae
Grupa krwi: Arh+
Kocham SuJu od: 12.2009
Wysłany: 2011-08-24, 11:58   

Decyzja ciula wpłynęła na twoją decyzję? To jak Heechul wróci z wojska to ty też wrócisz? Do tej pory starałaś się o forum i wszystkiego pilnowałaś. Ciul podjął taką decyzję i nic tego nie zmieni. Szybciej wróci i tyle. Trzeba być cierpliwym! To tak samo pół forum ma odejść bo tusiek idzie też do wojska? To całkowicie bez sensu! Trzeba ich wspierać, a nie myśleć o sobie

Vinus_Mina 
Wisiorek Yesia ^^

Ulubieniec z SJ: Wszyscy (cała 15-ka) a naj naj
Lover: Yesio, Sungmin, Wookieee...lalala
Fav Pairing: YeWook (ale kocham wszystkich naprawdę)
Wysłany: 2011-08-24, 22:39   

Popieram wypowiedzi.
I muszę dodać ostrzej parę słów, bo po prostu ja jestem z osób, które nie owijają w bawełnę, tylko mówią wprost.
Takie rozpaczanie to jest naprawdę niedojrzałe. Oke...rozumiem trochę się posmucić, ale żeby takie totalne załamanie?
No i zrozum dziewczyno, że nie pracowałaś chyba sama nad tym forum? I że inni Cię wspierają. Może nie mam tu na myśli akurat siebie, ale moderatorki.

To skoro podejmujesz z tak niedojrzałego powodu takie dojrzałe decyzje to powiem tak..po kiego grzyba było przenosić dwa razy forum? Skoro tak to zamknijmy je totalnie na amen. Po co się męczyć? Zlikwiduj to nad czym pracowałaś i wiesz co jeszcze? Skasuj wszelkie kontakty z forumowiczami, bo skoro odchodzisz (chcesz odejść) to znaczy, że masz głęboko w nosie tych, którzy chcą Cię wspierać.
Jesteś samolubna ze swoją rozpaczą myśląc, że innych decyzja Ciulka nie dotknęła. Może i tak ie myślisz, ale Twoje zachowanie wskazuje na coś zupełnie innego.
Uh! Poszło ostro ale ja już tak mam, że stawiam na brutalną prawdę, niż sztuce pochlebstwa.

I będę się nim bardzo bardzo się nim opiekowała (powiedziała Vinus trzymając Kkominga). :D

Soul 

Ulubieniec z SJ: Obecnie wszystkich lubię :)
Lover: Yeś
Fav Pairing: KyuMin, EunHae, QMi, YeWook, Madź+owce^^
Wysłany: 2011-08-26, 01:56   

Oiika, wiem, że prawdopodobnie to, co tutaj napiszę nie będzie miało żadnego wpływy na Twoją decyzję, ponieważ nie znam Cię prawie w ogóle, jednak chciałam dodać coś od siebie.
Osobiście, nie wyobrażam sobie lepszego admina niz Ty, mimo, iż na forum jestem dopiero bodaj od stycznia. Nigdy nie słyszałam na Ciebie żadnych skarg, więc nie wiem, co masz na myśli pisząc, że ktoś na Ciebie narzeka. Myślę, że sporo osób docenia to, co robisz dla forum, poświęcasz mu przecież ogromne ilości wolnego czasu i energii, na pewno jest to zauważalne i inne ELFy to widzą.
Poza tym, popieram wypowiedzi poprzedniczek i poprzednika, a już najbardziej eSPe, która chyba całkowicie wyczerpała temat. Zgadzam się z nią całkowicie, dlatego proszę Cię, byś jeszcze raz przemyślała swoją decyzję. Nikt od Ciebie nie wymaga, byś zachowywała się tak, jakby nic się nie stało, wiemy, że służba wojskowa Heechula będzie ciężkim okresem dla wszystkich jego fanek, ale czy naprawdę nie ma innego/lepszego rozwiązania niż odejście z forum? Osobiście nawet jak Yesung wstąpi do armii (a jest to niestety nieuniknione), nie zamierzam zamknąć się w domu na cztery spusty i nawet słowem nie wspominać o Juniorkach. Będę na niego czekać, tak jak teraz poczekam na Kiciula, później Tuśka i pozostałych. Bo oni nie odchodzą przecież na zawsze, a kiedy już wrócą, na pewno będą się cieszyć z każdej fanki, która przy nich wytrwała. Niestety jedyne, co mogę im ofiarować, czym mogę się odwdzięczyć SuJu za to, co oni mi dają, to wsparcie. Uważam, że Ty również powinnaś wspierać swojego ulubieńca, być z nim na dobre i na złe. Wiem, że forum nie jest do tego niezbędne, ale dzięki niemu ELFy się jednoczą i mają większą "siłę przebicia". Proszę Cię, nie odchodź, bo bez Ciebie nic już nie będzie takie samo.

Oiiś
Administrator

Kocham SuJu od: 14.01.2009
Wysłany: 2011-08-28, 18:19   

Minął tydzień od założenia tego tematu..

Odnośnie narzekań na moją osobę.. może i tego nie widać bo nigdy nie dzieje się to na forum, ale niestety miałam wiele nieprzyjemności ze strony zazdrosnych/złych/mszczących się ELFów. Czasami się zastanawiam po co w ogóle ludzie robią coś takiego? Po co chcą niszczyć forum...? Ale nieważne, znowu będzie mi wypominane że nie doceniam innych.

Przeczytałam wszystkie posty z tego tematu. Szczerze mówiąc post eSPe mnie przekonał.. ale następne miały już odwrotny skutek. Czytając to wszystko byłam bardzo rozdarta. Post, za postem.. za każdym razem miałam inne odczucia. W rezultacie sama już nie wiem co mam zrobić.

Moje zachowanie jest samolubne i może jestem niedojrzała (jak to jedna z użytkowniczek napisała) ale... przez ten tydzień musiałam przemyśleć wiele spraw.
Moje życie naprawdę nie jest łatwe, i nie mówię tutaj o miłości do SuJu. Decyzja Kiciula była kroplą przepełniającą dzban.
Kiciul jest dla mnie wszystkim.. a ja niestety zdaję sobie sprawę z tego że tak być nie może. Nie mogę tego dalej ciągnąć. Mam czekać 2 lata? I co później? Jest duże prawdopodobieństwo że po tych dwóch latach on już nie wróci. Co z tego że teraz mówi że wróci? Jeszcze niedawno mówił że idzie do wojska dopiero w przyszłym roku.. więc ja niestety już mu nie wierzę. Nie chcę na niego czekać... Muszę podjąć taką decyzję jeśli nie chcę sobie zmarnować życia wgapiając się całymi dniami w monitor i wzdychać do kogoś kogo i tak nigdy nie poznam... Czuję jak moje życie mi umyka między palcami a ja nic z tym nie robię..

Oczywiście nadal będę śledzić poczynania SuJu, ale w mniejszym stopniu i z mniejszym zaangażowaniem.

Konta nie usuwam, i wcale tez nie miałam takiego zamiaru pisząc o odejściu. Domena jest zarejestrowana na moje nazwisko więc nie mogę się od Was odciąć. Będę nadal pilnować porządku i usuwać błędy które od czasu do czasu pojawiają się na forum.

Dziękuję wszystkim za miłe komentarze, za te niemiłe też. Przynajmniej niektórzy mieli szansę się wyżyć.
Możecie sobie myśleć co chcecie, ale tak jak większość w Was pisała, nie znacie mnie, więc raczej nie zrozumiecie mojej decyzji.

I Nuna kochanie... jesteś najlepszą Nuną na świecie i dziękuję Ci że mnie odwiedziłaś... (chociaż akurat nie chciałam żebyś mnie widziała w takim stanie)

Przepraszam Was za to wszystko.

"To nie ma znaczenia, jeśli nie byłeś tu od początku, tak długo, jak będziesz tu do końca"

maggdalena 
Mad?

Ulubieniec z SJ: Hae, Tusiek, Hee, Kyu, Hyuk
Lover: Siwon
Fav Pairing: EunHae, HanChul, HeeTeuk
Kocham SuJu od: 10.02.2010
Wysłany: 2011-08-28, 18:31   

Oiis...nie wiem czy powinnam pisac bo nie wiem czy to cos da i czy ja to powinnam pisac. z jednej strony Cie rozumiem. musisz odpoczac od Heechula zeby nabrac do niego dystansu. ale...przeciez on idzie do wojska i nie bedzie go przez ten czas tyle co dawniej. bedziesz mogla spokojnie od niego odpoczac. bo teraz nie wiem czy chcesz nabrac dystansu do niego czy do calego zespolu? bo mam wrazenie ze z zespolem nie jestes az tak bardzo zzyta jak z Ciulkiem. ja mysle ze on wroci. za te 23 miesiace znowu bedzie z nami. za te 23 miesiace Ty tez bedziesz innym czlowiekiem. mysle ze odpoczynek Ci pomoze. wiec chyba dobrze ze poszedl do tego wojska. tylko pamietaj ze forum to nie tylko Ciulek ale tez reszta zespolu i my-ELFy.
ja osobiscie mam nadzieje ze odpoczniesz i wrocisz do nas z nowymi silami. ze nie zostawisz nas na zawsze tylko ze wezmiesz sobie urlop :) Oiis hwaiting!

"Sometimes you're my hero. Sometimes you're my girlfriend. You're my sister. You're my BABY!"

Frydzka 

Ulubieniec z SJ: Space Big Star, Donghae
Lover: HEECHUL, Iwook, Jaejoong
Fav Pairing: EunHae, HeeWook, HeeMinn
Wysłany: 2011-08-28, 19:19   

ohhh... musze przyznac ze myslalam juz ze Cie nie rozumiem kiedy tak dlugo nie wchodzilas na forum i w ogole, i przepraszam Cie teraz za to, bo teraz wydaje mi sie ze Cie lepiej zrozumialam... nie chce sie juz powtarzac, ale jesli o pierwsza czesc chodzi, to kazdy kto rzadzi w jakiejs spolecznosci jest narazony na krytyke, ale liczy sie to, czy wiekszosci sie podoba i to ze Ci ktos rzuca klody od nogi, krytytkuje, to niestety nie jest nic dziwnego TT i domyslam sie ze nieraz ciezko z tym wytrzymac..
co do Kiciula.. ja w niego wierze, wroci do zespolu, jesli tak mowi... choc racja, ze w ciagu dwoch lat duzo sie moze zmienic, ale miejmy do niego zaufanie :) jesli nie to i tak nie pozwoli, by jego gwiazda zgasla przez to wojsko... ale rozumiem, kochac kogos platonicznie tyle czasu, majac 21 lat, w najlepszych latach zycia.. kazdy normalny czlowiek powinien kochac z wzajemnoscia, a milosc do idola.. przekresla milosc do normalnej osoby, wiem o tym najlepiej.. nie wiem co powiedziec by to brzmialo sensownie i by nie palnac glupoty.. ja sama nie zamierzam zyc jak zwykly czlowiek, wyjsc z maz itd chyba, wiec mi to tak nie przeszkadza, chocbym chciala, wiadomo, ale jesli Ty chcesz.. to mozesz liczyc ze bedziesz miala szczescie wieksze jak na loterii.. mimo to jednak u fanek jest taka nadzieja.. to juz od Ciebie zalezy czy zdecydujesz sie ze jednak Ci to pasuje i bedziesz dalej zyc, jak to powiedzialas czekajac, wgapiajac sie w monitor i wzdychajac do niego czy pojdziesz inna droga.. jakkolwiek nie pokierujesz swoim zyciem wierze, ze bedzie dobrze i zrobisz wlasciwie ^^ jeszcze jestes mloda i piekna ^^ i ciesze sie ze bedziesz dalej tutaj z nami! Trzymaj sie! <3 mam nadzieje ze nie popisalam glupot..
Ostatnio zmieniony przez Frydzka 2011-08-28, 19:22, w całości zmieniany 1 raz  

Nuna 

Lover: Sungmin
Wysłany: 2011-08-28, 19:51   

ej, ja jednak jestem głupia... przecież ty serio nie mogłabyś usunąć konta i dalej musiałabyś wszystkiego doglądać xD

cieszę się, że się wypowiedziałaś. może więcej osób choć trochę cię zrozumie... i wesprze w twojej decyzji.

A to że nie chciałaś mnie widzieć najmniej mnie wtedy obchodziło... i niezależnie od tego w jakim byłaś stanie to JA chciałam cię zobaczyć. Wierz mi, że gdyby Polska nie była taka duża byłoby nas więcej. Więc nie masz za co dziękować... :) mimo okoliczności miło było cię zobaczyć ^^

dasz sobie radę!

Ania 

Kocham SuJu od: 10.05.2010
Wysłany: 2011-08-28, 21:43   

Oiika napisał/a:
Muszę podjąć taką decyzję jeśli nie chcę sobie zmarnować życia wgapiając się całymi dniami w monitor i wzdychać do kogoś kogo i tak nigdy nie poznam... Czuję jak moje życie mi umyka między palcami a ja nic z tym nie robię..

W takim przypadku może faktycznie lepiej zrobić sobie przerwę. Bo nie ma gorszej rzeczy niż marząc zatracić kontakt z rzeczywistością. Dla wielu z nas Juniorzy to ważna część życia. Jedne są z nimi dłużej, inne krócej, ale myślę, że wszystkie tutejsze ELFy mają swoje prawdziwe życie, którego nie przesłaniają im koreańskie gwiazdy. Może po prostu za dużo czasu poświęciłaś Juniorom zapominając o innych urokach życia?

Oiika napisał/a:
Odnośnie narzekań na moją osobę.. może i tego nie widać bo nigdy nie dzieje się to na forum, ale niestety miałam wiele nieprzyjemności ze strony zazdrosnych/złych/mszczących się ELFów. Czasami się zastanawiam po co w ogóle ludzie robią coś takiego? Po co chcą niszczyć forum...? Ale nieważne, znowu będzie mi wypominane że nie doceniam innych.

Nikt nie mówi, że nie doceniasz ludzi, ale skąd inni mają wiedzieć, że ktoś przekracza granicę dobrego zachowania, skoro to nie dzieje się na forum publicznym? Skoro tak się dzieje to powinno zrobić się z tym porządek, a nie sprawiać iluzję przyjaznego forum, gdzie wszyscy się lubią i akceptują.

I w tym wszystkim zapomniano o Red. Z tego co pamiętam to dziewczyny podsunęły Oiice pomysł by została drugim adminem, kiedy stwierdziła, że potrzebna jej pomoc bo Hiiri odeszła. Red się zgodziła i gdyby nie wsparcie niektórych osób została by teraz sama z tym bałaganem z dnia na dzień. A przecież ona też ma swoje życie, swoje problemy. I jak na to patrzę, to zaczynam wierzyć, że historia lubi się powtarzać...

DreamerLady 
Mów mi Haru ^^

Ulubieniec z SJ: Kyu,Hee,Hyuk ^^
Lover: Henry, Kyuhyun !! <3
Fav Pairing: Za dużo tego ! xD
Wysłany: 2011-08-28, 22:11   

Oiika,ja cię widziałam raz,zamieniłyśmy kilka słów i się przytuliłyśmy.Tyle.Może moje zdanie nie wiele się liczy,ale myślę,że miłość do Ciula,to nie jest marnowanie życia.Jeśli robisz coś co sprawia ci dużą przyjemność i na prawdę kochasz to co robisz,to to nie jest marnowanie życia.Jednak jesteś dorosła,więc rób to co uważasz za stosowne i nie oglądaj się na innych.Po raz kolejny powtarza się to: nie przejmuj się tymi którzy pisali do ciebie takie rzeczy.Myślę,że twoje zachowanie ... czasem tak po prostu jest,że człowiek musi się zachować bardziej egoistycznie niż zwykle,odreagować,popłakać - to normalne.Nie mam wpływu na twoją decyzję,ale weź pod uwagę,że Ciulek nie musiał powiedzieć o wszystkim,co skłoniło go do tej decyzji.Nie wiem co mam napisać,Oiiś,ja cię wspieram w sobie.Chcę wierzyć,że nie zmarnujesz sobie życia - rób to co chcesz robić,nie rób tego,czego mogłabyś potem żałować.Wiesz,już nie wiem co mam napisać,chcę żebyś poczuła się lepiej,ale mi pocieszanie za dobrze nie wychodzi ... Jest mi smutno,że cierpisz,chciałabym jakoś pomóc,ale za cholerę nie wiem jak ... Trzymaj się <333

Yuushin 
Maknae Lover <3

Ulubieniec z SJ: 15
Lover: EvilMaknae Kyu ;3
Fav Pairing: EunHae, KyuMin, QMi, KyuRy
Kocham SuJu od: 27.07.10
Wysłany: 2011-08-28, 22:50   

Tak więc podjęłaś już decyzję...
W sumie wiesz lepiej co jest dla Ciebie dobre, prawda? Nikt nie lubi jak się jest do czegoś zmuszanym... Miałam nadzieję na inny ending, ale jeżeli będziesz teraz szczęśliwa, proszę bardzo... Mam jednak nadzieję, że nie będziesz żałować tej decyzji. Bądź co badź w jakiś sposób będziesz z nami, ale z tego co wyczytałam, wnioskuję, że chcesz się trochę uwolnić od SJ. Cóż... Mam 17 lat, nie jestem w stanie Cię zrozumieć. Wybacz. Co nie znaczy, że nie będę Cię wspierac czy czekać na Ciebie. Jesteś częścią rodziny, czy tego chcesz, czy nie ^ ^

Ania napisał/a:
I w tym wszystkim zapomniano o Red. Z tego co pamiętam to dziewczyny podsunęły Oiice pomysł by została drugim adminem, kiedy stwierdziła, że potrzebna jej pomoc bo Hiiri odeszła. Red się zgodziła i gdyby nie wsparcie niektórych osób została by teraz sama z tym bałaganem z dnia na dzień. A przecież ona też ma swoje życie, swoje problemy. I jak na to patrzę, to zaczynam wierzyć, że historia lubi się powtarzać...

Zgadzam się z Anią. Strasznie mi teraz żal Red... Ale mam nadzieję, że już pogadałyście ze sobą i wszystko jest jasne. Nawet jeżeli nie jestem z wszystkimi jakoś blisko, nie chciałabym, aby dochodziło do nieporozumień...
I Redzik, nigdy nie myśl, że będzie nam źle z Tobą! Nigdy! > <

Ostatnio zmieniony przez Yuushin 2011-08-28, 22:52, w całości zmieniany 1 raz  

Sayu 
MiŚ :D

Ulubieniec z SJ: wszyscy ^.^ ale naj Mimi i Hae
Lover: KróliŚ <3 Kiciul <333 ZhouMi *Q*
Fav Pairing: EunHae
Grupa krwi: 0 Rh+
Wysłany: 2011-08-28, 23:33   

Ja chciałam Ci tylko napisać, że kiedyś się na pewno spotkamy i żebyś mi odpisała jak kiedyś napiszę do Ciebie na gg. Bo chcę Cię poznać osobiście oko w oko, ząb w ząb i koniec o.

"Widziała jak usta Chula drgnęły rozbawione, aż wreszcie otworzyły się, a z jego gardła wydobyło się ciche szczeknięcie. <3"

私はあ葵を愛しています。<3

salimka2504 
SuJu-maniak

Ulubieniec z SJ: Yesung (ale kocham wszystkich)
Lover: Kim Hyun Joong, Yesung :)
Fav Pairing: Ja i Yesung xD
Wysłany: 2011-08-29, 10:27   

Cytat:

Wierz mi, że gdyby Polska nie była taka duża byłoby nas więcej. Więc nie masz za co dziękować... :) mimo okoliczności miło było cię zobaczyć ^^

dasz sobie radę!

Mimo że na forum jestem od niedawna z pewnością bym się zjawiła również. Chociaż nie wiem czy Ciebie by ucieszył widok nieznanej dziewczyny ;)
Wierzę że kiedyś się spotkamy!
Dziękuję Ci bardzo bardzo bardzo mocno! Uwierz mi. Dzięki Tobie, forum i innym ELFom poczułam się cholernie szczęśliwa. Naprawdę nie jestem w stanie wyrazić wdzięczności ;*
Oiika, dla mnie ELFem będziesz zawsze i zawsze będę Ciebie wspierać.
Ostatnio zmieniony przez salimka2504 2011-08-29, 10:28, w całości zmieniany 1 raz  

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi